Máte skúsenosti s pôrodnicou v Žiari nad Hronom?

darja17
22. okt 2009

Nedočítala som sa nič o pôrodnici v ziari nad hronom, prosím Vás ak má niekto nejaké skusenosti, prosím napíšte. Stále je len ospevovana Nemocnica v Banskej Štiavnici. ďakujem za radu.

sjusiquatro
10. dec 2010

Ahojte mamicky..ako sa mate?a co deticky zdravi ste v tomto super pocasi??boooze dnes tak fuci o 106...hroza....a uz mate nakupene pre drobcov dake dakceky??my sme malemu kupili stolicku na jedenie a este nieco popozeram...

ela2710
10. dec 2010

@sjusiquatro ahojky, nastastie je maly zdravi 🙂 a tvoj? boli sme na poradni ma uz 6670 g 🙂 taky maly baculko

sjusiquatro
10. dec 2010

@ela2710 no aj my sme zdravi dufam ze to tak bude aj nadalej...pekne pribera.. 🙂

ela2710
10. dec 2010

@sjusiquatro a kolko vazi tvoj? 🙂

sjusiquatro
11. dec 2010

@ela2710 v 2 mesiacoch mal 6600g teraz ideme 22.decembra na poradnu tak uvidim...a budu nas aj ockovat..

ela2710
11. dec 2010

@sjusiquatro nas budu ockovat 19. januara...a som zevdava kolko bude potom vazit 🙂

fatimuska
17. dec 2010

@sjusiquatro tak to je riadne pucko🙂

janka_michal
18. dec 2010

ahojte zienky a krasne deturence?ako sa mate???darceky uz pokupene?napecene a prichystane v predstihu ci?ja mam crevnu chripku asi..a mam aj vysoke a teda velmi vysoke horucky..no dnes uz nastastie ani nie..aj malicka nejako zacala kaslat...29teho nas maju ockovat, no asi nebudu ked ma malicka sopliky a tak brechavo kasle :( a chcela som sa opytat, ake mate fusaky do kocika?ten nas je fajn,ale mame taky naprd kocik od znacky abc,ale ten prefuka a aj ked mali dnes na nom nasi plastenku po pol hodinke dosli domov a malicka tam mala dost chladno..tak musime kupit novy fusak..lebo jej ho aj obalujem dekou a na vrch davam dalsiu a nic moc..tak ci mi neviete nejaky kvalitny a hlavne teplucky odporucit..a ci je lepsie napr dute vlakno,alebo skor cosi ako ovcie runo????dakujem za rady..majte sa krasne a budte zdraví

petulik22067
21. dec 2010

@janka_michal my mame fusak eisbarchen som nadmieru spokojna mali mal v nom teplo aj v tychto mrazoch spava vonku 3-4hodiny fakt odporucam kupila som ho cez modry konik.

bocko82
22. dec 2010

@janka_michal my mame tiez eisbarchen, som s nim maximalne spokojna uz druhy rok, ked som robila v detskom obchode najlepsie sa predavali 🙂

lucialen
24. dec 2010

@janka_michal ahoj, my mame fusak obycajny z polska a je dobry. Tiez malicky spava vonku aj 3-4hodiny, aj v tej najvacsej zime, a vzdy je teplucky ked ho donesiem dnu. Dam foto, videla som ich na bazare

janka_michal
26. dec 2010

dakujem babulky.tak pokukam cosi..aj tak teraz nemoozme chodit von..ako ste sviatkovali?my sme boli v nemocnici mala bola chora a musela inhalovat,takze sme boli tam dnes nas pustili na vela,na vela domov..aj ked moc nechceli..ale pustili nas este aj na vianocnu veceru a prisli sme v sobotu rano nazad..dnes este ideme na inhalovanie a aj zajtra rano,tak uvidime co povedia.dufam,ze vy ste mali krajsie sviatky.

ela2710
27. dec 2010

@janka_michal no nas maly bol 4 dni v nemocnici...mal zapal priedusiek, ale uz je nastastie dobre...na sviatky uz ale bol doma, takze Vianoce boli krasne. dufam, ze sa rychlo vyliecite 🙂 mojmu tiez davli inhalator, ale nezaberal, tak dali antibiotika, Nasivin a ambrobene a je potom

janka_michal
28. dec 2010

@ela2710 no nam davaju zinat, tiez davali ambrobene, nejaku tabletku, inhalovat nejake lieky, inhalovat vincentku, potom taky sprej ako maju astmatici, potom tiez do nosa kvapky a este spiropent to mame aj teraz doma..a nic ine nemame davat len zinat, spiropent a este jej davali fenistil aj ten mam davat..zajtra ideme este na kontrolu tak uvidime

ela2710
28. dec 2010

@sjusiquatro ahoj, prosim ta, zhanam baby co som mala na izbe, obe chodili k voldanke, a obe mali chlapcov, jedna kevina a druha bruna, jedna bola blondinka a jedna hnedovlasa....viem chabe info...len ci ich nahodou nepoznas, v nemocnici boli dakedy medzi 8-16 oktobrom, ta hnedovlasa musela ostat dlhsie kvoli zltacke. dakujem

sjusiquatro
29. dec 2010

aj my sme daky chorucky...soplikov a soplikov mame fenisti nam predpisala ked sme boli na poradni ...tam nemal az tak sopliky ale na druhy den po poradni sa to dako spustilo musim mu kupit aj nasivin vam pomohol??tak chrci chudak odsavame a odsavame....ani nas preto neockovali...

sjusiquatro
29. dec 2010

@ela2710 nie nepoznam...

hankast
30. dec 2010

Ahojte babenky ako pozerám nejako to tie naše detúrece postihlo skoro všetky.Aj mi sme mali zápal priedušiek ale už je chvalabohu v pohode.Mali sme aj antibiotiká a tiež spiropent fenistil prve tri dni boli hrozné len chrčal.A ked sa s toho pomaly dostal tak zas Janík dostal angínu ale do sviatkov sme boli fit.Do nošteka som im dávala len physiomer baby mam s ním dobré skúsenosti.Držím Vám všetkým palce aby ste sa s toho rýchlo dostali a boli zdravý.A konečne nám vyšli zúbky tak sa vytešujeme.Prajem Vám všetkým krasneho veselého Silvestra a Štasný Nový rok nech Vám detičky robia radosť.

ela2710
30. dec 2010

@sjusiquatro nam velmi pomohlo ambrobene a nasivin, nasivin nejak rozpusta hlieny, babo ich nevie vykaslat a tak sa mu hromadia na priedusky, nasivin mozes kupit bez predpisu, je lacny, a pomoze urcite, aspon nam pomoholm davali sme jednu kvaoku do kazdej nosnej dierky dva krat za den, a po 4 dnoch je fit

sjusiquatro
1. jan 2011

ahojte....kedy isli vasim drobcom prve zubky????

kika13
2. jan 2011

Ahojte, chcem sa vás popýtať na žiarsku pôrodnicu, som z Handlovej a tu nám zrušili, že aké máte vy odtiaľ skúsenosti a či mi ju vôbec odporúčate... mňa to čaká v marci 🙂...dakujem babulky 😉

ela2710
4. jan 2011

@kika13 ahoj, no myslim, ze je to tam dobre, ja som nastastie nemala zle skusenosti, skor kolegynky na izbe 🙂 ale to tu nejdem teraz riesit...myslim, ze personal je tam fajn, az na tie sestricky na novorodeneckom, niekotre su hrozne neprivetive, ale s inymi sa zasa da...proste taka normalna slvenska porodnica 🙂 ja keby som cakala dalsie, urcite by som sla zasa sem, ja som velmi chcela nadstandardnu izbu, no od porodu az po odchod domov, bola stale plna. Ziar ma nadstandardnu iba jednu. Jedine s cim som nebola spokojna, su sprchy - absolutne bez zavesov a dost tieklo na kazdu stranu a wc - lebo sa nedaju zatvarat dvere, a clovek sa tam po porode natahuje aby ich podrzal aby mu tam nikto nevletel..a este strava, hodinu po porode mi doniesli buchty plnene kapustov a na kazdy druhy obed poctivo pomaranc 🙂 🙂 ale s personalom som problem nemala. Ale uz len kvoli tym sprcham ti radim nadstandard 🙂 a pocula som, ze aj v bojniciach je velmi dobra porodnica, len to by som ja mala daleko

hankast
4. jan 2011

@sjusiquatro Ahoj nám išli zúbky mám pocit že od tretieho mesiaca stále slintal ručička v puse avšetky tie sprievodné prejavy.A vyšli resp.prerezali sa nám na štedrý den teraz ich už je celkom pekne vidno.

hankast
4. jan 2011

@kika13 Ahoj ja som rodila v Ziari v júli a bola som spokojná super personál akurát je fakt že na novorodeneckom by mohli trošku viac informovať na čo som sa neopýtala to mi nikto nepovedal,akokeby to bolo štatne tajomstvo.Ale čo sa týka pôrodnice bola som prekvapená v dobrom.Bola som v tejto nemocnici prvýkrát v živote a mala som strach vôbec som nevedela do čoho idem ale dobre to dopadlo.Keby som nahodou mala ist rodiť neviem či by som sa nerozhodla znova pre túto nemocnicu,aj ked aj v Bojniciach je vraj dobre ale mám voči tajto nemocnici v sebe nejaký blok,neviem prečo.

sjusiquatro
4. jan 2011

asi nam idu zubky tiez vsetko do pusy, slinta niekedy je taky mrzuty...no baby mate prevdu tie sestricky na tom novorodeneckom by mohli byt niektore milsie..take dve tam boli hrozne take nervy som na ne mala...ale ostatne boli mile....no aj ja co som sa neopytala tak som nevedela ...

kika13
4. jan 2011

dakujem vám , len teraz neviem kam ist, 😖

lucialen
4. jan 2011

Ahojte, ako tak citam, mali ste vsetky choruckych krpcekov 😒 My sme nastastie zdravi, ale soplikov sme sa stale nezbavili, od narodenia. Uz neviem co robit, nasivin nepomohol, krcna nam dala nejaky samarin ci co, tiez nepomohol 😒
@kika13 ja som bola v zh spokojna, starostlivost pri porode bola super a lahke to so mnou nemali, po porode fajn, 2 dni som bola na normalnej izbe, tie musim povedat ze sprchy a zachody su o nicom, potom som bola na nadstandarde, to bolo super. Sestricky na novorodeneckom nic moc, nicili ma koli kojeniu a ja ako prvorodicka som nevedela co a ako, uz som z nich bola na nervy, lebo mlieko som mala tak viac az na 4ty den. Ale niektore sestricky boi fajn, netreba si ich velmi pripustat 😉 Do bojnic by som nesla

lucialen
4. jan 2011

@sjusiquatro aj moj Mathias je taky uslintany uz mesiac, ale ze to je normalne. Byva mrzuty, ale to uz od narodenia 😀 A tiez po rukach ide ako pirana, aj po mojich 😀 Tiez som uz pozerala do pusy ci nechcu ist zubky, ale ani nahodou.

lucialen
4. jan 2011

@janka_michal no teda, to boli vianoce 😒 Dufam, ze uz ste vporiadku. A boli ste v HA?

janka_michal
5. jan 2011

@lucialen no boli sme v handlovej..platila som ti nadstandard,takze som bola sama na izbe a mala som tam malu aj telku aj vsetko no jasne okrem wc a sprchy..ale v pohodke..uz sme na tom ok..
jaj zienky citam,ze sa vam uz prerezavaju zubky..nam dr povedala,ze to uz mame opuchnute,ale este zubky nic..tak som zvedava kedy sa nam prezeru..a co mate nove?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre