Máte skúsenosť so súkromným gynekológom MUDr.Orosom?

jkorculka
13. aug 2007

Ahojte vsetky,
chcela by som sa spytat, ci ma niekto skusenost s porodnikom MUDR.Oros- sukromna ambulancia v Petrzalke /externy lekar v Ruzinovskej porodnici), ako doktor je skvely, ale nenasla som zial ziadne referencie na nho, ktore by sa tykali nejake porodu.dakujem za kazdu odpoved
korculka

wifi
3. jan 2012

Chcem sa opýtať či máte niekdo skusenost s MuDr Orosoms liecbou sekundarnej amonrey.(ja sompo stresoch a antikoncepcii nedostala menstruaciu a teraz mi ju pan doktor lieci). Daval mi injekcie a postupne som presla na Proveru. Len mi to naozaj zle robi, problemy so zaludkom, melacnholicke stavy ale najme to travenie, a zavodnenie je hrozne..:( aky bol ked ste mu povedali ze chcete nieco zmenit? ja sommu o tychto problemoch hovorila ale povedal ze to dava stale a v pohode. Ja to chcem vysadit radsej nebudem mat menstruaciu, ale toto sa uz neda trva to rok a pol (provera len 2) a mam stresy ale skor z tej liecby. Pomohol vam, ako reagoval na vase poziadavky? Dakujem vam

wifi
3. jan 2012

@wifi provera som myslela len 2 mesiace

sirinka
3. jan 2012

@wifi no ja som s nim zatial nemala takuto skusenost, akurat co mi chcel predpisat hormony, kvoli mojim problemom, ale kedze stale dojcim, tak to neslo. pytal sa, ako dlho asi planujem dojcit, povedala som, ze neviem, prve dve dievcata som dojcila po dva roky, tak vyhlasil iba, ze teda uvidime, ako sa moj stav bude vyvijat a ked prestanem dojcit, tak sa uvidi...
ale ked som s nim chcela rozpravat o alternativnych sposoboch, homeopatia a pod. tak to hned uzavrel s tym, ze to nema ziadny vyznam....

no ale v tvojom pripade urcite potrebujes svoju situaciu riesit, takze mu podrobne este raz popis svoje problemy a ze ho ziadas, aby skusil najst inu alternativu....

wifi
4. jan 2012

dakujem,idem za nim tak skusim.. len nechapem preco doktori neveria aj alternativnym sposobom. niesom uplny zastanca ani jedneho ani druheho, skor verim ze ked to nejde s jednym skusme druhé. uvidím co mi povie ale jednoznacne ak mi nezmení proveru vysádzam ju a skusim sa popytat niekoho ineho.. verim ze moze pomoct ale mne toto nepomaha a ked to nezmení co už..:( tak este raz vdaka

delideli
20. jan 2012

@mahmulienka
@majmunka
@sirinka
@dadka13
@emogeon
ahojte baby,ak este chodite k dr. orosovi, chcem sa opytat ako sa asi pohybuju ceny za cele tehotenstvo bez komplikacii,t.j. bezne kontroly, screening NT a mofrol. usg v 20tt ?na kolko to vyjde spolu-staci aspon orientacne,nemam vobec predstavu..hladam gynekologa v Ba a chcela by som niekoho ozaj dobreho..kludne si aj priplatim,ale potrebujem vediet,na co sa treba pripravit..velka vdaka..

majmunka
21. jan 2012

@delideli poradna 35 eur,UVZ v 20tt. a 30 tt.70 eur,kontroly posledny mesiac plus zaznam na kardiotokografe 60 eur...dufam,ze som sa nepomylila..Na ambulancii ma aj 3D a 4D UVZ.To sa plati zvlast.Je to velmi dobry lekar s mnozstvom skusenosti,odrodil mi vsetkych troch drobcov a bola som velmi spokojna 🙂 Odporucam...

henika26
24. jan 2012

ahojte.chcem sa opytat-moja dcerka ma isty problem-objavil sa jej vytok a nasa obvodna nas poslala k dr.orosovi do ruzinova.je to ten doktor o ktorom sa bavite? vraj deticky berie iba v stvrtok poobede.je ok?

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
henika26
24. jan 2012

@emogeon takze je v pohode?to som rada.dakujem

sirinka
24. jan 2012

@henika26 uplne v pohode, mozes sa na neho spolahnut. keby som potrebovala nieco riesit s mojimi detmi, tak tiez idem k nemu...

mahmulienka
25. jan 2012

@delideli no tie ceny sa trosku zvysili. zalozenie tehotenskej knizky je 130, poradna je uz 40, ctg 50, uzv v 20 tt je tusim 80 a v 30tt je 70. sukromne cislo 300.
uz mame od neho doma druhu dcerku a nemozem si stazovat na nic, poriesil mi prave aj skaredu jazvu z predchadzajuceho cisarskeho, ktora sa mi urobila. v nemocnici chodil potom stale sledovat, ako sa mame a kontaktoval aj kolegov odbornikov ohladom dcerky, ma vrodenu chybu a v nemocnici mi o tom nic nexeli hovorit, lebo ved to sa aj tak da riesit az v neskorsom veku... takze som nadmieru spokojna 🙂 odporucam vrelo

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mili78
18. máj 2012

@emogeon ...v ruzinovskej nemocnici urcite je, pred tyzdnom ma operoval...ale ci robi aj porody, to neviem 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hiva
23. máj 2012

@mahmulienka ... no neviem s tou zmenou cien... ja k nemu chodim teraz a poradna je stale 35 Eur... ostatne moc neviem, lebo k nemu chodim ako na klavir kedze cakame dvojicky 🙂... takze kontrola kazde 2 tyzdne 😉

@emogeon a porody a aj v Ruzinove stale robi 😉

mili78
23. máj 2012

@hiva ... Hivus ahooooooooooooj 🙂 mamina buduca 😉 drzim palce do uspesneho konca 🙂

lili1985
23. máj 2012

Ahojte, my k nemu chodime do sukromnej ambulancie do Petrzalky. Spokojni sme, obcas utrusi nie moc vhodnu poznamku, ale mam pocit, ze ani sam si to neuvedomuje. Co sa tyka cien tak su take ako pisala mahmulienka. Vsetky vysetrenia okrem testu na cukor prebehli u nho v ordinacii. Chystame si ho aj zazmluvnit ako porodnika, tak verim, ze vsetko dobre dopadne 🙂

didulka85
23. máj 2012

@emogeon mne urobil Oros cisarak v Ruzinove, akurat mal sluzbu. Zazmluvneneho som ho nemala.
Urobil to rychlo, 15 minut aj so sitim. Je to profesional.
Hneva ma, ze sme mu ani flasu nedali. 😒

sirinka
23. máj 2012

@emogeon ved aj ja som chodila do ambulancie na krv, chvalabohu, ze som sa nemusela trepat kade tade, vsetko zariadil...

@didulka85 aj moj prvy CR bol taky rychly...ani 15 minut to netrvalo...

sirinka
23. máj 2012

@lili1985 ja som u neho bola vsetky tri tehu, bol aj pri porodoch. zakazdym som mala nejake komplikacie, ci uz na zaciatku tehu, alebo pred ci pocas porodu a mozem povedat, ze on vzdy vedel, co robi. na vsetko daval pozor a pocas porodu bol maximalne profesionalny... ja ho mozem odporucat.

hiva
23. máj 2012

ja teda fakt neviem... ja som bola v pondelok na poradni a cena 35, nie 40 😉 ... ale tak mozno mam nejaku zlavu za to, ze mam poradnu kazde 2 tyzdne od zaciatku tehu 🙂

lili1985
23. máj 2012

aha to ano, aj ja platim 35€, a za 1. velky utzv sme platili 70€ 🙂

hiva
23. máj 2012

@lili1985 presne tak 😉

hiva
23. máj 2012

@mili78 serus milli.... ako sa ti dari?.... som o tebe uz dlho nepocula 🙂

mili78
23. máj 2012

@hiva ...jaaaj moja co ti poviem, stale je to beh na dlhu trať...som tyzden po laparotomii, Dr.Oros mi odstranoval zase tie nestastne zrasty a nepriechodny vajcovod...ale ako na potvoru som schytala infekciu, tiez som sa ledva doplazila v pondelok k nemu, tak hned nasadil antibiotika...ked sa dam dokopy ideme do dalsieho kola...ale Dr. z centra ma potesila, ze skusime IUI 🙂

hiva
23. máj 2012

@mili78 ...jaj...moja... no hold tazka a dlha to cesta za babatkom 😉 ... ale tak kukaj na mna... nakoniec sa zadarilo a rovno dvojmo 😀 ... si bola u Orosa v pondelok?... aj ja🙂 .. ja som bola o 16:00, ale teda vzal nas az o pol, lebo sme 5 minut meskali kvoli prichodu hokejistov a tak zobral niekoho pred nami 🙂

mili78
23. máj 2012

@hiva ... no my sme prave kvoli hokejistom a blaznivym fanusikom isli z domu neskor a do BA sme dosli okolo 18-tej...no skoda, ze sme sa tak minuli, bola by som si bruško pohladkala, nech sa to na mna prilepí :D ....tak ja pevne verim, ze aj ja to raz dotiahnem do uspesneho konca

hiva
23. máj 2012

@mili78 ale ved jasne ze to dotiahnes do uspesneho konca 😉 ... netreba to vzdavat 🙂 ,,, vid mna... po ppiatich rokoch a rovno dvojicky 🙂... nic nie je stratene 🙂

mili78
23. máj 2012

@hiva ...ano bojujeme dalej...ved ani nasi hokejisti do po vlanajsom fiasku nevzdali :D ... drzim ti silno palce, aby ste to dotiahli do uspesneho konca 🙂 uz toho nemas vela 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre