Máte skúsenosti s pôrodnicou Stará Ľubovňa?

kingstonka
29. apr 2008

Kto ma nejake skusenosti...sem s nimi. Vdaka

amartina24
14. jan 2013

@anako ja 9teho.idem este na vyter s prvym syncekom ci ho nedostal.uvidime ako dopadneme

stojdulka
15. jan 2013

@amartina24
@anako no vôbec ste ma nepotešili, ani tam nič proti tomu nerobili?

amartina24
15. jan 2013

robia vsetko proti tomu, len nejako sa ho nemôzu zbavit 😒

anako
19. jan 2013

@stojdulka vo stvrtok tam rodila kamoska.vraj je vsetko komplet vymalovane,tak uz sa asi toho zbavili.vraj uz maju zacat pustat aj manzelom k porodom pomaly.tak asi je to na dobrej ceste 😉

stojdulka
20. jan 2013

@anako och tak to si mi urobila radosť touto správou a dúfam že do apríla bude už všetko ok 😉

slnieckolu
20. jan 2013

Ja som rodila vo februari a tiez sme si doniesli z nemocnice uz vami spominaneho bacila...zlateho stafylokoka...
Mali sme ho v ocku,hnisalo nam stale, vybrali sme asi 3 druhy atb kvapiek, nic nepomohlo. potom sme kupili koloidne striebro (vycitala som, ze je fakt dobre na tento druh b.) kvapkali do ocka a zmizlo to...
No bolo to trapenie. ☹

stojdulka
31. jan 2013

kočky, kto má nové info o pôrodnici? vraj už je to tam vymaľované a všetko vyčistené 😉

elizabeth22
31. jan 2013

@stojdulka my máme termín 30.4. 2013 🙂 tak uvidíme,či sa stretneme či nie 🙂

stojdulka
1. feb 2013

@elizabeth22 ideš do lubovne? ja mám toho 19.4. no podľa usg sme asi o necelé dva týždne starší takže dr. predpoklada že 10.-14. by to mohlo byť

elizabeth22
1. feb 2013

@stojdulka tak ja okolo toho 30.4 až 2.5. ,ale všeličo sa može udiať dovtedy,verím,že však vydržíme do konca 🙂 a chodíš do nemocky na poradne už či ešte nie? hej,pojdem do lubovne,tak ako s prvou dcérkou 🙂 🙂

stojdulka
1. feb 2013

@elizabeth22 nie, ja chodím ešte k svojej dr....do nemocky budem až na prietoky, teda od toho 37tt

stojdulka
1. feb 2013

@elizabeth22 budeš si dohadovať i pôrodníka či podľa toho kto bude mať službu?

elizabeth22
1. feb 2013

@stojdulka aha,aj ja tam budem tak chodiť až na prietoky ako vravíš 🙂 a pri kom si rodila predchádzajúce detičky?všetky v Lubovni?

elizabeth22
1. feb 2013

@stojdulka ešte uvidím ako mi bude prebiehať dalej tehotenstvo, pri prvom som chodila ku koncu do rizikovej poradne ,lebo som mala problemy s tlakom a dohodla som si Chabu, ale uvidim ako to bude teraz prebiehat 🙂 verím,že lepšie ako pri prvom

stojdulka
1. feb 2013

@elizabeth22 hej všetky tri v lubovni a vždy som bola spokojná, odrodil mi ich primár ale to kôli tomu že je dlhoročný známy mojich rodičov tak to ani inak nešlo i ked sa teraz pohrávam s myšlienkou že si dohodnem pôrod s dr. vrabelom, veľmi príjemný lekár a hlavne ľudsky ma oslovil ked som bola na zákroku v apríli...ešte si robil srandu že nemám byť smutná že teraz mi musel urobiť MA ale že do roka mi pomôže porodiť syna...no a prišlo na jeho slová pretože zákrok som mala 19.4. a termín teraz mám tiež na 19.4., ale aj chaba je fajn ešte ti napíšem IPčku 😉

elizabeth22
1. feb 2013

@stojdulka ok ,ok radšej do IP si píšme 🙂 tak to bude lepšie

anako
1. feb 2013

@stojdulka vrabel je super.ja som zacala pri nom rodit,srandista to je.no potom komlikacie a akutna sekcia,ktoru robil chaba.a este aj primar tam bol :D . takze ja som nikoho nevybavovala a nakoniec som tam mala vsetkych 🙂

stojdulka
2. feb 2013

@anako tak to máš podobnú skúsenosť s vrabelom ako ja, fakt fajn doktor, len on ešte nemôže robiť sekcie pretože nemá na to atestáciu...už som takmer na isto rozhodnutá že si pôrod dohodnem s ním 🙂

1zuzinka12
4. feb 2013

baby, neviete ako je to s tým bacilom,???? ešte je rozšírený alebo už sa ho zbavili??

gabikaadam
7. feb 2013

Ahojte žienky. Aj ja som rodila v Starej Lubovni, v novembri 2012 pri doktorovi Vrábelovi a môžem ho len odporučiť, bol veľmi milý, stále ma kontroloval a rodila som sama, takže pohoda, nikam sa neponáhľal, ešte mi aj mobil podal zo stolíka, po pôrode, bez toho, aby som ho o to požiadala. Takí by mali byť všetci lekári a zdravotníctvo by bolo na inej urovni ako je teraz. Tak vám držím palce, aby všetko dobre dopadlo. A stafylokoka sme nechytili, asi záleží na imunite. Zatiaľ kojíme a malý už má cez sedem kíl, ked sa narodil mal 3850g, takže pekne priberáme. Prajem krásny deň, aj ked kalamitný. Tu je už pol metra snehu. 😉

14petulka88
7. feb 2013

@gabikaadam Tiez som rodila u pana Vrabela, to este rodil u nas v Kosiciach 🙂 Je to perfektny porodnik a keby ze mam dalsie miminko idem urcite za nim aj do Lubovne 😠

zuzoka
7. feb 2013

Aj ja som minulý rok rodila u MUDr. Vrabela, perfektny prístup a starostlivosť i po pôrode

stojdulka
11. feb 2013

@zuzoka a mala si dohodnutý pôrod s ním, alebo iba tak náhodne si nan natrafila?

zuzoka
11. feb 2013

@stojdulka nemala som ho dohodnutého, viac- menej si on vybral mňa, rodilo nás naraz viac

lussy013
16. feb 2013

Ahojte baby chcem sa opýtať či si myslíte že je nutné si niekoho ,,zarezervovať 😀 na pôrod nemám s nikým v nemocnici skúsenosť tak či je to podľa Vás nutné ved odrodiť ma musí každý normálne či nie? Ja len či to nie je zbytočnosť termín sa mi blíži tak som trošku nervózna. 😒

gabikaadam
17. feb 2013

@lussy013 Ahoj, ja som staršie deti rodila v Prešove, ale tretie som rodila v Lubovni. Išla som tam bez toho, aby som tam niekoho poznala, od 37.týždna som tam chodila na ctg a povedala som, že tam chcem rodiť a bolo vybavené. Doktori sú tam veľmi milí aj pôrodné asistentky, ja som rodila pri Dr. Vrábelovi, bola som spokojná, mala som prirodzený pôrod, bez liekov, nástrihu, len ma malý trocha potrhal, lebo bol dosť veľký. Takže ti držím palce a prajem ľahký pôrod. Potom daj vedieť, ako to dopadlo. 🙂

lussy013
17. feb 2013

@gabikaadam ďakujem 😀 no počula som že personál je fajn to ma tak trošku ukľudňuje tak uvidíme ako to dopadne 😎

matinqua
20. feb 2013

čaute žienky. konečne som sa sem dostala po troch týždňoch. rodila som v tejto nemocnici 28. januára. Mala som tažký pôrod, ale sestrička aj pani doktorka, ktoré boli pri mne tak boli užasne. Bola som asi jedna z tých pacientiek, ktoré tam asi často nechcu.. myslím pôrod.. bola som hysterická a hlučná, ale oni aj tak boli skvele a mile.... Mala som nadštandard. Bolo to super, vlastná sprcha, chladnička, telka a návšteva mohla byt pri mne na izbe. Maleho som mala kedy som len chcela, aj pri návšteve. A personál? Ani jedna osoba, ktorá tam bola bola, nebola nepríjemná. Všetci boli skvelý od lekárov až po upratovačky. Určite nabudúce pojdem zasa rodit sem, len tak skoro to po tejto skúsenosti nebude, ale raz ešte určite 🙂 Žiadneho bacila sme nechytili, možno aj preto, lebo o čistotu tam dbajú vždy. Určite túto nemocnicu odporúčam všetkým ženám, ktoré chcú byť v super prostredí 😀

zan33
14. mar 2013

ahojte, viete niekto aktualne informacie o lubovianskej porodici? Chcela som si precitat skusenosti mamiciek a citam tu o nakazach stafylokokom (!?!). nepoznam ziadneho konkretneho lekara, ale moj gynekolog mi odporucil zastupcu primara. ktorej vam tam robili sekciu a kto? mne sekcia mozno hrozi. rozhodujem sa este medzi nemocnicou v KK a SL. ake mate skusenosti? termin mam v juni, tak mam este cas sa rozhodnut.

anako
15. mar 2013

@zan33 ahoj.doktor chaba mi robil sekciu a mam dojem ze on je zastupca primara.vsetci lekari su dobrí.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre