Máte skúsenosti s pôrodnicou Stará Ľubovňa?

kingstonka
29. apr 2008

Kto ma nejake skusenosti...sem s nimi. Vdaka

olejanka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kingstonka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jarimka
24. mar 2009

nepodeli sa niekto so skusenostami s porodnicou Starej lubovni

katka.m
25. mar 2009

Švagrinka si tam odrodila obe deti, nepočula som, že by nadávala.

jarimka
1. apr 2009

dakujem za reakciu a nieco podrobnejsie by si napisat nemohla ako co sa jedna o pristup 🙂

narciska77
5. apr 2009

Ahoj, ja som počula na tu porodnicu samé chvály. Naposledy tam rodili manželove sesternice, jedna v pondelok a druha vo stvrtok minuleho tyzdna.Mozem sa popýtat na presnejsie info. A tak to vyzera,ze v decembri tam pojdem aj ja. 😀

mima595
6. apr 2009

ahojte,
tak ja som tam rodila sice este v roku 2006, planovaný cisarsky rez, aj som tam 3 tyzdne pred porodom ležala, a nemožem povedat jedno zle slovo, milí personál, aj doktori su v poho, rooming je samozrejmý, dieta vam beru iba v noci od 23.-04.00 a potom rano o deviatej, myslim, ked je vizita.

luciamo
8. apr 2009

ahoj, tiez tam planujem rodit v sept. a pocula som tiez iba same chvaly, vela mamiciek z Kezmarku ide rodit prave tam.

libela
25. apr 2009

ahoj. osobne som rodila v lubovni pred pol rokom. a čo viem chodia tam rodiť ženy od Kežmarku až po Prešov. čo sa týka gynekológie, je SL-nemocnica na vysokej úrovni.od hygieny až po samých doktorov. ale nevravím, že s nou spokojná,u je každá...ja ano...

gepetto
26. apr 2009

Ahoj libela 😉 . Tak napis aj nejake dalsie podrobnosti, pri kom si rodila, ake boli sestricky a tak 😝. Ja tiez viem o tom, ze do SL chodia z celeho sirokeho okolia rodit, tak asi to tam nebude az take strasneee 😀

libela
8. máj 2009

Vôbec to tam nie je strašné... Jde tam fajn. Rodila som pri MUDr. Smrekovi. Bol veľmi milý. Sestričky sú tiež milé. Veď hlavne s tými budete v kontakte. Ak ste prvorodičky tak Vám pekne ukážu ako sa má kúpať malé bábo a tiež pomáhajú pri prikladaní dieťatka. Ak nie tak ich treba popýtať. Určite pomôže. Aj pani doktorka je veľmi milá. Samé superlatívy. ale je to pravda...

libela
8. máj 2009

Vôbec to tam nie je strašné... Jde tam fajn. Rodila som pri MUDr. Smrekovi. Bol veľmi milý. Musíte sa pýtať aj na novorodenecké. Veď hlavne s tými budete v kontakte. Ak ste prvorodičky tak Vám pekne ukážu ako sa má kúpať malé bábo a tiež pomáhajú pri prikladaní dieťatka. Ak nie tak ich treba popýtať. Určite pomôže. Aj pani doktorka je veľmi milá. Samé superlatívy. ale je to pravda... mylom som si vymazala odpoveď. Chýba tam, že sestričky z novorodenckého sú faj. V

luciamo
13. máj 2009

ahojte, viete ake su tam poplatky a za co? diky 😉

libela
1. jún 2009

Poplatky žiadne. len za epidurál.

luciamo
5. jún 2009

a za nadstandard izbu?

mimi164
5. jún 2009

za epidural sa plati 1000 SK - samozrekme ze v eurach, za nadstandard 200 a otec pri porode 400. ja som tam rodila a bola som velmi spokojna 🙂

maykam19
9. jún 2009

Aj ja som tam rodila, poplatky presne tak ako mimi pisala...bola som velmi spokojna, aj pani doktory, velmi mile sestricky, bola som v nadstandardke...upratovacky kazdy den upratali, citila som sa tam velmi prijemne....no az na jednu sestricku, no mozno nemala svoj den...inac fakt super.

selavi
10. jún 2009

tak ja som rodila 2 krát a v Ľubovni a bolo to v pohode. Pri prvom synovi som bola na nadštandarde, pri druhom na normálnej izbe - a bolo to v pohode - upratujú každý deň - na izbe je vždy čerstvý čaj, dokonca hneď po pôrode sme mohli jesť na izbe /nejako ťažko sa sedelo 🙂 /. Prístup doktorov aj sestričiek bol super, dokonca boli ešte zlepšenia pri druhom synovi- pri prepustení ide každá na pohovor s novorodeneckou lekárkou, ktorá povie všetko čo sa týka dieťatka - aké vyšetrenia mu boli robené, či nemá citlivú pokožku a plno iných vecí, ktoré si už nepamätám. Dieťa je na izbe celý deň - okrem vizity a kúpania a samozrejme deti sa odnášajú ak máte návštevu. A ešte pred každým vyšetrením dieťaťa, prišla sestrička z novorodeneckého povedať, kde ho berú a čo mu budú robiť. Dokonca ešte prišla sestrička, ktoré nám presne povedala, čo treba na ktorom úrade vybaviť. Takže ja len chválim.

daanka85
17. jún 2009

Ja som tiež spokojna s oddelením ako takým... Co sa týka novorodeneckého, tak maxim spokojnost- naozaj so vsetkym... Pomozu so vsetkym s cim len mozu a su veeelmi mile- povacsina 😉
Len mne tam napr. chybalo trosku viac gyn kontroly matky zo strany doktorov... No neviem sice ako je to inde... ci je to standard, ze sa od porodu a "zasitia" na vas nikto detailnejsie nepozrel... Sestra s pinzetou odtiahla vlozku, lekar sa tvaril, ze akoze kukol a dalej, dalej... Takze mne to fakt troku vadilo... Na zenu sa tam akosi "zabuda"!!!??? Ale, ved naco, po 6 tyzdnoch mate ist ku svojemu... 😒

kingstonka
autor
4. aug 2009

... ja mam len pozitivne skusenosti....

luciamo
2. okt 2009

tak uz to mam za sebou aj ja v SL. A musim len pochvalit.. Pristup personalu super..Ak sa chystate do SL nezabudnut svoj pribor a hrncek 😀

bibik27
13. okt 2009

a este co si mam vziat do Lubovnianskej porodnice? Nemate niekto zoznam veci?

majuskat
13. okt 2009

Ahojte tak ja sa tam chystam rodit o styri tyzdne no tiez som pocula len dobre veci. Skusenosti mam skôr z oddelenim oproti teda gynekologickym tam som pocas svojho tehu dva krat lezala a je pravda co tu pisu baby, ze kazdy den upratovacka, dva krat denne cerstvy caj, zariadenie je tiez nove, teda postele, stoliky, plastove okna, vymalovane a aj doktori su mili. Sestricky ako ktore, vraj na novorodeneckom su lepsie. Co sa tyka doktorov je tam mlady personal. Najmä Kozuskanic je velmi dobry.. aj ked som na jednu mladu doktorku ktora bola pri jednom pôrode pocula staznost ale to dufam ze mala len zly den..uff. A tiez mam skusenost ze tam chodia baby az od Presova a Kezmarku..takze to bude asi na dobrej urovni

ikke
5. nov 2009

komisakpd • 1d • 2. mar 2009 o 11:37
Je tu niekto kto rodila lebo sa chysta do SL? Podelte sa so skusenostami...piste a radte..vdaka..

hallienka • 48tt • 18. mar 2009 o 14:37
Tiez sa rozhodujem aj medzi nemocnicou v Starej Lubovni. Ale ako pozeram, "Starej Lubovni sa nechce pisat". 😉 😀 😀

ingra73 • 4d • 18. mar 2009 o 16:24
ahojte, mam znamu, ktora rodila v SL, stretli sme sa zase raz nedavno v nasej presovskej porodnici, a vyjadrila sa, ze zase pojde rosit do SL, s Presovom je to neporovnatelne.... nevedela si ju (SL)vynachvalit, co sa tyka, lekarov, zdravotneho personalu, strarostlivosti o babatka .....co vravela o priestoroch, tak to si uz nepamatam, ale tusim si tiez pochvalovala... a u nas v PO lezala len preto, lebo dostala akutne bolesti, nechcela riskovat cestovanim do SL...

zuzkazivcak
15. nov 2009

Ahojte.
Tiez sa chystam rodit v Starej Lubovni a nejaks om tu nepostrehla poplatky. Tak ak niekto mate skusenosti a info o poplatkoch tak vas poprosim dajte mi vediet. A piste v € lebo sa v tom potom neviznam 🙂
Ďakujem krasne

skatte
4. dec 2009

Ahojte 🙂
Tak ja sa tiez chystam rodit v SL, byvam prec ale domov sa chcem vratit, lebo som pocula len same chvali. Neviem, ktory doktor je naj, lebo kamaradky chvalia kazda ineho a naopak. Inak vysie so citala, ze epidural stoji 1000,- Sk, tak to je dobre, tu v TT kde byvam teraz stoji 3000,- Sk 🙂

Inak chodite tam niekto aj na predpôrodnu pripravu, lebo vraj ju robia, na nete som nasla aj cislo na vrchnu sestru.
Ja sa chystam chodit posledny mesiac do poradne priamo do nemocnice, kedze budem mesiac skor doma, ak by nahodou to prislo na mna skor 🙂 Ak budem vediet nieco viac, napisem. Holky priste,,,,, 🙂

danka24
2. jan 2010

ahojte ja som rodila v SL a personal bol suprovy a aj prostredie je ciste .. a epidural stoji 90 € ja som rodila u MUDr.Eliasovej je velmi zlata a prijemna ... takze drzim palce aby porod prebehol bez komplikacii a narodilo sa zdrave a krasne babo 😵

plachetnica
7. jan 2010

Čaute babi a maminy! Mňa to čaka v marci. je to moje tretie a tretia sekcia. Má niektora z vas s tymto už skusenosť? Ako je to v Starej Ľubovni zo sekciou planovanou. Čitala somvraj že ide sa len deň do predu do nemocnice pred operaciou. Je to pravda?

cindy1551
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
plachetnica
8. jan 2010

Čau cindy1551! Keď si rodila sekciou a pred 17 mesiacmi takzrejme budeš rodiť opäť tak. Mne sa to pri prvom skomplikovalo a preto museli robiť sekciu. Pri druhom keď som prišla a bolo to po 3,5 roku som rovno len podpisala papire o sekcii. Oni sa už boja riskovať. A teraz pri treťom sa lekarka usmiala a povedala že ani nad niečim inym ako nad sekciou nemam uvažovať. A je to po 4,5 roku. Ale viem že ženy rodia aj normalne hoci mali už sekciu. Zavisi asi od lekarov. Držim ti palce. Ideš do SL ? Možno sa stretneme.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre