Máte skúsenosti s pôrodnicou v Liptovskom Mikuláši?

alenka1510
19. aug 2007

Ahojte,
chcela by som poprosiť ak ste mali niektoré skúsenosti s pôrodnicou v Liptovskom Mikuláši alebo sa sem len chystate, aby sme popísali 😉

plostica2502
26. nov 2007

ahoj alinka,tak ako sa mate,este sa nechystas do porodky 🙂 ...

putyna
26. nov 2007

zuzi heh tak to mas dobre s tym minom moj chlapp ma zase iba rozculuje lebo vzdy ked daco nechapem alebo mi to pomalsie ide tak zacne pomne krikat a potom krikam aj ja po nom heh ale uz som mu povedala ze kaslem na neho ze on sa stale rozculuje a ze takymto spposobom skoro umrie a ze jannechcemm skoro umriet tak ho beriem jednym uchom dnu a druhym von heh a este som mu povedala ze ked skoro umrie tak si potom najdem ineho heh co uz nebude po mne tak casto krikat heha to ty muzi ani krami nemaju 😀

bambulka026
26. nov 2007

put, kramy sice nemaju, no hormony s nimi mavaju rovnako... aspon sa mi zda.... 😀
Ja som povedala mojmu, ze ak neprestane, tak odidem.
Neveril, az kym som sa nezbalila i s malym a odisla som.
Teraz furt vytelefonuvava, no kaslem nanho a len tak sa k nasim ist neodvazi... 😀 😀 😀

plostica2502
26. nov 2007

😀 heh baby,myslim,ze toto je v kazdej rodine....to by sa asi nenasiel taky par bez dakej skriepky a pravda veru-chlapi maju hormony az priam niekedy posahane a najhorsie je,ze najskor robia a az potom myslia,ked sa daco zle stane,no 😀 😀 😀 ...ja uz som minovi viac krat povedala,ze nech najskor rozmysla a potom vravi daco,pripadne robi....aby to stalo vobec za to 😀

joj bambulka ty si ale tvrda na neho,to bol az taky strasny 😀 😀

alinka76
26. nov 2007

idem zajtra do poradne a na pásy, som zvedavá, či sa u mňa niečo deje. cítim sa dobre, iba odspodu som nejaká ubolená, tlačí to tam všetko, ale to je asi v tomto termíne už normálne. a ty ako? kedy ideš do nemocky prvý raz?

plostica2502
26. nov 2007

to ano tieto bolesti mam uz dake dva,tri tyzdne...to sa ti uz panva roztahuje,ma tam uz hlavicku drobec,tak to radsej povedz dokimu a nemavas este take dakedajsie kontrakcie...este neviem presne vo stvrtok mam poradnu 😀

putyna
26. nov 2007

banbulka presne tak chlapov treba trapit lebo potom si myslia ze si mozu dovolit vsetko ja by som tie odysla keby ma nahneval heh sice nemam kam ale odysla by som aj k zuzke🙂 heh ak by ma chcela lebo k nim by isto dosiel heh a bavila by som sa snim az potom keby sa mi ospravedlnil a donesol mi kvietky hehe cmuk babenky

plostica2502
27. nov 2007

😀 heh jani,jasne,zeby som ta chcela 😉 😀 ...bozkaj za mna drobca,ten moj ma tak kope...joj neskutocne sa hniezdi ako sidlo 😅

bambulka026
27. nov 2007

Ahojte,
musim byt tvrda, lebo doma je vsetko na mne, a az ked donho nakricim tak mi s niecim pomoze.
Tak nech sa uvedomi... 😀 😀 😀

Jooj babulky, ale vam to uteka... Za chvilku uz budete drobcov drzat v naruci 😀 😀 😀
Mne veru este i teraz chyba to brusko, bol to uzastny pocit citit ho tam vo vnutri ako si kopka...
Ale zas drzat ho v naruci a ked objime tymi rucickami... moj chrustik nedala by som si ho za nic... 🙂

putyna
27. nov 2007

heh bambulka aj mne chyba brusko hmmm uz aby presli 3 roky aby som mala dalsie hehe ale zase sa esim na nas prvy krocik a prve slovo heh 😀

bambulka026
28. nov 2007

Nas maly uz riadne mota, co tvoj?
Aj tebe uz dviha hlavku ked lezi na chrbte? Ten moj uz ani poriadne lezat nechce.... 🙂

plostica2502
28. nov 2007

😀 joj dievcata,veru rychlo to ide za chvilu sa k vam aj my pridame s malymi chlapmi 😉 do timu...bude z nich futbalova 11 😀 😀 😀

no presne bambulka,ako si chlapa naucis,tak ho budes potom aj mat a na nich len tvrda ruka plati 😀 😀 ...ja som doma odmietla varit kazdy den,som nastolila take,ze kym sa nepoje ine varit nebudem,aby som sa trapila a vymislala stale ako tuto a potom dobru chut psikom popriala,tak dnes ten moj jedol 4.dnovy koch,ked predtym sa mu lenilo prihrievat 😀 😀

bambulka026
28. nov 2007

super plosti, len si ho nerozmazni. Ja som ho obskakovala na zaciatku a teraz sa mi to vypomstilo
😅

flurry
28. nov 2007

ahojte, ja som sa tu len tak nahodou dostala pri mojom vecernom surfovani. ja som v lete rodila v mikulasskej porodnici a som spokojna.
prisla som len do poradne /sice som uz bola tyzden po termine/ a z poradne ma dr. skladany poslal rovno na porodnu salu. ziadne bolesti, nic.......potom vyvolavacka a uz to islo. rodila som pri dr. korbasovi a bol to dobry pocit. aj starostlivost z jeho strany. nemozem povedat nic zle. aj doktorky su zlate.
co sa tyka ostatneho personalu, tak sestricky z novorodeneckeho - hotovi anjelici. sestricky z gyndy sa az tak nepretrhali, ale dalo sa. som rada, ze som rodila v LM.
prajem vela stastia vsetkym coskororodickam.

putyna
29. nov 2007

banbulka heh no jasne vies ako blaboceme ani k slovu ma nechce pustit porozúrava mi co cely den robkal kym som bola vskole hehe a ktomu sa tak krasne usmieva heh a najradsej by uz behal iba nozickami kope a snazi sa zdvihnut no proste som sneho nadsena heh no proste ked som pri nom musim ho len stale boskavat heh a vkuse maznat hmmm len aby som ho nerozmaznala heh hadam ee

no baby presne tak treba byt tvrdy na mangelov heh lebo potom si myslia ze mozu vsetko moj ked zacne ziapat tak ja este viacej ziapem nech si nemysli a som mu aj povedala ze ked ma tak nasere ze uz moct nebudem tak ze aj po papiere pojdem

ten moj je taky ze rychlo rychlo rychlo ale rychlo sa vsetko neda heh a najradsej mam ked zacne podme uuz na navstevu dobre ze o pol hod neprideme skorej a ked sme uz tam tak po polhod podme uz domov hmmm strasne heh

heh baby sa len nastazujme na tych chlapov hehe inac ok teraz ppodme na to dobre heh
ja ked portrrebujem pomoct z riadenim a ked mu poviem tak porobi a dokonca aj pri vareni hehe aspon daco ale ked sa mu nechce tak zdupka hned ako by ma ani nepocul hmmm mynule soom mu ze pod mi naskriabat zemiaky a urobil sa hluchym potom som prisla ked uz boli naskriabane a som mu podakovala ze mi bol pomoct a povedal ved si ma volat nebola hehe no co uz

juj ale som sa rozpisala hehe cmuk dobru nocku babenky

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambulka026
30. nov 2007

Put, ja tiez toho mojho drobca neviem prestat bozkavat, taky je zlaty.
Muzik bol vcera tu, tak sa uz mojkal ako mu chybame a tak...
Nesla by som este domov, ale maju mi prist kamosky na navstevu tak sa asi zajtra zbalime a ideme.
Dnes idem pozriet Slavku , vies tu co sme spolu lezali na izbe v porodnici tak som zvedava, ako maly Samko podrastol... 🙂

alinka76
30. nov 2007

ahojte, tak ja sa ešte držím 2v1. V utorok som bola v poradni a majú taký nával, že primár mi ani pásy nekázal robiť, že majú veľa žien, že stačí od ukončeného 36-teho týždňa. Takže až budúci utorok. a už som vysadila magnezko, nech to pomaly otvára 🙂 ja už chcem mimi pri sebe 😉

putyna
30. nov 2007

heh no vidis mala si aj nas prist kuk heh hej viem a doniesol ti aspon kvietky a ospravedlnil sa???

ali no ved to sa vzdy chodi az od 36tt heh a lepsie povedane kindervajce no nie 😀

bambulka026
30. nov 2007

No kvietky som od neho nedostala uz pekne dlho, no ja rezane nerada,je mi to luto ked vidim ako vadnu vo vaze 🙂
Za tou Slavkou som dnes nebola, nemala som auto...

putyna
1. dec 2007

tak aspon cokoladku 😀

bambulka026
1. dec 2007

Hmmm,dala by som si, no musim trosku dietovat, este sa stale nevojdem do svojich nohavic co som nosila pred tehotenstvom... 😖
Ze by sa mi rozsirila panva? 🙂

putyna
2. dec 2007

no ja sa uz nastastie vojdem hmmm ja som uz aj bola taka chuda ako som bola ale dako sa napchavam sladkym tak mi narastlo brusko heh alebo ze by som bola zase tehotna???? heh

bambulka026
3. dec 2007

😀 no ktovie?Ja som este neskusala, som prilis unavena, aby som vyvijala energiu aj na nieco ine ako starostlivost o babo a domacnost.
Ja ked vidim postel myslim len na spanok 😀 😀 😀

plostica2502
3. dec 2007

😀 heh jani,ani nezartaj ze zas,ale pokial si dostala tetku,tak,by si nemala 😀 😀 😀 hadam...a co mate nove inaksie...

ahoj bambu,tak ddufam,ze uz mate domacnost v pohode a nie potichu 😉 ....som akurat dneska bola so slavkou a sobotu boli u nas muzovi vynsovat 😀

ahoj alinka,ja tiez som cela 😀 😀 este,ale magnezium papam,vzdy ako nahle dostanem dake bolesti 😀 😀 😀

....baby moje,kamaratka sa mi ide vydavat,joj aj ja by som sa rada znovu 😀 😀

bambulka026
4. dec 2007

joj, ja by som sa uz nevydala ani za svet... 😖

No domacnost uz ticha nie je, ale nejak moc si ho nevsimam aby videl ake to je... 🙂
Sam si i vari, vcera mal na obed sekanu s hranolkami a dnes parky 😀 😀 😀
Som zvedava co si vymysli na zajtra, ja som mu vysvetlila, ze ked s nim nejde von, alebo ho nepostrazi, tak mi na take veci ako je varenie cas nezvysi... 😉

Put, my sme boli vcera v tej poradni a drobec ma uz 7110g a 63.5cm. Riadny pucko...
Sa ma doktorka pytala cim ho to chovam, nechce verit ze mu nedavam UM, a len ho kojim.
Volala som do tej mliecnej banky v Poprade a v pondelok mi ma odtial prist nejaka zenska urobit nejake testy a doniest flase na mlieko tak uvidime ci budem predavat.
Bolo by fajn zarobit nejake korunky navyse teraz pred vianocami, aspon na plienky aby sa vratilo...

alinka76
5. dec 2007

baby, neviete ako je to s nástrihmi u nás? Put, teba nastrihávali? kto to robí rád a kto len keď musí, neviete??? bože, ja neviem pri kom budem rodiť, chcela som Verebovu, ale tá mi vravela, že sa to nedá, lebo teraz ich služby nepustia, tak neviem... ☹ ja sa bojím, aby som nerodila cez sviatky a vtedy si myslím, že doktorky budú doma s rodinami a zostanú tam len chlapi. Ešte keby tak Korbáš, ten mi nevadí, ale tí dvaja starší 😖

plostica2502
5. dec 2007

😀 ved jasne bambu,musis ho vyttrestat,chlapi si to zasluzia a treba im raz za cas...aj na zadok by sa zislol 😉 ...to uz mas velikeho drobceka teda 😀

ahoj ali a ako sa citis...boze ja mam teraz take bolesti,sa obavam toho,ze to nevydrzim,ale dala som si magnesko...neboj sa moja nicoho,hadam nas koli sviatkom nezanevru 😉

alinka76
5. dec 2007

ja uz si magnesko nedávam, aj ked mam tvrdnutie aj tlaky obcas, vsak nech sa maternica pripravuje. aspon pojde cim skor von. uz ti vraveli, kedy ides na pasy? ja som bola v utorok a bola to rychlovka. maly bol totalne kludny, normalne sa sestricke stracal na monitore, co tak utekal pred tym pristrojom, co zaznamenava tlkot 🙂 a kontrakcie ziadne, ale keby som isla vecer, tak to by boli ine krivky 😀

bambulka026
5. dec 2007

😀 😀 😀
No dievcata, tak uz sa Vam to blizi.
Nebojte nic, nie je to take hrozne a Ti maly drobcekovia stoja za tu trochu nepohodlia a bolesti. 🙂

anele
6. dec 2007

Ahojte kocky, ciste nahodou som sa dostala na tuto stranku a bolo velmi mile citat co ste pisali 🙂)).

Ak mozem .. myslim, ze porodu sa vobec nemusite bat verte, ze sa to da v pohodicke vydrzat 🙂. Je sice pravda, ze kazdy clovek ma iny stupen citlivosti, no je vela bab co porod zbytocne nafukuju a tym znervoznuju prvorodicky. Netvrdim, ze som nemala strach, no myslim si, ze ked to na kazdu maminu pride chce to mat cim skor za sebou a nie sa zaoberat mmnt bolestou alebo nedajbze zabavat celu porodnicu krikom .. toto som zazila a napriek tomu, ze som uz mala po tom bolo to velmi, velmi neprijemne.

Mne sa malicka narodila v auguste a asi dom mala fakt stastie lebo vtedy mala sluzbu MUDr. Krekacova a bolo to super. Porod bol nastastie bez komplikacii a este sme si aj pokecali 😎 . Porodnica ako taka je fakt perfektna a sestricky tiez, boli velmi mile a ochotne 🙂, velmi som ocenila navstevy na izbach a to, ze som mohla mat malicku pri sebe 🙂.

Drzim peste aby Vam to dobre dopadlo a prajem relativne rychly porod 😉 🙂 E.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre