Máte skúsenosti s pôrodnicou v Liptovskom Mikuláši?

alenka1510
19. aug 2007

Ahojte,
chcela by som poprosiť ak ste mali niektoré skúsenosti s pôrodnicou v Liptovskom Mikuláši alebo sa sem len chystate, aby sme popísali 😉

putyna
29. okt 2007

hej jasne odkladaj mi mliecko do flasiek heh a potom si ponho pridem

plostica2502
29. okt 2007

heh jani🙂))dakujem ti krasne inak za navstevu,paradne mi padla,sme si pokecali... 🙂 ...to si nemala bohvieco s tymi snami 😀 ...no a bydem ti ho mrazit... 😀

putyna
29. okt 2007

no super heh ved aj mne bolo super a brata mas uplne super. 😀

alinka76
30. okt 2007

plostica, uz más flaštičky na mliečko? ja som si ti nakúpila v Lídli také zeleninovo-ovocné šťavy v 3dl fľaštičkách, sú strašne dobré, také husté, a tie fľašky sa mi akurát vmestia do mraziaka. Mám ich už aspoň 10 🙂 predpokladám, že to bude dosť mať zásobu 3l mlieka, čo myslíš? 😒

plostica2502
30. okt 2007

heh jani,ale ked uz mu dosiel kamarat,boli neznesitelni,ich oco poslal k nemu 😅 ...lebo sa predvadzali a ako som vravela...puberta 😀

alinka,mno,daco doma mam...lebo ja si ti take veci odkladam,nikdy nevies kedy bude treba🙂)ale daju sa vyuzit aj s detskej vyzivy🙂) 😉 ...ja som si tiez kupovala ten cisto mrkvovy mi najviac chutil 😀 ..jasne,to bude stacit,ved ho budes aj krmit normalne,ak teda bude chciet,ale ides mat chlapa a ty sa radi bavia s cicuskami 😀 😀 😀

putyna
30. okt 2007

zuzi az na toho mojho on sa velmi rad hrajka s cicuskami aspon s tymi mojimi sa nechce 😀

bambulka026
30. okt 2007

Ahojte,
no to ste este dobre s tymi kilami, ja som za cele tehu pribrala 24kg, z toho 7kg mi zislo hned po porode a zvysok sa straca teraz. Uz mi treba zhodit iba 6kg do povodnej vahy... 😀

To mate fajn, ze mate mliecko, alinka v zdravotnickych potrebach dostat aj take sacky na skladovanie mlieka. Je to skladnejsie ako flasky, lebo sa neodporuca zamrazit viac ako 60-80ml do jednej flasky, kedze zvysok mliecka uz nemozes zamrazit spat.
Ja si idem zajtra kupit do LM, lebo v LH momentalne nemaju, a doma uz nemam kde ukladat. Mam plny suplik zamrazeneho mliecka v mrazaku.
Uz som zacala davat mlieko i susedkinej malej, kedze jej sa stratilo, a ja neviem co s nim.

A o tom sexe, my sme sexovali do poslednej chvile, a to uz ku koncu ked som prenasala,tak som manzela do toho normalne nutila... 😀 😀 😀

bambulka026
30. okt 2007

Put ako sa drzite?
Inak baby vy ste z Podbrezin? Ja som tam tiez byvala, kym som sa nevydala.
Teraz sa tam chystam k nasim na vikend, nestretneme sa? Napr.v cukrarni? Mnam dala by som si taky kolacik, alebo zmrzlinkovy pohar. 😀

plostica2502
31. okt 2007

😀 heh jani,aspon mas istotu,ze ti skoro za babami nezacne lietat 😀 😀 😀

ahoj bambulka 😉 to uz nemas az tak moc zhodit a ako ja vravim,ked mam chlapa,staci,ze sa jemu pacim,on povedal,ze keby som bola aj viac pribrala,ze mu to nevadi 😅 'na stastie 😀 ' to je dobre s tymi sackami ...a v nemocnici uz neodkupuju mlieko,ja som na nete v bazari citala jedna zenska predava po 240/l.....mmm,to ste mali dobre s tym sexikom 😀 my zial bohu nemozme,co pridem na kontrolu,vzdy povie a ziadny sex!!!!!🙂)))))) 😀 .....mno,ja som zo stosic,ale mam tam rodicov 🙂 som u nich ted 5 dni stravila a som uz aj rada,ze som doma 😅 ale ak sam mojmu minovi bude zas chciet ist,tak mozme sa na nete dohodneme,len ked on je taky spontanny,ze nevies co od neho cakat,ale v sobotu ma zapas,tak mozno aj ano 😀

putyna
31. okt 2007

bambiulka jasne ja suhlasim mozme sa stretnut a kde si tu byvala????inac ako ste dopadli s nozickami???? my idemen o 3 mesiace znova na kontrolu klbiky mame ok len este sa nam nedovyvijali jadierka lebo tie sa vraj az okolo 5 mesiaca ci kedy uz ani neviem 🙂

plostica2502
31. okt 2007

to znamena jani,ze ho stale musis na siroko balit... 😖 😨

putyna
31. okt 2007

hej presne ale ze to sa tak vsetky deti co som pocula

plostica2502
31. okt 2007

no,tak potom je vsetko dobre....idete na hroby...

putyna
31. okt 2007

hmm moj drahy este aj zajtra robi ma ide porazit

bambulka026
31. okt 2007

Ahoj,
put, ja som byvala v tych vysokych bytovkach pri Bille.
Nozicky mame v poriadku, vraj uz nemusim balit na siroko, a na KO ideme az ked budeme mat 4 mesiace. 🙂 Som rada, konecne si moze prdkat kolko chce 😀 😀 😀 😀 O tom stretku sa este dohodneme, vyhodim na chvilku brasku od compu. Ja idem k nasim uz zajtra poobede.

putyna
1. nov 2007

no ok tak ked daco tak mi napis na mob
ak sa tu uz nedostanem

bambulka026
1. nov 2007

Ok put, ja som uz na Podbrezkach, potom sa ti ozvem 🙂 🙂 🙂

plostica2502
2. nov 2007

ahojte zienky,neviem,ci sa mi podari dostat na tie podbrezky,zajtra cakam navstevu...sa kamaratky rozhodli,ze uz ma konecne po 100 rokoch dojdu kuknut,kym su doma,ale este uvidime,co ako 😉

putyna
2. nov 2007

HEJ TAK prijemnu navstevu heh aj my ideme mat tento vykend az 3 navstevy ale bambulka neboj sa zvladame aj teba 😀

plostica2502
3. nov 2007

no jani a zajtra ideme este nasej slavke vynsovat,zajtra ma narodeniny...som total vytazeny clovek,rano som riadila a varila,chystala daco na smeknutie pre baby a konecne som sadla a uz ich len cakam...mino siell hrat hokejbal(zas),ale konecne mi dneska spojil postielku,uz bolo na case 😀

putyna
3. nov 2007

heh moj mal volno v hokejbale heh tak ho mas sikovneho

plostica2502
3. nov 2007

tak ste aspon tento vikend spolu🙂))pozdrav si ho a pusku malinkemu 😅 ....no ved ano 😀 teraz spinka,sa napapal,zakuril mi driemka na gavci 😀

bambulka026
3. nov 2007

Ahojte,
my tiez mame navstevy a kazdy okukava maleho...
Ostavam tueste buduci tyzden, takze sa ozvem 🙂

plostica2502
4. nov 2007

heh bambulka,to je tak,kazdy chce vidiet ten maly,mily zazrak,kt. mate 😅 😉 ...jasne cez tyzden...v piatok idem na sono,taze sa cestou dom stavim na podbreze,ak tam este budete... 🙂

putyna
4. nov 2007

heh baby mi sa uz prevraciame z bruska na chrbatik nieze by sme dnes zacali alednes sme to zvladli uz 5x za sebou a potom nas mama uz trapit nechcela 😀

bambulka026
5. nov 2007

Super put,
my sa este len vzpiname, no hadam to tiez coskoro zvladneme.
My ideme dnes do poradne tak som zvedava... 😅

plostica2502
5. nov 2007

😀 ty brdo jani,sikovny to chlapcek 😉 ..strasne rychlo to uteka...sa pamatam,ked ste este boli u nas a ani bando si este nemala...joj,sa nenazdame a budu veke tie detusiky... 😖

putyna
5. nov 2007

heh no vsak heh ale som rada ze na rodicovskom budeme najmladssie mamicky heh lebo dnes zeny mavaju deti az v 30 heh

bambulka kolko ty mas vlastne???

plostica2502
5. nov 2007

no je dost teraz mladych mam,co si tak vsimama ze je mala porodnost a v lm a okoly uz vyse roka je kazzda tretia tehotna,co si vsimam takto 😀

alinka76
6. nov 2007

ahojte, plostica, ako sa mas? ja zufalo, strasne ma bolia panvove kosti, neviem ci preto tak skoro, ze cakam druhe, ale fakt je to na nevydrzanie niekedy. neda sa mi s tym chodit ☹ ale uz som vsetko doma oprala a vcera som pozehlila, tak som ready na pôrod 🙂 i keď všade hovorím, že ešte 6 týždňov a fakt to chcem dodržať 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre