Máte skúsenosti s pôrodnicou Stará Ľubovňa?

kingstonka
29. apr 2008

Kto ma nejake skusenosti...sem s nimi. Vdaka

majulinka2
19. feb 2014

Ahojte baby, ma tu niektora z vas termin v marci? Popripade neviete niektora ako to teraz funguje v lubovnianskej porodnici teraz ked tam je primar Chaba? 🙂

elen33
8. mar 2014

Ahoj napriek zmeny vo vedeni oddelenia , myslim ze je to super. Neboj ziadne radikalna zmena sa zasa neudiala 😉

moesha24
26. mar 2014

kto ma termin 07, 08, 09, 10.2014 a bude rodit v SL?

patik114
26. máj 2014

Ahojte od jakej robia CTG a netreba sa objednavat abo co ?? urobia ked chcem aj fotku ??

hakunamatata331988
28. júl 2014

Ahojte chcela by som sa opýtať ako je to s prítomnosťou muža pri pôrode, či je pri vás už počas prvej pôrodnej doby, alebo až pri samotnom pôrode? Dakujem za odpovede

moesha24
1. sep 2014

nemate niekto epino balonik, potrebujem surne

lucidy345
2. feb 2016

ahojte,
ak by som sla uz aj zajtra rodit a chcela by som epidural, nemaju problem mi ho poskytnut?
treba tam predoperacne vysetrenia na epidural???
dakujem

penelopa
4. feb 2016

@lucidy345 netreba predoperačné na epidural

nicol149
6. apr 2016

Ahoj, ja som rodila v Starej Lubovni pred 2 mesiacmi a musim povedat, ze nemam ani jednu zlu skusenost.Do nrmocnice som prisla o desiatej vecer a pocas celej noci som uz bola v miestnosti pri porodnej sale kde aom bola napojena na pasy a tiez ma stale kontrolovala porodna sestra mala som k dispozicii loptu a tiez sprchu. Manzel tam sice somnou bohuzial nemohol byt nakolko vedla mna bola este jedna rodicka. Rodit som zacala na druhy den okolo obedu a manzelovi som zavolala uz na porodnej sale.Ja osobne som mala tazsi porod vakuovym zvonom lrbo drobcekovi sa nechcelo ist na svet preto potom nazela poslali vedla a mne sa venoval primar, a dalsi dvaja lekari a porodne sestry. Hned po pprode maleho vzali lebo kusel ist pod kyslik a ja tiez ale hned ako ho umyli obliekli mi ho sestricka prilozila k prsniku a potom ho v postielke ukazali manzelovi. Na porodnej sale som lezala este dve hodiny aj s manzelom az kym ma neodviezli na sestonedelie . Na novorodeneckom je uzasna starostlivost sestricky aj lekarka je super 🙂 a taktiez na sestonedeli je uzasna starostlivost. Takze tuto porodnicu mozem len odporucat

misiatkok
21. jan 2017

Ahojte 🙂 viete mi niektora povedat ako to je z nadstandardnymi izbami? Da sa to nejako zarezervovat dopredu?

mata250286
9. feb 2017

@misiatkok co ja viem neobjednava sa . Az po porode sa ta opytaju ci je zaujem ak je nejaka z izieb prazsna. Ja ked som rodila boli obe obsadene.

martina12389
6. jún 2018

Ahojte,ja som rodila uz 2krat v Starej Lubovni,a mozem iba odporucit,velmi mili a ochotní personal,od sestriciek ,cez porodne asistentky az po lekarov.vsetko ok.o deticky je tiez dobre postarane na novorodeneckom oddeleni,kde su taktiez ochotne sestry,riesit akykolvek problem.takze urcite odporucam

slavia213
6. jan 2020

Ako je to teraz v SL? Skúsenosti

erika0101
10. jan 2020

Pred pár dňami tam bola známa. Vôbec nebola spokojná.Nadštandard samozrejme obsadený, na izbe boli 4 mamičky. WC, sprcha, na chodbe.,, iné mamicky'' chodili s čiapkami na hlave, kvôli prenosu vši... Tým ze bola po sekcii, očakávala, že jej s dieťatkom pomôžu, nech si oddýchne, ako v predchádzajúcich sekciách v inom meste...funguje tam po novom systém rooming in, takže máte dieťa 24 hod pri sebe.. Bola strašne vyčerpaná, unavená, dieťa jej nevzali, vyhovarali sa ze je to nový systém, že oni ho aj tak nosia na rukách, aby spal.. Tým ze boli 4 na jednej izbe a každé s dieťaťom, sa nik nevyspal. Kolobeh jedno zaspí, ďalšie plače. Ale sestričky vraj pomáhali s Dojčením. Plus po sekcii na zadku väčšiu popáleninu mala.. Ja ako matka po 2 sekciách som veľmi sklamaná, ako sa to v Ľubovni zhoršilo. Počula som rôzne fámy, no s týmto prípadom som spojená.

erika0101
10. jan 2020

@slavia213 písala som na nástenku. Vy máte nejaké skúsenosti? Ja som toho počula viac

nedockavka372
10. jan 2020

Bol niekto v poslednom čase na 4D v starej Ľubovni?

slavia213
10. jan 2020

@erika0101 nemám preto som sa chcela informovať 🙂 .

patik114
20. dec 2020

Ahojte rodila niektorá teraz niekedy cisárskym rezom ?? Že môžu dať nejakú injekciu do tej rany aby tak nebolela ??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre