Máte skúsenosti s pôrodnicou v Liptovskom Mikuláši?

alenka1510
19. aug 2007

Ahojte,
chcela by som poprosiť ak ste mali niektoré skúsenosti s pôrodnicou v Liptovskom Mikuláši alebo sa sem len chystate, aby sme popísali 😉

putyna
7. dec 2007

ali hmm mna nastrihaval korbas ja vravim ja som bola snim spokojna celkovo ja som nechcela pri chlapoch rodit a uz vobedz nie pri drahovzalivi heh korbas s chlapov je tam najsipatickejsi heh no mala by si si zohnat fit loptu a na nej skakat aby ta nemusseli nastrihat a potom aj v nemocke pred porodom hmmm a neboli to moc iba take male stipnutie a to mas rychlo za sebou heh neboj sa zvladnes hmmm

bambulka heh to mate uz pekne hmmm moj moli ma uz tiez isto vyse 6 kg mi ideme 19 a budu nas uuz aj ockovat tak sa netesime

heh zuzi ako sa mas????? co mas new???

inac baby co ste dostali na mikulasa????mne mngel kupil pernik na trhoch a turecky med a kokosovy kmen a vzal mi pausal za korunu ten co dostanete kazdy mesiac 100sk tak v poho heh

putyna
7. dec 2007

inacc zuzi ani mi nevrav o svadbe ja by som sa hned isla znova vydavat hmmmm chcem este jednu svadbu
😢

plostica2502
8. dec 2007

😀 😀 😀 heh jani...ani nic take,zatial sa drzim...aj ja mam pernik,ale na vyrocie 😀 😀 😀 ved ma prid pozriet,ked budes mat cas..... 😲 😉 😀 ....boze,uz o mesiac mam terminik 😀

bambulka026
8. dec 2007

Put mi ideme do poradne az 3.1.2008 a ockovat nas budu az vtedy...
Potom mi povies ci moc plakal, aby som sa vedela pripravit.
Chuda, to teda nebude mat pekne 3mesacne vyrocie ked ho potrapia injekciou.... 😖
Inak si musela byt velmi dobra ked bol Mikulas taky stedry...
Ja som dostala tiez pernikove srdiecko a lizatko na Mikulasa 😀 😀 😀
V pondelok mi pride ta zenska z Popradu z tej mliecnej banky, ci budu brat odo mna to mlieko alebo nie...
Som zvedava, no mohli by, korunky sa zidu treba nam platit poistky 😀 😉

Plosti, ubehne ti to uz rychlo, len aby sa drobec nerozhodol prist na svet este tento rok...

plostica2502
9. dec 2007

😀 bambulka,ani nevrav...ja chcem mat este vianoce pokojne 😀 😀 😀

putyna
10. dec 2007

heh no mne kamoska vravela ze jej maly strasne plakal cely den hmmmm no dufajme ze moj bude pokojny prvu injekciu prezil uplne v poho zamrncal a spal dalej heh. cmuk

putyna
10. dec 2007

zuzi neboj pridem hmmm no len neviem kedy hehe teraz pred vianocami je vela prace 😨 hmm uz by sa nam zislo poriadit hmmm

plostica2502
10. dec 2007

😀 😀 😀 ja som si dnes perinky prezliekla,okna som na jesen umyvala a utieram len prach,milanko mi vysava 😀 😀 😀 a koncom leta som tepovala koberce 😀 😀 ...uz len gulky kupit a postavit stromcek 😀 😀 jupiiii a cakat na stedry vecer a vianoce....len este ma cakaju dake oslavy...pred tym,fuuu...zatial som naratala 2+2vynsovacky bez oslav 😀 ...narocne uz na mna,ledva dycham....

putyna
10. dec 2007

hmmm to teda mate tych oslav hmm ty si tehotna umyvala okna???hmmm mne to svokra zakazala lebo vraj maju potom deti okolo krku snuru hmmm tak umyval misko hehe sikovny je heh no ale aj tak mal maly 2x okolo krku snuru tak dako nepomohlo

bambulka026
11. dec 2007

Ja som umyvala okna pomaly cele leto,lebo tu nad nami maju policka so zemiakmi a strasne sa odtial prasi.
Vraj sa ani pradlo nema vesat koli tomu hore na zinky, no ale kde ho povesias?
No a maly je tu aj napriek tomu... 😀 😀 😀

plostica2502
12. dec 2007

😀 jani,my ich mame nizko...

😀 bambu,ja mam riesenie,dva susiaky a vesam dnuka 😀

bambulka026
12. dec 2007

Mi mame maly 2-izbovy byt,a tak ked dam dnu susiak, nemam sa kde pohnut... 🙂
Dnes bola ta pani z Popradu a doniesla mi flase na 5.5l 😀
Som zvedava ci tolko nastriekam... 😅

putyna
14. dec 2007

tiez pravda ale vraj by sa nemali ruky zdvyhat nad hlavu hehe

putyna
14. dec 2007

bambulka a co tak new foto??

plostica2502
15. dec 2007

ahojte zienky,tak nam maly narobil uz reseto,vcera som sa vratila z nemocky...dostala som kontrakcie,ale na stastie sa im podarilo este zastavit porod...som celu noc bola na infuzke,no hruza....

alinka76
15. dec 2007

ahoj plostica, preco ti zastavili kontrakcie? však už si v termíne, tomu nerozumiem. čo ti povedali? ja som mala tento týždeň v noci kontrakcie a tak som sa tešíla, že ideme a do rána to prestalo ☹

bambulka026
15. dec 2007

Plosti, som ti vravela ze to stihnete do vianoc 😀
To rano ta poslali domov? Mohla si to uz mat za sebou a sviatky b si mala v pohode. Takto to mozes cakat kazdu chvilu... 🙂

Put, teraz je maly chory trapi ho ta nadcha a este dostal i hnacku tak je urevany stale sa nosime na rukach. Nemam kedy ani dychat...

Inak Vam vsetkym prajem pekne sviatky a vela darcekov a zdravych syncekov,ak by som sa sem dovtedy nedostala.
Hmmm sa mi to i rymuje... 😀 😀 😀

plostica2502
15. dec 2007

no zienky,povedali mi,ze este je skoro,ze keby vydrzal este aspon tyzden,dva 😉 ...boze hadam tam nestravim vianoce,bo ma asi porazi...no

aj ja vam prajem krastne sviatky 😀

alinka76
16. dec 2007

plostica, takto sa tam aspoň stretneme, aj ja rátam s Vianocami v nemocke. budeme si dodávať aspoň pozitívnu energiu 🙂 nechystáš sa ešte na pásy do nemocky? ja idem v utorok.

plostica2502
16. dec 2007

😀 ali,no ja uz tam idem chodit aj do poradne a pasy mi budu naraz robit...stvrtok pojdem...sa kusok miname 😀 ...a ako sa inak citis,drobec sa este nepyta...

alinka76
17. dec 2007

ani mi nevrav, cítim sa priam super, nič mi nie je ☹ a tak sa teším na tie bolesti, lebo viem, že to už začne 😀 no tentoraz idem do poradne v utorok, ale ak neporodím medzitým, tak potom 27. idem vo stvrtok do poradne, to máme šancu sa uvidieť. ale ja verím, že malý sa umúdri a stihne to do zajtra, lebo od stredy je to už dosť zlé, to mi totálne pobabre sviatky a netuším, ako ich budeme tráviť.

na koľký deň púšťajú domov z pôrodnice keď nie sú problémy? na štvrtý???

plostica2502
17. dec 2007

😀 😀 heh ali,ty si si to paradne naplanovala,ja mam tiez z toho obavy 😀 ...ano na stvrty mozme ist domov,na stastie 😀

putyna
18. dec 2007

heh baby ale vam zavidim ten pocit hmmm heh som sa dnes v skole smiala zesu vianoce a na vianoce sa najlepsie plodia deti heh aj mi sme timka spravili cez sviatky heh no len aby sa nam nepodarilo druhe heh no babenky tak drzim palceky vsetkyaj timkove aj miskove hehe myslime na vas vo velkom mi ideme zajta do poradne a budu aj pichat hmmm budeme plakat vsetci doma s timkom

banbulka vsetko naj k 3 mesiaciku prajem martinkovi

no babenky aj ja prajem sttastne a vessele pre istotu. dobre poroddy a nech deticky potom posluchaju a potom este vel vela sexu bez oplodnenia zatial 😀 po 3 rokoch uz mozte zase hehe cmuuk lubkam vas

a ked budu mat drobci vyse 1 roka tak spravime stretko na dakej chate ok:::???

putyna
18. dec 2007

heh babenky potom kuk foto niesu kvalitne lebo su fotene mobilom nechce sa mi z fotaku ich zmensovat tak aspon take tu hadzem 🙂

alinka76
18. dec 2007

Put, to s tou chatou je dobrý nápad, však to ale môžeme aj v lete spáchať, to budú mať naši drobci 1/2 roka, aspoň sa spoznáme 🙂

ale sme zatiaľ len štvorka, akoby v Mikuláši baby nemali internet, alebo čo ☹

plostica2502
18. dec 2007

😀 to mas pravdu ali a pritom som tolko tehu zienok videla...no hruuuza,mohli by sa ozvat 😉

jej jani...vy uz mate aj s bambu 3 mesiace 😀 ....gratko vam,vasim detickam 😀

putyna
18. dec 2007

heh diky a uzz ste kuk aky sme veliky???no jasne aj vlete moze byt 😀

putyna
18. dec 2007

heh baby uz mate betlehemske svetlo??nam ho doniesli uz predvcerom

http://spravy.pravda.sk/skauti-priniesli-vianoc...

plostica2502
18. dec 2007

😀 jani,rastiete ako z vody 😀

alinka76
19. dec 2007

Put, malý je krásnučký, už sa len ukľudňujem, že za chvíľku aj ja budem mať takýto uzlíček pri sebe 🙂

Plostica, včera som bola na pásoch a ráno tam normálne nebola žiadna mamina, čo by bola decembrovka, som si pripadala ako jediná, čo ide rodiť medzi Vianocami ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre