Máte skúsenosti s pôrodnicou Stará Ľubovňa?

kingstonka
29. apr 2008

Kto ma nejake skusenosti...sem s nimi. Vdaka

katarina43
30. júl 2013

@janulijan dakujem ja by som bola rada keby som to uz mala za sebou,mam strach ☹ a urcite budem rodit v Lubovni, a to je tvoje prve babetko?

janulijan
30. júl 2013

@katarina43 už tretie 🙂 tie 2 som rodila v KK a bol to veľký rozdiel 🙂

katarina43
30. júl 2013

@janulijan no ja som tiez rozmyslala ist skor do Kezmarku ako do Lubovne,a co v Kezmarku bolo zle?Lepsie v SL?

janulijan
30. júl 2013

@katarina43 teraz neviem ako je v KK ale v porovnaní je lepšia SL je tam super personál a aj por.sala je modernejšia

patik114
23. aug 2013

Ahojte kolko stoji v SL otecko pri porode ?? dakujem 🙂

zuzka170
24. aug 2013

ahojte, my mame termin 15.decembra, bude to moj prvy porod, ale co som pocula od mamiciek u nas, nasa porodnica je na vysokej urovni a netreba sa bat. Co sa tyka doktorov su velmi fajn, najma p.Kozuskanic, fakt skvely doktor co sa tyka pristupu aj kvalifikacie. Chodim k nemu a som maximalne spokojna, je skvely. Aj Chaba je fajn. Ma niektora z vas termin v decembri?

leeenka
24. aug 2013

@patik114 ja som platila 20 e v r.2010,ale ofocialne sa malo platit 15 🙂

leeenka
24. aug 2013

@zuzka170 Porodnica aj lekari su suepr no najdes urcite jednu neprijemnu sestricku 🙂,ale ta sa da prehliadnut 😒 😀 😀 😀

zuzka170
24. aug 2013

Baby, mate niektora skusenosti s predporodnym kurzom v Lubovni?Chystate sa niektora teraz v septembri? 🙂

katarina43
1. sep 2013

@adulkamit ahoj uz si bola na CTG-cko?

adulkamit
2. sep 2013

@katarina43 Ahoj, ano, bola som 🙂

katarina43
2. sep 2013

@adulkamit ja dnes iba prvy krat,ty uz viac? 🙂

adulkamit
2. sep 2013

Bola som 2x, zajtra idem tretíkrát v poradni. Mám už mäkký a dosť skrátený krčok, preto som bola už pred 2 týždňami. Teraz sme akurát 36+2tt. A už sa ledva gulam 😅

katarina43
4. sep 2013

@adulkamit joj sak ja uz tiez cakam mna uz brucho pobolieva,ale lekar mi nic nevravel(to som bola pred dvoma tyzdnami u lekara) ze by som mala makky a skrateny krcok,idem zajtra uvidim co povie,uz keby sme to mali za sebou nie? 🙂

adulkamit
4. sep 2013

@katarina43 ...tiež by som to už chcela mať za sebou.Cim viac sa to blíži, tým začínam mať väčší strach.

katarina43
4. sep 2013

@adulkamit no to aj ja,a ty este nemas ziadne bolesti?mna uz v pobolieva v podbrusku a stupnuje sa to coraz viac,tak som zvedava co mi povie zajtra lekar v poradni

adulkamit
4. sep 2013

Čo sa týka bolesti, najhoršie sú v noci.Budim sa na stvrdnute bruško a také akoby menštruačné bolesti. Cez deň je to relatívne v pohode. Včera som bola v poradni a doktorka mi vravela, že sa už pripravujem.Tak teda uvidím. Každú chvíľu čakám, že sa to už spustí 🙂

katarina43
4. sep 2013

@adulkamit tak drzim prsty,mne je tak isto ako tebe len mne pravy opak,cez noc nic ale cez den coraz horsie bolesti,mozno sa stretneme v Lubovni 🙂

adulkamit
5. sep 2013

@katarina43 ... a kedy mas termín? 🙂

katarina43
5. sep 2013

@adulkamit ja mam termin 15.9 🙂 a ty?

adulkamit
5. sep 2013

@katarina43 Supeer, tak sa ti to už krááti ;) . Noo ja mám až 28. 9., no doktor mi vravel, že to bude skôr. Tak neviem. Ale už by som chcela mať po 🙂

katarina43
5. sep 2013

@adulkamit no ved prave ze uz som mala mat potom 🙂 aj dnes lekar sa smial ked som isla posledny krat do poradne ze co tam este robim 😀 ale ked mi povedal ze male je este vysoko tak neviem kedy sa dockam,uz keby som isla ale bolesti mam vzdy a furt nic ☹ tak dufam ze nebudem prenasat dokonca,ale ked uz mam bolesti tak mozno ani nie,uvidime

adulkamit
10. sep 2013

@katarina43 Ahoj, máš niečo nové? 🙂

katarina43
10. sep 2013

@adulkamit ahoj myslela som na teba nie este nie ☹ cakam vzdy a vzdy nic ved v nedelu mam termin uz tak neviem co bude somnou,lekar mi vravel ze mam ist do Lubovne na CTG-cko niekedy koncom tyzdna a uvidim co mi tam povedia.A ty tiez este nic?

adulkamit
10. sep 2013

Aaaaach jaj.Ja tiež ešte nič, bolesti mam, no nie sú pravidelne. Už som sa tesila, ze to budem mať za sebou. Dnes mám poradňu . Uvidíme čo mi povie doktor.

katarina43
10. sep 2013

@adulkamit no aj ja mam bolesti tiez nie pravidelne tak mozno snad uz cochvila porodim 🙂 a este som sa ta chcela opytat mozem ist na ctg-cko aj v piatok nevies?nemaju tam urcene ze niektory den sa nemoze chodit,viem ked som prvy krat volala do Lubovne tak mi cosi sestricka spominala ze len v stredu nie.Tak uz nepamatam,nevies ako to tam chodi,ty si tam bola castejsie uz 😉 dakujem

katarina43
11. sep 2013

@stojdulka ahoj este som sa chcela opytat,nevies mozem ist na ctg-cko do Lubovne aj v piatok?dakujem

stojdulka
12. sep 2013

@katarina43 neviem ti povedať ako to tam teraz funguje, pretože sa tam personálne pomenilo, nový primár a tak takže neviem, predtým sa dalo na ctg každý deň od 11:30

adulkamit
12. sep 2013

@katarina43 na ctg chodievam v utorky alebo štvrtky- kedy je riziková poradňa. Takže ti neviem poradiť ☹

katarina43
13. sep 2013

@adulkamit ja som myslela ze ta nechali v porodnici uz ked si neodpisovala 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre