Máte skúsenosti s pôrodnicou Stará Ľubovňa?

kingstonka
29. apr 2008

Kto ma nejake skusenosti...sem s nimi. Vdaka

katarina43
18. sep 2013

@adulkamit ahoj este nemas nic nove?doma si este stale?

adulkamit
18. sep 2013

@katarina43 Ahoj, ešte sa gúľam doma ☹. Ty s na tom ako?

katarina43
18. sep 2013

@adulkamit ja tiez doma uz mi to cakanie lezie na nervy ☹ dnes som bola na ctg a poslali ma domov,dlho po termine ma nemozu nechat nie, nevies?

adulkamit
18. sep 2013

V SL mi doktor vravel, že max. týždeň.

adulkamit
23. sep 2013

@katarina43 Ahoj, už máš h niečo nové? 🙂

katarina43
24. sep 2013

@adulkamit ahoj mam 🙂 myslela som ze ta stretnem v nemocnici,ty si este doma? ja to uz mam za sebou,19.9 sa dceka pytala na svet

adulkamit
24. sep 2013

@katarina43 Uaaaaaaau, supeeer. Blahoželám vám a prajem veľa zdravíčka 🙂 ...ako sa citis?

katarina43
26. sep 2013

@adulkamit ahoj unavena lebo neviem co skor lebo mam doma uz 2 kocky,musime zvyknut na ten rezim a dakujem pekne drzim ti prsty aby aj tebe to tak skoro zbehlo ako mne 🙂

janka409
5. okt 2013

Baby, stihnem dorazit z PO do SL v zime ( v januari), ak som prvorodička?

beatkab25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danka24
10. okt 2013

ahojte, nahodou neviete preco uz primar Pruzinsky nerobi v nemocnici SL?

beatkab25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danka24
10. okt 2013

@beatkab25 ???? 😀

danka24
11. okt 2013

@beatkab25 ho vyhodili??

bibiana20
11. okt 2013

@janka409 ja si myslim,ze ano..ja som zacala rano o pol 3tej rodit isla som s SB do SL a porodila som az na obed a tiez ako prvorodicka,,,,,vetsinou prvorodicky maju dlhy porod...ale kazda zena sme ina takze netusim a ty este budes rodit v zime tak boh vie ake budu cesty..ja som rodila v oktobri ta bolo to ok a nerozmyslala si sa tam niekde ubytovat?

janka409
16. okt 2013

@bibiana20 no ved prave tych ciest sa bojim najviac :(

hanuska89
17. dec 2013

@danka24 ano, lebo bral uplatky

hanuska89
17. dec 2013

Ináč, ja mám len dobré skúsenosto s SL pôrodnicou. Akurát jedna upratovačka tam taká nervozna, a niektoré sestričky z novorodeneckého lenivé. Dali si rozkázať, že si máme prísť po detičky a potom ich aj doniesť..Ale ináč super. Teším sa na další pôrod v nej 🙂

bobacinkamajova
5. jan 2014

čaute baby ja som prvorodička tak troška sa ešte neviem orientovať ale plánujem ísť rodiť do SL.....a nevim ako to je s tým oblečením pre bábätko do pôrodnice...kamoška mi vravela že ona ked rodila tak bábňtku dali v nemocnici nemocničné košieľky aj plienky aj perinku a že až ked išlo bábňtko už domov tak ho prezliekla do oblečenia ktroé doniesla ona z domu......je to tak aj v SL naozaj? fakt sa do toho trošku nevyznám ;)

bibiana20
7. jan 2014

@bobacinkamajova ahoj.ano babetka obliekaju oni,ale zober si zo sebou bavlnenu plienku zide sa ti a jasne pampersky a az jak pojdete domou nech muz ti donesie oblecenie pre babetko 🙂

hanuska89
9. jan 2014

@janka409 tak kde si nakoniec rodila? 🙂

hanuska89
9. jan 2014

@bobacinkamajova ano daju, ty si zober plienku bavlnenú, môžeš aj dve, keby ti jednu celú ogrcalo, a ešte vlhčené utierky, lebo potom budeš si ty prebaľovať 🙂 A potom ked pojdete s porodnice, tak nech ti manžel donesie oblečenie pre bábo 🙂

janka409
9. jan 2014

@hanuska89 v BJ

zevdavamama
12. jan 2014

Ahojte dievčatá, môžete aj zahlasovať, ak ste tam rodili, ake su vase skusenosti? http://tehotenstvo.rodinka.sk/sprievodca-porodn...

patik114
21. jan 2014

ahojte a ked vam pride navsteva mozete navsteve ukazat babo ?? a po cisarskom kolko ste stravili dni v nemocnici ??

anako
1. feb 2014

@patik114 v utorok som mala cisarsky a pustili ma v pondelok.vacsinou na 5 den pustaju.den porodu sa tusim do toho nepocita

patik114
2. feb 2014

@anako a mala si bez narkozy alebo s narkozou ? a male si mala pri sebe stale ??

anako
2. feb 2014

@patik114 zacala som rodit normalne a potom musela byt akutna sekcia,takze uplna narkoza.ked som sa prebrala doniesli mi malu prilozit.a potom jak nosili ostatnym mamickam deti na kojenie,tak aj mne a tak malu vzali.lebo to mas bolesti,nevies sa o nu postarat,lebo cca 2 dni len lezis.ale potom dalsie dni som ju mala pri sebe ked som chcela.ked nie,tak dieta odnesies,ked si chces oddychnut.na nadstandarnej izbe mozes mat dieta pri sebe cely cas,aj navstevy tam za tebou mozu prist a byt tam ako dlho chcu

patik114
2. feb 2014

aha a ked si na izbe s babami tak k navsteve pojdem na chodbu a mozem aj male zobrat ?

anako
3. feb 2014

hej hej na chodbu.ked som rodila ja tak dieta mohli vidiet len cez okienko.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre