Máte skúsenosti s pôrodnicou v Liptovskom Mikuláši?

alenka1510
19. aug 2007

Ahojte,
chcela by som poprosiť ak ste mali niektoré skúsenosti s pôrodnicou v Liptovskom Mikuláši alebo sa sem len chystate, aby sme popísali 😉

jastericka
19. jan 2009

veru, veru, na exkurziu, pokukať bábätká a tak.... 🙂

gkapo
20. jan 2009

ahojky poradi mi niekto,v piatok mam ist na ultrazvuk do LM nemocnice a vobec neviem kde to tam je.ja chodim ku doktorovy v LH.a mikulas vobec nepoznam lebo som sa sem len nedavno nastahovala. 🙂

jastericka
20. jan 2009

ahoj gkapo: neviem či Ti to dobre vysvetlím, ale budem sa snažiť.
Do nemocnice v LM sú dve brány, stará a nová, teda starý vstup a nový vstup. Starý vstup je, keď ideš do Palúdzky smerom hore, prejdeš most cez Váh a ideš stále rovno, vidíš nemocnicu a po ľavej strane je starý vstup.

Nový vstup je, ideš od mosta rovno, prejdeš ten starý vstup a kúsok za ním je odbočka doľava, tam je nový vstup, keď chceš ísť do nového pavilónu, ale Ty nepôjdeš do nového pavilónu, lebo tam ultrazvuk nie je.

Najlepšie je Ti ísť tým novým vstupom, teda prídeš k novej vrátnici prejdeš ju, po pravej strane máš ten nový nemocničný pavilón, nemôžeš si ho pomýliť, je to nová budova. Ideš rovno po chodníku a hneď vedľa toho nového pavilónu je staršia budova. Ideš, ideš, je tam prvý vchod, do toho NEJDEŠ a ideš, ideš a je tam druhý vchod - do toho vojdeš. Inak prvé poschodie je myslím interné oddelenie a ty idem na druhé a tam je oproti schodom gynekológia. Vojdeš dnu a tam sú už lavičky a tam už zbadáš tehuľky 🙂

Po pravej strane ako vojdeš sú dvere - tam sa chodí na pásy pred pôrodom. Ty pôjdeš do dverí naľavo.

Veľa šťastia, dúfam, že som Ti to napísala aspoň trošku zrozumiteľne 😅

vejinka
22. jan 2009

no este dodam ze ta stara budova je komplet po rekonstrukcii cize sa tvari ako novsia budova ako chirurgicky pavilon(to je ten s tou rampou pre sanitky a autaaaa)

jastericka
24. jan 2009

veji, gkapo sa neozvala, asi som jej to zle vysvetlila 😅 ...vidíš, mňa nenapadlo, že to je už vlastne zrekonštruovaná budova, ja to tak beriem, že nová a stará budova...

veji, už si dostala MS po pôrode? Ja som 8 a pol mesiaca "po" a ešte stále nič ☹

vejinka
25. jan 2009

bud rada ani ja nic...a kludne by to tak mohlo aj zostat ale kedze xcem druheee amal by prist aspom jedna mrcha aby som vedela ci som ok... 😒

vejinka
25. jan 2009

uz som spominala muzovi ze cim skor druheee kedze mame svokrovcov a oni pomozu ..zatial ale kazdy starneme...takze cim skor len ako to bude mozneee..som si dala zavazok ze takto na rok uz xcem byt tehu...uvidime ci to nezmenim 😉

jastericka
25. jan 2009

veji, prečo musíš dostať mrchu, aby si vedela, že si OK? Čítala som, že niektoré baby otehotneli pár mesiacov po pôrode a ani nemali mrchu.
Vajíčko môže dozrieť aj tak...
Ja som tiež rozmýšľala nad druhým, že hneď, ale neviem si to dosť dobre predstaviť popri Martinke, je hrozne živé dieťatko a v noci nespí, neviem si predstaviť vstávať k nej a ešte aj ku ďalšiemu krpčekovi...

Ale hrozne sa mi to páči, keď je medzi súrodencami taký malý rozdiel, je to zlaté a obdivujem tie mamičky, čo to zvládajú

vejinka
26. jan 2009

neboj zvladneme to aj my 😀

no ja viem ze nemusim ani mrchu dostat a zostanem tehotna ale vies ta jedna by mala byt...aspom podla mna

jastericka
26. jan 2009

aha, nooo, niečom na tom bude, že aspoň jedna mrcha by bola dobre možno, akože sa telo dostalo do normálu...no ja sa jej asi ani nedočkám, mala som s tým problém aj pred tehu 😠

vejinka
27. jan 2009

takze rovno supnes do dalsieho stavu? 😉

vejinka
27. jan 2009

ja uz som v stave tretom..chodim ako zombica maly v noci nespi 😔

jastericka
27. jan 2009

mi hovor Veji, tak sme dve zombice 😀

A s tým druhým stavom....nooo, ak to príde, tak to príde, antikoncepciu nechcem ani vidieť, brala som ju 9 rokov, bleee, nikdy viac, aj preto mám taký cyklus, aký mám. ... Zatiaľ si dávame pozor, ale stať sa môže, tak uvidíme, necháme to na prírodu 😉

A čomu pripisuješ, že Erik v noci nechce spať?

vejinka
27. jan 2009

zeby zuby? 😅

jastericka
27. jan 2009

môže byť, kľudne 🙂

vejinka
28. jan 2009

sakra moze mat zo zubov to ze nekak uz treti den? vzdy kakal 4-6 krat do dna 😔

jastericka
28. jan 2009

veji, zo zúbkov býva skôr hnačka

vejinka
30. jan 2009

uz zacal kakat..ktovie z coho to mal 😖

vejinka
30. jan 2009

mne sa snivalo ze som bola kuknut v porodnici a znova som rodila..ale tentokrat nie cisar ale normalne ..juuj xcem dalsie ale bojim sa porodu normalneho kedze cisar bol hrozne bolestivy "po tom"

jastericka
30. jan 2009

veji, ale je veľká pravdepodobnosť, že keď si Erika rodila cisárom, tak aj druhé budeš rodiť cisárom....tak je to väčšinou....takže, normálneho pôrodu sa neboj 😉

vejinka
31. jan 2009

no zbohom..to si ma teda potesila..erik bude jedinacik zjavne 😀

vejinka
15. apr 2009

to tu nikto nerodi ??? 😨

arieska
3. jún 2009

ahojte, čo nové v pôrodnici v LM 😀

vejinka
7. júl 2009

tusim sa prestalo rodit v LM ☹

levisko
13. júl 2009

Ahojte! Nejake tehulky z LM? Dufam, ze rodit sa v LM naozaj neprestalo ? 😉 😎

zusaninka
10. aug 2009

ahojky...tak ako vidim v LM sa rodi čim dalej tym menej... ja mam termin 11.decembra, tak ak je tu daka mamicka, velmi rada si s nou popisem :D :D

zoja2011
24. aug 2009

caute,ja budem rodit v rk..a pocula som ,ze porodnicke odd,je krasnucke,pekne prostredie....tak hadam sa porod bude aj lepsie znasat,,sa tak uspokojujem,,,som prvorodicka,a cakame babo vo februari...

sampo
5. sep 2009

ja sa chystam rodit v LM v oktobri 😉

aqua1155
10. sep 2009

ahoj, no ja sa tiez chystam rodit v LM koncom oktobra 🙂

lila794
18. sep 2009

Baby, nasu porodnicu mozem len odporucat, aj ked som mala prvy porod velmi tazky, bolo to super!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre