Máte skúsenosti s MUDr. Havránekom z Galanty?

deb
27. jan 2009

Ahojte snažilky, rada by som sa opýtala na doktora Havránka, ako ho vnímate...? Ja som dostala na ňho kontakt od jednej mojej známej, vraj je veľmi dobrý. Doteraz som chodila po lekároch v BA, ale vidím, že ani najväčší odborník, nie je odborník. Teda sklamala som sa vo viacerých lekároch a popritom, si v BA na mnohých miestach pýtajú nehorázne prachy ako ročný poplatok. No, čiže mám nejaký problém, som z okresu Galanta a počula som, že robí aj poobede. Ako má vybavenú ambulanciu? Dá sa s ním porozprávať o problémoch? Ako to rieši s krvou, pokiaľ ju berie poobede? Pacientka si ju musí odniesť do labáku, či ako to je?

lulux83
6. jún 2013

@trish31 fu ja netusim, neviem ako ostatne baby..

anailuj
6. jún 2013

@trish31 Mal by, lebo kamoška je na zajtra objednaná, práve včera mi to vravela. Dneska sú tam až poobede, skús zavolať trochu neskôr.

trish31
6. jún 2013

@anailuj sak teraz kukam na stranke ze od 10 ordinuje az a ja mu vyvolavam jak trapka od 8 😀
@lulux83

anailuj
6. jún 2013

@trish31 No vidíš to 🙂 ja som si myslela, že dnes až od 11tej. Asi nestíhačkuje sestrička aj mobil dvíhať 🙂 Hlavne aby si mala zajtra len tie najlepšie výsledky a správy od pána Dr.

rheia27
6. jún 2013

@pink7 ahoj, ak je podozrenie na tehu, tak ti vezme krv mozno pravdepodobnejsie je ale ze ti spravi utz, neboj
a ak to bude pozitivne, tak super, byt mamou je ta najuzasnejsia vec na svete 😎 😉

pink7
11. jún 2013

@trish31 medzitým ako som dostala odpovede som tam už bola, ale ďakujem 🙂

pink7
11. jún 2013

@rheia27 no prezrel ma a dal vyvolávačku, ktorá našťastie zabrala na desiaty deň, lebo som sa už fakt obávala, že nezaberie... Nevravím, že to nemôže byť najkrajšia vec na svete ale ja sa na to ešte necítim, myslím, že na to mám ešte dosť času 🙂

elmunda81
23. júl 2013

Ahoj ja prave zvazujem odchod od p. Dokiho a to k nemu chodim cca od 2005teho. Ták ako som videla komenty pred tym, ze kym to boli preventivky 1*rocne bola som spokojna. Mily ludsky aj ako lekar ok ALE teraz s nim prvykrat riesim problem a jeho pristup sa mi absolurne nepaci. Uz som pocula o nom ze v utorky neradno k nemu chodit pretoze je unaveny po odsluzenej 24 ke v ga nemocnici a dnes sa mi to potvrdilo. Oznamil mi vaznu vec ako ked vas obleju s kyblom studenej vody, arogantny pristup informacie nulove. A to kazde vysetrenie u neho minimalne 15eur (termin +sono) bez mihnutia oka ziadne odbery, kt. Mohol spravit a nespravil....proste absolutne zanedbany pristup . Toto som pocula uz od viacerych bab, kt su dnes spokojne odrodene a maju doveru v ich novom gynekologovi(vacsinou Janicek). Image apekna ordinacia nie je vsetko. Ak si mam platit ok, nie je stym problem,ale za adekvatny pristup. Ci za pristup ma tiez cennik? 😠

denide
23. júl 2013

@elmunda81 ahoj a mas za neho aj nejaku nahradu? dr. Janicek neberie uz nikoho ma plno a dr. Vasko vraj neberie tiez

macka23
23. júl 2013

Fuha, to su silne slova @elmunda81
Ja k nemu chodim asi od r. 2006. Preventivky raz rocne, potom tehotenstvo a aj to riedko kedze dme zili v UK, ale vzdy ked som bola doma na par dni, dostala som termin. Rodila som u neho v r. 2009, potom zasa len preventivky, vlani sme zacali riesit druhe babo, od cca jula do marca com tam chodila jak na klavir, vzdy ma vybavil, chodim zvacsa utorky, kedy mam kratky den v praci, byva unaveny, je to na nom vidiet ale vzdy pomohol, poradil a poslal ma na adekvatne vysetrenie, odbery. Teraz chodime do CAR ale ked sme tam prisli vstky vysetrenia som mala hotove. Aj teraz riesim noektore odbery so sestrickou, aby som nemusela chodit do BA.
Urcite ma toho vela, ale mne ako clovek sedi a som spokojna.

elmunda81
25. júl 2013

@denide Nahradu zatial na isto nemam, pocula som velmi dobre referencie na dokiho Janicka, popripade pan doktor Sisak. Ma sice ambulanciu v Jelkevale sluzi aj v ga nemocnici.

kassandra25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
trish31
29. jan 2014

@kassandra25 suhlasim,mne tiez vsetko vzdy povedal na rovinu tak ako to je.Lepsie ako lekari,co nepovedia nic.Aj mna povzbudzoval pri porode bola to podpora,tiez by som u neho rodila aj nabuduce

Dobry den.mate na neho niekto kontakt?ja mam toto cislo 0911269067 ale nik vôbec nedviha od rana,dakujem 🙄

trish31
1. apr 2014

@michaelamichaelamichaela oni v pondelok nepracuju,pan doktor sluzi v nemocnici v pondelky

lucia191111
7. apr 2014

Ahojte chcela by som sa spytat ci nahodou neviete ked by som chcela Mudr havranka pri porode ci sa za to plati podla cenika a kolko to je?alebo vy sama uvazite kolko mu zato date?

trish31
8. apr 2014

@lucia191111 nie,on ma svoju cenu,spytaj sa ho a on Ti povie 🙂

lucia191111
10. apr 2014

@trish31 Dakujem uz som sa spytala 🙂

turga
24. máj 2014

@lucia191111 ahoj kolko si u neho platila za porod?? Rozmyslam ze si ho zazmluvnim.

lucia191111
25. máj 2014

@turga Ahoj pytala som sa ho a berie 250 eur termin mam az v juli je to dost ale co uz je super lekar 🙂 tak radsej si ho zazmluvnim nez riskovat ...

turga
25. máj 2014

@lucia191111 tak to je super, tolko som este ochotna si aj ja priplatit za lekara, zajtra mu idem uz aj volat nam sa to krati uz necely mesac a je to tu 🙂 dakujem za infoooo

brady1
25. máj 2014

@turga ja som rodila april 2012 a dala som mu 200E,mala som ho len ako porodnika a nestihla som sa spytatlebo prvy krat som bola u nho 4tyzdne pred porodom štvrtok a v sobotu som hned rodila, ale prišiel a aj sa staral aj potom,každy den dobehol ako sa mam.

tinka_14
18. jún 2014

Baby boli ste unho aj na 3D/4D?? Boli ste spokojne? Alebo radsej ist do Hlohovca?

jauzneznam
19. júl 2014

@deb mám rovnaký názor.najprv všetko super ale teraz ked som tehotná a prišla som k nemu tak to prvotné nadšenie opadlo.prvýkrát som tehotná a nijak ma neoboznamil s tým co by som nemala robiť, jesť.som sklamaná.

maltinta100
19. júl 2014

@tinka_14 mne robil 4D a ja som bola spokojna 🙂

trish31
25. júl 2014

@jauzneznam a to preco ti ma hovorit?Prepac,ale ked ta nieco zaujima tak sa spytaj.Lekar nie je vyzivovy poradca.Ja ked som mala nejaku otazku tak som sa spytala a vzdy mi odpovedal,vysvetlil.

jauzneznam
25. júl 2014

@trish31 pýtala som sa a len mi odvrkol alebo ma odkazal na surfovanie na nete.

kbenkovska
22. aug 2014

Ahojte kocky.No moj nazor o Havranekovi je to ze on neni lekarom.Asi ani ten buzerant nikdy nebol lekarom.Svoj titul len zohnal na burze.Moja dcerka sa narodila mrtva kvoli neho.Tak aj s tou cestou Vam dakujem pan Havranek.Ste perfektny lekar.Keby ste vy neboli tak aj nasa Anabelka by mohla zit.Dakujeme.Takze tolko o neho. 0 bodov.Nechodte ku neho ked chcete pochovat svoje dieta.

elmunda81
23. aug 2014

Ahoj dievčatá, od kedy som písala kritické slová na adresu dokiho Havráneka prešlo dosť času, od vtedy patrím už k dokimu Janíčekovi a to je nebe a dudy... Doki Janíček nekoketuje s pacientkami, ale ide k veci, profesionálne všetko vysvetlí čo vidí na monitore a je zároveň ľudský. Žiadne peniažky do šuflíčka bez dokladu som ešte u neho nezažila. Pevne dúfam, že ostane taký ako je teraz.

katarinakmp
5. sep 2014

@kbenkovska to mi je luto, a co sa vlastne stalo,nieco zanedbal?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre