Máte skúsenosti s pôrodnicou v Liptovskom Mikuláši?

alenka1510
19. aug 2007

Ahojte,
chcela by som poprosiť ak ste mali niektoré skúsenosti s pôrodnicou v Liptovskom Mikuláši alebo sa sem len chystate, aby sme popísali 😉

plostica2502
15. nov 2007

😀 teda to je sila,ako by nemohli dat vyvarit....kanvicu zo sebov zobrat,no co uz

putyna
16. nov 2007

no tak to teda ale dufam ze potom das vediet pridem kuk

plostica2502
16. nov 2007

to samozrejme jani 😉 a ako sa drzite....

putyna
16. nov 2007

heh dobre moja v pondelok ideme ku doktorke rastieme ako z vody 😀

plostica2502
16. nov 2007

😀 joj preco to tak rychlo rastu tie zobceky male...pridite dakedy na kus reci

putyna
16. nov 2007

jasne moja ze prideme hehe uz mas velke brusko???

plostica2502
17. nov 2007

pane boze ako slon,kukni mam fotku tuna 😉 😀

bambulka026
18. nov 2007

Ahojte, my sme uz doma.Este pridu v pondelok spravit parapetne dosky a dufam ze to uz bude vsetko.
Plosti, ja som si tiez musela dat doniest kanvicu z domu, lebo raz som bola poprosit sestricku o vyvarenie a ta mi povedala ze si mam doniest...ochota 😖 co uz?
Put, my tiez mame kvapky, mali sme Espumisan a teraz mame Sab Simplex, a tie protikolikove flasky mame tiez no moj drobec moc pazravo papa takze vtedy sa nahlta vzduchu.
To mas super taky rezim, my spinkame ako kedy, dnes bol v noci hore iba o 2.00 a o 5.00 na papanie a o 7.30. Teraz uz zas spinka tak idem chytro daco uvarit... 🙂

plostica2502
18. nov 2007

ahoj bambulka....joj,tak uz mas fajne ked mas secko doma hotovo 🙂 ....no ved to,ze budu neochotne,to sa da sice cakat...no podaktore mozno mile,ine zas ako vrazdy...v uvodzovkach myslene 😀 ...joj to mas riadneho papacika 😉

putyna
18. nov 2007

zuzi len si uzi toho bruska mas ho poriadne heh skoda ze som ho ja take nemala hehe ale chyba mi heh inac prisli by sme asi v utorok ak by sme mohli

plostica2502
18. nov 2007

pridite kludne,ked budete mat cas...utorok som doma 😀 ak by daka zmena....tak ti dam vediet... 😀

putyna
18. nov 2007

ok 😀

plostica2502
18. nov 2007

boze jani,keby si vedela,mi pes usiel teraz..segy..no idiot hlupy...ma ide slahnut uz z toho hlupeho,nepocuvneho psa ☹ 🙄 slaken trafen,som ho bola hladat ale sla som dnu,lebo mrzne a zas ma zacali boliet slabiny...

alinka76
19. nov 2007

ahojte, baby, tak si predstavte už máme 3 decembrovčatká narodené 🙂 a dve baby mali termín okolo Vianoc ako ja. Ten môj sa tak vrtí, že sa obávam, že moja maternica to vzdá a začnem sa otvárať 😒 ale ešte chcem aspoň do decembra vydržať. dnes od rána riadim kuchynskú linku, verili by ste? dačo utriem a musím si sadnúť, čo ma chrbát bolí. Je to na nervy 😠

plostica2502
19. nov 2007

🙂 ahoj ali....no pekne 😀 babatka sa nahlia,co uz....uz chodis aj na tie pasy,ci este nie...to ti verim,ja tiez nic nevladzem,som rada,ze povarkam a poperiem 😀 min.tyzden som este vysavala,no uz som musela predat stafetu muzovi 😀 😀 😀

alinka76
20. nov 2007

ahojte, ja už dnes buntoším, čakám dnes švagrinu, ide mi umyť zvonku okná, na toto sa už v tomto stave nedám 😒 ešte na pásy nechodím, budúci utorok idem prvý raz. som zvedavá, čo bude malý stvárať 🙂 ty tiež za nejaké 2 týždne začneš chodiť do nemocky, tak sa hádam stihneme vidieť 😉

plostica2502
20. nov 2007

😀 ano ali🙂uz sa tesim...joj uz aby boli na svete drobci....zacinam mat asi to obdobie neskutocneho tesenia sa na mimco 😀 ....ja som umyvala v septembri,alebo oktobri...ja uz nebudem pred vianocami sa trapit...potom na jar dakedy...

putyna
20. nov 2007

heh baby ja vam teda zavidim heh my uz mame 5,410kg a rastieme ako z vody 😀

plostica2502
20. nov 2007

😀 😀 😀 no jani ani nevrav...strasne rychlo to uteka 🙂 😉

alinka76
21. nov 2007

Put, to máš už pekného valibuka 😉 Ako dlho ste nosili oblečko 56? Mne sa už druhú noc snívalo o kojení toho môjho drobčeka. Fakt sa to blíži 😵

plostica2502
21. nov 2007

alinka ani nevrav a neskutocne rychlo...ako svagrina ti uz umyla okna? 😀 ...zajtra idem zase na kontrolu,ach jaj... 😖

😀 jani dakujeme za navstevu...inak neuveris asi ale mino sa dohral az tristvrte hodinu ako ste od nas odysli...dnes som mu to zatrhla,ked to zapol a to hned...sa uz doma tesite z noveho fara,co 😀 😀 ...

putyna
21. nov 2007

ali mesiac aj daco 😀 heh a uz aku velku rucicku mame

putyna
21. nov 2007

zuzi no ani by si neverila heh ved uz sme boli 2x v meste na otocku ale to zatrhnem lebo nafta stoji az 40,20 sk cize to dnes len tak aby bol rad ze ho ma heh 😀

putyna
21. nov 2007

inac baby neviete ako dostanem foto svojho synceka medzi foto septembrovcata???

michaelak.
22. nov 2007

Ahojte babulky!Chcem sa opytat ake mate skusenosti s epiduralkou v LM?Sestra mi tam ide rodit a bola rozhodnuta ,ze si da epi,ale teraz sa dozvedela z dvoch zdrojov dva negativne ohlasy.Tie co ste si ju dali ako ste boli spokojne a ako ste boli spokojne s jej vpichnutim-zavedenim?

plostica2502
22. nov 2007

😀 heh jani...to teda budes musiet...uz mam doma skatulu...to aj vy ste tam mali ten hippo caj a idem si poslat z tej knihy co tam bola aj o ten druhy balicek...testujete auto aj autosedacku a uz si si zakerovala aj ty 😀 😀

bambulka026
23. nov 2007

ahojte,
put ake auticko ste kupili?
Ja idem zase na tyzden k nasim na Podbrezky, sme sa chytili s muzom a mane tichu domacnost.
My sme v.56 nosili asi 2 tyzdne, teraz uz nosime 68.7 😀

putyna
25. nov 2007

heh bambulka tak to pekne rastiete aj my sme zdna na den vetsie heh inak fort eskort kombi

zuzi hej skusala som raz heh a 3x mi zdochlo na jednej krizovatke ale v poho heh vies benzinak je daco ine ako onaftak heh no co budem si musiet zvyknut

plostica2502
25. nov 2007

😀 heh jani...veru je to rozdiel...ja som rada,ze som si uz v autoskole skusila rozne auta a vlastne aj ked jazdim tak furt na inom,bo svoje este nemame 😀 ...to si zvyknes raz,dva...boze mna caka tazky vikend..pride cela rodina z oboch stran k nam...vies mino ma aj mena,aj narodky...porazi ma...asi mu upeciem tortu 😀 😀 😀 a ked sa nepodari,tak co uz 😀 😀 😀

😉 bambulka,aj my sme ted boli na podbrezkach,no dnes sme sa domov vratli,tak som varila(piekla)zemiakovu babu...aby sme mali,co papat 😀 ...a co sa tyka tych chlapov,neboj jeho to prejde,my sa tiez hockedy chytime,ale nepustil by ma k rodicom,ani keby,by radsej sam sa siel prejst a potom sa mi ospravedlnuje,aby nebola tich domacnost,lebo to nema rad,mu to zere nervy,ked sa s nim nebavim,no 😀 ...

alinka76
26. nov 2007

Michaela, ja som sa na to pýtala doktorky a vravela, ze aspon tyzden pred porodom treba spravit vysetrenia z krvi. No, dufam ze mi to stihnu, i ked neviem ako naplanuju kedy porodim 😀 ja som mala epi pri prvom pôrode (nie v LM) a tak som rozhodnutá si ju dať zase. poviem to potom, aké to bolo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre