Máte skúsenosti s MUDr. Havránekom z Galanty?

deb
27. jan 2009

Ahojte snažilky, rada by som sa opýtala na doktora Havránka, ako ho vnímate...? Ja som dostala na ňho kontakt od jednej mojej známej, vraj je veľmi dobrý. Doteraz som chodila po lekároch v BA, ale vidím, že ani najväčší odborník, nie je odborník. Teda sklamala som sa vo viacerých lekároch a popritom, si v BA na mnohých miestach pýtajú nehorázne prachy ako ročný poplatok. No, čiže mám nejaký problém, som z okresu Galanta a počula som, že robí aj poobede. Ako má vybavenú ambulanciu? Dá sa s ním porozprávať o problémoch? Ako to rieši s krvou, pokiaľ ju berie poobede? Pacientka si ju musí odniesť do labáku, či ako to je?

majcika
27. jan 2009

Ahoj deb, ja somk dr havrankovi chodila pred par rokmi a bola som velmi spokojna naozaj ludsky pristup, kvalitne odvedna praca odbornik. nakolko som sa prestahovala do ba nasla som si dr tu a som spokojna.
vrelo odporucam. moja naj kamoska odrodila pri nom svoje velmi tazko a narocne vymodlene baby a bolo to uplne ok. nebyt jeho nema ziadne baby 😵

deb
autor
27. jan 2009

A ako to má v ambulancii... má tam aj ultrazvuk....3D...a také?

majcika
27. jan 2009

Deb zijem uz v inom meste tak tam nechodim takze ti nepoviem lebo fakt neviem 😨 ale pri jeho skusenostiach predpokladam, ze ano 😀

lenoc
27. jan 2009

Ahoj Deb, ja ku nemu chodím asi druhý rok, som spokojná aj po ľudskej aj po odbornej stránke.
Poobede robí každý štvrtok - ale vtedy len objednané. V ambulancii majú normálny uzv a cca od leta má aj 3D.
Pokiaľ nemá v čakárni veľa čakajúcich pacientiek, tak sa dosť aj vykeciava. Ale dá sa s ním normálne porozprávať a mne vždy trpezlivo a veľakrát aj obšírne odpovedá na moje otázky.
Ako to je s braním krvi poobede, to netuším....
Jediná vec, čo sa mi nepáči, je, že sa takmer nemáš šancu dostať dnu, pokiaľ nie si objednaná ( za obj. berie 8 eur). No keď som k nemu začala chodiť, ešte to tak nebolo, včšinou som sa v pohode dostala aj neobjednaná.

silvia1983
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deb
autor
27. jan 2009

lenoc a keď ti berie krv ráno, musí sa to zobrať do nemocnice, či ako to je? Alebo oni majú zabezpečený odvoz?

lenoc
27. jan 2009

Deb, keď berie ráno, nechávajú si to normálne tam, majú zabezpečený odvoz.

deb
autor
27. jan 2009

lenoc, to možno preto, že už má veľa pacientok.Čiže, ak tam pojdem vo štvrtok poobede, nemám žiadnu šancu sa k nemu dostať? Aj keby som prišla na 3-tiu?

lenoc
28. jan 2009

Ahoj deb, no prave, asi ma vela pacientok a okrem toho sa zeny naucili objednavat sa. Pre mna napr. nebol problem rano si privstat, byt tam prva-druha a pockat si hodinu, kym zacne robit. Ale ked on ma teraz casto objednane zeny uz aj hned na rano....
Ak nemozes kvoli praci ist ku nemu doobeda, na stvrtok sa musis jedine objednat - on stvrtky berie len objednane pacientky, ma to aj na dverach, ze stvrtok poobede len objednane.

mexx
17. feb 2009

Mna by zaujimalo, ako je to u neho s novymi pacientkami? 😕 Nasla som na nete info, ze prijima nove, ale neviem, ci je to stale aktualne...
A je to tento pan doktor? 😉 http://www.afw.sk/

desmodka
17. feb 2009

mexx, skus zavolat sestricke na to cislo co je na tej stranke, spytaj sa ci beru nove pacientky... ja ho odporucam, je uplne super!!! sestricka trosku naladova, ale on je na 1 😀 😀 😀

majcika
17. feb 2009

mexx ano je to on 😎

deb
autor
8. apr 2009

Ahojte babule, pan doki bere nadalej nove pacientky. Bola som u nho prvý raz pred dvomi týždňami a je úplne super. Však už sa k nemu dá jedine objednať, lebo ja som sa neobjednala a čakala som 5 hodín, kedy nejaká meškala a tá pred ňou skončila skôr... Za objednanie sa platí 8€ a ešte ultrazvuk 7€. Inak tam chodí strašne veľa ženušiek a každá si ho vychvaluje. Ja musím povedať, že som už bola u titulovanejšiích lekárov v BA a nepomohli mi. Ani ma len na žiadne vyšetrenia neposlali. Môžem povedať, je to 1. trieda 🙂

petrzalkaa
24. jún 2009

máte nové skúsenosti?

sisacica
4. nov 2009

vrelo mozem len odporucit, v maji sme spolu odrodili krasneho syna bez problemov...na prijem som prisla ako posledna zo 4 zien a bola som odrodena ako prva 🙂

maca_p
16. jan 2011

ja som s nim zrusila zmluvu o poskytovani zdr. starostlivosti, nebola som spokojna.

deb
autor
20. jan 2011

...žial, aj ja sa chystám ukončiť zmluvu s ním, tiež nie som spokojná. Prvotné nadšenie upadlo a zistila som, že kým mu nedonesiem obáločky, zatiaľ sa zázraky diať nebudú, aj ked to je u vea lekárov podobne, ale nech si sakra zavedú ročný poplatok a je to. Nech majú len tolko pacientov, ktorým sa dokážu maximálne a dôsledne venovať...

maca_p
20. jan 2011

@deb 😀
presne ako hovoris, prvotne nadsenie...

azzura
23. mar 2011

Ja som s nim ako s lekarom skoncila, nebola som spokojna. Pokial som chodila raz rocne na preventivky tak bol fajn, teraz sa objavil problem a pan doktor ma po dvoch krvnych testoch ODPISAL, ani žiadne ine vyšetrenia nerobil. Urobit záver po takom kratkom čase????.....je fakt sila....totalne ma vystresoval.

kvetulienka
29. aug 2011

MAXIMALNA SPOKOJNOST!!!!!!!! ---- rodila som u Dr. Havraneka druhy krat a nemozem si stazovat, je fakt skvely, jemny, priatelsky a velky odbornik 🙂

gulina
19. dec 2012

@kvetulienka Snáď si prečítaš a poradíš 🙂 chodím k Havranekovi už dosť dlho ale teraz som tehu 🙂 len sa chcem spýtať, či si platila za pôrod alebo si ho náhodne vystihla...tipujem asi, že si rodilla v galante, hm?

kvetulienka
11. jan 2013

@gulina prepac, ze pisem az teraz, ale uz sem moc nechodim...za porod som platila - tak ako si Havranek pytal, rodila som sekciou, takze sme boli presne dohodnoti na cas.

cicka193
17. jan 2013

ahojte kocky, chcela by som sa spytat, ze ako to chodi u pana doktora Havranka, co sa tyka poradni v tehu. Cakame druheho babatko a kedze prve sa nam narodilo v Sev.Irsku tak neviem ako to chodi tu na SK, co sa tyka ultrazvukov, poradni, chodim k Havrankovi ale by ma zaujimalo, ze ci budem musiet teraz za kazdu poradnu platit, alebo iba za ultrazvuky? dakujem pekne za odpovede 🙂

clelinka
13. mar 2013

platí sa ak si objednaná 8€ za objednanie a za USG 7€ ak chceš obrázok je to 2€, zvlášť sa platí 3D/4D USG, ktorý robí až po 22g.t. a na konci gravidity keď sa chodí už na CTG monitor sa platí 10€ ale za objednanie už neplatíš.
Ja som s ním veľmi spokojná, podľa mňa je to odborník a veľmi dobrý bol aj pri pôrode mal trpezlivosť a ochotný prístup.

lucinka83
16. mar 2013

@clelinka Domi, cakas babo ? :D :D :D gratulujem!!!

clelinka
16. mar 2013

ty jedna odhalila si ma 🙂 mala si s to dozvedieť osobne ty beťárka!!

jaanna
18. mar 2013

ahojte dievcata, chcem sa spytat, ako to momentalne vyzera v ambulancii dr. Havraneka? Treba sa tam objednat alebo netreba? Ked pridem o 7,00h vybavi ma alebo ani nie? Dik za info

anailuj
2. apr 2013

Jaana, ak tam prídeš o 7.00 budeš medzi prvými a ak budeš mať šťastie do 8 si vybavená. Ja som tam len jediný raz čakala do pol 10 a to som prišla asi 6:50 a bola som už piata. Teraz som došla 7:10, bola som tretia a 8:10 som už bola vybavená a to som bola dosť dlho v ambulancii a ešte mi sestrička aj poradňu robila.
Chcem sa Vás tu niekoho spýtať, či neviete koľko u neho stojí 3D aj s CDčkom? ĎAKUJEM 😉

trish31
14. apr 2013

@anailuj ja tam idem v stredu,mozem sa ti spytat

anailuj
14. apr 2013

@trish31 Ďakujem veľmi pekne. A držím palce v tehuľkovaní.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre