Máte skúsenosť so súkromným gynekológom MUDr.Orosom?

jkorculka
13. aug 2007

Ahojte vsetky,
chcela by som sa spytat, ci ma niekto skusenost s porodnikom MUDR.Oros- sukromna ambulancia v Petrzalke /externy lekar v Ruzinovskej porodnici), ako doktor je skvely, ale nenasla som zial ziadne referencie na nho, ktore by sa tykali nejake porodu.dakujem za kazdu odpoved
korculka

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
didulka85
23. máj 2012

@emogeon zevraj? 😀 Si nepamatas?
Ci ty si pri tom bola v kompletke?
Ja som mala planovany cisarak, len sa porod neplanovane rozbehol. Rodila som vtedy ako jedina. Tiez mi povedali, ze mozem byt kludna, lebo to bude robit Oros.
Este taka pikoska... Ked odisiel zo saly, tak sa personal bavil o tom, ze si budu musiet vymysliet v sprave casy, lebo tie realne tam napisat nemozu. 😀

hiva
23. máj 2012

@emogeon ono j atiez chodievam k sestricke andrejek... ale nie na beznu krv... bola som u nej iba na glukozovy test a na odbery kvoli pecenovym testom... mala som trosku problemy 😉 ... ale odbery na tripple testy mi robili priammo u neho v ambulancii 😉

hiva
23. máj 2012

@didulka85 som rada, ze je tato diskusia... tiez budem mat planovany cisarak, a u Orosa.... tak ma celkom potesuje, aky je pri tom rychly 🙂... mozem byt aspon kludna, ze som v dobrych rukach 🙂

sirinka
23. máj 2012

@hiva
@didulka85 ja som nemala ani jeden CR planovany, vzdy sa to tak zvrtlo a pri tom druhom som silno krvacala, ale chvalabohu vsetko doktori vyriesili....

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
didulka85
24. máj 2012

@emogeon ja som mala spinalku, takze som si cely porod "uzila" pri vedomi. Nebolo to nic prijemne. Radsej by som to prespala.

mahmulienka
28. máj 2012

@hiva chvilku to bolo 40, potom to opat znizil (ma tym dost dojal). ostatne zvysoval odkedy ma novu ordinaciu urcite.

bertika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tinushka13
13. aug 2012

Ahhojte kočky. ja chodím tiež k MUDr. orosovi a som maximálne spokojná aj keď niekedy tie ceny čo na mňa vytasí.. a za takú chvíločku.. 😠 ale som rada, že sa mi niekto venuje, nemusím nikde čakať v čakárni a chodiť po ultrazvukoch kade tade 😉 podľa info , ktoré som dostala pri zápiise v ambulancii selé tehu výjde na 1100 eur. neplatí sa naraz ale postupne pri každej návšteve. vstup v tehu je 130eur a poradňa 35eur. Tento týždeň sme boli aj na 4D/3D UTZ a platila som 65eur. Trvalo to 30min dostala som CD s videjkammi cca 20 ich tam bolo a s foto cca 40ks. 😉 celkovo ceny si už tak veľmi nepamätám konkrétne ale tripple ma stáli cca 80eur. Keď som sa pri vstupe pýtala, ako sa platí za komplikácie či je to už v cene alebo sa platí zvlášť, tak mi bolo povedané, že ak mi nastanú komplikácie tak to neplatím.. nuž neviem, bo som žiadne nemala 😉 😉 Ale ak máte nejaké infošky kočky tak sem s nimi 😉 Z osobnej skúsenosti odporúčam Orosa aj napriiek vysokým cenám. dokonca savenuje aj vašim drahým polovičkám. Keď sme mali morfologický UTZ tak tam bola nejaká iná sestrička a tá mi robila UTZ a lekár išiel k drahému do čakárne, že obaja sa rozložili na tých sedačkách a pekne mu postupne všetko rozprával čo bolo vidieť na UTZ. takže aj ocinko si odniesol nie len obraz ale aj popis svojej dcérky 😀 😀

tinushka13
13. aug 2012

@emogeon bola som na ňom teraz vo štvrtok.. trval 30min a stálo to 65eur 😀

nevestickaaaa
28. aug 2012

Ahojte dievčatá, staral sa o niektorú z vás počas rizikového tehotenstva? Po potrate, predčasnom pôrode alebo iných komplikáciach v predchádzajúcom tehu? Aká je jeho odbornosť po tejto stránke? Ďakujem.

sirinka
31. aug 2012

@tinushka13 v podstate pokial nastanu komplikacie a musis byt hospitalizovana, tak ti plati zdravotne poistenie. ja ked som mu hocikedy zavolala (aj v noci) bol v pohode, zariadil, co bolo treba, prisiel do ambulancie mimo jeho ordinacnych hodin, ked som krvacala a pod...za to nepytal ziadne peniazky navyse.

@nevestickaaaa ja som mala prve tehu hroziaci potrat v 8tt., potom od 27tt zase predcasny porod hrozil, druhe tehu zase poloha KP, nakoniec mi robil CR po predcasne odtecenej plodovej vody a nepostupujucemu porodu, tretie tehu bez komplikacii az v 37tt zase akutny CR, kvoli babatku, CR bol dost komplikovany, kedze sa ukazalo, ze mam na maternici krcove zily a silno to krvacalo.
co sa tyka jeho odbornosti, je v Ba len malo doktorov s podobnymi skusenostami a profesionalnym pristupom ako ma on... ja osobne by som ineho porodnika nechcela...

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sirinka
4. sep 2012

@emogeon ty nemas na sk zdravotne poistenie?

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sirinka
4. sep 2012

@emogeon mna ked hospitalizovali pocas tehu, tak som platila iba za nadstandartnu izbu, za zdrav. starostlivost nie. rovnako pri porode som platila iba nadstandartne vykony, resp. izbu. ostatne bolo normalne hradene zo zdrav. poistenia

tinushka13
4. sep 2012

@emogeon Ano dolu ako su ambulancie..Ja som bola dvere č. 57. veľmi milá sestrička 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tehula
11. sep 2012

@tinushka13
@emogeon
ja som bola u neho na 4D ale pred vyse rokom a pol, kedy ho mal uplne novy, este s nim ta sestricka, co chodi z Ginfivu, ci odkial to obsluhovat, nevedela robit. Cely utz bol teda hrozne rusivy, kde postaval aj technik a ona furt nevedela, kde ma stuknut a kliknut a teda ziaden popis, iba technicka anabaza. Mna to vtedy velmi odradilo, ale verim, ze uz s tym vie robit a teda to posobi lepsie. Ja som potom este isla na 3D inam, aby som teda mala lepsie zabery a si to aj uzila

tinushka13
11. sep 2012

@tehula Ja som bola pred mesiacom na tom 4D/3D.. robila mi ho taká staršia sestrička.. možno tá čo si ju spomínala.. ona bola taká dosť zbehnutá, všetko mi pekne poukazovala.. obkecala.. priblížila. No ja som bola dosť spokojná, len som čakala , že to bude dlhšie trvať. Ale tak poppravde nebolo tam čo tak dlho točiť a bábatku to asi ani nie je veľmi po chuti keď na neho tie vlny pôsobia. Nuž domov som si odniesla DVD s foto a videami a teraz keď si to pozerám, tak fňukám od dojatia. A inak sestrička mi prezradila pohlavie.. chi chi 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tinushka13
12. sep 2012

@emogeon Ale ke´d chodím k orosovi tak má inú sestričku.. takú mladšiu. Táto čo rpbí UTZ tak tú som tam zažila iba 3x a to keď bol na dovolenke a bola tam iná Dr. tak som myslela, že tá sestrička patrí k tej Dr. a potom som ju zažila pri tom 3D UTZ a po tretí krát tam bola teraz naposledy na poradni. Tak janeviem potom, že ktorá je jeho sestrička. Bo dve sa tam motajú 😀 Ale na tej staršej je to vidieť.. perfektne ovláda UTZ.. total zbehnutá. No ja som na ňu čučala ako struna z gauča.. mi prišla lepšia ako samotný Dr.. 😀

tinushka13
12. sep 2012

@emogeon Aj teraz tam asi chodíš nie? a kedy máš poradnňu najbližšie?

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tinushka13
12. sep 2012

@emogeon Ahááá tak preto som ju tam zažila v pondelok.. bo ja som vždy chodila vo štvrtok a potom am prehodil na pondelok.. Tak som bola prekvapená 😎 jamám 27.9 .. nás čaká v poradí už druhý morfologický UTZ tak sa neviem dočkať, že koľko tá naša žabka váži a aká je dlhá. Odkedy mi kamoška v piatok porodila .. tak mne sa sníva o pôrode.. že ma doma v spánku chytia kontrakcie a zobudím sa s tým že ma malá kope.. .-D mne to už úplne v tej hlave šiši.. 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tinushka13
12. sep 2012

@emogeon áno prvé robí cca okolo 22tt.. a teraz idem na druhé v 32tt.. 🙂 a kedy ideš vo štvrtok? ja mám ísť na 19.00 som si to presunula z 15.00.. aby mohol ísť s nami aj ocinko.. 😉

sirinka
12. sep 2012

@emogeon
@tinushka13 ta strasia, myslim majka sa vola, tak taka tam bola, este ked aj ja som bola tehu, ona robila dlhe roky na zahradnickej v gyn five a oros to aj sam povedal, ze na UTZ je ona najvacsi odbornik, ze casto odhali veci, ktore si dr. nevsimne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre