Máte skúsenosti s MUDr. Havránekom z Galanty?

deb
27. jan 2009

Ahojte snažilky, rada by som sa opýtala na doktora Havránka, ako ho vnímate...? Ja som dostala na ňho kontakt od jednej mojej známej, vraj je veľmi dobrý. Doteraz som chodila po lekároch v BA, ale vidím, že ani najväčší odborník, nie je odborník. Teda sklamala som sa vo viacerých lekároch a popritom, si v BA na mnohých miestach pýtajú nehorázne prachy ako ročný poplatok. No, čiže mám nejaký problém, som z okresu Galanta a počula som, že robí aj poobede. Ako má vybavenú ambulanciu? Dá sa s ním porozprávať o problémoch? Ako to rieši s krvou, pokiaľ ju berie poobede? Pacientka si ju musí odniesť do labáku, či ako to je?

babe19
14. apr 2013

@anailuj ahoj,vraj sa u neho neoplati dat spravit 3D. oničom video a ani fotky vraj neda. svagrina k nemu chodí a bola velmi sklamana co sa tyka 3D!

trish31
16. apr 2013

@anailuj ahoj,tak 35€ 3D/4D, plus dokumentacia 4€

Ale sestricka mi povedala,ze zatial,tak to mozno budu menit

anailuj
17. apr 2013

@trish31 Ďakujem za info ohľadne ceny. Asi to budú meniť, lebo v týchto dňoch by mal dostať nový, nejaký najmoderenejší ultrazvuk, tak si zato iste aj vypýtajú.
Babe19: Inak tiež som počula, že je to u neho dosť slabé s 3D. Tak uvidím čo sa zmení na novom prístroji :-/

trish31
17. apr 2013

@anailuj ano?To neviem ale ved o dva tyzdne idem opat tak sa spytam jeho priamo...Ale k tomu vybaveniu,no ja neviem ale u galantskych lekarov som take vybavenie ako ma on nevidela ani zdaleka,a v BA co som mala gynekologa tiez nie.....Podla mna maa dobre vybavenie.....

anailuj
17. apr 2013

@trish31 No ja idem v utorok na morfoologické vyšetrenie a objednal ma schválne až na utorok, vraj aby mi mohol už na novej mašine robiť ultrazvuk. Ja som inak tiež spokojná aj s ním aj s jeho zariadením. Aj s prístupom, celkovo so všetkým. A nemôžem ani na sestričku krivé slovo povedať, mnohé sa tu na ňu sťažujú, že je náladová.

trish31
17. apr 2013

@anailuj ja som bola tam v utorok prvykrat,tiez som vselico citala na sestricku,ale na mna bola ona velmi mila.Potom daj vediet co za novy pristroj teda ma

trish31
17. apr 2013

@anailuj inak,ja som bola velmi milo prekvapena,ze pan doktor uz od 7 rana ordinuje.Lebo moji predosli lekari ked zacali o 9 pracovat tak to este dobre bolo....

anailuj
17. apr 2013

@trish31 hej, on tam skoro ráno a potrebovala som papier do roboty a išla som tam vo štvrtok, čo ordinuje od 14.00 a bol tam už okolo pol 11, nikto tam nebol, tak mi vypísal všetky papiere, bol naozaj ochotný, aj zažartoval. Ja k nemu chodím už asi 5 rokov a mala som problémy a nasadil mi liečbu, ktorá mi veľmi pomohla.
V utorok dám vedieť akú novú mašinku objednal a či na nej bude aj 3D robiť. Povedal, že ak bude vidieť tváričku tam mi zapne aj 3D, inak ho robí okolo 25 tt

trish31
17. apr 2013

@anailuj super,tak daj vediet,som zvedava

anailuj
23. apr 2013

@trish31 Tak pán doktor má nový špičkový ultrazvuk, s ktorým dokáže fakt divy. Dokáže malinké popozerať tak ako na CT, úplne do detajlov, krásne pozrel celé bábenko, hlavičku skontroloval až tak, že si ju vedel priblížiť až pod lebku. Aj prierez pupočníkovej šnúry sa dal krásne vidieť, srdiečko, všetko. Som nadmieru spokojná 😵

trish31
23. apr 2013

@anailuj waaaaaaaaaaaau tesim sa velmi,super super,a to si bola teda na 4D?Ci ako?Mna s tym este nebude asi najblizsie vysetrovat,co?

anailuj
25. apr 2013

@trish31 Nie, to som bola na morfologickom vyšetrení teraz a myslím, že už všetky vyšetrenia bude robiť na tom novom ultrazvuku. Na 3D idem až v máji, povedal, že on robí 3D v 26 tt, že vtedy je všetko lepšie vidieť.
Nejak si to tam vie na tom monitore prepínať, ukáže hlavičku a z každej strany si to tam pootáčal, pozeral.
Držím palce a verím, že budeš aj ty spokojná.

trish31
25. apr 2013

@anailuj a kolko si teda platila?

modrookalienka
26. apr 2013

ahojte tiez chodim dr.havranekovi, som spokojna, predtym som chodila k dr.Trajanovi, ale od neho odisla nkolko tam ta spokojnost nebola..Som tehu a rada by osm sa opytala... ci ste uz niektora rodili u dr.Havranka a ako ste boli spokojne? trebalo si to s nim vopred dohodnut? a potom platit tak ako vyzaduje ten standart 300e?

anailuj
27. apr 2013

@trish31 platila som 10€ a bola som aj objednaná na presnú hodinu. Tak neviem, predtým sa platilo 7€ za ultrazvuk a 8€ za objednanie a teraz mi sestrička povedala, že 10€, asi mi nerátala to objednanie, lebo ona mi povedala, aby som došla vtedy a vtedy. Ale na to 3D cenu som sa zabudla opýtať.

lulux83
6. máj 2013

Ahojte,
nejake nove skusenosti s 3D/4D?
som uz sice objednana, len neviem ci mam ocakavat take sluzby ako napr. v hlohovci - CD/DVD + fotky
Dufam, ze sa podelite so skusenostami ;)

anailuj
6. máj 2013

@lulux83 Kedy si objednaná? Ja idem na 3D až 23.5. a dám zaiste vedieť ako bolo, či dal aj CD/DVD, fotky a všetko. Ale dovtedy ak by tu niekto mal info, tak by som bola tiež vďačná za info ohľadne tohto. Ďakujem.

lulux83
15. máj 2013

No ja idem este pred tebou - 21.05., takze podam info ja tebe ;)

anailuj
15. máj 2013

@lulux83 Jéééé, ďakujééééém. Som zvedavá, naozaj.

lulux83
15. máj 2013

@anailuj nie je zaco, rada sa podelim.. 🙂 zvedava som aj ja, dufam ze nebudem sklamana...

trish31
15. máj 2013

@anailuj
@lulux83 baby vy ste uz boli na morfo UTZ?Kedy asi pan doktor objednava na neho?som tam dnes bola a veru som sa zabudla spytat

trish31
15. máj 2013

@modrookalienka pokial viem,treba sa s nim dohodnut a v cenniku v nemocnici je pisanych 350 € tusim....urcite to ma aj on v cenniku alebo sa ho spytaj 😉

lulux83
15. máj 2013

@trish31 morfo mi robil automaticky na predchadzajucej poradni, pozrel srdiecko, oblicky, chrbticu... Bolo to vsetko krasne vidiet

trish31
15. máj 2013

@lulux83 a to si bola asi ktory tyzden?

lulux83
15. máj 2013

23 tt

trish31
15. máj 2013

@lulux83 len to som chcela vediet,ze kedy asi to mam ocakavat 🙂

anailuj
15. máj 2013

@trish31 Mne to robil v 22 tt, on sám ma tak objednal. Neboj, lekár na nič nezabudne a vie kedy čo má. Ale fakt je tam krásne všetko vidieť, trvá to asi 45 minút, kým podrobne všetko prezrie.

trish31
15. máj 2013

@anailuj lebo teraz rozmyslam,ze ja ked dochadzam na dovcu budem v 20.tt,vtedy mam este prist a vratim sa az 24.tt...ze kedy mi to vlastne teraz bude robit

anailuj
15. máj 2013

@trish31 tak sa v 20 tt na to spýtaj, ale myslím, že ti to spraví potom v tom 24 keď sa vrátiš z dovči. Myslím že sa to robí tak od 20 do 24, pár dní hore dole si myslím nehrá rolu, ako pri 3Déčku.
Ja som v 25 tt teraz a až na budúci týždeň idem na ten gluko test a mám známe, čo na tom boli už v 22 tt, takže je to individuálne si myslím.

trish31
15. máj 2013

@anailuj ved on vie o dovolenke,tak snad s tym kalkuluje...a po morfo ma este co caka u neho?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre