Máte skúsenosti s pôrodnicou v Žiari nad Hronom?

darja17
22. okt 2009

Nedočítala som sa nič o pôrodnici v ziari nad hronom, prosím Vás ak má niekto nejaké skusenosti, prosím napíšte. Stále je len ospevovana Nemocnica v Banskej Štiavnici. ďakujem za radu.

vefi89
30. máj 2014

oznam! Ficaj už nerobí v ZH vôbec, nemusíte sa báť 😀 😀

activia
23. jún 2014

Najnovšie info o pôrode v Ziary? Rodili ste niektorá v poslednej dobe.... Podeľte sa o skúsenosti, treba zobrat niečo špeci? Personál? Ďakujem za každú info

nenullienka
7. aug 2014

Ahojte, chcem len napísať, mala som na morfo. sone MUDr. Taufera. No ak by som mala rodiť pri ňom tak radšej sama a doma. ÚPLNE som z neho sklamaná 😖 . Normálne uvažujem či ísť do Žiaru rodiť 😅 😖

zuzu1122
13. aug 2014

Ahojte žienky, máte niekto skúsenosti s pôrodom sekciou v tejto nemocnici? Ako to prebieha?

hopkovka
13. aug 2014

@zuzu1122 Ahoj ja som rodila v Žiarskej nemocnici pred 2,5 rokom a bola som veľmi spojná a to som do konca nemala plánovanú sekciu, kvôli komplikáciám pri pôrode ju zvolili ako najlepšie riešenie.

zuzu1122
13. aug 2014

@hopkovka zial, ja uz teraz viem, ze koli zdravotnemu stavu budem musiet rodit sekciou... a mala si aj niekoho pri sebe? myslim, blizkeho. a co personal a zariadenie?

hopkovka
13. aug 2014

@zuzu1122 Kým som nevedela, že pôjde na sekciu tak na pôrodnej sále bol so mnou manžel keď však povedali, že ideme rodiť sekciou manžela poslali von na sálu nemohol ísť keďže sekcia sa robí v plnej narkóze. Personál bol veľmi trpezlivý a boli ochotný. Nemám čo by som im vytkla. Jediné čo ma do dnes mrzí , že som malú videla až večer o šiestej a narodila sa 11:20 ale manželovi ju ukázali hneď tak mám aspoň fotky on videl všetko ako ju umývali proste všetko čo so ja prvé minúty a hodiny nevidela.

zuzu1122
13. aug 2014

@hopkovka citala som, ze babatko donesu mame az na druhy den, tak aspon ze si ju mala este v ten den... aj ked neviem ako bude mne, po narkoze mi byva dost zle... a mozem sa ta este opytat na sitie? totiz, teta ked rodila sekciou, tak ju zosponkovali... a izby?

hopkovka
13. aug 2014

Aj mňa sponkovali a sponky ti vyberú skúr ako pôjdeš s pôrodnice domov, izby boli moderné postele elektricky polohovatelné. Jediné nepríjemné a bolestivé bolo keď prišli setričky vytláčať krv s maternice keďže 24 hodín po sekcii nemôžeš vstať. Ale boli zlaté stále sa mi ospravedlňovali. Mne ju vytláčali viac krát pretože keď ma chceli postaviť na druhý deň tak sa to nepodarilo strašne sa mi točila hlava keď ma dali sedieť takže je som ležala 40 hodín. Ale je to iné keď má niekto plánovanú sekciu a keď sa niekto rodí niekoľko hodín normálne so silnými kontrakciami a pred koncom povedia že bezpečnešie rodiť sekciou.

belucio23
18. aug 2014

Ja som tiež rodila sekciou - neplánovanou pred dva a pol rokom. Dcérka sa narodila o 9.25 a mne ju ukázali o 16.00. Manžel videl všetko ako píše hopkovka. Bola som na nadštandarde a bola som zašitá.

zuzu1122
10. okt 2014

Ahojte zienky, rada by som vedela nazor na ziarsku nemocnicu. mam planovanu sekciu a moj lekar ma od ntejto nemocnice odhovara (som z ineho mesta). Hlavne ak ma niektora skusenosti s dr. Durmisom. dakujem 🙂

monikaminkova
26. dec 2014

Agojte čakam prve babo na konci januara...a pocuvam rozne nazory na zh porodnicu mozete mi pomoct vasimi nazormi a skusenostami?...lebo ja osobne mam so zh nemocnicou len zle skusenosti ale porodnicu nepoznam

monika781
6. jan 2015

Ja mam skusenosti s doktorom durmisom je to vynikajuci gynekolog. Odrodil mi dcerku pred necelymi dvoma rokmi a teraz ma ide znova do ziaru ,mam planovanu sekciu . Zaujmalo by ma ake su tam izby .Neviem ci si dat nadstandart ci sa sa vydrzat aj v normalnej izbe 🙂dakujem

siu04
18. feb 2015

mozno je Durmis pri sekcii dobry.ale pri normalnom porode je to idiot.nechal ma dotrhat az po zadok a vobec sa za celu dobu o mna nezaujimal.ja ho urcite chvalit nebudem.cely porod bol perfektny ,az na koniec.pokazil mi cely zazitok z toho a na pekne dlho.

scales
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aniel1131
4. apr 2015

Ahojte, prosim vas bola ste niektora tento rok rodit v ZH ? Neviete ako je to s tou nadstandardnou izbou? Predtym pisali ze je pre manzelky zamestnancou Nemaku zadarmo. Teraz ako zmenili stranku to uz nepisu....neviete ci to este plati? Dakujem 🙂

baby2011
11. máj 2015

Ahojte, ako je to s tym co treba do potodnice doniest pre babo? Odovzdava sa balik oliebik, vlhcenych a krem ns zadok? Pripadne co vsetko si ma rodicka doniest pre seba? Dakujem. Kolko izieb nadstandard tam maju?

domi1988
11. máj 2015

@aniel1131
@baby2011 ahojte ja som rodila na silvestra 2013.. bola som na tej nadstandardnej izbe ale nie na tej co tam je aj wc len na tej kde je tv a je tam zena sama.. a bolo to super.. stravila som par dni aj na klasickej izbe a hotova katastrofa, vobec som si neoddychla, furt niekto chrapal a potom sa deticky budili postupne za sebou s placom, cize ziadny spanok.. aj na tej izbe kde som bola sama som si ako tak oddychla... keby sa mam rozhodnut idem do nej zas... za tie peniaze to stoji..
a brala som si pre mimco plienky a vlhcene.. oblecko krem na ritku aj sprchovy mi dali oni este plienku na utretie po kupani som mala sboju... inak oblecenie a perinka bola od nich az ked sme sli domov som si prezliekala malu do nasich veciciek... a ak mozem poradit vezmite si tie vatove podlozky pod seba, aby sa nezaspinila postel, myslim ze to vyzadovali, ja som nemala tam jedna pani mi pozicala potom mi nasi doniesli som jej vracala...

radka816
30. okt 2015

Ahojte nejake nove info s porodnice zh? Termin mame v januari a rozhodla som sa ze pojdem rodit tam.. najde sa tu este niekto ?

maminka1986
12. nov 2015

ahojte ja mam termin v apríli a orzhodujem sa medzi BS a ZH...lenže čitam o dákom dr TAUFEROVI že je dost neprijemný...neviete či aj Zelizňák-gynekolok,porodnik tam odrodí ? alebo on nie? alebo ako to je musim ist k dákemu dr dopredu sa nahalsit u ktoreho budem rodit?

radka816
24. nov 2015

@maminka1986 rada by som poradila ale neviem, viem len tolko ze pan Zeliznak tam uz nerobi

maminka1986
25. nov 2015

@radka816 dakujem si milá .) ja sa ho nato opýtam on je moj gynekolog a ked nie tak pojdme do BS ...

marrya
30. dec 2015

@petrusia ahoj prosim ta ja tam pojdempravdepodobne rodit tento lebo buduci tyzden.....
su sprchy a wcka na izbe ??? alebo ako to tam je... a maju tam laktacnu poradkynu prosim ta?

marrya
30. dec 2015

@radka816 ahoj...pravdepodobne sa tam stretneme 🙂
ja tam idem tento alebo buduci tyzden..budem tam samaako prst kedze som z bytce ale oj gynekolog povedal ze tam,ta tam.... 🙂

marrya
30. dec 2015

@zuzu1122 neviem ci uz si porodila no ja chodim k Durmisovi a som max spokojna...tento alebo buduci tyzden tak odrodim....ja na neho len v dobrom

marrya
30. dec 2015

@monika781 no co sa tyka durmisa ja som nim spokojna...uz si rodila?

monika781
30. dec 2015

@marrya ano rodila ,mam dve deti a obe odrodil durmis 🙂 spokojnost maximalna 🙂 !

marrya
30. dec 2015

Baby neviete kolko stoji vip v ziari?a kolko maju vip izieb???vdaka

radka816
1. jan 2016

@marrya ahoj tak veru mozno sa uvidime ja mam tu vip izbu zajednanu na termin 18.1.ale myslim ze maly sa vypita skor uvidime 😊 kazdopadne ta budem informovat 😊 ja idem 4.1 na poradnu za mudr.durkechovou a vyzera to tak ze dohodneme planovany porod (ak to vinde) co sa tyka tych izieb vip maju dve jedna je aj s wc a sprchou tam moze stebou byt aj partner a druha je bez ..bola som to tam vsetko pokukat vyzera to tam fajn dokonca mi ukazali aj porodnu salu 😀 ale tak ci onak chyta ma uz panika ja som dost citliva na bolest takze si zajednavam aj epi dufam stihnu.pichnuut 😊

marrya
1. jan 2016

@radka816 no uvidim..ja ak vydrzim do 5.1 - vtedy mam poradnu.... no moj dr.ma uz isto posle do toho ziaru
tak spominal az uz odrodim....aj ked mam termin az 18.1 pretoze maly sa uz pyta na svet 🙂
Kazdopadne som rada ze uz je Novy Rok a ze sa narodi v roku 2016....
Pri chlapcoch je to dolezite...mi vysvetloval moj gyn.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre