Máte skúsenosti s pôrodnicou Stará Ľubovňa?

kingstonka
29. apr 2008

Kto ma nejake skusenosti...sem s nimi. Vdaka

zan33
15. mar 2013

@anako dakujem za info.

stojdulka
19. mar 2013

@zan33 zastupcom je chaba a je dobrý aspon čo kočky hovorili, ja som osobne s ním hovorila iba raz no pôsobil príjemne, a čo sa týka tej mrsy tak všetko je vyčistené a malo by byť ok, ja sa chystám už v apríli a nemám obavy

zan33
19. mar 2013

@stojdulka dakujem a drzim ti palce.

elizabeth22
21. mar 2013

@zan33 áno,zástupca primára je Mudr. Chaba a taktiež mi robil sekciu pri prvej dcérke.

elizabeth22
21. mar 2013

@zan33 ak by si chcela nejaké bližšie info o mojej skúsenosti,kľudne sa mi ozvi do IP ,ked budem mať čas, veľmi rada odpoviem 🙂

stojdulka
26. mar 2013

@elizabeth22 ahoj, tak ja sa už pomaly chystám, dúfam že všetko pôjde ako po masle a nenastanú žiadne komplikácie, už mám za sebou i prvú poradnu v nemocnici, všetko je tam pekné čisté, vymaľované...už som i tašku zbalila 😉

zan33
26. mar 2013

@stojdulka ahoj, drz (te) sa a nech vsetko dobre dopadne!

14petulka88
7. apr 2013

@matinqua a u koho si rodila?

matinqua
8. apr 2013

@14petulka88 Ahoj, no neviem meno tej pani doktorky ☹ Nejak som to nepostrehla, ale bola mladá a veľmi zlatučká. Vlastne oni sú tam všetci milý, príjemný a ochotný.... 🙂

14petulka88
9. apr 2013

@matinqua Ja len tak sa pytam, ked si pisala ze si bola hystericky pacient, mna rodil v kosiciach jeden pan doktor ktory odisiel k vam do lubovne a tiez som bola dost hystericka 🙂

matinqua
9. apr 2013

@14petulka88 viem ktorý to bol doktor: On bol izbový za ten týždeň čo som tam ležala a bol veľmi zlatučký a všetky ženy si ho tam chválili 🙂 No ja som myslela, že môj pôrod bude taký normálny, ale keď prišli tie bolesti a po niekolkých hodinách som sa veľmi pomaličky začala otvárať, a bolesti čím dalej tým horšie a skoro stále.... no čo už spravím, nebolo to podľa mojich predstáv, ale nemôžem za moje telo. Príroda to zariadila inak 🙂

14petulka88
9. apr 2013

@matinqua noo to poznam ale ja som ho upozornovala ze budem hystericka ked pridu bolesti 😠 😠 😠 😠 presne som vedela co ho caka z prveho porodu a to som si povedala ze uz nebudem no nedalo sa to 🙂

matinqua
9. apr 2013

@14petulka88 no to sa nedá ovplyvniť 🙂 ja som vravela: To samo...

stojdulka
9. apr 2013

@14petulka88 ked to bol z ke tak dr. Vrabeľ veľmi milý a hlavne ľudský a ked sa môžem spýtať nevieš ako sa stavia k nástrihu?

14petulka88
9. apr 2013

@stojdulka Suprovy doktor keby ze mam este jedno idem az tam k vam rodit k nemu syn mal 4 kila a nenastryhol ma!!!!! zatial co prva dcera mala 3 kila a nastrihol ma taky stary doktor... Pan Vrabel je neskutocny doktor odporucam 🙂

stojdulka
9. apr 2013

@14petulka88 aj si mu sama povedala že by si nechcela nástrih? ja som bola nastrihnutá pri všetkých troch a teraz by som to riskla bez, inak fakt je fajn, ja som pred rokom mala zákrok MA v 12tt a robil mi on, veľmi bol starostlivý

14petulka88
9. apr 2013

@stojdulka nie praveze som mu to ani nemusela hovorit 🙂

stojdulka
9. apr 2013

@14petulka88 tak rozmýšľam že on je dosť ústretový a ked ho požiadam tak nebude mať námietky a ty si nemala ani žiadne šitie?

14petulka88
9. apr 2013

@stojdulka mozno dve stehiky co som sa trosku z vonku potrhala ale absolutne to nebolelo a trvalo to minutku 🙂

elizabeth22
10. apr 2013

@stojdulka si si všimla aké vymakané dvere tam majú? 😀 všetko tam má taký noý šat,nový dych 🙂

stojdulka
10. apr 2013

@elizabeth22 hej, pozerala som že iná čistota a čo sa tých dverí týka, tak to musí isť riadne na nervy tie zvuky čo vydávajú, ja len kým som bola na ctg sa možno 20krát otvorili...to celý den počúvať 😝
ja mám dnes po poradni celkom pozitívne správy, krčok je spotrebovaný a hlavička nalieha takže sa to môže každú chvíľu rozbehnúť...no uvidím, ešte ma poslala budúci utorok na ctg a prietoky kebyže neporodím, no ja už s tým počítam že dovtedy už budeme mať po tom 😉

elizabeth22
10. apr 2013

@stojdulka hej,to pípanie tých dverí je na nervy a teraz si predstav,že v noci ked tak chodia,že či to náhodou neruší tie,čo sú vpredu v izbách 🙂 no tak to sú super správy,škoda,že sa nestretneme,aspoň by sme pokecali 🙂 ja idem zajtra do poradne,minule tam bol Kožuškanič,som zvedavá kto zajtra. A dnes kto bol? veľa vás bolo na CTG?od koľkej vlastne robia CTG?

stojdulka
11. apr 2013

@elizabeth22 ahoj poradňa je do dvanástej a ctg robia od pol dvanástej min bolo strašne veľa nazáznam tak dávali aj na sal ja som čakala ob jednej do štvrtej a do poradne sa tam vystriedali asi všetci dr taký hokej tam bol 😉

elizabeth22
11. apr 2013

@stojdulka aha,tak uvidím ako to bude dnes,nerada by som tam čakala skoro 3 hodiny na ctg ☹ ako minule,lebo manžel s dcérkou cestujú vždy so mnou a potom je malej už dlho,vieš ako...

stojdulka
11. apr 2013

@elizabeth22no včera tam boli ženy čo čakali s poranou od pol ôsmej a na pasy potom znovu a domOv ísť o tretej je riadny zaberak dosť blbo to tam majú zariadené a este ked príde nejaký príjem ja som napr nevedela že teraz sa počas dňa ked ideš na pôrod ide cez ambulanciu

janaizarikova
18. apr 2013

ja tiež plánujem rodiť v SL, som v 35 tyždni, ešte mám cca mesiac čas 🙂
Do Prešova nechcem ísť, počúvam samé negatíva a na SL väčšinou chvály. Nemám velké požiadavky len z toho nechcem mať traumu...

erikasofiina
12. máj 2013

Ahojte ja tiez idem rodit do SL a termin mam 31.5. Cakame chlapcela,dceru som tiez rodila v SL a bola som strašne spokojna🙂 odporucam rodit v SL 🙂

stojdulka
14. máj 2013

@elizabeth22 ahoj, tak gratujujem k malinkej, pozerám že ste už na svete...náš malý bude mať v piatok mesiac, ako rýchlo to letí...

elizabeth22
16. máj 2013

@janaizarikova my sme sa tuším stretli raz aj v poradni 🙂 ja ťa registrujem zo SB,bývali ste oproti nám na 17tke,my sme sa potom presťahovali do Pečovskej,poznám aj tvojho manžela,jeho brata učila moja mamka na ZŠ 🙂

elizabeth22
16. máj 2013

@stojdulka ďakujem,tento pondelok nás pustili domov,rodili sme 7.5. o 12:20 ,bolo tam fajn,ale som rada,že sme už doma obe 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre