Máte skúsenosti s pôrodnicou v Žiari nad Hronom?

darja17
22. okt 2009

Nedočítala som sa nič o pôrodnici v ziari nad hronom, prosím Vás ak má niekto nejaké skusenosti, prosím napíšte. Stále je len ospevovana Nemocnica v Banskej Štiavnici. ďakujem za radu.

sjusiquatro
31. jan 2011

@miroslavazh aj my mame take hryzatko.... 🙂

merryt
31. jan 2011

@miroslavazh no tak ja som ta potom par krat stretla, lebo som pozerala na ten kocik, ze je pekny, aj ja som nad nim uvazovala.

merryt
31. jan 2011

chcem sa spytat, ci mate niektora tie hojdacie lehatka a ci su tam deticky spokojne? dakujem

ela2710
31. jan 2011

@merryt ahoj my mame hudobne hojdacie lehatko brigt star on safari, a je uzasne ma 6 rychlosti hojdania, system pre pokojne hojdanie, 6 melodii, 2 moznosti nastavenia zvuku a 5-bodove bezpecnostne pasy, stoji okolo 80 eur, maly sa na nom rad hojda, hra sa na nom s hrkalkou, dokonca na nom uz aj zaspinkal

merryt
31. jan 2011

@ela2710 aky je zlaty. no ved to by som potrebovala aj ja, aby mi tam zaspinkal. my sme pozerali tiez to bright stars ale inu znacku-asi bella vista. ale to je skoro to iste. tak teda uvidim. dakujem.

ela2710
31. jan 2011

@merryt je to to iste, ale fun on safari je podla mna farebne veselsie 🙂

merryt
31. jan 2011

@ela2710 aha. no tak ho teda musime objednat, lebo drobec by sa len na rukach nosil. tak verim, ze v tomto bude spokojny.

ela2710
31. jan 2011

@merryt no, nas ma 8420 g, takze u nas dlhsie nosenie na rukach ako par minut nehrozi 🙂

merryt
31. jan 2011

@ela2710 no nas ma okolo 6 kg, tak uz tiez nejak nevladzeme. a doobeda skoro nespime, len sa radi nosime na rukach. tak si myslim, ze by mu toto bolo dobre. poobede spava v kociku, tak to je v pohode a potom este okolo vecera tiez nespi. tak som strasne zvedava ake to bude.

ela2710
31. jan 2011

@merryt podla mna su tieto lehatka dobra pomocka 🙂 ked si chcem pozehlit, alebo povysavat, dam ho tam, a on sa pri mne hojda somre si 😉

ela2710
31. jan 2011

@merryt inak na tej foto, to bolo jeho prve zaspanie na hojdacom lehatku, totalne odkväcol 😉 aj tu hlavicku mal uplne na boku 😉 ale potom sme ho rychlo presunuli do postielky a spinkal dalej

merryt
31. jan 2011

@ela2710 no si ma presvedcila. a od kedy si ho tam davala. nas bude mat 3 mesiace, tak si myslim ,ze by tam uz mohol vydrzat.

ela2710
31. jan 2011

@merryt ja som mu to kupila na Vianoce, teda nemal este ani 3 mesiace, mal 2 a pol, ked tam nechce byt alebo nema naladu, hrame sa s hrkalkami, ale zvacsa tam vydrzi dost dlho, no kazde dieta bavi nieco ine, ale nasmu sa tam paci

miroslavazh
1. feb 2011

@merryt tak najbližšie ma oslov, keď sa stretneme, môžeme sa trošku pokočíkovať spolu 🙂 a pokecať.

miroslavazh
1. feb 2011

@sjusiquatro 🙂 ešte mu je trošku ťažské. A keď sa tu bavíme o tom stretávanmí.... Teba som asi stretla v Tescu, keď bola akcia na tie detské veci a potraviny. S takým vyšším pánom, (šedivým). Či nie? Nebývaš aj ty neikde pod Tescom alebo na IBV? A máš taký modrý kočík?

miroslavazh
1. feb 2011

no maminy, my trávime častiež z hrkálkou alebo aj takto...

miroslavazh
1. feb 2011

@merryt ako vidíš mi tiež máme kresielko, len nie je to tá hojdačka, čo sa sama hojdá, má ale jemné vibrovanie a je až do 13 či 18 kg Tiež tam rád vyvádza.

sjusiquatro
1. feb 2011

@miroslavazh no jasnééé..bola som asi s ocinom na nakupe...no on býva na podvrskoch chodievam k nemu na navstevu a potom sa idem vzdy prejst do mesta a tak....no modrý kocik mam..lebo teraz bývame v Trubine a tu sa ani prechadzat nemam velmi kde a v zh chodievam radsej na prechadzku.... 😀

sjusiquatro
1. feb 2011

aj my mame hojdacku tuto..
http://www.babytrend.sk/graco-hojdacka-lovin-hu...
...ja mu tam este pozavesujem vseliake hracky a on sa tam potom vyhra... 🙂

drnduliak
1. feb 2011

@sjusiquatro dakujem, caj pijem, vyskusam este tie polievky...a vineu🙂to som este nepocula, ale ked pomaha vinea, to by mi mohol aj taky zdravotny pohat vinka pomoct 😀

drnduliak
1. feb 2011

@miroslavazh to dojcenie veru vobec nie je jednoduche....aj ja som uz skoro presla na umele mlieko, ale este sa snazim zachranit moje mlieko, tak ju prikladam co najcastejsie a tusim sa to trochu lepsi. ja som dost silna alergicka, aj mavam ten atopicky ekzem uz od malinka, a pocula som ze kojenie je najlepsia prevencia, tak sa snazim vsemozne...ved uvidime. my sme koliky nastastie nemali, iba prvy mesiac mi vela plakavala, ale pripisujem to tomu zelezu hnusnemu, co mi v konskych davkach naordinovali este v nemocnici.lebo ked som ho vysadila, tak sa malej ulavilo...ale potom ma chytil zapal prsnika, musela som brat atb a cely kolotoc s plakanim sa zopakoval...ale uz je dobre.tak drzim palce aj vam, nech sa vam bolebruch zosiroka vyhne

drnduliak
1. feb 2011

holky neviem ktora ste to tu pisali s tou plienkou cez oci, ale je to fakt super, som vyskusala a mala okamzite zaspinkala🙂takze vdaka🙂

drnduliak
1. feb 2011

este som sa chcela opytat ci nemate niektora skusenost s podavanim rozmrazeneho materskeho mlieka drobcovi...lebo ja som ho mala zozaciatku vela, tak som ho odkladala a zamrazila a teraz ked mam menej som sa jej ho snazila davat, ale ani citit ho nechce, ani z flase, ani lyzickou...ma to mrzi, lebo co s tym mliekom teraz?netusim, preco ho odmieta, ci to ma uz inu chut alebo co.... 😢

merryt
1. feb 2011

@drnduliak nie je zac, som rada, ze som pomohla. 🙂

merryt
1. feb 2011

@miroslavazh dobre, prihovorim sa ti. a co? skusala si tu plienku? pomohlo?

miroslavazh
1. feb 2011

@merryt no máme za sebou nočnú 🙂 ani plienka, ani nič iné, okrem maminych rúk. A to sa ešte o 0:40 zobudil na papanie a zmyslel si, že by sa rád s mamou rozprával. 🙂 tak sa rozprával - až do 02:30. Hádam prídu lepšie dni.

miroslavazh
1. feb 2011

@sjusiquatro no tak sa ozvi, keď sa budeš chystať do ZH, môžme pokočíkovať spolu.

sjusiquatro
1. feb 2011

@miroslavazh OK....ozvem... 🙂

patka6
2. feb 2011

ahojte 🙂 ja mám termín vo februári , takže čo nevidieť🙂 ako ste boli spokojne s porodom v žiarskej nemocnici?

sjusiquatro
2. feb 2011

@patka6 tu je o tom uz toho dost popisane skus precitat.... par stran dozadu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre