Máte skúsenosti s pôrodnicou v Liptovskom Mikuláši?

alenka1510
19. aug 2007

Ahojte,
chcela by som poprosiť ak ste mali niektoré skúsenosti s pôrodnicou v Liptovskom Mikuláši alebo sa sem len chystate, aby sme popísali 😉

anett1905
20. máj 2015

Nikto nic?Hadam sa v LM neprestalo rodit? 😀

susanta
23. máj 2015

@anett1905 ahoj, keby ze prestalo 🙂 skor naopak, rodi sa tam ako na beziacom pase.
Este stale hladas info, ze co treba so sebou? My ideme tiez prvy krat, tak sa mozno aj stretneme.

anett1905
23. máj 2015

@susanta Ahoj 🙂 Tak chvalabohu ma to stale este len caka,takze kazde info sa hodi.V utorok idem prvy krat do poradne v LM tak som zvedava ako dopadneme.Kedy mas termin?

susanta
23. máj 2015

@anett1905 tak v poradni ti vsetko povedia a maju tam aj zoznam co si treba doniest. My mame termin
5.6. ale asi to bude kazdou chvilou, fucim dnes ako traktor , tak neviem ci vydrzim este tuto noc

susanta
23. máj 2015

@anett1905 nasla som zoznam aj

anett1905
23. máj 2015

@susanta No super,tak to som nevedela ze ma tam este oboznamia.Fuu tak to mas za chvilku 🙂 Ja mam sice termin 20.6. ale tiez mam niekedy uz pocit ze to bude skor.Drzim palceky nech vsetko dobre dopadne 😉 A vdaka za ten zoznam...Ozaj a epiduralka nestala volakedy menej?Mam pocit ze to radsej zvladnem aj bez nej...

susanta
24. máj 2015

@anett1905 no ked sa budes pytat, tak oboznamia, zlate sestricky su tam.
Neviem kolko stala epi pred tym veru, ale cim je blizsie, tym mam pocit, ze ju chcem.
Preslo ma to frajerstvo co som mala zo zaciatku 😊

anett1905
25. máj 2015

@susanta No ja silno uvazujem,ale 100 euri mi pride uz fakt pekna palka 😒 Uvidime no,ale tak pocula som ze sa to zvladnut aj bez.

susanta
25. máj 2015

@anett1905 ved urcite sa to da a pre babetko je to este aj ovela lepsie. Vy idete mat chlapceka alebo dievcatko? Mne sa zda, ze uz tento tyzden pojdeme, uz mi je fakt hrozne. Tak uvidime 🙂

anett1905
25. máj 2015

@susanta Tazko povedat ked nevieme co nas caka 🙂 No cakame chlapceka.Dufam ze vydrzime do terminu.Lebo tiez sa necitim 3x najlepsie.Uz ma vsetko boli,vsade tlaci a picha...nervozna som z toho,no ked to uz budeme mat za sebou tak bude dobre.

susanta
26. máj 2015

@anett1905 presne viem o com hovoris, aj ja som taka ubolena.
Tak drzim palce. Aj dnes v poradni 😊

anett1905
26. máj 2015

@susanta Dakujem...podobne aj tebe 🙂 Dnes bolo ze vraj vsetko ok,tak hadam to vydrzime takto az do konca.

labajka
26. máj 2015

ja som tam rodila v auguste minulý rok .-)

anett1905
26. máj 2015

@labajka A ako si bola spokojna?

labajka
26. máj 2015

všetko bolo super, domáca uvoľnená atmosféra, personál, len malé porcie jedla .-D

anett1905
26. máj 2015

@labajka Tak super ked taka spokojnost 🙂 Ja uz neviem co mam cakat,asi sa necham prekvapit.

susanta
26. máj 2015

@anett1905 no tak fajne, ze je vsetko v poriadku. My by sme mali ist vo stvrtok, tak uvidim ci vydrzime do vtedy 🙂

anett1905
26. máj 2015

@susanta Ale tak hadam este ano,drzim palceky ;) Zlaty bol dnes doktor ze datum nechavame tak ako mame,mam sa na to psychicky nastavit :D

labajka
26. máj 2015

@anett1905 čakaj len to dobré, fakt .-)

anett1905
26. máj 2015

@labajka Ale uz ma zacinaju stresy sem tam chytat 🙂 Vies ako prvy krat...

labajka
26. máj 2015

@anett1905 to prežíva každá, ja som najskôr ležala na gynde dve noci, dávali mi tablety na uvoľnovanie pôrodných ciest a to som vôbec nespala..........celá som bola v napätí a rozrušená a hlavne veľmi zvedavá, čo a ako bude, ako bude vyzerať náš Jurinko.............hlavne počúvaj rady lekárov na pôrodnej sále, teda hlavne pôrodných asistentiek, tie sa budú o tebe príkladne starať.......lebo niektoré baby si robia po svojom a je to o to horšie......držím palec, a ozaj, na novorodeneckom sú tiež všetky žienky fasa, robia svoju prácu s v eľkou láskou, tak nech sa darí

anett1905
26. máj 2015

@labajka No posnazim sa 🙂 A dakujem za rady...Este sa neviem rozhodnut ci si dat EPI alebo nie.Ty si mala?

labajka
26. máj 2015

malý sa narodil 4650gr a zvládla som , našťastie, dá sa to vydržať podľa mňa

anett1905
26. máj 2015

@labajka Fuha tak to riadny chlapisko 🙂 No som zvedava kolko bude nas drobec mat.Ale tak zvladli nase mamky,zvladneme aj my 🙂

susanta
27. máj 2015

@anett1905 no fajne, my ideme zajtra, tak uvidime.

anett1905
28. máj 2015

@susanta Drzim palceky nech je vsetko ok 🙂

androbeda
30. sep 2016

Téma akosi zhasína, tak pridávam svoju skúsenosť. V LM som rodila nedávno a som veľmi veľmi spokojná. Pôrodnica má pravidelne výborné výsledky v rebríčkoch spokojnosti mamičiek aj hodnotenia odborníkov, takže som sa ani na chvíľu nebála. ˇ
Pôrod aj ďalšia starostlivosť o rodičku boli na výbornej, skutočne profesionálnej úrovni. Pôrodné asistentky boli pri pôrode maximálne nápomocné, sú to profíčky, ale nezabudli na ľudskosť. Ozaj ich treba pri pôrode počúvať, všetko ide potom ľahšie. Lekári, vystriedala som sa pri troch, boli tiež okej, veci riešili s chladnou hlavou a to sa mi páčilo. Takže skúsenosti s pôrodnicou sú nad očakávania perfektné.

ja_bb
30. sep 2016

Rozpravam o tom kade tade a zabudla som na MK 🙂 Ja uz zijem v inom meste,ale rodit som sa vratila do LM. Nelutujem a skoro mi az slzy vysli,ze som odtial odchadzala (nie,ze by mi tam bolo tak dobre :D na dlhsi cas jedno babo staci), ale pristup vsetkych bol uzasny, dokonca som mala pocit,ze az nad "povinny" ramec ako a kedy co kontrolovat napr. fakt nemam slov <3

delmondo
30. sep 2016

@ja_bb
@androbeda svoje skúsenosti môžete hodiť aj sem https://www.modrykonik.sk/group/6501/

uzanka16
30. sep 2016

ja som to sice uz v tje skupinke pisala ale mozem aj tu-ja nejdme pochopit ako moze byt tato porodnica top a este tolko mamiciek posznam co sa stazovali na lekarov ako sa k nim zaobchadzalo a ma mrzi, ze to nenapisu a potom len LM porodnica NAJ, ja som rada ze som nesla rodit do LM-ktovie ako by som dopadla. Stacilo mi ze cely cas poradna zanedbavala zaznamy z pasov, ze ma babatko az nad limit vysoky tep-co mi ovsem nepovedali ani neriesili, zistili do az v RK ked uvideli tie zaznamy, dalej co sa tyka primara musim to napisat nepekne ale HAJZEL, mala som 2 riadne papiere ze mi musia naplanovat sekciu, 1 od lekarky ktorej chodim + to slo na odsuhlasenie k primarovi aby urobili sekciu. Dala som mu to a on mi zatrepe:budete rodit normalne, x mamiciek s vasou diagnozou rodili normalne,a nahodou ste nepodplatili vasu lekarku aby vypisala taky papier? No to ma fest urazil,jasne bezne by som chcela rodit sekciou az som sa hrnula-dežo jeden. On je znamy ze nerad robi sekcie ale ked mu daju do obalocky peniazky s veeeelkou radostou urobi sekciu-znamy velmi tym. Po tomto zazitku s nim, som zdupkala iba rychlo do RK a nelutujem, cely Mikulas aj s personalom mozu ist do r...... a neskor ma vytocil terza u zien velmi oblubeny mlady doktor Školka-že vraj super lekar, myslela som si o nom len dobre ale co som s nim zazila na pohotovsti tak je pre mna 0. Mesiac po sekcii tym ze mi mala kopala stale do brucha aj ked som sa snazila tomu vyhnut + namahanie sa, strasne zacala boliet jazva ale az tak ze som sa bala co sa deje, tak som sla na pohotovost, vysetril ma povedal co je vo veci ale akonahle zistil ze som rodila v RK zacal byt drzi, neprijemny a mi povedal: keby som vedel ze ste rodila v RK ani vas nevysetrim!!!! Vrchol, lekar daco taketo nemoze povedat a odmietnut vysetrit ked zena rodila v inom meste. Tak zeny toto je pre vas NAJ nemocnica? Pisem to aby ste mali aj ze existuju aj negativne stranky, nie len super nemocnica a to nie som sama.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre