Máte skúsenosti s poliklinikou ProCare, Košice?

tina_
27. máj 2009

Ahojte,
chcem sa opýtať, či má niekto konkrétne skúsenosti s touto poliklinikou. Citam si o nich na ich webe, vyzerá to úplne super, zaplatiť si nej. 2000 sk na rok a byť objednaný na konkrétnu hodinu, netlačiť sa v čakarňach s ostatnými chorými deťmi (napríklad)...Je to ozaj reálne?
A čo lekári? Sú podľa vás dobrí odborníci? Aký je ich prístup?
Zvažujem zmenu pediatričky, a tak by som tam zobrala obe deti a rovno majú starostlivosť u všetkých odborníkov na jednom mieste...
Vdaka za názory.

norik1
28. máj 2009

ja som tam bola vcera na prehladke do prace a pacilo sa mi tam, doktori mili, sestry tiez, vsetci ta oslovuju menom, ked prides, dostanes na recepii rozpis navsev (ja som mala tri) a kazdy doktor ma vzal presne na cas,za 40 minut som mala poriesenu celu komplet prehliadku u vsetkych doktorov....

tiez vazne rozmyslam nad nimi 🙂

tina_
autor
28. máj 2009

tak to je super
A zamestnavatel ti plati ten rocny poplatok, ci si bola len na prehliadke? Mne hovorila jedna sestricka, ze jej synovi to plati dokonca zamestnavatel, aby nevymeskal vela v praci, to je uplne super, nie?
Ak by to tak fungovalo, ze naozaj vezmu kazdeho nacas, tak idem asi s detmi k nim...

A u akych si bola lekarov? Mozes aj IP...

ivec79
31. máj 2009

ahoj,
ja navstevujem tuto kliniku v BA a som s nou velmi spokojna. Mam zvlast zaplatenu gynekologicku a pre syna pediatricku. Velmi som sa tesila na svoje prve babatko a bola som nesmierne stastna, ze vzdy mi robili ultrazvuk, merali velkost plodu a pocuvali prietoky, takze som mala velku istotu, ze babetko je v poriadku (teda aspon to co sa da vidiet a rozpoznat). Ale teraz ked malicky mal nejaky mnou neidentifikovatelny ekzem, tak som sa objednala, ale termin mi dali az o mesiac. Ten mesiac uz prave presiel a ekzem je fuc, tak som objednanie zrusila. Mohla som si to odstat niekde inde na poliklinike vseobecneho "koziara", ale ked to nie je az take vazne...a ta myslienka, ze ste objednana na presny termin a oni vas urcite vtedy vezmu je silnejsia - ci ta pohodlnost?! 😖

ivec79
31. máj 2009

a chcem este dodat, ze mam rodicov v KE a tak som sa opytala, ze ked mi dieta ochorie u babicky ci by ma vzali na vysetrenie a oni, ze nie je najmensi problem a samozrejme bez poplatku, kedze ho mam zaplateni v BA 🙂

savia
8. jún 2010

Ahojte mamičky,
rada by som poznala Vaše názory na košický Procare, služby, prístup... Zvažujeme zmenu pediatričky... Zaujímal by ma ročný poplatok za dieťa, preto rada privítam Vaše príspevky. dakujem

meanda
6. sep 2010

Ahojte
prosim Vas ma niekto skusenost s gynekolog.MUDr. Medveckou z Pro care KE?

meanda
9. sep 2010

Ahojte
prosim Vas ma niekto skusenost s gynekolog.MUDr. Medveckou z Pro care KE?

katarinagk
8. nov 2010

Ahojte, prosim, nemate niekto skusenosti s poliklinikou Pro care v Kosiciach? Hlavne ma zaujima pediatricka Mudr. Tercerova a krcne oddelenie..... 😉

bianocka
12. dec 2010

MUDr. Tencerovu mozem odporucat, chodime k nej od narodenia (teda s malou 🙂 )
Naozaj sa tam necaka, prides na dohodnuty cas a hned ides.

andu1
7. apr 2011

my chodime do procare...vrelo odporucam, sme velmi spokojni a to konkretne Mudr. Cajkova, Posova a Tencerová - je veľmi milá k deťom, sympatická, povedala by som že preferuje neinvazívne metódy ako napr. homeopatiká, čo nám vyhovuje, lebo nechceme napchať do dieťaťa hneď chémiu 🙂 Teraz zvazujem ze pojdem ku Mudr. Kelij Igor - nemáte niekto skúsenosti? Hlavne tehotné, díky 🙂

limpo
13. sep 2011

@meanda Gynekologiu v Procare Ke, po naších skúsenostiach nedoporučujem. Stále iný lekár, neosobný prístup, nekomplexnosť vyšetrení, na sťažnosť vôbec nereagovali. Došli sme k tomu, že to boli vyhodené peniaze, takto vás ošetria kdekoľvek, bez doplatku.

dicinka1
7. dec 2011

poznate niekto Katarínu Benovu,za slobodna Turčikova?vek okolo 30-35 rokov?

marse1111
30. dec 2011

Ahojte
má niekto skúsenosti s dr. Kelijom s Pro Care Košice?

anksunamonka
11. júl 2012

@marse1111 ahoj, viem ze si pisala o Kelijovi este v decembri, ale bola si uz unho? aky mas nanho nazor? ja k nemu chodim, a neviem ci len ku mne bol taky od veci, alebo aj k inym je taky....

rolak
20. dec 2012

to snáď nieje pravda!!!!!!! preboha! je to moj lekár...nemôžem tomu uveriť.....

ethera
27. dec 2012

Okrem toho, ze som tam nemusela cakat som si nevsimla ziadne vyhody, ktore by mi "clenstvo" u nich prinasalo. No dobre - este jedna bola - vsetko na jednom mieste.

bibistec
22. mar 2013

no asi kolko ludi tolko nazorov treba sa tam pozriet, lebo mam cloveka ktory je velmy spokojny ale zas aj kamosku co uz s nimi nepredlzila zmluvu, ze otras, akonahle prejavila pochybnosti o liecbe hned bola za hypochondricku, a pod. dalsia vec gynekologia vraj otras odbili ju takze ako pisem treba tam zajst a osobne si dohodnut stretnutie a utvorit nazor

miaw
8. apr 2014

Tymto sa chcem ,,veeeeeeeeeeelmi,, pekne podakovat p.Dr.Lemesanyiovej Frederike z Anesteziologie,ze ma nepripustila k operacii.Som v bolestiach asi mesiac a este asi este dlho budem,Zaroven ,,dakujem,,za moje znizenie mojho ega a dovolim si aj povedat,za diskriminaciu plnostihlych ci obeznejsich pacientov.Preto ak nie ste vyslovene stihli alebo sportovci,ani sa tam na operaciu nechystajte.Dostanete facku ako ja.

zulova
4. aug 2015

Ahojte,
chcem sa opýtať na MUDr. Bodnárovú -gastrologia.
Má niekto s ňou skúsenosti, aká je? Potrebujem vyšetrenie, mám chronickú gastritídu a iné...
neviem zvážujem...
Ďakujem za Váš príspevok a radu

zuzkazuzkazuzicka
18. okt 2022

@bianocka Ahoj, stale chodis s dietotom k dr tencerovej? chcela by som k nej prestupit, pomohli by mi skusenosti, informacie 🙂

zuzkazuzkazuzicka
18. okt 2022

@andu1 Ahoj, stale mas deti u tencerovej? pomohli by mi tvoje skusenosti s nou, zvazujem prestup 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre