Máte skúsenosti s pôrodnicou v Liptovskom Mikuláši?

alenka1510
19. aug 2007

Ahojte,
chcela by som poprosiť ak ste mali niektoré skúsenosti s pôrodnicou v Liptovskom Mikuláši alebo sa sem len chystate, aby sme popísali 😉

plostica2502
11. okt 2007

fuu ha,ja neryskujem radsej...pridi,budem rada...som bola vcera na zenskom,tak mi kazal lezat a jest magnezium...mam bolesti...ale kukal ultrazvukom,ale secko zatim ok...si uz myslel,ze sa otvaram,tak ma riadne prezrel...no a o tri rocky budes mat zas pupik.. 😀

bambulka026
11. okt 2007

Ahoj Plostica,
pozdravuj odo mna Slavku s malym Samkom.
Lezali sme spolu na izbe a deturence sa nam narodili v ten isty den... 😀 😀 😀
Ako sa maju?

plostica2502
12. okt 2007

ahoj bambulka,maju sa fajnucko,joj taky je dobrucky...stale len spinka a spinka...ved to dieta ani neplace🙂)pozdravim ju jasne,uz som jej spominala,ze si tu moze pisat ked bude mat cas,ale to jej budem musiet ukazat🙂akurat minule spominala,ze skoda,ze ste si cisla nevimenili 🙂 😉

putyna
12. okt 2007

bambulka heh tak potom mozno budeme zase spolu v nemocnici a mozno sa nam aj druhe podari porodit v ten isty den ako aj toto hehe

bambulka026
12. okt 2007

Put,
😀 To by bolo super. 😀
Plostica,
Nech mi posle cislo po tebe, a ja ti posielam svoje do IP...

putyna
13. okt 2007

bambulka v stvrtom tyzdni uuz zacinaju deti vnimat zvuky a ich rozoznavat aj vydiet zacinaju a uz im pojdu aj slzy heh uz sa tesim az na tie slzy tie by nemusel mat

bambulka026
14. okt 2007

Put, ja by som povedala,ze moj Mato vnima od zaciatku.
Vsimla som si to ked sme prisli domov, a on sa otacal zvukmi a svetlom...
Ako to zvladas? Kojis ho?
My sme dnes mali tazku noc stale bol hore.
Teraz uz s nim pojdeme trosku von, hadam daco pospi v kociku 😖
Zajtra ideme do poradne, som zvedava co mi povedia...a hlavne kolkom pribral 😀

putyna
14. okt 2007

ved samozrejme vidi tmu a svetlo tak matne ale potom bude uz normalne vidiet jasne hmmm a aj pocuje ale bude uz vediet rozoznavat zvuky moja cmukheh tak potom napis ako a co my ideme az 22

putyna
14. okt 2007

hmmm nie nekojim ho lebo to by infarkt maly dostal krmime bebou a odstriekavam si.

bambulka026
15. okt 2007

Ja kojim,no maly je lenoch. Vytiahne len tak aby nebol hladny a zaspi.
Potom musim odstrekovat i ja.
Na pravom prsniku sa mi aj tak spravila hrca, asi zapal a neda sa to vobec rozmasirovat...aaaauuu ☹
Ja ho potom vecer tiez dokrmim z flasky, no uz si vsimol ze mu odtial ide lahsie a preto sa mu asi nechce tahat...

putyna
15. okt 2007

inac mne sa zda ze deti po bebe vecer lepsie spinkaju

bambulka026
16. okt 2007

Kolko ti vypije?
Mne vytaha z prsnika a 60ml zvlada este v pohode... 😀

Vcera sme boli v tej poradni a maly ma uz rovnych 5kg a 57.5cm.

Poslali nas i s tym ockom na ocne a tam mu to vytlacali a cistili. Chuda, reval az bol fialovy, no asi mu to trosku pomohlo.
Tak ho vytrapil, ze spal 3hod. v kuse.
Vo stvrtok ideme na KO tak som zvedava co povedia, vraj ak mu to neprejde budu mu musiet preplachovat slzne kanaliky 😖
Put, a to stihas odstrekovat? ja by som musela kazde 2-3hod. lebo mam potom tvrde ako kamen.

plostica2502
16. okt 2007

ahoj bambulka...pozdravuje vas slavka,teraz boli v nemocnici,lebo maly schudol,ale dnes uz idu domov konecne...

ahoj jani,tak ako ti skola ide...co mate nove...a idete mat stuzkovu.. 😎

bambulka026
16. okt 2007

Ahoj, co jej nechcel papat?
Ja budem musiet za chvilu tohto mojho hladosa dokrmovat, co mu je stale malo. 😀
Put, ako sa mate?
Ja som uz dala nove foto do albumu,kukla si uz?

putyna
16. okt 2007

hehe idem kuk inac moj uz vypije 120 ale beby heh a ta je hustejsia nez materske hmmm ja si odstriekam iba 2x do dna a zvysok mu davam bebu

mame sa ok maly hocikedy vyspi aj 5 hod v kuse tak to mam v pohode a je strasne zlatucky sice reve raz za cas mangel je aj tak s neho nervozny by bol najradsej keby vobedz neplakal

a vy sa ako mate???

bambulka026
17. okt 2007

Paaani, ten tvoj je tiez poriadny hlados.
Potom daj vediet ako ste dopadli v poradni a kolko ste pribrali.

No my viac ako tu 1.5hod nespime, len v kociku a v aute vydrzi dlhsie spat.
Ti zavidim, ze ti tak dlho spinka, aspon mas cas daco porobit, u nas to vyzera ako po vybuchu.
Totalny bordel mame doma, no nemam kedy, ked je maly skoro stale hore... ☹
Aj teraz mi spi na rukach kym kukam trosku net, akonahle ho ulozim do postielky hned je hore. 😖

putyna
19. okt 2007

heh presne moj mali tiez buva na rukach a ked ide do postielky hned ocka ma otvorene heh pred vcerom mi spal od 16:00 do 23 hod a potom sa budil uz kazdu chvilu tak som bola nevyspata a ked som sa vratila domov 14:30 tak uz bol hore a nespal az do 22 hmm bujne stale ho daco boli robim mi cajik s feniklu aby sa mu lepsie prdkalo.

ako sa inac mate hmmm som tvojho drobca obzerala heh je zlatucky aj ja svojho vlozim ked maly bude hajat hmmmm dufam ze to aj budecez den hmmm

bambulka026
19. okt 2007

Aj my varime cajiky,na prdkanie a lepsi spanok, lebo je nejaky nekludny ked spi...
Mozno ho boli to ocko stale.
Vcera sme zase boli na ocnom a chceli mu preplachovat slzny kanalik, no doktorka sa tam tou ihlou nevedela trafit. Chuda tak plakal, a ja s nim ☹
Ho vytrapili, a v pondelok ideme znova...
Normalne mam z toho strach...
Mne dnes v noci spal od 23.30 az do 2.45hod. To je zatial nas rekord 😀
Uz tam hod foto, som nanho zvedava.
Vcera som stretla i nasho tretieho musketiera...Zabudla som ako sa vola, no vravela ze mala poriadne pribera a rastie.

bambulka026
19. okt 2007

Dnes mame presne 1 mesiac, oslavujeme? 😀
Tak rychlo to ubehlo, vsak?

putyna
19. okt 2007

no to teda ubehlo heh myslim ze malasa vola viktoria a kde si ich stretla???

no to ti verim ze si plakala snim hmm ja som tiez raz ked mi moc plakal a zvyjal sa v krcoch a nic mu nepomahalo normalne ma to bolelo s nim ☹

putyna
19. okt 2007

heh uz si mozete kuknut mojho zlateho hmm zistila som ze ja mam najmenej foto z celej rodiny s nim super nie heh a to preto ze ja kazdeho fottim 😀

bambulka026
19. okt 2007

Put, krasny je. A v tom vankusi je fakt ako babika... 🙂
Ja s nim mam tiez len par foto...
Idem do vane, konecne sme sa dokrmili a spinka. Za chvilku uz bude zas hore ☹

plostica2502
20. okt 2007

ahoj jani...krasne fotky🙂))kde ste nakoniec baldachyn kupovali... 🙂

putyna
20. okt 2007

heh zuzi nakoniec v priori ale bolo k nemu vsetko aj periny aj hniezdo a stal cca 1700sk tak sme boli spokojny heh
ako sa mas zuzi co mas new uz viete co to ide byt???

bambulka a co uz je lepsie malemu ci ani nie??aako sa ma mangel??poslucha ??,

bambulka026
20. okt 2007

Ahoj,
manzelik sa uz snazi pomahat,kedze je na PN-ke a ak chce jest a mat si co obliect tak vlastne musi... 😀
Drobec je v poslednom case dost nervozny, asi ho boli to ocko a este sa mu zapalil palcek zas na druhej nozke... Joj vsetko sa na nas lepi...

Idem odsavat mliecko, bo mam ten zapal a priserne ma uz boli cicik...

plostica2502
21. okt 2007

🙂 joj jani 9.novembra sa hadam dozvieme uz,ak sa zas nepovykruca🙂ale vybavicku uz mame(bielu)od minovej maminy a kupili nam aj autosedacky v polsku,tak fajne🙂...no to ste celkom paradne kupili,krasne to je...ved nas pridite dakedy kuknut s malym,mozes aj sama s nim dojst 😉

ahoj bambulka,tak co ta nasa slavka sa ti uz ozvala🙂..

bambulka026
22. okt 2007

Ahoj plosti,
hej pisali sme si sms-ky, no teraz sa volako odmlcala, asi ma roboty s malym.

plostica2502
22. okt 2007

ahoj bambulka🙂no,ani na internete nebola uz asi tyzden,asi ano ma s nim daku pracu...a co vy ako sa mate?? 🙂

bambulka026
22. okt 2007

No boli sme na ocnom, zase ho vytrapili tak teraz spinka, akurat sa napapal a zas spi ako dudok... 🙂
Tak uz viete co to cakate?
Uff som to zariekla, uz je hore musim ist pa 🙂

Put, ako bolo na poradni? Kolko ste pribrali a narastli?

plostica2502
22. okt 2007

chuda male,to je strasne,ked to vidis take male a hned do neho doktori vrtaju a co ma daky zapal...🙂mno a cim bude vatsi tym menej bude spinkat,to bude,ked vam zacnu uz lozit po bytoch...joj,aj mna to bude cakat....ach jaj 🙂 este nevieme o dva tyzdne mam sono,tak som zvedava...ale v podstate mi to je jedno,len nech je zdrave 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre