Má niektorá z vás skúsenosti s doktorom Paldiom?

sssara
25. feb 2008

Ahojte má niektorá z vás skúsenosti s doktorom Paldiom?

majula009
21. mar 2008

Neviem moj priatel hovoril ze jeho znama u neho rodila a ze si neskoro vsimol ze ma babo omotanu pupocnu snuru okolo krku, a ze potom rychlo musela ist rodit cisarskym potom co sa dve hodky trapila normalne...a vraj jej to on nejako zanedbal, ale neviem ci sa v tom chlapi- ktorí o tehotenstve takmer nic nevedia- vyznaju...to su také klepy mozno, ved kto vie ako sa ta pupocna snura pocas zostupovania dietatka dolu do porodneho kanala zachova???? Inak neviem o nom nic...A podla mna za tu pupocnu snuru nemohol on...

ivana7
21. mar 2008

sssara ahoj 🙂
nooooo, neviem, či ti poradim, alebo ta odradím 😅
ja som zažila pána dr. Paldiu 3 x v živote osobne (nerodila som u neho) a mám kamaratku, ktorá u neho rodila spontánne(rodili sme v tom istom mesiaci).
Moja skusenost:pan doktor mi 2 x robil laparoskopiu-jeho prístup bol profesionalny a bol milý a kedže to bola operácia v narkoze nič ma nebolelo ked ma operoval 😀
Potom som ho zažila , ked som mala rodit dcerku a on ma vyšetroval-rozhodne NIE príjemná skúsenosť-bolestivé a po jeho vyšetrení som krvacala ako prasiatko na bitúnku-dakovala som si, že to bolo 1-vý a posledný krát 😀
kamaratka čo u neho rodila: rýchly a sakra bolestivý porod-snažil sa jej pomoct roztahovaním rukami, lebo sa ponahlal-bol piatok a on išiel na dovolenku, ale ona bola spokojná, vravela, že aspon to mala rychlo za sebou 😅

ivana7
21. mar 2008

každopádne odborník je velmi dobrý, preferuje jednoznačne spontánny porod(takmer za každú venu), ale to asi vacsina lekarov, len niekedy , ked su komplikacie si myslim, že je lepsie použit zdravý rozum a nie tvrdohlavo trvat na svojich zásadách

ivana7
21. mar 2008

pardon-za každú cenu-nie venu 😀 😀

ivana7
21. mar 2008

Možno,aby si pochopila, čo som myslela tými zásadami: mne On-dr. Paldia a pán prednosta v den porodu zrušili planovanu sekciu aj napriek tomu , že som rano mala zly monitor(!!!) a mojej dcerke sa už v mojom brušku nepačilo, ked sa im skončila služba a urobil mi službukonajucu lekar opat monitor sa zhrozil(vraj na čo sa tu čakalo!!!- a nebude sa radšej vyjadrovať!!!) a ja po tom ako som sa najedla som utekala na sekciu a do 1,5 bola malá na svete-chválabohu sme zatial OK

ivana7
21. mar 2008

do 1,5 hodiny 😀

barbora31
31. máj 2010

Ja som rodila dva tyzdne dozadu a moj porodnik bol MUDr. Paldia, tak by som rada pridala moju skusenost.
Bol to moj porvy porod a samozrejme som sa velmi bala, ale prebehol velmi rychlo, nakolko som prisla do nemocnice uz dost otvorena a pan dr. Paldia bol pri porode uplne uzasny aj s jeho timom. Vsetci boli velmi ludski, prijemni a vdaka tomu som nepocitovala ziadny stres. Touto cestou by som sa jemu aj celemu personalu na oddeleni sestonedelia velmi rada podakovala!
S druhym babatkom sa urcite opat obratim na dr. Paldiu a Antolsku.

mircalla
31. máj 2010

no zial ja poznam dost vela zien ktore prave s antolskom dobru skusenost nemaju
tvraju tam za kazdu cenu na prirodzenom porode....a u jednej znamej to malo aj vazne nasledky

caroline1
1. jún 2010

Ja som rodila u MUDr. Paldiu v roku 2004 a bola som veľmi spokojná, aj keď je pravdou, že jeho vyšetrenia, ktorými chce popohnať pôrod sú dosť bolestivé, ale zase na to, že som bola prvorodička, tak od prasknutia plodovej vody trval môj pôrod asi 3, 5 hodiny.

norulienka
3. nov 2011

Ja mám s MUDr. Paldiom len veľmi dobré skúsenosti. Prvé tehotenstvo som mala rizikové a VĎAKA nemu sa mi narodilo krásne a zdravé dievčatko.Druhé tehotenstvo tiež nebolo úplne bez problémov, ale PÁN DOKTOR
sa o mňa zodpovedne staral a zase VĎAKA nemu aj celému tímu, mám zdravého syna. Dcéra má už 16.r a syn 13.r
Lenže ja som rodila na Šulekovej, kde bol zohratý kolektív lekárov ,aj sestričiek.
Ale aj keď už bol na Antolskej a ja som mala zdrav. problém,hneď ma vyšetril.
JE TO PÁN DOKTOR,veľmi milý,inteligentný a hlavne VEĽMI DOBRÝ ODBORNÍK.
Dúfam, že bude ešte veeeeeeeeeeeľmi dlho privádzať detičky na svet,aby ženy z pôrodnice odchádzali šťastné a zdravé aj s bábätkami, tak ako to bolo aj v mojom prípade.

hepinka
12. sep 2012

pripajam sa k pozitivnym skusenostiam s MUDr. Paldiom - chodila som k nemu mimo svojej poradne do sukromnej ambulancie koli istym problemom v tehotestve (pre moj dobry pocit istoty🙂) . Vsetko bolo napokon OK a MUDr. Paldia bol aj mojim porodnikom - porodila som prirodzene, rychlo a bezproblemovo. Bola som velmi spokojna s ustretovym pristupom celeho tímu a pan doktor na mna posobil upokojujuco🙂 Musim vyzdvihnut, ze jeho praca neskoncila len porodom, ale prisiel ma niekolkokrat skontrolovat na oddelenie (kedze som bola jeho zazmluvnenou pacientkou) az do chvile kym som nebola fit (aj ked sme pobudli v nemocke o cosi dlhsie koli malickej).

veronikani
1. okt 2012

@hepinka vďaka za tvoj príspevok 🙂 .Aj ja chodím k Dr. Paldiovi a mám ho aj zazmluvneného, v nedeľu mám termín tak dúfam že bude všetko ok....

bubka35
1. okt 2012

s Dr Paldiom mam zmiesane skusenosti. pocas tehotenstva ok, pri porode to bolo vselijake... baby sa uz narodilo modre, nedychalo, porodna asfyxia. po 7 mesiaci spomaleny motoricky vyvoj-museli sme cvicit vojtovku. nastastie do roka sa vsetko dobehlo a uz aj behame. chodil nas na oddelenie kontrolovat, ja sa vsak dodnes trapim s porodnymi zraneniami ☹

veronikani
1. nov 2012

ja som s Dr. Paldiom veľmi spokojná. Chodila som k nemu na ultrazvuky a mala som ho aj zazmluvneného. Nebiť jeho neviem ako by sme dopadli.... prenášala som týždeň, vôbec som sa neotvárala tak mi dal spraviť test s oxitocínom a potom mi dal tabletku na vyvolanie pôrodu a keď ani po tom som sa neotvárala veľmi rýchlo zistil kde je problém (malá mala omotanú šnúru okolo nohy) a nenechal ma dlho trápiť sa a rýchlo ma bral na sekciu........ neviem čo by bolo ak by tam nebol. Vrelo ho odporúčam každej, ak budem ešte niekedy tehotná určite si ho znova zazmluvním....

sariella
1. jan 2013

Ja mam velmi dobre skusenosti. Mala som ho zazmluvneneho a starostivost bola super.

billam
1. jan 2013

Je strasny "mäsiar" ☹

viki03
8. jan 2013

Ahojte...ja tiez chodim na jeho sukromnu kliniku - dr. Paldia,zatial sa mi zda v pohode..viete mi aspon priblizne povedat kolko sa plati za porod na Antolskej- pripadne aj jemu?

ivanka.7
9. jan 2013

@viki03 Za porod na Antolskej neplatis nic. Ak chces zazmluvnit porodnika - 300 eur, epi stoji 152 eur, sprievod pri porode - 30 eur. Este sa da platit za nadstandard, ktoreho hlavou vyhodou je, ze ti moze prist navsteva na izbu, ale to neviem kolko je, lebo som ho nemala a mozes rodit v nadstandardnom boxe, to je tusim 80 ci 100 eur.
@mircalla Nemam pocit, ze by vseobecne na Antolskej trvali na prirodzenom porode za kazdu cenu. Zrejme to je doktor od doktora. V den, ked som rodila ja, bolo 15 porodov, z toho 8 sekcii :D

bubka35
9. jan 2013

@ivanka.7 no Paldia urcite patri k tym co za kazdu cenu trva na prirodzenom porode a u nas to tiez nedopadlo dobre spolu s drobcom mame nasledky 😠

veronikani
9. jan 2013

@viki03 ahoj, ja som rodila u neho sekciou - mala som ho zazmluvneneho a som s ním spokojná...

mircalla
9. jan 2013

@ivanka.7 V pohode, to ja mam len info od kamosiek, samozrejme to nechcem zovseobecnovat🙂

mary021
9. jan 2013

Ja som snim bola velmi spokojna, rodila som sekciou ktoru my naplanoval, pred porodom v poradni prebiehalo vsetko super aj ultrazvuky, bola som unho aj na 3D v dubravke. Aj poporodna starostlivost na jednotku. Je to pan doktor !!!

viki03
11. jan 2013

@ivanka.7 ..ďakujem za odpoveď...tak snáď nebudem musieť ísť cisárskym a buse všetko ok 🙂

malase
28. okt 2015

Ja som ku nemu chodila aj pred porodom kvoli rizikovej gravidite a aj ma odrodil a nemozem nanho kriveho slova povedat. Je to velky odbornik a doktor s vybornym pristupom. Porod som nemala bezproblemovy a zvladol to skvele. Som maximalne spokojna a pri druhom porode pojdem isto ku nemu.

komentatorka
20. júl 2017

Este nejake skusenosti s panom doktorom ako pacientka v jeho ambulancii?

luciklululucka
30. nov 2017

Rodila som nedávno. A mala som to "šťastie" zažiť ho na vizite na pôrodnej sále... od bolesti pri vyšetrení som plakala! Tak mi tam strčil tu ruku, že som sa cítila ako krava, ktorej chce dočiahnuť tela strčenou rukou až po lakeť... čistá katastrofa. Aj som sa ohradila, že jemnejšie - odpoveď bola "ja to neviem inak"
Chodím ku gynekológovi od 4rokov - mám 30r. prešla som si kadečím a kadejakým Dr., ale toto bolo najhoršie vyšetrenie v živote.
Počula som, že je veľký odborník na cisársky rez... ale prirodzený pôrod musí byť utrpenie, keď len jedno vyšetrenie a takéto to bolo.
Našťastie ma on nerodil, (bol iba na vizite a vyšetroval). Rodil ma iný naozaj aj prístupom skvelý doktor.

Neskôr som sa dozvedela aj od iného personálu, že oni vedia, že vyšetruje veľmi bolestivo, ale nič s tým nemôžu robiť... dlhé roky bol primárom a teraz je vedúci pôrodného oddelenia

hewa
30. máj 2018

Pan doktor Paldia sa o mna staral cele tehotenstvo. Mam vyvojovu chybu maternice, rozdeluje ju prepazka, rodila som v 2016. Kamkolvek na gynekologiu pridem, su uplne v uzase ze som donosila a porodila dieta, vraj je to zazrak.... ja viem ze ten zazrak ma meno MUDr. Paldia 😘😘😘 som mu nesmierne vdacna. Vzdy ma vysetroval jemne, nikdy to nebolelo. Porod trval 3h 10 min , nastrih bol na male sitie.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre