Máte skúsenosti s pôrodnicou Stará Ľubovňa?

kingstonka
29. apr 2008

Kto ma nejake skusenosti...sem s nimi. Vdaka

stojdulka
19. okt 2010

dakujem všetkým...z malej sa vytešujeme, pokladík náš 😉

@petronelka1 @cukruszuzka ja som jeden klinik box dostala v pôrodnici a ten tam rozdávala sanitárka, ale teraz ked som šla domov tak sa tiež niektorým mamičkám neušlo, pretože bolo viac pôrodov ako ona mala tých boxov, takže si možno proste mala smolu, a čo sa týka toho druhého boxu tak ten mi tiež nedala dr. ale na dôvere mi povedali že od nich dostanem ked prídem po kartičku maličkej

petronelka1
19. okt 2010

@stojdulka No fakt som asi mala smolu s tým boxom. Je pravda, že ja som za ten čas nevidela, žeby v pôrodnici niekto dostal tento box, asi v januári ho nedávali. ALEBO: ja som mala smolu, že som trafila na "čiernu" vlnu, nás bielych tam bolo omnoho menej ako cigánok. 😠 Veď preto ma aj pustili po sekcii na 5 deň, lebo každý deň tam rodili min. 2 cigánky. 😝 Ale poviem ti, že som bola aj rada, že idem domov.

cukruszuzka
20. okt 2010

@stojdulka Aj mi blahoželáme, prosím ťa keď ste odchádzali z pôrodnice tak si malú dala do autosedačky alebo stačí prenosná taška, aby som vedela čo mám pripraviť manželovi 😉

neverendinglove
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cindy1551
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bircka
26. okt 2010

@stojdulka No gratulujem!!!! Tak je malá princezná na svete - je krásna 😵 Prajem veľa zdravíčka 😉

stojdulka
28. okt 2010

baby veľmi pekne ďakujem za gratulácie, ani som si nevedela predstaviť koľko šťastia prinesie do rodiny taký malý človiečik, dnes už máme 2týždne a malinka je fakt veľmi dobré dieťa...
@cukruszuzka ja by som malú do vajíčka nedala, ešte je malinká až niekedy ked bude mať mesiac tak ho začneme používať, teraz z pôrodnice sme išli vo vaničke od kočiarika, nemám tašku ale väčšina mamičiek si brala detičky do tašky, mi máme tú výhodu že naša vanička od kočiarika je aj na nosenie a možno ju použiť aj ako autosedačku kedže je tvrdá...všetko dobré prajem 😉

stojdulka
28. okt 2010

baby veľmi pekne ďakujem za gratulácie, ani som si nevedela predstaviť koľko šťastia prinesie do rodiny taký malý človiečik, dnes už máme 2týždne a malinka je fakt veľmi dobré dieťa...
@cukruszuzka ja by som malú do vajíčka nedala, ešte je malinká až niekedy ked bude mať mesiac tak ho začneme používať, teraz z pôrodnice sme išli vo vaničke od kočiarika, nemám tašku ale väčšina mamičiek si brala detičky do tašky, mi máme tú výhodu že naša vanička od kočiarika je aj na nosenie a možno ju použiť aj ako autosedačku kedže je tvrdá...všetko dobré prajem 😉

stojdulka
28. okt 2010

akosi mi zmätkuje koník, neviem či to je výpadok na servery alebo je to mojím "extra rýchlym" internetom 😀

helena72
27. dec 2010

dobry den.
Poradte mi prosim, mam 2 tyzdne pred 4. porodom a chcela by som ist rodit do Starolubovnianskej porodnice.
ako si to mam zariadit? Ci uz nieje neskoro. Kazdy mi radi, ze v lubovni je lepsie ako v kezmarku.

caterinka31
5. máj 2011

Ahojte, ja odporúčam porodnicu v SL. Rodila 13.12.2008 pri Mudr. Smrek a bola som spokojna. Sestričky su tam super a aj na novorodenecko + pani primarka. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Super opatera pred porodom a aj po porode.

elizabeth22
30. aug 2011

@anicka20 pozerám,že si z Dubovice,moja teta tam učila na ZŠ,ja som z Pečovskej.a tiež viem prečo som bola rodit v Lubovni,rodil ma Chaba,zial bola ssekcia,ale do PO by som nešla nikdy...v PO robia take lacne chyby,pre ktore castokrat dieta trpi cely zivot.inak som bola spokojná s Lubovnou,s pristupom lekarov,Chaba je sskvelý lekár,no jedna sestrička tam bola protivná...nemala som ju rada.

caterinka31
30. aug 2011

Ahoj ja som s Ražňan, ale som chodila na strednu do Lipan. A Chaba je super... 🙂

elizabeth22
30. aug 2011

@caterinka31 áno Chaba je výborný,ale aj Smrek je zlatý,oni su tam všetci zlatí,si myslím.obidve si rodila v Lubovni?a pri Smrekovi obidve tiez?

caterinka31
30. aug 2011

Nie syna som rodila v Prešove---doktorka bola super ale tie sestricky onicom, len jedna sa nasla co ukazala ako kojit.
A nepačilo sa mi prostredie.

anicka20
3. sep 2011

@elizabeth22 a ako sa vola tvoja teta

bibina25
6. sep 2011

Ahojte, rodila som pred par dnami v SL pri MUDr. Kožušakničovi, bol veľmi príjemný, ľudský, milšieho lekára som doposiaľ nestretla. Pôrod dopadol bez problémov, vrelo odporúčam. Takisto personál nemocnice bol v ochotný a v pohode.

giddens
6. sep 2011

ahojte, velmi sa tesim tejto teme, nakolko som velmi zvazovala a vymyslala, kam by som mohla ist rodit...a nakoniec sa zda, ze prave doma v SL mame taku super porodnicu a zrejme sa nikam nebudem musiet trepat...viete mi prosim niektora z vas poradit, ci prebiehaju v nemocnici pripravne poradne, stretnutia, kde by nas oboznamili s priebehom, porod. salou atd.? Taktiez sa chcem opytat, ci niektora z vas planujete predlozit porodny plan por.asistentke, doktorovi, a ci mate nejake specialne poziadavky ohladom porodu (bez klistyru, bez nastrihu, dotepanie pup. snury, prilozenie babatka hned po porode,atd.) Alebo ci niekto z vas uz ma s tym skusenosti, ze ziadal co najprirodzenejsi porod(napr. prostrednictvom por. planu). Lebo neviem co mam od dr. v SL cakat, aby na mna nepozerali, ze co neskusena prvorodicka ich chce poucat a udavat nejake spec. poziadavky...aj ked ja by som chcela 😉

giddens
12. sep 2011

nikto nic? 🙂 ...tak uz som nieco pozistovala, ak by mal niekto zaujem, najblisie stretnutie bude v nemocnici 22. sept., neviem este o kolkej, asi o 14.00 hod. A vraj v lubovnianskej nemocnici pri porode nastrihuju rad radom, preventivne... ☹ tak skoda...tak len tolko info, ak viete niekto viac, prosiiim, piiiste 😉

mima595
12. sep 2011

@giddens - co ja viem, tak jedine Dr. bizovsky rodi bez nastrihu

giddens
12. sep 2011

@mima595 Vazne? tak to by bolo super, keby sa dalo aspon s niekym dohodnut...

amartina24
12. sep 2011

ja som priamo z lubovne a aj som tu rodila. na nasu nemocnicu - pôrodnicu mam len dobre skusenosti. rodila som pri dr. chabovi a som s nim maximalne spokojna 🙂 mala som klistyr (kupila som si svoj) a aj nastrih....podla mna klistyr nie je nic hrozne, aspon pre mne to nebolo...a nastrihy dr. robia v pripade,ked sa to vyzaduje. radsej ten nastrih (aj ked ten nastrih po pôrode boli a nemohla som si poriadne sadnut na zadok cca 2 tyzdne) ako by mala mat buduca mamicka tazky pôrod. sestricky su uzasne, ked som nieco nevedela a to som skoro nic nevedela o babatku,tak mi vo vsetko pomahali, radili.fakt, mile sestricky......az na jednu, ktoru som mala pri pôrode...ale uz neviem ako sa vola ☹...ona ten pôrod brala ako rutijnu vec, nic mi nechcela povedat,ze co robi.atd...takze na nu mam zle spomienky ☹ izby su cistucke,tak isto aj sprcha a wc, kazdy den nam nosili cerstvo navareny cajik a ked som popytala cistu koselu (lebo trozku bola zakrvavena po pôrode),tak bez nejakych zbytocnych otazok doniesli 🙂 strava tiez super....co sa tyka pôrodneho planu,tak o tomto nic neviem 😒 .........lubovniansku nemocnicu môzem len odporucit kazdemu.........a este som zabudla,pre prvorodicky sestricka z novorodeneckeho oddelenia ukazuje ako sa ma spravne kupat babatko a aj primarka je velmi mila 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bibiana20
16. sep 2011

ma tu niekto termin okolo 6 oktobra?

sandrittta
6. nov 2011

Ahojte, ma niekto termin 21decembra?? alebo tak okolo?? 🙂

komisakpd
18. nov 2011

@mima595 ja som rodila prve pri bizovskom a mala som nastrih..podla mna je to lepsie ako byt potrhana, pokial je tazky porod...
@giddens mame priblizny termin..ale ja by som rada rodila skor...tak do konca novembra...

penelopa
19. nov 2011

Ahojte,babenky
Nema niektora termin v maji 2012?Asi pisem prilis skoro,ze?Som z SL a rada by som sa podrobnejsie poinformovala,ohladom nasej nemocnice a pesonalu.
Dakujem moooooc.
Pen.

severanka_
24. nov 2011

Ahojte 😵
Ja mám termín koncom marca a tiež sondujem kde sa dá. Našla som na nete celkom hutné info o tom čo je a čo nie je možné... Môžem poslať link

misiaksl
30. nov 2011

@severanka_ Ahojte, ja mám termín v máji a tiež som začala sondovať 🙂 Môžeš mi poslať link na tie info? Ďakujem

zuzulik160
30. nov 2011

Ahojte dievcata nechcem sa vam miesat do temy ,lebo ja este nie som tehotna,ale v nemocnici v SL som lezala pred tyzdnom a pol. Chodim do ambulancie pre sterilne pary k primarovy Pružinskemu. A teraz som bola na diagnosticku laparoskopiu a lezala som na gynekologii. Takze mozem potvrdit,ze je tam super 🙂 naozaj velmi ciste oddelenie novo vybavené a lekari su super od Dr.Chabu,Smreka a z po prim.Pruzinskeho. A co sa tika sestriciek tiez klobuk dolu. Neviem sice ako to je na druhej strane pri novorodencoch ,ale zacinat budete urcite na gynekolog. oddeleni a to je super. Ja som od Bardejova a do nemocnice dochadzam skoro kazdy tyzden. No oplati sa 😀

janulik302
7. dec 2011

Ahojte baby 🙂 Ľubovnianska nemocnica je super. Rodila som tam teraz v septembri. Čo sa týka lekárov a sestričiek paráda...ochota, prístup, ľudskosť. Vrelo odporúčam 🙂

baschmil
16. jan 2012

ahojte, ja mam termin uz na buduci tyzden v utorok..idem na planovanu sekciu cize v pondelok ma hospitalizuju a v utorok to urobia...bola som sa uz dvakrat dohodnut s primarom ..nic blizsie mi nepovedla lebo pravdepodobne nemal cas velmi sa vykecavat 😀 len by ma zaujimalo ci ma niektora z vas skusenosti s cisarakom v starej lubovni a co ma caka ..lebo ani nebudem tento tyzden spat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre