Maďarské mlieko Milumil AR. Aké máte skúsenosti?

ingra73
12. apr 2009

mamičky, ak máte niektorá nejaké skúsenosti s týmto mliečkom, napíšte prosím.... včera sme ho začali používať, tak môj 2-mesačný synak bol v noci iba raz hore-čo som považovala za menší zázrak, dnes dopoludnia bol tak isto ok, no od obeda do podvečera, sme nevedli čo robiť, v kuse akoby tlačil....aj stolicu mal 3x za deň, čo predtým nezvykol, tak prosím napíšte, akú máte skúsenosť s týmto mliečkom vy

ilduska14
14. apr 2009

ingra,my s tým máme dobré skúsenosti.to AR-kové mliečko je trošku ťažšie,hlavne preto aby bábo negrckalo a je aj hustejšie tak ti to malý možno ťažšie trávy.skúste mu masírovať častejšie bruško alebo dať feniklový čajík.tá stolica ináč môže ale nemusí byť od toho.moja keď mala 2 mesiace /niekedy aj teraz/ mála premenlivú stolicu.pokiaľ vyzerá stolica ako má a nevidíš v nej niečo "zvláštne" tak podľa mňa sa nič nedeje.

ingra73
autor
14. apr 2009

ilduska: dakujem 🙂 , prave ze stolica bola najprv super, ako ma byt, no do vecera az vodnata, a maly vkuse akoby tlacil, no proste akoby mal hnacku, co bolo prenho neznamy dej, lebo doposial kakal iba za pomoci rektalky ☹, no vratili sme sa spat k nutrilonu, dokupila som nutriton, a predstav si zase problem so stolicou, kaka niekolko krat denne, ale malicky je v pohode, takze si myslim, ze iba zareagoval na zmenu, dopapkame nas nutrilon s nutritonom, a potom skusim opat ten milumil... kurnik sopa aj s refluxom 😠

ilduska14
15. apr 2009

ingra,to môže byť aj reakcia na zmenu mliečka,žalúdok nie je zvyknutý,tak možno vyvádza,ale časom by sa to ustálilo.my sme tiež používali najprv maď. nutrilon a kupovali sme nutriton do toho,lebo v lekárni povedali že AR-kový je len na predpis.ale potom tu písala jedna baba že si ho kúpila bez predpisu,tak popozerala som na nete a je voľne predajný.mohli sme hlavne ušetriť,lebo to vyjde lacnejšie a malej je naozaj jedno čo je,hlavne aby jedla. 😀 no ten reflux je dosť blbý,moja malá grcala prúdom,ešte aj z nošteka jej to šlo,chúďatku a vrešťala potom ako pavián.tak som ju ľutovala. ☹ ale už je dobre,neboj aj u vás sa to ustáli.len to chce kopu trpezlivosti,lebo to tak býva,že zmizne reflux a objaví sa niečo iné. 😅 tá stolica to nemusí byť z toho,ono bábätká sa menia a ešte sa im posilňuje celé zažívacie ústrojenstvo,tak možno preto tá zmena.ale pre istotu zavolaj dr. a opýtaj sa jej na to.istota je guľomet.ja som tieť 2 krát kôli stolici otravovala dr., aj malej urobili ster ale bolo všetko ok. 🙂