Máte skúsenosti s pôrodnicou v Žiari nad Hronom?

darja17
22. okt 2009

Nedočítala som sa nič o pôrodnici v ziari nad hronom, prosím Vás ak má niekto nejaké skusenosti, prosím napíšte. Stále je len ospevovana Nemocnica v Banskej Štiavnici. ďakujem za radu.

baby2011
12. aug 2016

@smejo03 minuly rok v maji mali dve, jednu ako apartman a jednu ako izbu s postelou

afamon
13. aug 2016

baby2011 a co staly tie izby neviete ?? Ono sa to asi vopred obsadit neda ze ?

blanche3
13. aug 2016

@afamon ja som sa z porodnice v zh vratila vcera a uuuplna spokojnost.maju nadstandartnu a polonadstandartnu izbu.cena prvej 25€ den a polo 15€ den.ja som bola na polo.bola som tam 4 dni a muz platil 60€ plus otec pri porode 20€. Napis aj moje hodnotenie ak niekoho bude zaujimat co a ako: kolektiv doktorov je mlady a ochotny.nocne sluzby maval starsi lekar ale toho nepoznam.sestricky na odd. V pohode.zbytocne neotravuju,co mne vyhovovalo. Od 5 rana ruch ale to asi vsade.od 9 tej po detskej vizite sa da oddychovat.detske sestricky velmi mile a staraju sa.ja som bola v kludnom obdobi ale ked maju napor tak treba i pochopit ze nie vsetky babatka vam stihnu prebalit aby prave k vam na izbu bolo suche a vonave..strava ok.po porode som mala take hlady a malo energie ze vse mi chutilo.ja som uz 3x bola na tej polonad....izbe ale ak ma niekto zaujem tam ist staci sa len v den porodu informovat ci je volna.a ked hej daju vam ju.mozte i zajednat ale to je zbytocne...nevyhodia predsa pacientku lebo vy mate zajednane. Navstevy na tychlo nadstan... Izbach kedykolvek len treba slusne povedat za kym s hlavne kde.ostatne izby maju navstevy v jedalni.spolocne sprchy a wc ok.staraju sa o max cistotu.este pred 5 rokmi to nebolo tak.a este co sa tyka porodu. Velmi profesionalny pristup najma zo str. Porod.asistentiek.mne osobne moc pomohli.ine uz ma nenapada.proste odporucam🙂

afamon
21. aug 2016

Blanche3 ja som tak isto rodila v žiari pred necelými 2 rokmi a tak isto som bola spokojná, som z PD a aj teraz sa tam chystam napriek km 🙂 na izbu som sa pýtala bo teraz ked bude muž chodiť na návštevy tak racej budem v súkromí ako v tej jadalni z nimi 🙂

fatimuska
1. mar 2017

Ja idem rodit koncom.marca,rodila som tam pred 17 a 7 rokmi,bola som spokojná,tak potom napíšem ci sa niečo zmenilo

veva82
17. jún 2017

@fatimuska Ahoj,ako si bola spokojna s porodnicou v ZH?

lenka6309
21. aug 2017

Ahoj.Mám 2 chlapcou,obidvaja narodený v ZH pôrodnici prirodzeným spôsobom.Prvý pôrod vyvoláný s EPI a druhý spontánny bez EPI pri Dr.Ďurkechovej.Momentálne čakám 3 dieťatko a zaujímalo by ma ako v tejto pôrodnici pristupujú ku polohe KP?nechávajú porodiť prirodzene alebo sekcia?pravdepodobne čakáme znovu chlapčeka.Čítala som že v niektorých pôrodniciach robia automaticky sekciu ak je dieťa otočené KP je to aj tu tak alebo nie?Ďakujem za odpovede,skusenosti 🙂

heureka14
22. aug 2017

Heureka Hepome
Pekne napisane, realita zazitku z porodu v ZH vsak bola ina, pani "primarova" (primarova manzelka) sa ma medzi dvomi dvermi otvorenymi spytala ako si predstavujem porod a ze by mi vedela pomoct, aby som porodila do pia. Ked som na to odvetila, ze by som to nechala na do pondelku na dieta, kedze som bola 2 dni po termine, pani "primarova sa rozhodla, ze sa na mba este pozrie. Vzivote ma moha gyn. pocas tehotenstva tak prudko nepozerala, takze som cosi citala a zistila, ze tato profesionalka mi bez mpjho vedomia urobila Hamiltonov hmat a to mal byt pre mna impulz pre zmenu porodnice, do 24hod zacali kontrakcie a trafila som na p. Dr. Durmisa, nekomunikativneho pred porodom, zato po porode som si vypocula slova ako: "Bez epiduralky nerodte!" "Kto to teraz bude sit!" "To nie je len tak urobit si dieta, to si treba o tom aj nieco precitat!" Dakujem za zdraveho syna, za taketo reci by si p.Dr. zasluzil poriadne do nosa. Tak aj takto to moze vyzerat v porodnici v ZH, pritom keby nejaky Dr. so mnou normalne riesil moznosti porodnice, bola som pripravena si za sluzby aj priplatit.

innapnirhu
9. jan 2019

Ahojte, ma niekto cerstve zazitky? 🙂 Chystam sa rodit v ZH o mesiac...

lklapicova
31. jan 2019

Ahojte, nemate niekto info, do kedy budu trvat rekonstrukcne prace na lozkovom v porodnici?

ivankat
16. nov 2019

@innapnirhu ahoj. Môžem sa ta opýtať, rodila si nakoniec v tom Žiari? 🙂

innapnirhu
16. nov 2019

@ivankat ahoj, ano, a nemozem povedat zle slovo 🙂

ivankat
17. nov 2019

@innapnirhu ďakujem, 🙂 a nepamätáš si aké všetky vyšetrenia robia babatku po narodení? Lebo mne povedala jedna známa,že vraj nerobia sono hlavičky,
Ja som rodila prvé v Štiavnici, a tam to robili...

innapnirhu
17. nov 2019

@ivankat fuu to konkretne neviem, viackrat ju zobrali na par minut na vysetrenia a bolo aj sono, ale nepamatam si akej casti tela 🤔 ale nejake urcite bolo mozno aj viac :D

ivankat
17. nov 2019

@innapnirhu 🙂 no aj sono obličiek sa robi..
Takže s prístupom.si bola spokojná?

innapnirhu
17. nov 2019

@ivankat ano, vsetci lekari aj sestricky ktorych som stretla boli zlati, a bola som na nadstandardnej izbe co bol veeelky bonus 🙂

ivankat
18. nov 2019

@innapnirhu super, ďakujem za odpovede a za rady 😊🙂

mishel111
22. dec 2019

Ahojte nemate nejake skusenosti zo Žiarskou porodnicou? Onedlho ma čaka porod.Baby napiste mi svoje skusenosti.Dakujem za rady

ivankat
26. dec 2019

@mishel111 aj ja sa tam chystam😊 v ktorom si tt? Ja už mám 38tt. Zatiaľ som tam ešte nebola ,môj gynekolog vraví,že vraj do konca môžem chodiť k nemu v Zv

januela89
22. júl 2020

@nenullienka Ja mám z dnes takú istú skúsenosť a presne toto som povedala, ze radšej doma porodim ako pri ňom... hrozný prístup

mono26
22. júl 2020

@januela89 co sa Vam stalo?

januela89
23. júl 2020

@mono26 mala som od večera 19tej silný kŕč v podbrusku,tvrdlo mi brucho, kŕč neprestal do rána, tak sme o 5 išli do nemocnice a ten" milý" pán doktor mi povedal, že jeden kŕč, to nič nie je, treba prísť keď budú pravidelne kontrakcie.... som v 38tt.. toľko moja skúsenosť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre