Máte skúsenosť so súkromným gynekológom MUDr.Orosom?

jkorculka
13. aug 2007

Ahojte vsetky,
chcela by som sa spytat, ci ma niekto skusenost s porodnikom MUDR.Oros- sukromna ambulancia v Petrzalke /externy lekar v Ruzinovskej porodnici), ako doktor je skvely, ale nenasla som zial ziadne referencie na nho, ktore by sa tykali nejake porodu.dakujem za kazdu odpoved
korculka

tinushka13
8. nov 2012

Babulky tak mám info o pôrode.. Nuž je to presne ako som písala.. 400eur.. aj keď v nemocnici pýtajú za zluvu 300eur.. ale on plánuje pôrody.. a vie si ich naplánovať na doobedie tak keď je v nemocnici.. takže si pekne priplatíme tú stovečku.. a v nemocnici sa potom platí už len epi a ostatné vaše záležitosti ako nadštandard a podobné.. nuž.. idem vykradnúť banku.. 😀 😀 😀 😀

mitilushka
3. dec 2012

Ahojte baby.. tak ja som sa k dr. Orosovi objednala na 3D, dnes idem... po tom, co som na neho nasla take super ohlasy (este uvidim, aky bude dnes,..), tak by som si ho chcela zazmluvnit k porodu.. ale citam, ze 400e.. omg, moje nervy.. fakt vykradnut banku - my sme este byt prerabali, postupne kupujeme veci pre drobca... este aj to tehotenstvo a porod je biznis :( nuz, ale ked chces 100% starostlivost, musis si zaplatit...

danculik2
25. jan 2013

ahojte.. ja som u neho rodila, robil mi cisársky - bolo to dosť na rýchlo, ale bola som s ním maximálne spokojná, je to profesionál...

nevestickaaaa
14. sep 2013

Doktora Orosa mozem odporucit, daval na mna pozor pocas celeho tehu. Ked som lezala v nemocnici, chodil ma pozerat a dozeral na mna. Lezala som v nemocnici dlho a bolo tam vela dievcat, ktorych lekari pracovali v tej istej nemocnici, ale ked ich prisli pozriet, bol to maly sviatok, ak vobec prisli.
Dr. Oros je sukromny lekar a nestoji malo penazi, ale v pripade problemov sa postara. Vysetrenia mi robil iba on, nepustil ku mne inych lekarov a vsetko riesil on osobne, mimo mimoriadnych situacii. Ak som mala otazky alebo nejaky problem, stacilo ked som povedala sestricke, ci by mohla poprosit doktora o minutku a vzdy bez problemov prisiel a vsetko povysvetloval.
Urcite ho odporucam na starostlivost pocas celeho tehulkovania.

tanickapr
11. dec 2013

@mitilushka ahoj prosim ta ja som sa objednala k dr.orosovi na 3d ultrazvuk, vies mi napisa par dojmov aky je..kolko ti robil ultrazvuk ,prsitup atd?dik

mitilushka
11. dec 2013

dr. Oros nas s priatelov privital a to bolo asi vsetko 🙂 mal nejaku pacientku a mne robila ultrazvuk ina dr, myslim, ze bola moravacka, alebo ceska,.. ale bola velmi zlata, ked som videla malu, bolo to uzasne 🙂 este mi aj pomahala vybrat, ktoru foto mam dat vytlacit (na CD da vsetky foto aj videa). pristup teda super 🙂 ale za tu cenu sa ani necudujem 😀 a este nieco moja mala laska vyzerala presne ako na foto ked sa narodila 🙂
pusa po mne, nostek po tatovi 😅

mini_mi
12. mar 2014

no ja k nemu chodim robil mi kyret pred 5 rokmi a mozem povedat ze super vsetko vysvetlil v den nastupu ma spravil a po pol hodke som ani nekrvacala ziadne bolesti a prisiel za mnou aj po operacii a aj pred odchodom.. teraz mi liecil cysti na vajecnikoch a po pol roku som otehotnela co prognoza bla bez tabletky neotehotnem vzdy si ma pamata u neho je to 24h starostlivost...cena je dost sono 40€ale ma 4D takze aj preto ale podla mna on to nema vobec ako biznist skor je znaly v tom co robi chodi na konfrrencie a nezaspal na vavrinoch...ja by som nemenila...a za kyret odo mna nepytal ani euro ...ak mate problemy tak odporucam

petrika86
15. máj 2014

Ja som prvorodička, chodím tiež k nemu a nemôžem sa zatiaľ sťažovať. Prístup je fajn, vyhuvuje mi jeho pracovná doba v poobedňajších hodinách, lebo nemusím odchádzať počas dňa z práce. Zatiaľ je všetko v poriadku a dúfam, že bude aj naďalej. Hrozím sa síce pôrodu, ale ktorá nie všakže, takže nechávam to v jeho rukách a verím, že prístup sa nezmení ani starostlivosť. 🙂

romy_p
11. júl 2014

@mitilushka - Ahoj, kolko si prosim Ta platila za ten 4D ultrazvuk? Si u neho registrovana pacientka?

mitilushka
11. júl 2014

@romy_p ahoj nie som registrovaná platili sme 65e aj s vytlacenou jednou foto a s cd...

tinushka13
28. nov 2014

Tak kočky.. ja som u Orosa po dvoch rokoch opäť ako tehulka 😀 ueeej
Ceny sú zatiaľ stále rovnaké ako boli v 2012. založenie tehu knižky + odbery som platila 130€.. poradňa (aj s ultrazvukoma fotkou) +váženie+meranie tlaku+kontrola moču= 35€.. morfologicky v 14tt=50e .. toto sú ceny pre "jeho" pacienkty.. pre ostatné netuším koľko sa platí. Len mi spomínala jeho manželka že ten morfo tusším 60+poradňa.. ale nie som si istá 😅

katkaklac
5. jan 2015

Baby prosim vas kolko stoji celkova preventivka u doktora? Viem,ze kazdy ukon sa tam plati zvlast. Chcela by som totoiz k nemu chodit tak sa informativne pytam. Vdaka.

sirinka
11. jan 2015

@katkaklac preventivka je myslim okolo 70 - 80, plus usg prsnikov cca 40

katkaklac
11. jan 2015

@sirinka dakujem velmi pekne🙂. A napr. lieky ked mi predpise tam sa uhradza plna suma alebo nieco preplaca poistovna?

sirinka
11. jan 2015

@katkaklac plna suma

adiksar
3. okt 2016

Jednoznacne odporucam,minuly tyzden ma operoval,velky odbornik

babatkoo
1. feb 2017

Ahoj baby. Zvazujem pana doktora. Chcem sa spytat okrem toho ze je odbornik aky je po ludskej stranke. Totoz chodim na Strecniansku Mudr. Stanislav Dusan a nepacia sa mi uz dlhsiu dobu. Su velmi uponahlani a zda sa mi ze nie su az taki pedantni a starostlivi ako by mali byt hlavne v tehotenstve. Aky je pan Oros??? Dakujem za vsetky komenty

nevestickaaaa
13. apr 2017

@babatkoo neviem, či je to ešte aktuálne, ale ja som s jeho prístupom spokojná, vôbec nemám pocit, že by bol uponáhľaný, vždy na mňa mal toľko času, koľko som potrebovala, odpovedal mi na všetky otázky. Je milý, ľudský, zavtipkuje, ...

saiffffa
26. jún 2019

ahojte dievcata, prosim vas, som v prvom trimestri, idem na 2. usg k orosovi (na prvom videl len gestacny vak, tak teraz uz snad uvidime aj fazulku a srdiecko). OTAZKA> priatel by rad siel na vysetrenie so mnou, boli ste uz niektora takto aj s priatelom dnu v ordinacii? ci je lepsie ked pocka v cakarni? dakujem za odpoved.

angelinja
30. okt 2019

@saiffffa ahoj proism ta bola si u neho cele tehu?ake su poplatky prosim?

saiffffa
30. okt 2019

@angelinja dokopy, ak ho chces pri porode to vyjde sa mi zda cca 1200e. Hovorili mi to na zaciatku tehu a priznavam, ze si presne nepamatam, ale vzdy ked pridem platim min 40e za poradnu, niekedy viac. A y toho zazmluvnenie k porodu je cca 300-400e myslim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre