Máte skúsenosti s pôrodnicou v Liptovskom Mikuláši?

alenka1510
19. aug 2007

Ahojte,
chcela by som poprosiť ak ste mali niektoré skúsenosti s pôrodnicou v Liptovskom Mikuláši alebo sa sem len chystate, aby sme popísali 😉

zuju2
25. jan 2014

Ja som rodila v LM tri krát a bola som spokojná. Rodila som u Verebovej, Skolku, tí boli super. Skladaný ako u prvorodičky nič moc. Starostlivosť po pôrode bola dobrá, sestričky sú milé, pôrodné asistentky mi veľmi pomáhali, tie si to najviac odmakajú. Všetky pôrody som mala spontánne bez problémov a rýchle. Čo sa týka dojčenia, tak by som prijala väčšiu snahu a pomoc, kým nabehne mlieko. Lebo niektoré sestričky to riešia slovami, že vám pôjde dieťa na infúziu, ak sa neposnažíte. Chýba mi tam laktačná poradkyňa, ktorá by pomáhala prvorodičkám.

jastericka
25. jan 2014

@alenocka78 ach jo.... tak som teda zvedavá či nebudem mať rovnakú skúsenosť, dúfam, že nie.....

jastericka
25. jan 2014

@zuju2 To je "výborná" motivácia a povzbudenie pre mamičky, keď sa tatko vyhrážajú.... toto mamička určite nepotrebuje počuť....ja som rodila pri Krekáčovej, bola milá, ale bola pri mne možo všeho všudy 15 minút až na samý koniec. Sestrička, ktorá bola počas kontrakcií bola ale veľmi milá, takže spokojnosť

elizeenka
27. jan 2014

@jastericka ja som druhe rodila pri verebovej a bola taka dost neprijemna. Ale prijmal ma dr.Skolka a ten bol uplne super,mily,pokojny,s kludom vsetko riesil. A este Krekacova je dobra. Cize tito dvaja,ostatny nic moc

jastericka
27. jan 2014

@elizeenka No, to aby som sa začala Verebovej báť :(. Ale čo, nejdem si to znechucovať, kto bude, ten bude, len nech je drobček ok. Ale ďakujem za infošku 😉

elizeenka
27. jan 2014

@jastericka tak to sa nemusis bat myslim,vsetci su profesionali,nech uz bude ktokolvek,nech je to rychly a bezproblemovy porod prajem🙂. Daj vediet potom

jastericka
27. jan 2014

@elizeenka Ďakujeem 🙂. Kiež by bol aj tento druhý taký ako bol prvý, tak by to bola krása 😉 A samozrejme napíšem 😉

juventus5
7. feb 2014

ahojte...chcem sa spytat, ci niektora z vas dostala v LM porodnici tasku BABYBAG? Ak ano, co v nej bolo? Dakujem za odpovede.

juventus5
16. apr 2014

porod v LM mam za sebou - ziadna pozitivna skusenost bohuzial, ale s novorodeneckym odd som velmi spokojna ... tasku babybag som dostala, bola to igelitka s reklamnymi predmetmi a vzorkami, no uz si nepamatam co vsetko tam bolo.

jastericka
16. apr 2014

Ja som opäť maximálne spokojná 🙂

elizeenka
24. apr 2014

@juventus5 a koho si mala pri porode?

drobuliatko
25. apr 2014

Ahojte. Je v nemocnici v LM 3d/4d uzv alebo maju len niektori gyn.? Ak v nemocnici, kto ho robi, kolko sa plati? Boli ste spokojne?

juventus5
25. apr 2014

@elizeenka moj porod sa skoncil sekciou v celkovej anesteze a neviem, ktory doktor ju robil ... Skladany porod rozbiehal a sledoval, potom prisiel aj primar a po 2 hodinach sa konecne vzdali myslienky na prirozdeny porod, to uz bolo babo v ohrozeni zivota

juventus5
25. apr 2014

@drobuliatko takmer vsetci gynekologovia v LM maju 3D, no pocitaj s tym, ze aby sa fotka podarila musi byt babo spravne otocene a byt okolo neho dostatok priestoru ... pekne snimky robia priamo na Gynekologicko - porodnickom oddeleni NsPLM, cenu neviem presne, skus si tam zavolat

zusaninka
25. apr 2014

@drobuliatko ja som si do nemocnice volala ohladom 3D, že ho maju pokazeny, odkazali ma na dr. Timka alebo dr. Luníčka, bola som u Luníčka v 25 tt a platila som 50 e kedze nie som jeho pacientka, dal mi fotky aj videa na kluc, venoval sa mi dost dlho kedze krpec bol natlačeny na placente ale nakoniec sa podarilo par peknych zaberov, bola som aj v 31 tt a pozrel mi ho na 3D zadarmo 🙂

drobuliatko
26. apr 2014

Teraz ho maju pokazeny? A prave to, ze iny dr.vezme viac ak nie som jeho pacientka. Mas cislo do nemoc.na odd.kde robia uzv?
Pri prvom sme boli v PP, tu este nebol. Ale bola som sklamana z toho co som doma videla na kluci. Zo 8 fotiek a cca 13sek. video. Cakali sme za tu cenu viac.

nadka01
6. jún 2014

Ahojky.
Všetky moje deti sa narodili v pôrodnici v LM. Bola som maximálne spokojná so sestričkami, doktrormi.
Izby sú pekné,máte možnosť mať dieťatko na izbe/ room in/. Pokiaľ sa dá ste samy na izbe, takže zbytočne platiť nadštandard netreba. Môžem len odporúčať.

sindy21
6. jún 2014

Ahojky,ja tiez pojdem do LM.vie mi niektora pomoct? Chcela by som sa opytat, co mi bude treba zabalit aj pre mna,aj pre babo... Vsade citam nieco ine a kazda nemocnica to ma inak..dakujem moc

bronia13
6. jún 2014

Nerodila som tam ale hm... kvoli nim som prisla o dcerku, mala som kontrakcie ale mi povedali "ze v 24tt nemozem ich mat" tak ma poslali experti domov s bolestami, za 3 tyzdne som porodila dcerku predcasne kvoli nim.... no su inac "super" vsetci, vydelo ma 7 doktorov!!!!

didius
18. júl 2014

Ahojte. 🙂 S manzelom cakame babo a robim si prieskum o porodniciach kedze pochadzam z popradu tak neviem aka je tu porodnica. Byvame ale uz dlho v LM a neviem ci mam ist rodit do Popradu alebo ostat tu alebo este pripada do uvahy ruzomberok. Viete mi poradit ? Dakujem 🙂

ivetbal
6. aug 2014

@didius Ja som tu rodila pred 9 rokmi a bola som spokojná. Na izbe som bola sama, mala som aj svoju sprchu, toaletu. Také izby sú 2. Ostatné sú 2-oj lôžkové. Pôrodné sály sú dve. K dispozícii je aj fit lopta. Príjemný prístup personálu, snáď by som vytkla mne chýbala laktačná poradkyňa. Bábätko si kúpeš sama na izbe, prvý kúpeľ príde ukázať sestrička, ak by si si netrúfla sama pri ďalšom stačí poprosiť sestričku, ktorá ti ochotne bude asitovať. Pred pôrodom môžeš absolvovať predpôrodnú prípravu, ktorú vedie Radka Babjaková priamo na pôrodnici. Robí aj cvičenia s mamičkami (aspoň vtedy, to bolo). Dúfam, že som ti trošku pomohla 🙂 🙂 🙂

traffic
23. sep 2014

@soporova
@yannka
@vejinka
@soporova
@zuzka8726
@lila794
@lubiky
@lila794
Dobry den
potreboval by som radu, kde sa nachadza Obchodná akadémia, Nábrežie K. Petroviča 1571 v Liptovskom MiKULASSI, je to daleko od hlavnej autobusovej zastavky a poprosila by som presnu trasu z tej zastavky na tu obchodnu akademiu, dostanem sa tam peso, alebo mam si zobrat MHD, dakujem za odpoved

soporova
23. sep 2014

Dostanete sa tam peso, pojdete smer nemocnica, za mostom hned prva odbocka do lava, hned za mostom su tam domy, nie je to moc cestna komunikacia,akoby ste sli na obycajnu ulicu pojdete stale rovno, na konci ulice uvidite skolu🙂
@traffic

soporova
23. sep 2014

Je to asi 20 min chodze so stanice

traffic
23. sep 2014

@soporova dakujem za odpoved a mohla by som poprosit este nejaky hotel alebo penzion na prespanie ktory je blizko skoly alebo neposkytuje nahodou skola ubytovaniedakujem pekne

mizu89
23. sep 2014

@didius ja som si tiez robila prieskum o porodniciach a mikulasska nemocnica ze vraj sa moc polepsila co teraz pristavali prerobili izby...boli na nu pozitivne recenzie ale ja idem rodit v kubine.A sestricky co som si precitala tak niektore su prijemne a niektore zase nie.zalezi ake ma zena stastie 🙂

bublakovakatarina
24. jan 2015

Ahojte, ja sa chcem opýtať,či tu nieje nejaká mamička, ktorá má skúsenosti s pôrodom v LM? Ak áno ako to prebiehalo,či bolo všetko oka a čo všetko si musím vziať zo sebou do pôrodnice. Ďakujem 🙂

jeane007
24. jan 2015

ja som tu rodila pred 2 tyzdnami ak chces mozme pokecat

juventus5
3. feb 2015

ahoj @bublakovakatarina ... tiez ti mozem napisat moju skusenost v LM porodnici ... posli mi spravu

anett1905
18. máj 2015

Ahoj zienky...onedlho budem rodit v LM a chcem sa opytat na aktualne info ako to tam bezi,ake mate skusenosti,ako to prebieha od prijmu atd. A hlavne co vsetko potrebujem do porodnice so sebou. Dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre