Máte skúsenosti s Doc. MUDr. Miroslavom Korbeľom?

lenulka1982
2. mar 2009

ahojte,
baby máte skúsenosti s Gyn-Media Doc.MUDr. Miroslav Korbeľ? chodím k nemu od 09/08 ...
dík

lenulka1982
autor
2. mar 2009

chela by som vedieť či niektorej z Vás pomohol... mala som nańho dobré odporúčania .. ale zatiaľ je to také neutrálne...

azalka22
3. mar 2009

maju zalozenu sro. vsetci traja su tam ozaj vynikajuci lekari a odbornici, takze sa netreba obavat. snad ako muz-lekar, nebude rozpravat bla bla bla [oni vo vseobecnosti velmi nerozpravaju, treba sa pytat] /ako mi sprostredkovala kamoska, kt ku nemu chodi. ja som u jeho kolegyni. 🙂

lenulka1982
autor
3. mar 2009

no super tak aspoň niečo, no ja som dosť ukecaná ale keď tam idem tak neviem zo seba nič dostať takže sa mám pýtať ? No skúsim teda

diapozitiv01
15. nov 2009

Ahojte,
neviete nahodou, ci tam v ambulancii maju aj ultrazvuk?? a ake su teda vase skusenosti?

azalka22
16. nov 2009

ahoj,v budmericiach nemaju utz, vsetko sa potom posiela na antolsku.

diapozitiv01
16. nov 2009

a pristup lekara?

articocka
3. jan 2011

@lenulka1982 je vynikajuci a to, ze sa ti zda neutralny ci naladovy nemeni nic na jeho profesionalite a podla mna robi zazraky aj tam kde uz medicina davno skoncila. mozem vrelo doporucit. chodim k nemu, poznam ho a rodila som u neho. teraz cakam dvojicky a ked ich porodim napisem ako bolo🙂)).

nat28
23. máj 2011

nemaju tam UTZ? A to som tam chcela zacat chodit...

dadushka007
10. nov 2011

vie mi niekto kto chodi do Budmeric napisat, ci tam uz maju UTZ???? chcela by som tam zacat chodit, len si neviem predstavit pre kazde sono chodit na Antolsku. Dakujem

kuriatko84
21. okt 2012

ahojte, ktore chodite do Budmeric, este stale tam nemaju ten UTZ?

allys
29. júl 2013

@kuriatko84 este stale nie 😒

kuriatko84
29. júl 2013

@allys dakujem :(

anjelik1323
31. júl 2013

ja som k nemu chodila....je to uzasny lekar 🙂 ako pise azalka treba sa 😉 na vsetko pytat

natallim
2. okt 2015

Výborný lekár a výnimočný človek porodila som u neho 2 deti z veľmi závažným ochorením a napriek tomu ma neodmietol ošetrovat čo sa nedá povedať o všetkých jeho kolegoch vážim si ho lebo viem že zachranil vlastne 3 životy Veľká vdaka

bublinqa
9. júl 2017

Len pre info...ambulancia v Budmericiach je zrusena. Karty su vraj v Modre u Pavlitu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre