Máte skúsenosti s pôrodnicou v Liptovskom Mikuláši?

alenka1510
19. aug 2007

Ahojte,
chcela by som poprosiť ak ste mali niektoré skúsenosti s pôrodnicou v Liptovskom Mikuláši alebo sa sem len chystate, aby sme popísali 😉

vejinka
15. nov 2008

pojdeme vsetky naraz len dajte vediet kedy 😀

vejinka
15. nov 2008

dnes sme videli v kaufiku sestricku z novoreneckeho a ked videla maleho normalne sa cudovala 😅 ze vraj sme fesaci 😀 😀

alinka189
17. nov 2008

veji...pôjdeme 😀
a jasné, že ste...nepochybuj 😉

jastericka
19. nov 2008

aj ja sa pridávam do partie spoločne rodiacich 😀

vejinka
19. nov 2008

ok to uz sme tri 😀 este presvedcim segru na tretie dieta..hadam ma nezabije...ozaj dnes sa mi snivalo ze segra mala tretie babu a ja som si robila test a bim dve palicky..ked som to muzovi hovorila vo sne...tak nechapal ako je to mozne ked sme pouzili prezervativ 😀 ( v skutocnosi sa do sexovania nehrniem) boze ja mam ale sny ale celkom to bolo dobre a dokonca som sa aj tesila ze erik bude mat surodenca 😀 😀

vejinka
19. nov 2008

alinka a ozaj..mohla by si par aktualnych foteciek s malym dat 😉

jastericka
19. nov 2008

ani ja sa veji do sexovania veru nehrniem....neviem čím to je, ale po pôrode na to nemám ani pomyslenie A muž sa mi nemôže prsníkov ani dotknúť, je mi to hrozne nepríjemné. Teraz sú len Tinkine 😅

vejinka
20. nov 2008

veru suhlasim 😉 ani mne

lila794
20. nov 2008

Ani mne!!!! Ono je to tym kojenim, hormony nepustia 😀 ale snazim sa - pre muzicka! 😀 😀 😀 😝

alinka189
20. nov 2008

veji, posnažím sa...len nemám nejak čas ich upravovať. som rada, že sa tu môžem pridať sem tam do debaty.

no ja pôjdem najbližie dni na gyn....som zvedavá, ako to bude u nás 😀 😅

vejinka
20. nov 2008

no ja som dnes volala o vysledky s citologie a vraj 2 ze to nieje vyslovene zleee ale ani dobre minuly rok v sept som mala jednotku.mam prist v aprili na opakovany odber.. 😖 .a mam taky vytok divny taskze bez intimky ani na krok 🙄

alinka189
21. nov 2008

veji, dvoja cyto je ok. väščina žien ju má, jednotku má máloktorá...žiadny strach...ja mávam tiež väščinou dvojku. a bola som dnes, som zvedavá tiež na výsledky za 3 týž. Inak v poho.
a kontrola za rok, nie za pol ako ty...inak ja som toho názoru, že by sa malo chodiť každý polrok, ved hocičo sa môže za polroka vykoniť.

jastericka
24. nov 2008

žienky, aj ja mávam bežne cyto 2, nikdy som nemala 1. A mne po pôrode na kontrole vôbec cyto nebrali 😠 , to ako? A na kontrolu mám prísť až keď dostanem prvú menštruáciu. No to sa asi ja nedočkám, lebo s tým som mala vždy problém.

Som rada, že s tým sexom nie som jediná. Dúfam, že sa to zlepší, keď prestanem kojiť, lebo už sa cítim niekedy divne 😕

alinka189
25. nov 2008

jastericka, mne bral cyto preto, lebo som mala mať začiatkom novembra aj preventívku, tak mi to spojil dokopy.
ale zase ja mám kontrolu až o rok, ak bude všetko ok. nie ako ty, že po 1.menšt....každý dr.inak 😒

vejinka
28. nov 2008

bozinku ja som uplne stratila chut na sex...este take techle mechtle to ano...ale sex je u mna velka neznama 😅

jastericka
28. nov 2008

hmmm, my sme sa nemilovali 5 mesiacov po pôrode, lebo ma to stále bolelo. Teraz ma to už nebolí, ale nehrniem sa do toho.....podľa mňa sú to len hormóny a dúfam, že sa to upraví, už len pre krajšiu pleť 😀 😀

vejinka
30. nov 2008

jastericka..hehehhehe tak toto nemalo chybu..my dako oral nepestujeme..teda teraz okrem maleho nepestujeme nic 😀 😀 😀 😀

jastericka
30. nov 2008

😀 😀 veji, tak sme na tom rovnako 😉

vejinka
1. dec 2008

ale v konecnom dosledku bolo v porodnici super..takze rada sa tam vratim kedy kolvek....niekoho pozriet 😀

lucia31
1. dec 2008

aj ja mam cyto 2 a tiez, ze v poho..jednotku ze vraj mavaju este alebo uz sexualne neaktivne zeny..a este mam chodit na gyndu kazde tri mesiace 😕 , pokial nedostanem menzes...ze vraj, keby som nahodou otehotnela,co nehrozi 🙂 , aby sa dalo zistit, ze kedy to asi bolo...

vejinka
2. dec 2008

lucia..ja ked som mala jednotkku tak som uz bola sexualne aktivna..teda myslim..bolo to minuly rok a uz po svadbe 😀

alinka189
3. dec 2008

lucia31 každé 3 mesiace?
a vejinka po polroku...
a ja až za rok na dalšiu preventívku...čudné 😒

lucia31
4. dec 2008

vejinka 😀 😀 😀
inak, pozerala som si videa maleho Erika, som sa nasmiala na tom necakanom pokakani sa po kupani.. 🙂
alinka, ja som bola na preventivnej pred mesiacom, a kazal mi chodit kazde tri mesiace, az kym nedostanem menzes..ale mala uz ma 6 mesiacov,tak hadam pomaly aj menzes dostanem, i ked mlieka mam este aj na rozdavanie 😝 🙂

vejinka
5. dec 2008

lucia prihraj aspom liter...moj maly sa nejako rozzral 😀
no hej to video vedie muz ho ukazoval aj v praci..tss moje dieta je nejake popularne 😅

bambulka026
15. dec 2008

Luci, ja mam tiez este mlieko a menzes som dostala asi po 7 mesiacoch od porodu.
Inak som rada ze s tym sexom nie som sama.
Ja som tak strasne unavena, ze vecer len padnem do postele a cez den ked spi som rada ze si stihnem nieco urobit.
Mam totalny deficit spanku takze ja druhe dieta neplanujem kym sa nedospim... 😀

vejinka
17. dec 2008

alebo neprespis 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

u mna to samozrejme nehrozi 😉

jastericka
12. jan 2009

ahojte, nikto sem už dávno nič neprispel....čo sa v LM už nerodí??? 😕

arieska
13. jan 2009

jastericka, asi majú z tejto nemocnice hrôzu 😀

jastericka
15. jan 2009

arieska, žeby? hehe, veď mne tam bolo dobre 🙂

vejinka
18. jan 2009

aj mne tam bolo super a kludne by som tam sla...na exkurziu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre