Máte skúsenosť so súkromným gynekológom MUDr.Orosom?

jkorculka
13. aug 2007

Ahojte vsetky,
chcela by som sa spytat, ci ma niekto skusenost s porodnikom MUDR.Oros- sukromna ambulancia v Petrzalke /externy lekar v Ruzinovskej porodnici), ako doktor je skvely, ale nenasla som zial ziadne referencie na nho, ktore by sa tykali nejake porodu.dakujem za kazdu odpoved
korculka

sirinka
9. jan 2009

tehula na druhej strane, nemusime cakat dve hodiny a viac v cakarni 😝
ved myslim, ze kazda, ktora sa rozhodne k nemu chodit je oboznamena s tym, kolko to bude stat. on to predsa nijako netaji.

petinka11
9. jan 2009

ahojte kocky,ja osobne sice orosa nepoznam,ale moja kamoska u neho 2 krat rodila raz cisarskim a nevie i ho vynachvalit,aj mne ho teraz ponukala ze vybavi porod,ale bohuzial necitim sa na to financne.ale vraj je skveli!!!!vela krat som uz o nom pocula aj citala v novinach a vzdy ako spickovom odbornikovy.........

tehula
9. jan 2009

sirinka: ved to, ked to nejde po znamosti trochu usnadnit, tak si to treba radsej zaplatit. 😠

sirinka
9. jan 2009

ja som na neho natrafila uplne na slepo, lebo sme byvali velmi blizsko od jeho ordinacie a kolegyna kedysi robila na operacke v ruzinove, tak ho trochu poznala a odporucila mi ho a ja som neolutovala. aj ked sme sa odstahovali z ba a financne na materskej je to trochu narocnejsie, neviem si predstavit mat ako porodnika niekoho ineho.

tucniacik
19. jan 2009

ja k Orosovi chodim uz tri roky, zacila som u neho kyreaz po potrate, bola som spokojna, a potom sme to dotiahli do zdarneho konca, a ma odrodil, mala som naplanovanu sekciu lebo mam uzku panvu, bol vyborny, na sale nema chybu, este aj porodny team ked ma dosil povedal, ze "takto ma vyzerat sekcia", je to fakt kapacita...
ma iba jednu nevyhodu - on je vecny, prakticky, ak od neho cakate nejaku tu psychologiu ktoru mamicky ocenuju - teda cakete ze vas nejako povzbudi,utesi, alebo nejake tie recicky okolo toho aby sa zena citila lespie, na to zabudnite... ale treba si vybrat, ci chcete skveleho odbornika, alebo na odbornosti az tak nezalezi ale hlavne nech je mily a zhovorcivy...
je sice dost drahy, ale su to zasluzene peniaze - je 24hod denne k dispozicii a clovek sa moze na neho fatk spolahnut... ja odporucam...

sirinka
19. jan 2009

tucniacik ja som akurat od neho prisla 🙂 zatial mal pre nas iba dobre spravy, takze neviem to posudit. ale ked mi hrozil predcasny porod, tak ma vzdy ubezpecoval, ze to nebude prilis skoro a ze babo je natolko vyvinute, ze to bude ok...a ja som mu verila.

boniacik
7. feb 2009

Ahojte,

tak my sme u pana doktora 19,1, porodili nasho Sebastianka. Je to fakt super lekar a som mu velmi velmi vdacna za vsetko. Naozaj sa clovek moze nanho obratit kedykolvek a skoro s cimkolvek.Odporucame...

jasom
22. feb 2009

ahojte baby,
mna by zaujimalo ci sa da ist jednorazovo na prehliadku k tomuto Dr. moj Dr. je sice super, ale vobec mi nekontroluje krcok, a ked robil naposledy uvz tak my maleho ani neukazal 😒 Chcela by som sa spytat ci je mozne ist k tomuto dr. a zaplatit si iba jednu prehliadku? Lebo nadalej chcem chodit svojmu dr. Nemate niekto skusenosti? Samozrejme mozem zavolat mojmu a on mi ten krcok spravi ale paci sa my ze tento oros sa my paci ze sa da objednat aj v nadstardantnych ord. hodinach a ze si clovek jednoducho zaplati,pride, vysetria ho a ide domov, ziadne natahovanie s terminmy a vysvetlovanie sestricke preco chcem ist k Dr. ked v podstate ziadne problemy nemam, iba blby pocit. 😀

sirinka
22. feb 2009

jasom myslim, ze sa da, ale skus zavolat a dohodnut sa...

tucniacik
22. feb 2009

jasom, jasne, mozes si zaplatit aj jednorazove vysetrenie, ale neviem kolko stoji... to ti povie cez telefon...na cenniku ma pisane konzultacie - tusim 10 a 30minut? - takze urcite ta zoberie...

adulik16
26. feb 2009

Ahojte baby, ja tiez chodim k Dr. Orosovi uz asi tri roky a aj som u neho pred par mesiacmi rodila sekciou. Som spokojna, ale teraz ma tak napadlo, ze mi nikdy pri preventivnej prehliadke neprezrel prsia a ani ma neposlal na mamografiu alebo sono prsnikov. Vam to robil?

sirinka
26. feb 2009

adulik mne chcel, ale ja som vtedy chodila pravidelne na prsnikovu amb. tak som povedala, ze netreba a teraz sa chystal ma poslat na sono,a le este stale kojim, takze to nie je aktualne.
kludne mu povedz, ze chces vysetrit pri preventivke a on to urobi.

nelala111
2. mar 2009

Ahojte, chcem sa opytat ci ma niekto skusenost u dr.orosa s potratom? a ak ano, kolko unho stoji zakrok..vdaka

hiva
8. apr 2009

Ahojte baby....tak ja sa chystam tiez teraz zacat k Orosovi....najviac mi vyhovuju tie jeho ordinacne hodiny od 16:00 az do 20:00 ....a co sa tyka platenia, tak mi povedal ze rocny poplatok je 200 Euro a v tom je zahrnute vsetko....liecila ste s au neho niektora aj s diagnozou PCO?

majmunka
29. jún 2009

Ahojte.Chcem sa spytat,ci neviete aky je teraz cennik pocas tehotenstva,ci sa to po novom roku nejako rapidne zvysilo?Chodila som tam pred dvoma rokmi .Dakujem za radu.

sirinka
29. jún 2009

majmunka ja som plazila presne ako pred dvomi rokmi...ceny zatial nezdvihol...

sirinka
29. jún 2009

😝 eeee neplazila som sa...platila 😀

majmunka
29. jún 2009

dakujem za info,sirinka... 🙂

avanti
30. jan 2010

Ja som u neho rodila v septembri 2009, mozem ako odbornika odporucit. Zacala som k nemu chodit ale az po 30. tyzdni tehotenstva.

hiva
11. feb 2010

aktualny cennik je rocna platba 230 Eur....cennik ohladom tehotenskej poradne neviem 🙂 ...ale ja si ho nemozem vynachvalit.....liecim sa u neho uz skoro rok na syndrom PCO....on sam osobne mi robil aj laparoskopiu v Ruzinove a bohuzial uz aj kyretaz po missed abort....ale je to fakt perfektny lekar....a hlavne o svoje pacientky sa stara uzasne....ak mate problem, da sa mu kedykolvek zavolat a vzdy Vam dvihne pripadne zavola do 5 minut naspat....aj cez vikendy 😉

tehula
27. nov 2010

ahojte, viete mi povedat, ci ma Mudr. Oros v ordinacii aj 3D ultrazvuk? Na jeho stranke v galerii sa ukazuje len 2D
Tie co k nemu chodite, viete, ci sluzbu 3D ponuka a ako je spoplatnena v cenniku? Dakujem

tehula
28. nov 2010

skusim posunut temu na rano

avanti
30. nov 2010

@tehula zda sa mi veru, ze ma iba 2D, ale bola som unho naposledy v novembri 2009, tak snad baby, co k nemu chodia teraz, by ta vedeli lepsie informovat.

sirinka
30. dec 2010

@tehula ahoj, teraz ma uplne novy 3D ultrazvuk, spickova kvalita, ja uz mam doma aj uplne prvu fotecku malinkej od neho, krasne na nej vidno tvaricku....len este sa na nom musi naucit poriadne robit, ze po novom roku by mali mat zaskolenie...

tehula
30. dec 2010

@sirinka, dakujem ti, si zlataaaaaaaaaaaaaa 😵 Nevies nahodou, aku ma cenu za 3D?

sirinka
30. dec 2010

@tehula podla mna este ziadnu, mne ho robi bezne na poradni...

tehula
30. dec 2010

@sirinka, no ved nejako si vyzistim. Dakujem ti za infosky 😉

sirinka
30. dec 2010

@tehula a ty teraz k nemu nechodis do poradne?

tehula
30. dec 2010

@sirinka, nie, ja chodim k inemu doktorovi, len kvoli 3D som sa pytala, ci by sa nedalo ist k Orosovi

bella001
16. máj 2011

ja som s nim bola maximálne spokojná, špičkový lekár!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre