Máte skúsenosti s pôrodnicou Stará Ľubovňa?

kingstonka
29. apr 2008

Kto ma nejake skusenosti...sem s nimi. Vdaka

gabikaadam
16. aug 2012

@amartina24 Ďakujem za info, nájdem na nete číslo a zavolám. O nočnú košeľu sa pýtam preto, lebo do Prešova som si musela zobrať svoje, tak som nevedela či si mám dokúpiť ďalšiu, alebo tam nejakú dostanem. Pred 9 rokmi som nebrala ani plienky pre syna do pôrodnice, ale pozerám, že to sa už zmenilo. 🙂 Takže malý bude mať bračeka, aspon nemusíš dokupovať veľa vecí. Určite by potešilo dievčatko, ale ved možno potom do tretice to vyjde nie? 😀

gabikaadam
27. aug 2012

Ahojte dievčatá. Ako sa máte? Konečne už nie je tak teplo. Mna už dosť bolia kríže, ked dlhšie stojím a nohy takisto, tak sa snažím čo najviac ležať s vyvýšenými nohami. Inak sa to dá, niekedy mi tvrdne bruško, ale len na krátky čas, tak si myslím, že je to v poriadku. Na sono idem na budúci týžden, tak dúfam, že sa už malé ukáže a budeme vedieť, čo čakáme 😉 A čo vy ako?

majkanina
27. aug 2012

Ahojte baby! Mám skúsenosti. Pred týždnom som sa odtial vrátila s druhou dcérkou a obe som odrodila v Starej Lubovni napriek tomu, že som z druhého okresu som za každú cenu chcela stihať aj druhý pôrod tam. Vrelo odporúúúúčam!!! Maximálna hygiena a perfektná starostlivosť. Počnúc pôrodníkmi cez sestričky či na šestonedelí alebo detskom. Dieťatko máte pri sebe od 04:00 do večera a "odkladať" si ho môžte ako vám vyhovuje. ČI si potrebujete oddýchnuť, alebo vybaviť návštevu. Dokonca môžte cez sklo aj babatko ukázať svojim blízkym. Ešte raz chválim a odporúčam!!!

gabikaadam
30. aug 2012

@majkanina Ahoj, prosím ťa, mala si vybaveného lekára alebo si rodila pri tom, ktorý mal službu? Ja sa chystám tretie dieťatko porodiť v Lubovni, predchádzajúce som absolvovala v Prešove, ale veľmi tam nechcem ísť. Počula som samé chvály na Lubovniansku pôrodnicu a kilometrov mám rovnako tam aj tam.

majkanina
30. aug 2012

ahoj Gabi. Nemala som vybaveného ani lekára, ani som sa nebola skôr ohlásiť. Proste som prišla rovno rodiť a bolo 😉 Myslím, že je to zbytočné si vybavovať lekára. Sú super všetci. Pri prvej dcére som prišla v noci a rodila doobedu, tak sa na mna kuklo viac doktorov, kedže menili službu, ale teraz pri Lívii som prisla poobede o štvrtej. Práve boli vymenené smeny a pri tej som aj rodila, len sestričky sa vymenili, ale pohoda. Myslím, že nemáš čo váhať a aspon si to potom porovnáš 🙂 Ja som od Kežmarku. Nemôžem súdiť nemocnicu, lebo nemám osobné skúsenosti, ale dala som na radu známych a išla pre mna dosť dalej do Lubovne, ale vôbec som to nelutovala a stretla som aj rodičky z Popradu a dalšieho okolia. No, je to na tebe. Držím palce.

gabikaadam
31. aug 2012

@majkanina Ahoj Maji, tak to som rada, lebo ja tam tiež nikoho nepoznám. Vdaka za info, ja som 30 km od Levoče. Ked bude všetko v poriadku, určite pôjdem do Ľubovne. Tak zatiaľ a blahoželám k dcérke. Držte sa.

stojdulka
13. sep 2012

ahoj, nájde sa nejaká mamička čo sa chystá do pôrodnice v SL v apríli 2013?

gabikaadam
27. sep 2012

Pozerám, že v novembri alebo koncom oktobra sa asi nikto nechystá rodiť do Starej Lubovne, ked sa neozývate. Alebo nestíhate? A to sme ešte ani neporodili. 😀 Napíšte niečo kočky. Ako to zvládate a tak. 😉

anako
5. okt 2012

@gabikaadam ahoj.ja sa chystam rodit do SL.od 36 tt sa tam mam ukazat a kazdy tyzden uz chodit na poradne tam.som z SB a termin mam 13.11.vobec netusim co si zbalit so sebou.mozno maju k dispozicii nejaky zoznam co si zbalit.o tyzden sa tam idem prvykrat ukazat tak som zvedava

gabikaadam
6. okt 2012

@anako Ahoj, ja mám termín 12.11. A chodíš do Sabinova k Dr. Nirodovi? Ja som z Lipian, ale bývame vo Vyšnom Slavkove. Dve deti som odrodila v Prešove v starej pôrodnici, ale už tam nechcem ísť. Rada by som skúsila tú Ľubovnu, lebo sestra aj dve kamošky tam rodili a boli veľmi spokojné. A volala si , že chceš ísť rodiť tam? Ja mám poradňu v stredu ešte v Sabinove. Som rada, že si sa ozvala a že máme skoro rovnaké termíny. 😀 Ja by som išla už aj koncom oktobra rodiť, neviem či vydržíme do toho 12., lebo malý je nízko, tak uvidíme. Napíš prosím ťa, ako sa cítiš. 🙂

anako
6. okt 2012

@gabikaadam ahoj.ja chodim do PO ku gynekologovi.do SL idem 15-teho.vraj len normalne cakat v poradi treba a povedat ze tam chces rodit.aj moje kamosky tam rodili a su spokojne.ja som tam lezala na zaciatku tehu kvoli spineniu a tiez som bola spokojna.no citim sa ako slon a opuchaju mi nohy ☹ tak som strasne zvedava dokedy vydrzime my 😝

gabikaadam
7. okt 2012

@anako Ahoj a poradňa je u gynekologa, alebo pri sestričke v inej ambulancii? Daj mi prosím ťa potom vedieť, ja som tam ešte nebola, neviem kde mám ísť. Ja som zatiaľ pribrala 13 kíl a nohy mi zatiaľ neopúchajú. Mám stále nízky tlak, tak veľa pijem a potom chodím často na WC 😀 Čakáte prvé dieťatko? A už viete čo to bude? My budeme mať vraj chlapca, tak uvidíme. 🙂 A poradne sú doobeda alebo poobede?

anako
7. okt 2012

@gabikaadam no to ti neviem povedat,idem tam s kamoskou,ktora tam chodi do poradne.ideme tam okolo 10 doobeda.dam ti vediet o tyzden.no ja som pribrala uz 16 kil 😖 a mam pocit ze priberam aj zo vzduchu.tlak mam taky akurat no tie nohy och jeeeejjjjjjjj.u lekara mi vzdy nameraju vyssi tlak,tak som zvedava ci ma tam nenechaju 🙂 čakáme prvé babatko,bude to dievča.

gabikaadam
8. okt 2012

@anako tak Ti prajem všetko dobré, len si ich stále vykladaj hore, trochu odpuchnú a možno si ťa tam nenechajú. ☹ Ja idem v stredu do poradne, tak potom dám vedieť ako to dopadlo. drž sa. A môžem sa ťa opýtať koľko máš rokov?

anako
8. okt 2012

@gabikaadam no musim si zbalit tasku lebo tiez s tym pocitam ze si ma tam nechaju 🙂 mam 32 rokov.a ty?

gabikaadam
9. okt 2012

@anako Ahoj, ja budem mať 8. novembra 35 rokov, tak uvidíme či to bude škorpionik ako ja, alebo to bude skôr. Ja som sa pobalila včera, lebo ma ráno tak prehnalo, že som pre istotu všetko pobalila, okrem kozmetiky, ale dnes už nič, tak som rada. Radšej ešte nech 2 týždne vydrží a potom bude všetko ok. Dceru som rodila v 41. a syna v 38. týždni, lenže pri dcere som už mala zelenú plodovú vodu a nasadili nám antibiotiká. Neviem na čo čakali, ked som už mala po termíne. pri synovi mi odtiekla plodová voda a potom ma dva dni nechali tak a až potom mi pichli vyvolávačku a o 3 hodiny bol na svete. preto chcem ísť skúsiť rodiť do Ľubovne, lebo v prešove, ked nezaplatíš, tak kašlú na teba. Česť výnimkám. Uvidím čo mi zajtra povie v poradni a potom sa ozvem. Tak zatiaľ. A kamoška ma tiež termín ako ty? 🙂

anako
9. okt 2012

@gabikaadam no ja som dnes mala tlak 135/85 tak som sa zlakla.uz je dobre.kamoska ma termin v januari.ona chodi do SL, tam ma kartu.chodi kazde 2 tyzdne je na rizikovom.tak to este vydrzme a drzim zajtra prsty na poradni 🙂

anako
9. okt 2012

@gabikaadam asi som ta nasla na FB 🙂 máme 5 spoločných priatelov 🙂 dokonca sme chodili na rovnakú školu a si spolužiačka mojej najkamošky.budes to asi ty kedze datum narodenia 8.november sedi 🙂

gabikaadam
10. okt 2012

@anako Ahoj, no poradna dopadla dnes dobre, moč čistý, tlak v poriadku a zatiaľ sa neotváram, tak som rada. Ešte v piatok na interné a potom ctg, tak sa objednám už do Lubovne, aby som vedela, kde mám potom ísť. Som 1977 ročník a chodila som na ekonomickú do Sabinova. Končila som v 1996. Kľudne mi pošli žiadosť o priateľstvo. Budeme si písať tam a aspon sa spoznáme. 🙂

1zuzinka12
11. okt 2012

@stojdulka ahoj tak ja som veľmi uvažovala a nakoniec som sa rozhodla pre Ľubovňu... 🙂

stojdulka
11. okt 2012

@1zuzinka12 ahoj, a termín máš v apríli?

1zuzinka12
12. okt 2012

@stojdulka hej hej 🙂 termín mám 25.4.2013 🙂

stojdulka
13. okt 2012

@1zuzinka12 ahoj, ja mám termín na 19.4. ale podľa posledného usg sme o 5dní starší takže možno niekedy 14.4. 😉

1zuzinka12
15. okt 2012

tak ja idem zajtra na poradňu 🙂 uvidíme či sa niečo zmení 🙂

caterinka31
24. okt 2012

@jarimka
Ahoj ja som tam rodila a som bola velmi spokojna....rodila som pri Mudr. Smrek ale aj su tam všetci perfektný....odporučam 🙂

jarimka
24. okt 2012

Ďakujem za odpoveď ale ten príspevok je starý ja už mám 2 detičky a rozhodla som sa nakoniec pre šacu 🙂

stojdulka
29. okt 2012

zasa to tu akosi vymrelo, neverím že sa nenájde žiadna mamička čo si vybrala pôrodnicu v starej lubovni

gabikaadam
1. nov 2012

Ahojte žienky. V utorok na ctg v Lubovni som stretla asi 10 budúcich mamičiek, ktoré tam budú rodiť teraz v novembri. To ani jedna nie ste na koníkovi? Dve z nich tam hneď ostali na pôrod, ale ostatné sú kde? Ozvite sa, prosím.

14petulka88
2. nov 2012

Caute baby, ja som sice z kosic ale rodil ma lekar ktory uz posobi vo vasej nemocnici.. Je mladsi a mozem ho len odporucit.. Keby ze mam dalsie miminko idem rodit urcite k vam za nim.. Vola sa Mudr. Karol Vrabel 🙂

stojdulka
3. nov 2012

@14petulka88 ohľadom doktora Vrabela s tebou môžem iba súhlasiť, ja som síce mala inú oveľa menej milú skúsenosť s jeho starostlivosťou a síce robil mi MA no bol strašne milý...dokonca rozmýšľam nad tým že si ho na pôrod zajednám

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre