Laparoskopia v Gynstare Prešov. Aké máte skúsenosti?

alias
23. mar 2008

😉 Ahojte dievčatá. Chcela by som sa poradiť. Mala by som absolvovať laparoskopiu. Neviem sa rozhodnúť kam ísť. Má niekto skúsenosti s Gynstarom/ Dr. Čop a DR. Lysí/? Ďakujem

miruskab
23. mar 2008

ahoj.....ja som bola u nich na laparoskopii......mam len tu najlepsiu skusenost..... vopred sa stebou lekar porozprava... ak mas sama nejake otazky, tak ti na vsetky odpovie........po zakroku opet k tebe pride a presne ti povie co tam videli a co robili........ bonusom vsetkeho bolo, ze som kludne odisla domov a lezala vo vlastnej posteli 😉 ...... vopred si musis u internistu spravit predoperacne vysetrenia

alias
autor
23. mar 2008

😒 Ďakujem pekne. Potešila si ma. Ak by som mala náhodou zrasty, hneď pri výkone by mi odstránili? Nevieš ?
Potrebujem k tomu aj RTG pľúc a srdca?

pacna
23. mar 2008

ahoj alias ja som bola sice na laparke v Trstenej ale rengen robia aj EKG.Lebo si v celkovej anestezii a potrebuju všetky potrebne vyšetrenia.ja som mala cystu a spravili mi aj čo sa tyka endometriozy. 😀

petkapo
23. mar 2008

Ahoj!

Ja do Gynstaru chodim, Dr. Cop ma operoval (ale v nemocnici, nie u nich) a mam s nim len tie najlepsie skusenosti. RTG pluc asi potrebovat nebudes, ale EKG ako predoperacne urcite ano. Ak by si mala zrasty, tak ti ich pri laparke odstrania.
Kvoli comu ides na laparoskopiu?

alias
autor
23. mar 2008

☹ Ohľadom priechodnosti vajičkovodov. 🙂

miruskab
23. mar 2008

alias.....gynekolog ti da 2 papieriky...jeden bude do gystaru - ziadost o laparoskopiu a druhy ti da pre internistu na predoperacne - tam ti spravia vsetko co budes potrebovat!!..... co sa tyka zrastov, tak odstrania ak uznaju za vhodne......mne nemohli - mam velky a bolo roziko prederavenia criev...... priechodnost mi tiez robili..... v ten den zo mna potom isla modra (kontrastna) latka 😀 ......den nato som trosku spinila, ale menzes som potom dostala normalne.......vecsinou to robia v strede cyklu......priprav sa, ze potom to trosku boli......ako keby si mala strasnuuuu svalovicu na bruchu.....ja som cilila aj stehna a ruky...... pred tym som bola na 2 operaciach, takze ver, ze toto nie je bolest ktora sa neda vydrzat... 😅 😀 ..... neboj sa...ja som sa sice tiez dost bala, ale teraz viem na com som 😉

na "nervy" mozem doporucit Persen.....dostat ho bez predpisu v lekarni (cca 80 Sk) 🙂 😎

alias
autor
23. mar 2008

🙂 VĎaka za podrobné informácie. Ak budem niečo vedieť,dam vedieť.

huginko02
15. jan 2022

@miruska ahoj.po laparoskopii si isla domov v dany den??Lucka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre