Ktorého gynekológa v okrese Prievidza odporúčate?

slnyecko
5. mar 2009

Chcela by som zmenit gynekologycku,nakolko s tou terajsou niesom vobec spokojna...A kedze cakam druhe babatko,nechcela by som nieco zanedbat.Baby ktore ste s PD poradte dobreho gynekologa...

zelenybalonik
15. okt 2013

Dobry den. Mohla by som poprosit (ak niekto mate) o kontakt na Dr. Mifkovu? Dakujem velmi pekne!

bar12
15. okt 2013

no, to by sa nam viacerym zisiel 🙂 kedze tam nie je mozne sa dovolat, lebo sestricka telefon ignoruje :(

zelenybalonik
15. okt 2013

ja by som sa tam chcela objednat ako novy pacient, len neviem ci vobec berie novych pacientov.. Alebo neviete o niekom ozaj dobrom gynekologovi? Zacinam sa obavat, ci vobec existuje DOBRY gynekolog/icka..

bar12
15. okt 2013

ja som u nej necele dva mesiace, takze si myslim, ze Vas vezme...ale nezostava Vam nic ine, len tam ist osobne :( ja som odisla od dr. Gaza k nej, poznam ju z praxe z nemocnice a som s nou spokojna...je to ale tazko, kazdemu vyhovuje nieco ine a najdu sa taki, co chvalia toho, od ktoreho ste odisla a naopak...v Pd neexistuje gynekolog, kde by sa nenasiel nespokojny pacient 🙂

zelenybalonik
15. okt 2013

Dakujem za odpoved 🙂
A kde ma ordinaciu? Na uniklinike?
Docitala som sa tu aj o Dr. Lanyim, ze je celkom v pohode, o tom nahodou nie su nejake aktualne info? Diiiik 🙂

bar12
15. okt 2013

Ano na uniklinike, na 4.P, Gynferea s r.o.
Z vlastnej skusenosti nemozem na Dr. Lanyiho povedat nic zle, neviem, aky je v ambulancii, ale ako porodnik je urcite profesional 🙂

zelenybalonik
15. okt 2013

Ja som sa sem (do okresu PD) prestahovala, takze neviem o doktoroch nic, len co sa docitam. Som v 20. tyzdni tehotenstva a s mojou gynekologickou, ktoru mam v ZH nie som absolutne spokojna. Keby bola normalna, tak mi vobec nevadi, ze dochadzam do ZH, ale uz jej mam plne zuby.. Neviem ci ma teraz niekto zoberie v polovici tehotenstva.. Tak neviem koho mam vyskusat, ci Dr. Lanyi, ci ta Dr. Mifkova? Asi napisem obidvom a uvidim, kto sa ozve, ak sa vobec niekto ozve 🙂
Inak dakujem za informacie!

bar12
15. okt 2013

@zelenybalonik nebojte sa, urcite bez gynekologa nezostanete, niekto Vas vezme! Len Vam naozaj neviem poradit medzi tymito dvoma...kamaratka, ktora je tehotna si zase na Lanyiho stazovala, ze akakolvek malickost a hned ju dal lezat...pritom s nou tych par dni v nemocnici vobec nic nerobili, ani len sono...to je jej skusenost...ja som ho zase videla pri dost komplikovanom porode dvojiciek a obstal na jednotku 🙂
a nemate vobec za co 🙂 prajem Vam, aby ste, nech je to uz ktokolvek, bola so svojim vyberom spokojna a hlavne mala tehotenstvo aj porod bez komplikacii! 🙂

zelenybalonik
15. okt 2013

DAKUJEM!!! 😉

drnduliak
15. okt 2013

@zelenybalonik ja patrim k mifkovej, je taka ako kedy, ale vacsinou mila, ma ale dost roboty a vela veci robi narychlo, ale spravi sono kazdu poradnu...dovolat sa k nim je ozaj skoro nemozne 😀
vidis, ty zo ziaru sem, ja som zase rodila v ziari a bola som tam velmi spokojna

zelenybalonik
16. okt 2013

@drnduliak
Ja este zvazujem, ci rodit v ZH ci v Bojniciach, ale gyncu chcem jednoznacne vymenit.. To, co mam teraz je fakt hruuza..
Dakujem za info 🙂

drnduliak
16. okt 2013

@zelenybalonik ja som chcela epidural a ten ti v bojniciach nepichnu...a celkovo pristup sa mi v ziari pacil. v bojniciach som lezala raz na rizikovom, sestricky tam boli mile, aj lekari, akurat tam kazdy riesil, ze som rodila v ziari a preco nie u nich (to akoze prve babo) a ten ich primar...skoda reci

zelenybalonik
16. okt 2013

@drnduliak
Ano, aj to som sa uz docitala, ze primar v bojniciach= hotova katastrofa.. takze toto ma trochu odradza.. a preco nechcu v bojniciach pichat epidural? Nieze by som to chcela, ale to by predsa mala zena dostat, ked chce, nie? No ja neviem teda.. zatial som nepocula na toho primara dobre slovo.. zeby som zase zacala zvazovat porod v ZH? 🙂

drnduliak
17. okt 2013

@zelenybalonik maju milion vyhovoriek preco nie epidural...rodilo mi tu kopec kamosiek a ziadnej ho nedali...ze to spomaluje a komplikuje porod a pod...

livia1
30. nov 2013

@zelenybalonik Dr. Mífková je super, ja k nej chodím 7 rokov a aj pri pôrode som ju mala.

beatrice18
8. feb 2014

ja prave odchadzam od DR.Gaza ... pretoze dost veci zanedbal ... a nehal ma dlhodobo z vnutornym zapalom. vnutromaternicove teliesko ktore mi hned po zalozeni nerobilo dobre mi nehal 3 roky a az po mojej riadnej ziadosti mi ho vzbral a teras mam pekne problemy a DR. Lanyi ma dava do kopy... bol mi aj porodnikom v roku 2006 a kedze som mala dost tazky sedem hodinovy porod bola som snim nadmieru spokojna. takze urcite odporucam DR. Lanyiho

wejala
14. máj 2014

Ahojte 🙂 vedeli by ste mi poradit najst dobreho gynekologa? Momentalne patrim k Ronchetiovej a strasne je cudna,hnusna, drza atd nemam na nu slov som v 20 tt a keby nebolo mojej doktorke co k nej patrim od malicka tak pani prepita Ronchetiova by mi ani nepovedala ze mam zapal... povedala mi ze neni normalne a ani v poriadku ked mam pohyby 18 a 19 tt....po pritom je to v poriadku pohyby mozem mat od 16 tt ...radila som sa z odbornickov..a do konca ked sa chcem pozriet na obrazovku vobec mi neukaze sono hnusoba drza ..PROSIM POMOZTE PORADTE MI DAKUJEM...

bar12
27. máj 2014

@wejala ahoj, no vies, ked v Pd je tazko radit ☹ na kazdeho pocuvas aj dobre aj zle ☹

navan
27. máj 2014

@wejala odporucam ti Dr. Perkacza na Uniklinike. Na kazdej poradni mi robi sono a nikdy nic nezanedbal. O Dr. Roncheti som pocula vselico a mas naozaj pravo ju vymenit. Nemoze sa k tebe takto chovat.

wejala
27. máj 2014

dakujem @navan 🙂 bola som sa u nho pytat a sestricka povedala ze ich uz maju vela a novych pacientov uz neberu :(

beylliss
31. máj 2014

@wejala Tak skús Dr.Abutaimu na uniklinike Gynferea.On je skvelý,určite Ti aj sono ukáže 🙂 a aj všetko vysvetlí.

paulinkapp
31. máj 2014

Zakial som ja byvala v PD a neprestahovala som sa do ZH tak som chodila k dr. Ronchrti... to bola ale cista hroza... pristup aky mala ona ku mne cista katastrofa a ked som bola u nej 1x tak cisty horor... viem ze vela zien chodi ku Gazimu ale neviem aky je... ja teraz chodim v ZH Voldanovej.. neviem na nu tiez ludia pindaju ja som sa tiez z prvoti chytila za hlavu ale ked si ma preberala mi zapotila ze boli dobre spoluziacky...ale chvala bohu je ku mne mila a vsetko vysvetluje... takze nemozem zatial povedat nic zle.. a ak mozem poradit neviem ci vies na gyn. Si teraz velmi pochvaluju...

wejala
1. jún 2014

@beyllis nepochopila som ten Dr.Abutai ci ako sa vola :D on je v PD ci? Ale Dakujem Vam Vsetkym 🙂

beylliss
2. jún 2014

@wejala Áno on je aj v prievidzi.Má ordináciu na uniklinike na 4.-tom poschodí volá sa to Gynferea.Čochvíľa s ním bude robiť aj mladá a veľmi šikovná gynekologička. A potom ešte ordinuje aj v nemocnici v Partizánskom, kde je súčastne aj primárom gyn-pôr. oddelenia,takže ja môžem len potvrdiť,že je vo svojej profesii naozaj dobrý.A čo mňa vždy teší je, že pán doktor je vždy v dobrej nálade a usmiaty,čo na psychiku pacientok je uvolňujúce. Takže preto odporúčam Dr.Nidala Abutuaimu. 🙂

nelik22
4. jún 2014

@beylliss
@wejala
No na Dr. Abutaimu nemozem povedat nic zle. Fantasticky, vsetko vysvetli, ked mi robi na poradni sono poukazuje a porozprava mi uplne vsetko. No a uz mam skôsenost aj s buducou jeho koleginou. Je fakt vyborna. Robila morfo sono v 20 tyzdni a tiez mi vysvetlila uplne vsetko. Je prijemna. Predtým som chodila k Mifkovej a ta mi na poradni nic nepovedala. Len som pozerala na monitor a sama som si domyslala, ze co to asi je. Ja odporucam tiez len Dr. Nidala.

wejala
9. júl 2014

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tajka1986
9. júl 2014

@wejala na Dr.Nidala daj pozorl, nič dobré som o ňom nepočula. Nežartujem. Pozri aj iné diskusie o porodnici Partizanske na koňovi.

lucula73
16. júl 2014

@nelik22
@beylliss kočky a kto to je tá doktorka u Nidala?

thenun
12. aug 2014

Ahojte 🙂 Ako je to teda aktuálne v Gynferei? Je tam už aj tá nová gynekologička, ktorú ste spomínali pri Nadalovi? Pracuje ako samostatná gynekologička? Ako sa volá? Pôrod neriešim, to je v ďaaalekej budúcnosti, len mi je nepríjemné mať gynekológa a do Bojníc sa mi nechce dať ku Mifkovej kedže Unikliniku mám pri dome... Stačí mi len aby bola príjemná a vedela komunikovať, ostatné je tak povediac mimo kedže žiadny doktor nie je 100% a všetky lieky účinkujú na každého individuálne 😉
Ďakujem za rady 🙂

ilike14
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre