Máte skúsenosti s pôrodnicou v Liptovskom Mikuláši?

alenka1510
19. aug 2007

Ahojte,
chcela by som poprosiť ak ste mali niektoré skúsenosti s pôrodnicou v Liptovskom Mikuláši alebo sa sem len chystate, aby sme popísali 😉

plostica2502
25. okt 2007

no ved toto,ked oni nemaju dlho internet,tak trosku kym sa chyti,ale ona je sikovnica,jej to pojde raz,dva tri....a ako ocko,uz lepsie...

putyna
25. okt 2007

heh nie nemerla ale ked som si ho ja zmerala tak sme narastli 4 cm

hmm mne je korbas zase najsimpatickejsi drahovzal to by som radsej umrela keby ze ma byt pri mne hehe

zzuzi hej pridem ale neviem kedy inac hej stara sa jedenn tyzden starky a duhy otecko

bambulka026
26. okt 2007

Plosti,
ocko uz lepsie, v pondelok zas ideme na kontrolu, dufam ze mu to nebude chciet vyplachovat, kedze mu to uz tak nehnisa...
Slavka sa vcera uz ozvala cez ICG 🙂 sikula je to...

Put,
to ste pekne podrastli, ja uz triedim vecicky do ktorych sa uz nevmestime. Nam je v.62 akurat, este ze som nekupila moc malych veciciek... 😀 😀 😀

plostica2502
26. okt 2007

jani: 🙂ano pondelok,alebo stredu 😀 to mas super a,ze ti to maly vydrzi...aj mne je nesimpaticky drahovzal inak 😖

bambulka: 🙂 ano ja som vedela,ze to zvladne 😅 ...jooj,to je paradne,ze uz ho ma lepsie,hadam vas uz nebudu trapit 😉

putyna
29. okt 2007

bambulka kedy idete na s klbikmi???my ideme v stredu. 🙂 dufam ze ho uz nebudem musiet balit na siroko

bambulka026
29. okt 2007

Ahoj mu ideme tiez v stredu. Hadam bude vsetko ok a tiez ho uz nebudem musiet balit, lebo on sa potom nevie vyprdkat a je nervozny... Ja ho balim na siroko uz len cez den a v noci ho nechavam len tak volne v plienocke.

putyna
29. okt 2007

hej??? tak sa mozno stretneme a kedy asi pojdete???

alinka76
29. okt 2007

caute baby, aj vám sa tak často snívalo o pôrode a deťoch? ja dnes v noci som zase bola na prehliadke a chcela odo mňa sestrička 100 Sk za vaginálny ultrazvuk, tak som bola z toho mimo 🙂 no a dohovorila som si Židekovú ku pôrodu. 😀 ja už chytám depku pomaly alebo isto, lebo sa bojím Lysého, ten rodil pred 31 rokmi mňa a mama mala z toho traumu. 😖

putyna
29. okt 2007

hmm no pekne a co chceli za zidekovu???a to sa plati vopred alebo az potom??a co ked ti nestihne prist ku porodu??

plostica2502
29. okt 2007

ahoj alinka🙂)ty mozno sa ozaj stretneme v porodnici,bo ja uz musim lezat furt s nohami hore sa mi krpec tlaci do dolnej panvy....a zacalo mi mlieko tiect,cele pyzamo mam flakate,som len mazelovi nakazala vlozky do podprdy kupit 😀

ahoj jani🙂)ak nahodou budete dnest chciet isr k nam,tak daj vedie kedy,lebo som na podbrezkach u nasich,pripadne pridete sem...ved to je len dake 2,3 bytky od vas 😀

putyna
29. okt 2007

no jasne mohla by som tak poobede heh

inac davaj si na seba pozor a lez poriadne

alinka76
29. okt 2007

Put, to bol sen 😀 a ona nechcela nič, vraj je dobré sa dohodnúť a potom už druhí doktori ťa nebudú otravovať.

Plostica, o tom mlieku mi ani nevrav. V nemocnici sa mi pustilo ako besné, som mala každý deň mokrú košeľu a dávala som si do podprdy aspoň odličovacie tampony 😀 ale teraz doma to prestalo. už mám len také zaschnuté šupinky ráno po zobudení. ale neviem ako ty, ja sa furt cítim mliekom, aj keď sa osprchujem 😖

alinka76
29. okt 2007

Putyna, v každom prípade mám snahu sa Krekáčovej opýtať na tú alternatívu, že by mi prišla. Ďalšia kamoška mi povedala, že je veľmi ochotná prísť.

plostica2502
29. okt 2007

joj jani,ved lezim,az na spiky mi to ide 😀

alinka, mne sa to dako dnes v noci pustilo,ale aj minule som doma pozerala,ze cim som sa okydala zase(no to az taketo nebolo),tak a dnes som prisla na to de je chyba🙂..mama povedala,ze je dobre ked tecie,ze sa vraj bude viacej tvorit 😅 😀

plostica2502
29. okt 2007

a jani este som chcela,ci ked mi mino pojde k porodu,to mam dopredu dokimu nahlasit,ci staci v porodnici... 😉

alinka76
29. okt 2007

Plostica, ja som minule upodozrievala manžela, že čo robil v noci, keď máme na plachte fľak, ale nejak vysoko ako sú nohy 😀 chudák, nechápal, čo mu hovorím. Nakoniec som zbadala tiež, že je to zo mňa 😀

plostica2502
29. okt 2007

😀 😀 alinka,mna uz asi porazi,zase mi tecie,ho budem do flase zbierat uz asi 😀 😀 ...ozaj a tebe sa sniva o porode,ja mam zase eroticke sny,to asi z tej abstinencie 😀

alinka76
29. okt 2007

plostica, o erotickych mi ani nevrav, uz mi z toho šibe, a keď si pomyslím, že ešte 3 mesiace nič, tak ma ide ovaliť. a muž to ani nehovorím 😀 len sa stisneme na zvítanie a už sa mi zježia chlpy na rukách 😀

plostica2502
29. okt 2007

😀 😀 aspon to upevni vztahy a bude z toho potom vatsie potesenie,ja to nechapem nikdy,teda aspon o tom neviem som nemala take sny a ten moj je tiez nestassstny,ale co uz,je to aj jeho babo,musi na to kukat🙂)) 😀 som mu len rano oznamila,ze sa mi snivalo ako sme sa milovali,tak ma potom stale hladkal,chudacik🙂

alinka76
29. okt 2007

ale vies si predstavit po sestonedeli, ako nám to zrátajú ti nasi chlapi? 😀 😀 😀 obávam sa, ze to budem tyzden liecit 😀 alebo zeby sa liecil on? 😀
aj môj sa veru bojí, aby sme mi a malému neublízili, tak sa tiež nesnaží ma prehovárať, stačilo mu ten týždeň v nemocke.

plostica2502
29. okt 2007

😀 😀 😀 no to teda mas pravdu,ty budu hotovy 😀 az je to miestami smiesne,ale su pri nas tyrany,nam sa aspon sniva,ktovie ci aj im...moj sa zatial nepriznal i ked minule sa mu snivalo,ze sa nase psi paria s prasatami na dvore...komedia,asi tiez na neho posobi abstinencia 😀 😀 😀 asi si idem dat kusok torty🙂))karamelova,mnam 🙂

alinka76
29. okt 2007

vidíš, ani mne sa nepriznal, či sa mu sníva.
až ti závidím tú tortu, ja musím byť bez sladkého, aspoň dnes vydržať celý deň, zajtra mi zase berú krv na cukor, tak si to nechcem pobabrať ☹

plostica2502
29. okt 2007

mas tehotensku cukrovku..aj ja som bola na opakovanom,ale poedali,ze vyslo uz dobre 🙂 ...no,ale teraz sa taka presladena citim.... 😖

alinka76
29. okt 2007

ale vieš čo, vôbec nespadám do štatistík žien, ktoré majú predpoklady ju dostať, to je úplne iritujúce. ani ja som nie rozkysnutá, mám na sebe 12 kg navyše, čo je podla mňa v norme, sú aj horšie na tom. ale teraz sa snažím jesť častejšie a menej a vraj by to malo tiež zabrať.

plostica2502
29. okt 2007

to je samozrejme,ja to tiez tak robim,bezne som jedla kazde styri hodky,ted si daco musim zobnut aj na desiatu a vela pijem a niekedy,si daco dam este aj kolo 8vecer,daco lahsie...hlad dakedy je mrchavy 😀 ja mam zatim navyse 6,5kg...tiez ma to celkom tesi 😉

alinka76
29. okt 2007

tak to si na tom dosť dobre, že len 6,5 kg 🙂 na mňa sa nalepili 4 kg prvý mesiac, aj to tie, čo som poctivo delenou stravou dala dole, proste som v diéte nemohla pokračovať, telo odmietalo zeleninu a zdravé jedlá a jedla som omáčkové a mastné všetko, proste bordel 🙂

plostica2502
29. okt 2007

mne inak tiez nechutila zelenina prvy trimester,najma paprika,potom som dako zacala jest a z ovocia som jedla len broskyne a dine,teraz uz secko,co mi nesmrdka 😀 ...tie kilecka padnu pri kojeni,aspon dufam,ze nebudem viac jest ako tedkom,ked to pocujem ako dake zeny aj 20kg priberu v tehu,ta mam dost 😒

putyna
29. okt 2007

heh baby az vam zavidim to mlieko h mmm

zuzi pred porodom budes vyplnat dotaznik taky a tam sa ta spytaju ci chcces mat dakooho pri sebe (ked buddes v nemocke)

heh baby ked som bola ja tehotna tak moj chlap nedostal celych 9 mesiacov sex mi vobedz nechutil a este aj som mala dake problemi a tak

plostica2502
29. okt 2007

jani ti pozicam🙂)))zatim mi ho netreba...joj to je dobre,aspon nemusim nic vybavovat,si ma potesila 🙂 no,ved toto tie nase problemi a tiez si mala take sny 😀

putyna
29. okt 2007

no jasne este horsie heh sa mi normalne snivalo o sexe ale skoro som sa aj spravila 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre