Máte skúsenosti s pôrodnicou v Liptovskom Mikuláši?

alenka1510
19. aug 2007

Ahojte,
chcela by som poprosiť ak ste mali niektoré skúsenosti s pôrodnicou v Liptovskom Mikuláši alebo sa sem len chystate, aby sme popísali 😉

plostica2502
19. dec 2007

nesmut ali,potesi,ze sme aspon dve...ostatne uz mozno maju mimi 😀 doma

putyna
19. dec 2007

heh baby dnes sme boli v poradni a mame uz 6,5kg a piichali nas hmmm ale neplakali sme mooooc iba ked sme mali ihlu v nozicke a ked vytiahli tak bolo zase ticho aj sme sa smiali potom ale ked sme dom prisli tak az po 4 hodinach sme spustili velky plac hmmm nie a nie utisit dufajme ze bude v pohode ked sa zobudime lebo buvinkame

putyna
19. dec 2007

ali ten fusak do autosedacky mas super heh a tie plienky teco ste kupovali ked boli v akcii za 300?? heh tie su super

putyna
19. dec 2007

inac zuzi este si si to nerozmyslela s tym menom???hmmm 🙂

plostica2502
20. dec 2007

jani uz ked som bola ted v nemocke,tak som diktovala meno taze sebastian uz isto nebude 😖

som dnes bola u primara na poradni,ty brdo,to je doktor...fakt odbornik,som ani netusila,ze ma vysetruje 😀

alinka76
21. dec 2007

Put, ten fusak som kupovala s kočíkom od jednej pani, je originál do kočíka, má odopínaciu nadstavbu, keď bude malý väčší, aby som mu tam strčila nohy, zatiaľ to nepotrebujem. a vlastne je univerzálny v tom, že je dobrý aj do autosedačky. Normálne sú na zadnom diele také diery, cez ktoré sa prepchajú pásy a upne sa v autosedačky. dobre je premakaný.
áno, plienky som kupovala vždy v akcii, spravila som si priebežne zásobu, som zvedavá, či som sa trafila, alebo budem dokupovať 😉

Plostica, prečo si diktovala meno? A to už nemôžeš zmeniť? Ja som zase primárove prsty cítila až kdesi v krku 😀 ale nebol bolestivý, len tak hlboko šmátral, že som to tak cítila 😀 ako to s tebou vyzerá? vydržíš ešte?

plostica2502
21. dec 2007

juj ali neviem,to asi ak by som nahodou rodila tak papiere na matriku mi sestricka vypisovala 😒 neviem ozaj preco uz.... 😀 😀 😀 teda,ale ked to neboli to je hlavne bo ked ma prijmali,tak doktor,co mal sluzbu bol uplne necitlivy som zacala az krvacat,no...ale hadam dobre,prejedam sa magneziom,ze 3xdenne po 2 kapsle...a penicilin som uz dojedla,vraj dostanem aj pri porode,koli streptokoku ☹ ....boze ja pevne dufam,ze ano sak stedry den je uz blyzko 😉 😀 😅 aaa...potom uz moze ist kedy chce 😉

alinka76
21. dec 2007

Plostica, kto ťa prijímal? Starý doktor, či mladý? Ináč magnézium v tvojom týždni je dosť dlho, len aby si sa potom otvorila. To tiež nechápem, prečo ti ho dali, však sa má brať do max. 36-teho týždňa 😒 ja ho neberiem od 36-teho a stále sa držím, síce mávam tvrdnutie brucha, ale stále to nerozbieha na pôrod. už som zmierená s hocijakou alternatívou.

plostica2502
21. dec 2007

ali***taky cca 40tnik 🙂 ..napisali mi,ze do 38tt....a ked mi ostane,tak vraj sa aj pri kojeni moze brat je vraj dobre proti stresu...je daco na tom,lebo som teraz priam flegmos 😀 😀 😀 ...ani nestras hadam sa otvorim,ked som uz nacata...cize uz len tento tyzden dopapam magnes,ale dala som si kupit este,ved to dakedy pojem,to je mineral 😀 😀 😀

bambulka026
22. dec 2007

Ahojte,

zienky este ste nerodili? 😀
My sme boli od 16.12 do 20.12 v nemocnici, maly bol prechladnuty a hnackoval takze sme 3 mesiace oslavili tam.

Put, i Vam vsetko najlepsie k tym 3 mesiacikom... i ked oneskorene...
S tym stretkom dobry napad a bude nas 5, aj Slavku zavolame, nie Plosti?
Ja som bola vcera s prsnikom v nemocnici. Sa mi spravila taka hrca, tak mi to vcera rezali a chodim kazdy den na cistenie. Sakramenstky to boli a nemozu my dat nic na bolest kedze kojim...

Alinka ja som tiez pozerala ten fusak v babetkove ale mali len oranzovy a ja chcem bud cerveny alebo modry. Inak je fakt uzasny a teplucky. Suseda ho tiez ma a nevie si ho vynachvalit...

Prajem Vam vsetkym krasne a pokojne sviatky, lahke a rychle porody a hlavne Timkovi vela vela darcekov... 😀 😀 😀 😖

plostica2502
22. dec 2007

ahoj bambu,dufam,ze uz je vam fajn...jasne,ze aj slavku,uz sa tesim na pondelok sa ideme seci u starkych stretnut a budu tam aj oni 😉 ....to sa ti z mlieka spravilo...

ja tiez prajem tie najsamkrajsie ake mozu byt 😉

putyna
22. dec 2007

bambu heh no jasne aj martinkovi vela darcekov hmmm co ste mu kupili my sme timinkovi kupili kolotoc nad postielku ktory hra daku pesnicku a svetielkuje oblaciky na stenu no este sme ho neotvorili lebo vianoce budu az v pondelk tak az potom sa budeme radovat s neho a este cd s rozpravkami od dracika maju iba po 99sk tak vpoho

zuzi vies o tom ze evka lencova uz ma chlapca samuela ci ako heh

uvidis budes este raz podla mna vypisovat dotaznik podla mna sa len doktor bal ze uz porodis
zuzi a kde idete travit vianoce ci sami dvaja ??

bambu no nechcela by som tam travit a ako bolo??inac ze vraj iba zeny ktore koja mozu byt so svojim babom v nemocke hmmm tu u nas hmmm a inac ked s nim nieste vraj ich privezuju o postielky a pichaju im injekcie na upokojenie aby sa o deti nemuseli starat ale ze ak chcu byt s nimi mamy ktore nekoja musia ist do nemocky az do martina ci kde.
no ty kokso ostava mi dufat ze nebudeme chory.hmmm do martina sa mi az nechce.ale vylet by nezaskodil 🙂

cmuk babenky no uz sa tu isto nestavym do pondelka tak vela darcekov a uz to dako vydrzte a keby daco tak dajte vediet odkazte po mangeloch nech pridu napisat ze uz ste v nemocke cmuk 😀

plostica2502
22. dec 2007

😀 jani...mno ideme k starkym aj s nasimi a bude tam aj slavka s dodym a malym a aj moj stryko,ta nas bude 11 😉 ....ee nevedela som,kedy sa jej narodil....

putyna
22. dec 2007

vraj teraz dakedy hmmm neviem lebo som ju este nestretla to mi len dzurikova vravela

tak to vas bude pozehnane ty kokso robila som cesto na kokosove jeze heh a dala som dako malo muky tak uplne tenke cesto lebo som sa pomylila hehe no co uz 😀

plostica2502
23. dec 2007

😀 jani to neva,sak este niesme stare skusene kucharice,no nie 😉 ja som myslela,ze eva to skor mala mat,sak v lete ake uz mala bandero riadne,co som ju videla v meste....sranda... 🙂

bambulka026
24. dec 2007

Put,
nas Martinko dostane velikeho maca, prve auto 😀 , hrkalky, oblecko, taku skladacku a co ja viem co este...
Jezisko je proste stedry... 😀 😀 😀

Inak v nemocnici nebolo az tak zle, len sme nesmeli ist von z izby ak by sa ta hnacka ukazala infekcna(co nastastie nebola) takze sne 4 dni stravili na samotke.
Mamy co koja deticky su tam zdarma inak sa plati 180sk za stravu-na den, a ked ma dieta viac ako 3 roky tak platis este navyse 480sk za den za lozko.

My ideme do Martina tak ci tak, lebo mu zistili ze ma problemy so srdieckom tak ideme na 24-hod. sledovanie ☹

Vy ste sikulky ze ste piekli, ja nestiham tak sme iba kupili kolaciky a kedze sviatky stravime u rodicov tak je to jedno... 🙂

Este raz Vam prajem pekne sviatky a zienkam lahke a rychle porody... 😀

plostica2502
25. dec 2007

bamdulka 😀 aj k tebe bol tak stedry jezisko...my sme mali stedreho...sme od rodiny podostavali,ale sme sa s minkom dohodli,ze mi si nejdeme nic kupovat,ze budeme mat mimi 😉

bambulka026
26. dec 2007

my s muzom sme si len sladkosti, no a kopec darcekov dostal drobec... 😀
Len skoda ze to este tak nevnima... ☹

putyna
26. dec 2007

no ja som kupila mangelovi zupan a ponozky sice to bolo platene z jeho peniazkov lebo ja nezarabam 😝 ale aj tak ho to potesilo

no jasne aj mne bolo luto ze to tak nevnimal heh inac bola som vcera v porubke tak som sa bola kuk ze kde byvas hehe bambu
no chuda male hmmm dufam ze budete v poriadku

heh ktovie ako je z ali ci uz isla alebo co

my sme inac dostali nocnik s kacerom timkom hehe

plostica2502
26. dec 2007

no vera pravda jani...mozno,ze uz isla do porodky,lebo sa dako neukazuje.... 😉

putyna
29. dec 2007

tak jej drzmepalceky heh inac ako sa drzis ty??? uz mas malo casu heh 🙂

plostica2502
30. dec 2007

😀 ani mi nevrav,no uz celkom fajn ako som z nemocky dosla...tak vianoce mi este predsa vysli🙂)) a tedkom sme doma,no zajtra ideme k rodicom a ja by najradsej do porodky 😀 ...a co vy ako sa drzite...boze,dako malo tu uz chodite...alinka sla asi ozaj rodit,sa tu dlllho neukazala... ☹ uz ma opustila,no 😅

putyna
30. dec 2007

my sa mame ok rastieme kazdym dnom viac a viac hehe inac ten kolotoc co maly dostal nad postielku sa mu nepaci iba place ked zacne hrat joj a tolo penazi hmmmm no co uz hadam si zvykne

heh neboj sa bude po sviatkoch a potom budeme zase chodit normalne heh

plostica2502
30. dec 2007

😀 ja sa stale nudim,lebo mino je malo dnu,stale daco robi vedla,abo von...strasne cosi,pripadne dade je...takze este,ze mam net,lebo neviem co by som robila....joj jani,vies ako som sa rozjedla teraz,no neskutocne,uz aby som porodila,lebo ma porazi asi....a aky mame krasny kriak,musite nas prist kuknut🙂))...aj ja mam kolotoc,ale ted som ho slavke zatial pozicala,sak kym zacne vnimat,tak do mesiaca moze mat maly samko🙂) 😀

alinka76
30. dec 2007

😵

alinka76
30. dec 2007

Ahojte tak mame samka, narodil sa vo stvrtok, zajtra by sme mali ist domov. Plostica hybaj rodit, sme tu len 4 maminy

putyna
30. dec 2007

ali gratulujeme hehe aco kolko meriate a vazite???? ha ???

putyna
30. dec 2007

ali potom foto hod ok

putyna
30. dec 2007

ali ale ste krasny heh a aky veliky

alinka76
31. dec 2007

Mal 52cm a 3680g ale citim sa lepsie ako po lenke a ta mala 3300g. Rodil ma skladany a bol super, pomahal mi a bol mily. Dnes domov nejdeme, musime sa slnit pod svetlom fnuk. Ale snad zajtra pojdeme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre