Máte skúsenosti s pôrodnicou v Žiari nad Hronom?

darja17
22. okt 2009

Nedočítala som sa nič o pôrodnici v ziari nad hronom, prosím Vás ak má niekto nejaké skusenosti, prosím napíšte. Stále je len ospevovana Nemocnica v Banskej Štiavnici. ďakujem za radu.

drnduliak
13. máj 2013

@luci2910 no to je ozaj dost malo 😕

luci2910
13. máj 2013

To mám najradšej ked sa takto správajú takéto pôrodničky,čo nikdy samé nerodili a nemajú deti...Po mne tam Ficajka kričala,že neviem tlačiť a bude to dlhý pôrod...Ale pri šití ma pochválila,že sa držím,lebo iné už zadkami mykajú...Pritom ma zašívala dlho a zle ma zošila....

britt30
14. máj 2013

@vefi89 ...bohuzial MUDR. Kandráčová uz 1 a pol roka nie :(((( ...co je naozaj velka, ale veeeeelka skoda !!!!!!!!!!!!!!!!!!! ...lebo je to to najvacsie zlaticko ake som mohla kedy stretnut a odbornik vynikajuci !!!!!!!!!!! ...je najlepsia!!!!!

vefi89
14. máj 2013

@britt30 máš svätú pravdu, tiež som z nej mala veľmi dobrý pocit, ako z človeka, tak aj z lekára 😒

britt30
14. máj 2013

@vefi89 ...ale uz sa bohuzial nic neda robit...jedine rodit do Kosic 😉 😲

vefi89
14. máj 2013

@britt30 no popravde mám strach rodiť už v ZH, dokopy tam ani nikto neostal, ale na najbližšej poradni sa opytam Zeliznaka, čo sa tam stalo a ci má význam tam ísť. Lebo ja si po hlave skákať nenechám, aby mi niekto nakladal čipky len aby som uz už rodila. Nevies kto tam ostal z lekárov?

britt30
14. máj 2013

@vefi89 ...rozhodnutie je uz len a len na Tebe...ja urcite pojdem do KE, ak este budem tehotna 😖 😉 ...zostal tam MUDR.Durkech s manzelkou, nejaky mlady a raz za mesiac na vikend chodi Ficaj...sem tam ma aj sluzbu MUDR. Zeliznak...tak asi...

drnduliak
14. máj 2013

@britt30 a luci2910 spominala este daku dr. albrechtovu, ta uz ma atestaciu, nevies?

luci2910
14. máj 2013

Neviem to na 100 percent,ale myslím že ona má atestáciu.Ona je velmi milá,úprimná.Dr.Ficaj má ísť do Prahy robiť.Je možné že Zeliznák tam sem tam chodí.Počula že "primárka" nemenovaná tam všetkých dobrých doktorov preč.

simik2309
14. máj 2013

@vefi89 ta rodila mna.. a bola to hroza

simik2309
14. máj 2013

@britt30 Pan Zeliznak robi gynekologa v zavode ale dufam este bude rodit..:D

monika2606
14. máj 2013

ja som tiež vystihla Dr. Ficaj a som rada teda že už tam nie je....tiež nemám na ňu dobré spomienky...nebola síce ku mne taká zlá ale na to šitie nikdy ale fakt nikdy nezabudnem....a jej prístup tiež nič moc....také blbé poznámky mala..že radšej mohla ticho byť
Ale nebola som spokojná ani s novorodeneckým oddelením....našla sa tam veľmi milá sestrička ale inak ostatné bez záujmu...no a čo že moje dieťa nonstop plakalo...všetky ostatné pekne spali skoro stále len moje nie, a bolo im jedno že čo jej asi tak môže byť...no hladná bola ako vlk lebo som n emala vôbec mlieko asi tri dni...a nechali ju tak a zo mňa debila robili
Ale inak fajn pôrodnica 😀

britt30
15. máj 2013

@drnduliak ...ani ona tam uz bohuzial nie je...

britt30
15. máj 2013

@luci2910 ...veru, veru...aj tu najlepsiu na svete 😔 😔 😔

britt30
15. máj 2013

@simik2309 ...raz za cas zvykne mat este sluzbu, ale je to skutocne ojedinele....

vefi89
15. máj 2013

@luci2910 však práve, a ostal tam skvelý výber 😅
@simik2309 prepáč, kto ťa rodil? 😅 spomenuli sme ich tu viac 😅

marusticka
15. máj 2013

@monika2606 nechápem, ale ako čítam, tak p. Dr. Ficaj robí pri šití asi krížikový steh 😲 Mne sa ešte dodnes snívajú hrôzostrašné sny, ako ma šije ☹ (a to som už pomaly 3 roky po)

monika2606
15. máj 2013

@marusticka no hrozne šila....aj epiduralku som mala a vraj to potom nemá byť cítiť bolesť no ja som cítila úplne všetko a ešte mi aj nadávala že sa moc hýbem pri tom no ja som si to ani neuvedomovala, to bol taký reflex....a trvalo jej to neskutočne dlho...mne tam pri tom aj dcérku ukazovali a ja som ju od tej bolesti ani nevnímala....pôrod bol síce bez problémov ale nespomínam na to v dobrom...a celkovo mám zlé skúsenosti ....možno by som tam šla znova ale len za to že to tam aspoň poznám a už by som si aj vedela viacej poradiť nie ako prvý krát...

drnduliak
15. máj 2013

fuuha, ved to tam ich je nejak sialene maaalo, a teda referencie nic moc 😖 ja som tam rodila pred dva a pol rokmi a bola som velmi spokojna, aj s pristupom, lekarmi...no teraz veru mam take zmiesane pocity 😖

simik2309
15. máj 2013

@vefi89 Doktorka Kandracova.. nejako hned ako nastupila do tej nemocnice

simik2309
15. máj 2013

@britt30 a kto tam teraz vlastne okrem primara a primarky rodi?

simik2309
15. máj 2013

@monika2606 To ta rodila doktorka Ficaj?

vefi89
15. máj 2013

@simik2309 si prvá, od ktorej čítam negatívum 😅 mňa síce nerodila, ale ako človek mi pasla 🙂 držala ma za ruku pri pôrode, a trieskali sme kraviny, len aby som nemyslela na bolesť 😀 😀 😀

simik2309
15. máj 2013

@monika2606 no ja som nazaciatku zazila nieco take iste, len ked som pocula ako stale place tak som vysla z izby, isla som tam a narobila som krik a maleho si vzala k sebe a uz som si ho tam nechala a uz si to ani nedovolili.. hlavne je otvorit si usta inak si budu robit co chcu

simik2309
15. máj 2013

@vefi89 no po tejto stranke bola super ked som tam bola na udrzovani zlata prijemna.. no len ako som isla rodit a nehorazne dlho som mala kontrakcie a som uz ani nevladala predychavat tak na mna ziapala ze aby som bola ticho ze by si rada pospala.. a mat kontrakcie 17 hodin to sa nedalo jednoducho..

drnduliak
15. máj 2013

tak ale primar aj so zenou su v pohode pri porodoch, nie? ja som rodila vtedy u primara a bol velmi zlaty...a podla toho co tu citam, asi ani na nikoho ineho nenatrafime 😅

vefi89
15. máj 2013

@simik2309 môže byt, z tej stránky som ju vôbec nepoznala.
@drnduliak ja mám len strach z toho ako sa tu písalo, že p. dr. Durkechova urýchľuje porody. To mi vadí, lebo ak nie su problemy, tak si nezelam nič silit.

simik2309
15. máj 2013

@vefi89 nevadi hlavne ze sa malemu nic nestalo.. no mojej kamoske urychlovala porod a vravela ze po porode sa zena citi niekolkonasobne horsie ako ked to ide same

luci2910
15. máj 2013

Začínavam mať obavy ako mi tento druhý pôrod dopadne.S takýmto zložením pôrodníkov v nemocnici.Za taký mesiac už pôjdem.Z novonarod.sestier je tam iba jedna dobrá,taká mladá od ZC Víglaská,ostatné o ničom.Len si robia srandu z prvorodičiek....že obliekajú deti ako bábiky.....atd.

monika2606
15. máj 2013

@simik2309 áno ona ma rodila. NO ak sa tam raz vrátim tak už budem určite múdrejšia...Len čo, ja som bola prvorodička a nevedela som presne prečo malá plače, stále mi len hovorila prikladať prikladať, tak to som robila a ona aj napriek tomu plakala a plakala a keĎ som ich šla poprosiť aby ju dokrmili tak ma zondili že čo chcem od nich a mám prikladať a hotovo....že oni nemôžu dokrmovať...no a to moje chúďatko bolo hladné, ale jasné že druhý krát by som narobila krik ja.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre