Máte skúsenosti s Dr.Durinovou z Antolskej?

mima76
8. aug 2008

Ahojte,
mozte napisat Vase skusenosti s Dr. Durinovou pri porodoch - prirodzene aj cisarske?
Diky moc.

lea79
16. jún 2009

chcem sa opýtať, tých ktoré odrodila Ďurinová, či ich dobre zašila a nemali problémy s tým neskôr v int. živote ..? robila nástrih? pichala oxytocín??

jo22
22. feb 2010

Ahojte, môžte mi prosím poradiť? Potrebujem si čo najrýchlejšie nájsť novú lekárku, lebo tá moja je fakt otrasná. Robí pani doktorka Ďurinová stále v Prosanase? A berie nové pacientky, aj tehotné? A koľko sa tam platí?

lea79
22. feb 2010

Platí sa 99,- Eur na rok
Ďurinová robí každý deň...tu sú ordinačné hodiny
http://www.procare.sk/individualni-klienti/poli...

jaroe
22. feb 2010

maminy co ste rodili u mudr. Durinovej, mali ste aj porodne plany? Myslite, ze by suhlasila aj s inou polohou v druhej dobe porodnej ako na chrbte?

zuzi118
22. feb 2010

jaroe - Durinova bola pritomna pri mojom porode (aspon tak bolo napisane v prepustacej sprave). Rodila som v polosede na polohovatelnom kresle. V celku mi tato poloha vyhovovala. Neviem aku ine polohy mas na mysli. Po pani doktorke som neziadala inu polohu, tak ti neviem povedat ako by na taku poziadavku reagovala.

jaroe
22. feb 2010

zuzi take prirodzenejsie som myslela, v podrepe, na styroch, prip. na boku. Ten polosed bol teda v pohode? Ja som zazila len klasicku por. postel na Kramaroch /kreslo bolo asi obsadene 😠 a bolo to pre mna strasne. Tak hladam ine moznosti v ramci BA. Na Antolskej su len tie kresla alebo sa moze stat, ze zase natrafim na postel?

zuzi118
22. feb 2010

jaroe ja som mala zaplateny nadstandardny porodny box a to bolo super. Teda ti neviem povedat ako to vyzera s kreslami na sale. Moj osobny dojem z pani doktorky bol taky, ze nie je velmi naklonena prir. porodu. Mali sme mensiu vymenu nazorov ohladom epi (ja som nechcela). Ale zas z jedneho razu sa neda sudit cely clovek. Mne pani doktorka osobnostne nesadla, ale zas moja kamaratka si ju nevie vynachvalit. Takze ti mozem len odporucit, aby si sa s nou stretla, presla si s nou plan a sama uvidis ako bude reagovat.

diuska24
10. aug 2010

Ahojte, ja sa tiez pripajam, rodila ma minuly rok dr. Durinova, tak ako jej poradne i porod pohodicka s usmevom. Vrele odporucam 🙂

lea79
12. aug 2010

@diuska24 aj druhé bábo ti odrodí Ďurinová?

diuska24
18. aug 2010

@lea79 Ahoj Lea, nie, v tom caase je dr. na dovolenke a dava si pauzicku, nerodi v juli-auguste kvoli svojim detom. Budem rodit na Kramaroch.

diuska24
18. aug 2010

@jaroe Dr.Durinova rodi len na Antolskej, ona ta odrodi tak ako je zabezpecena nemocnica. Vsetky standardne boxy su len poloha v lahu. Co viem Antolska ma vraj aj nadstandard box, za co sa priplaca, mozno sa da sklapat az skoro do sedu, treba zavolat do nemocnice a opytat sa tam alebo priamo dr. Durinovej.

beaska
7. okt 2010

aj ja k nej chodim je super tiez si ju chcem zazmluvnit, super pristup, 😅

annna.m
7. okt 2010

ahojte, hoci sa normalne nezapajam do takychto diskusii, neda mi, kedze som mala s menovanou pani doktorkou tiez zazitok z porodu mojho tretieho babatka. mozno mala pani doktorka hekticku nocnu sluzbu, ale mne porod utlmila liekmi.. 😖 co tiez je proti prirodzenosti. prisli sme v noci s pravidelnymi kontrakciami a kedze som nebola "dostatocne"otvorena, radsej mi nieco pichla, aby mala pokoj do konca sluzby. pri viacrodickach sa mozno otvorit za ozaj kratsi cas, takze mi to iba cele predlzila. takze ja ju osobne neodporucam.
no je to naozaj vec nazoru a mozno konkretnych skusenosti. ale ja si myslim, ze ked ma lekar sluzbu, tak bez ohladu na to, kolko rodi rodiciek, by takto umelo nemal zasahovat.

xixi7
9. jún 2011

Ahojte, ja som si zazmluvnila Dr. Durinovu na porod v 2009 a mam krasne babo. Dost som sa dotrhala, takze sa na mne dost ponavysivala (teraz sa mi to hovori, ale bolest to bola paradna a hlavne sa mi zdalo, ze ma siju celu vecnost). Ale musim povedat, ze nic ma netahalo, vsetko sa dalo uplne doporiadku. Este ma bola potom pozriet na izbe, kukla na sitie, ze vsetko je v poriadku. To ma dost upokojilo.

@annna.m
Ja som tiez mala kontrakcie uz vecer, ale nebola som dost otvorena, tak ma poslali domov. Ja som doma v 3 min intervaloch celu noc v bolestiach predychavala kontrakcie a skakala na fitlopte. Rano som uz bola taka vycerpana, ze som volala Durinovej ze z nemocky ma poslali vecer domov, ale ze uz nevladzem, ze potrebujem nieco od bolesti. Ona ma tam poslala znovu, ze cez noc som sa mozno uz viac otvorila. V nemocnici ma pozreli, ze otvorena moc nie som. Mozem to tiez tak interpretovat ako ty, poslali ma domov, aby si zabezpecili kludnu sluzbu a ja som mohla celu noc aj dusu vypustit.

20tatianas
6. okt 2016

teraz robi pani doktorka pri figare zaskocila trvalo doktorku mayerovu ktora sla na dochodok 🙂 mam z nej velmi dobry pocit 🙂 vie všetko super vysvetlit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre