Máte skúsenosti s pôrodnicou Stará Ľubovňa?

kingstonka
29. apr 2008

Kto ma nejake skusenosti...sem s nimi. Vdaka

anicka20
22. feb 2010

No ja som pisala na meil primarovy tak mi kazal prist za nim sa dohodnut v 34tt tak to je na druhy tyzden ale radsej by som sla sa dohodnut ku Chabovi a nevies to sa treba s nim skontaktovat dopredu ci mozem prist alebo on je tam stale no ked mam pravdu povedat ja ani neviem kde sa nachadza porodnia lebo idem tam po prvykrat lebo predosle som bola v Presove a neodporucam nikomu som zhrozena s tej nemocnice

plachetnica
22. feb 2010

Ja som prišla normalne do nemocnice a on mal riadne službu. Stretli sme ho na chodbe povedali sme v akej veci ideme a už to šlo same. Zobral nas do nejakej vyšetrovačky ktora suži na prijem a všetko nam porozpraval dohodli sme sa na termine a bolo. Takže ani som nevolala dopredu ani nič proste sme tam len prišli a mali šťastie naňho. A pôrodnicu najdeš tu v SL ľahko tu je všetko po kope je to male mesto takže tam ťa navedie ktokoľvek. A pôrodnica je hneď na 1. poschodi .

anicka20
28. feb 2010

a nevies v akom case ho tam zastihnem ci doobedu alebo poobede

plachetnica
2. mar 2010

Do obedu su tam väčšinou všetci . Myslim že až od 14.00 ostava už len ten čo ma nočnu. Jedine že by mal dovolenku alebo take niečo.

stojdulka
20. máj 2010

v ľubovni sa asi deti nerodia....nik sa tu neukáže.... 😉

lucy778
20. máj 2010

stojdulka - ja sa tam chystám, možno sa tam aj stretneme 😉

stojdulka
21. máj 2010

ahoj lucy taka som rada že konecne niekto z blízkeho okolia...aj termín máme skoro rovnaký 🙂
a prečo niesi v oktobrovkách?

lucy778
21. máj 2010

stojdulka - som v októbrovkách, ale chodím tam menej, lebo zatiaľ veľmi nestíham 😝 😝 😝 ale to sa určite zlepší, teda aspoň dúfam 😉

stojdulka
24. máj 2010

lucy ved hej, alebo je menej času alebo sme my pomalšie 😀 ...už to začínam pozorovať aj ja na sebe

lucy778
29. jún 2010

ahojte

v tejto téme sa akosi nič nedeje, ale hádam sem niekto mrkne 😉
neviete náhodou niekto či sa v SL v nemocnici robia predpôrodné kurzy? nejako sa k tomu neviem dopátrať.

stojdulka
29. jún 2010

ahoj lucy skús pozrieť tu: http://www.porodnice.sk/stara_lubovna.htm

lucy778
29. jún 2010

@stojdulka ďakujem pekne 😉

anicka20
30. jún 2010

ahojte no kde ste vsetci porodnica Stara Lubovna je suprova neviem si ju vynachvalit bola som dvakrat na sekciu v PO a je to tam hroza od lekarov atd.nikto sa na vas ani nepozrie ta asi tak a do tretice som sla do Lubovne a s Presovom sa to neda porovnat vsetci su tam zlaty som strasne s nimi spokojna

aleangela
7. júl 2010

No babenky ako som si precitala vsetky vase plusy o porodnici v Starej Lubovni tak mozem povedat a mozem byt rada,ze pojdem rodit prave tam.Ani som nevedela,ze su take chvali a to byvam v okrese SL.Ale teraz sa uz postupne informujem takze uz viem.Kamoška mi vravela ,ktora ide každú chvilu rodit,ze za nadštandardnu izbu sa plati 8 eur,manžel pri porode 30 eur a ipidural 90.mimochodom,každy štvrtok o 13:00 je v nemocnici pre tehulky pripravene take posedenie(neviem ako to mam nazvat) proste mozete tam ist a ziskat nejake info ohladom tehu a tak.kamoska mi vravela,ze oni pozerali kazetu porodu,potom sa mozete pytat ,klasť otázky a tak...ona minuly rok trafila aj na to,ze im urobili prehliadku saly a tak.Ja sa tam chystam v poslednej dobe mrknut tak potom napisem ako bolo.

anicka20
10. júl 2010

ahojte tak co nikto tu nechodi do tejto temy??

juliett7
12. júl 2010

Ahojte, ja mam termin 15.8. a tiez sa chystam do SL.Vlastne idem tam teraz v stredu prvy krat, lebo posledny mesiac mam uz chodit tam na poradne. Tak som zvedava. Inak viete ako to tam vlastne chodi, ked tam pridete prvykrat?Ze vraj mam ist rovno za primarom a on ma da do evidencie.

zuzkazivcak
12. júl 2010

Ahoj Juliett7. Ja som rodila v Starej Lubovni. Neviem ci mas planovanu sekciu alebo nie. Ja som sla rodit normalne takze som sla rovno na prijem na porodnicu, ale baby co mali planovanu sekciu sli rovno za primarom a on si ich nejak zapisal alebo nieco take.

Anicka20 suhlasim s tebou ze lekari aj sestricky v Lubovni su uzasne. Velmi si ich chvalim. Ja som sla rodit normalne no nakoniec sa to zvrtlo tak som sla na sekciu a musim povedat ze po "porode" sa ku mne sestricky chovali velmi pekne. Velmi mi pomahali postavit sa, ist do kupelne (osprchovat sa). Ked som sa mala postavit tak som sa nemohla ani posadit, som bola hotova, tocilo sa mi v hlave, sestricka pri mne sedela do vtedy kym sa mi nepolepsilo a aspon som si nesadla. Fakt si ich velmi chvalim a dalsie porody sa chystam urcite rodit v Lubovni.

plachetnica
13. júl 2010

Suhlasim s Anickou. Ja som rodila planovanou sekciou pred štyrmi mesiacmi a nemôžem povedať nič zle na tu nemocnicu . Vrelo odporučam. Su tam perfektny ľudia od upratovačiek ktrore tiež pomahaju až po samotnych lekarov. Mne robil sekciu Chaba bol perfektny s celym timom. A tiež musim chvaliť cely anesteziologicky tím na čele s primarom a doktorom Rudkovskym ktory bol pri mne. Sú to užasny ľudia ktorí vedia podporiť človeka keď to potrebuje. Sestričky perfektne aj na pôrodnom sále a tiež na oddelení. Len odporúčam, všetkym mamičkam.

bircka
28. júl 2010

Ahojte holky. Pravdepodobne to vyzerá tak, že aj ja si vyberiem pôrodnicu v SL. Počujem len samé chvály a keďže sa cystám rodiť epidurálom, tak je to asi aj isté, lebo v Kežmarku tá možnosť už nie je. Ja sa tam chystám pozrieť tiež na budúci týždeň, tak som zvedavá. Ak ste niektorá rodili epidurálom v SL napíšte mi skúsenosti. Díkes 😉

leeenka
5. aug 2010

Ahojte, aj ja sa tam chystam v oktobri. Som sice z okr. SL, ale pocula som iba same chvaly.Tak dufam,ze sa nesklamem.

neverendinglove
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
neverendinglove
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bircka
9. aug 2010

Ahojte. Ja som tam bola dnes na vyšetrení a dohodnúť sa ohľadom epidurálu. Ttak vám poviem, že z toho mám veľmi dobrý pocit. Ja som rozhodnutá, že rodiť budem určite tam. Čaká ma to začiatkom septembra, tak vám dám potom vedieť, že aké to bolo. 😉
Držte palce. 😨

leeenka
10. aug 2010

@bircka ahoj. mas dohodnuteho lekara???Kolko dni pred porod musis dohodnut epiduralku? a za kym si musela ist? Kolko je teraz poplatok za epi?Som rada,ze si mala dobry pocit,,,,,,drzim palce 😀

bircka
10. aug 2010

@leeenka Ahoj. Nemám vybaveného lekára. Rodiť budem u toho, kto bude mať službu. 😀

leeenka
10. aug 2010

@bircka aj ja to tak chcem,,,,ved nakoniec je to jeho zamestnanie a povinnost. 😀

bircka
10. aug 2010

presne tak. Ja tam tích lekárov nepoznám, tak je mi to jedno. Ale zatiaľ na nikoho konkrétneho som nepočula nič zlého. 😉

stojdulka
10. aug 2010

@bircka si bola iba tak, alebo ťa už poslala z gyndy...ja som počula že posledný mesiac by sa do poradne malo chodiť do nemocnice, ale neviem či to je tak i v SL....a povedali mi že info dávajú vo štvrtky tak neviem,,,mna by hlavne zaujímalo či treba dopredu dohodnúť prítomnosť otecka pri pôrode...o epi nemám záujem, vidí sa mi to zbytočné..ani predchádzajúce pôrody som ho nemala 😉

juliett7
10. aug 2010

cavte kocky, neviete, ci v Lubovni robia poradne aj vo stvrtky?

bircka
11. aug 2010

@stojdulka bola som už v poradni, lebo to mám za štyri týždne. O prítomnosti otecka pri pôrode som sa este nebavila, ale 23. idem znovu, tak sa opýtam. Ak chceš, tak dám vedieť. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre