Máte skúsenosti s pôrodnicou v Žiari nad Hronom?

darja17
22. okt 2009

Nedočítala som sa nič o pôrodnici v ziari nad hronom, prosím Vás ak má niekto nejaké skusenosti, prosím napíšte. Stále je len ospevovana Nemocnica v Banskej Štiavnici. ďakujem za radu.

janinna11
6. okt 2013

@vefi89 Dakujem, no vsak aj vy mate druhe Drobciatko, a tiez mas doma o dalsieho pindura viac 😀 ale nam je s tymi chlapmi... 🙂

vefi89
6. okt 2013

@janinna11 teraz to je fajn, počkaj za 10 rokov čo bude 😀 to si nepresadím nič 😀

janinna11
6. okt 2013

@vefi89 no praveze ano, musime si ich tak vychovat..

tiumen
6. okt 2013

@janinna11 však sa tam pôjdem popýtať keď si hodím tých pár "želaní" na papier 🙂 hádam budú vedieť čo je vôbec epino, ale tak mali by, kedže je to zdravotnícka pomôcka 😅

janinna11
6. okt 2013

@tiumen a cvicis s tym? Aj ja som nad tym rozmyslala, ked som bola tehu 1x, ale potom ani neviem preco som to enchala tak

tiumen
6. okt 2013

@janinna11 čakám pre istotu na najbližší utz - aby som si bola 100% istá že je malý dole hlavičkou a hneď potom si ho idem objednať a od novembra by som mala začať cvičiť kedže TP mám v decembri 🙂

sipovaruza
24. okt 2013

Ahojte chcela by som sa opytat ako to prebieha ked prechadzam od mojej doktorky mesiac pred porodom k lekarom do ZH nemocnice. Chcela by som chodit k DR. Durkechovej, ale neviem ako sa mam s nou spojit, neviete mi niektora poskytnut info alebo telefonny kontakt? Dakujem

domi1988
24. okt 2013

@sipovaruza sak a neskusala si volat do ziaru do nemocnice? tam ti urcite povedia kedy a na akom cisle ju zastihnes aby ste sa dohodli..

sipovaruza
24. okt 2013

@domi1988 este som neskusala volat , chcela som najprv takto zistit, ci niektora neviete

drnduliak
24. okt 2013

@sipovaruza aj ja som u nej rodila pred tromi mesiacmi, je velmi zlata....zavolaj priamo do nemocky a dohodnite sa 🙂

leenuska25
7. nov 2013

U mňa bola spokojnosť 100%. Rodila som pri MUDr. Ďurkechovej. Bola veľmi milá a pôrod ani neviem ako prebehol. Sestrička bola tiež veľmi zlatá. Vlastne celý personál, či už na novorodeneckom, alebo na oddelení pre mamičky. Ja každému môžem len odporučiť tam ísť.

tiumen
17. nov 2013

robia v žiarskej pôrodnici "exkurziu" 😀 ? Lebo by som chcela vidieť ako to tam vyzerá, tak či mi to poukazujú ..

ask
17. nov 2013

@tiumen Ano, da sa dohodnut🙂 Vrchna sestra dokonca robi aj predporodnu pripravu, bola som a velmi sa mi pacilo🙂

tiumen
17. nov 2013

@ask a potrebujem sa aj popýtať, ale pochybujem že to v žiarskej pôr.robia ☹ pretáčanie bábätka v bruchu.. A mám tam ísť osobne sa dohodnúť či stačí zavolať?

ask
18. nov 2013

@tiumen S tym skusenosti nemam, lebo som to nepotrebovala 😒 Na tu prehliadku by som si vopred zavolala nech si na Teba urobia kusok cas 😉 Ja som tam bola 3x a 3x som bola spokojna. No vsetkym nevyhovies, niektori idu radsej do Stiavnice.

domi1988
27. nov 2013

ahojte prosim vas mohli by ste mi povedat, co potrebujem so sebou pre mimino do tejto porodnice? teda aj pre seba ak je nieco special 🙂 a platili ste si porodnika? konkretne dr. pagacovu-durkechovu? boli ste spokojne? dakujem 🙂

vefi89
28. nov 2013

@domi1988 plienky, plienkovú osušku, mydlo pre malé, pre teba košele, šlapky do sprchy, vložky, papier, koj. podprsenku, príbor, a sobášny list. nič viac ma nenapadá 😀

domi1988
28. nov 2013

@vefi89 dakujem,takze uplna klasika 😉 a pre mimco vecicky davaju oni hej?

vefi89
28. nov 2013

@domi1988 hej, ale ak chceš svoje, no problém

drnduliak
28. nov 2013

@domi1988 ja som rodila pri dr. durkechovej, bola skvela 🙂 odporucam urcite 😉

domi1988
28. nov 2013

@drnduliak si si ju platila? ci si mala na nu stastie?

drnduliak
28. nov 2013

@domi1988 bola som povodne dohodnuta s primarom, ale potom som rodila pri jeho zene 🙂 a je to jedno, obaja su fajn, prvu dcerku som rodila pri nom.

domi1988
28. nov 2013

@drnduliak no ja by som tiez bola osobnejsie radsej,keby rodim pri nej,ale v konecnom dosledku by mi nevadil ani on.. len akoze nerada by som mala pri porode tych ostatnych dvoch lekarov co tam su este,vobec neviem co to je zac.. durkechovcov poznam este z ha nemocky,som tam robila.

drnduliak
28. nov 2013

@domi1988 ved skus sa teda na nich nakontaktovat a dohodnite sa.....a vacsinou robia oni, takze je dost velka sanca, ze budes mat stastie na nich, ale ak si to chces poistit, tak sa radsej dohodnite...ja som tam chodila do poradne posledny mesiac a tam sme sa dohodli 😉

domi1988
28. nov 2013

@drnduliak a koho mas gynekologa? lebo moja doki zatial nic take nespominala ze posledny mesiac budem chodit do nemocky uz,aj ked z tehu knihy som to tak tiezpochopila

drnduliak
28. nov 2013

@domi1988 ja som chodila k mifkovej na unikliniku a sama som jej povedala, ze chcem rodit v ziari, a ze uz budem chodit na poradnu tam...povedz svojmu gynekologovi

domi1988
28. nov 2013

@drnduliak aj si si tam dopredu zavolala ze chces chodit k nim ci si proste sla?

drnduliak
28. nov 2013

@domi1988 jasne, urcite tam zavolaj aby o tebe vedeli, normalne na oddelenie, povedz v ktorom si tyzdni a oni ti uz povedia, kedy mas prist a ake vysetrenia mas mat hotove...toho streptokoka v 36.tt ti musi spravit este tvoj obvodny gynekolog. a potom prides rovno do nemocnice na poradnu, oni to tam maju tusim kazdy den, ja som chodievala v pondelok a uz sa dohodnes s dr. koho chces, ci epidural, pupocnikova krv, manzel pri porode a pod...aj na izbu sa spytaj, ak chces nadstandard, maju tam jeden app. aj so zachodom a sprchom alebo jednotku, ale so spolocnymi socialnymi...inak su na izbe 3 maminy

domi1988
28. nov 2013

@drnduliak super,dakujem za podrobne info 🙂 este som len v 32tt tak este mam chvvilku cas,ale uz som na 90% rozhodnuta pre ten ziar..

drnduliak
28. nov 2013

@domi1988 ja som tam rodila obe deti a nelutujem...verim, ze aj ty budes spokojna 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre