Máte skúsenosti s pôrodnicou v Žiari nad Hronom?

darja17
22. okt 2009

Nedočítala som sa nič o pôrodnici v ziari nad hronom, prosím Vás ak má niekto nejaké skusenosti, prosím napíšte. Stále je len ospevovana Nemocnica v Banskej Štiavnici. ďakujem za radu.

drnduliak
27. máj 2013

@ela2710 hej, kliestovy, ale s epiduralom, takze to nebolo hrozne, len taky vnutorny blby pocit, ze som nevladala vytlacit vlastne dieta 😖 ja tiez duuufam, ze teraz to uz bude brnkacka 😀 😀

ela2710
27. máj 2013

@drnduliak ja som mala oba bez epi, pri prvom som aj lutovala, pri Nellynke uz nestihli a ani nebolo treba, tak som nakoniec oba zvladla bez 🙂 ale hlavne, ze su deti v poriadku 🙂

drnduliak
27. máj 2013

@ela2710 ja som pri malej mala epi a teraz uvidim, mozno zvladnem aj bez, ak to pojde rychlejsie, a ak nie, kludne si to dam pichnut znova...chcem mat tu moznost volby

ela2710
27. máj 2013

@drnduliak vidis, ja som po prvom porode chcela strasne epi, nakoniec ju nestihli a bola som aj rada 😀 aspon som skoncila bez injekcie 🙂 ved uvidis, ako to pojde, ja som ani nevedela, ze cakate druhe 😅

baklik
27. máj 2013

@drnduliak a preco nechces radsej rodit v Bojniciach? mas to blizsie...
svagrina rodila tam a ked ma bola pozriet, povedala, ze to tam vyzeralo ovela lepsie.

simik2309
27. máj 2013

@britt30 joooj tak aspon viem ze ju s fleku odmietnem ak by sa natrafilo..:D

britt30
28. máj 2013

@ela2710 ...cakala som,kedy na to prides...vedela som,ze si hlavicka.,🙂 ze by az taka hubata,iba trooosku😉nuz co, len som jej povedala,nech sa ma viac nedotyka, aj tak uz bola na mna pripravena Mudr.Kandracova,ktora vsetko zvladla na 1!!!!!!!!!!:-*

drnduliak
28. máj 2013

@baklik hlavne nedavaju epidural a maju streleneho primara...nebudem riskovat, ze nanho narazim...ale tak kto vie, ak by to slo strasne rychlo, pojdem aj do bojnic...uvidime 😉

gombik120
4. jún 2013

@petrusia
keby ti prinom zomrelo skoro dieta a ty by si bola na tom tiez nie bohvie ako a este by bol arogantne drzi,zmenis nazor!!!!!!

gombik120
4. jún 2013

@eldobi az taky skvely nieje..je go debil a neviem co tam este robi

luci2910
15. jún 2013

Ja som rodila minulý týždeň v ZH a bol mi pri pôrode DR.Zelezňák.Bola som spokojná.Bol kludný a všetko hovoril čo sa deje a vysvetlil všetko na čo sa pýtala.Malá mi šla zadočkom von,tak ma ručne stručne tiež roztváral.Vela do sekcie mi nechýbalo,ale zvládli sme to aj normálne.Sestrička Marienka Š. tiež dobrá.Mala som z tohto pôrodu lepší dojem ako to bliakanie od Dr. Ficaj pri predošlom pôrode.Na vizitu chodili aj Ďurkech,Ďurkechová,Kalný a taký doktor vyzeral ako mäsiar.Toha nepoznám.Počula,že nejaký z Čadce sem chodí.

drnduliak
16. jún 2013

@luci2910 tak uz to mas za sebou? gratulujem 😉 a co mate? si mala druhy porod, ze? ako to slo? bo ja furt dufam, ze porodim ako nic 😀 😀 a ze budu pri mne vsetci mili, usmiati a privetivi 😀 tak som rada, ze ty si mala dobry pocit z pristupu personalu 😉

luci2910
19. jún 2013

Už to mám za sebou,trochu dosť skoro,ale mala je v poriadku.23 dní pred termínom porodila dievčatko.Prijal ma Zeleznák a tomu sa nezdalo,že bábo ide na svet hlavičkou i ked v teh.knižke to mala napísané.Išla zadočkom.Na sone pozrel,že je malá tak to skúsime normálne.Na poslednú chvílu ju normálne porodila,lebo ešte chvílku a už by mi robil sekciu hovoril.Malá mala 2490g. a 44cm.Vo "vzdychárni" ani nečakala lebo zo sona ma hned na pôrod.sál dali.Nemala ani stery porobené tak mi museli najprv dať antibiotiká a potom vyvolávačku.Kontrakcie silnejšie mala ale som sa slabo otvárala.Malá mala aj pupoč.šnúru okolo nôžky obviazanú.Do 2,5hod.od príchodu do nem.porodila.Sestričku budú milé určite.Teraz sú tam všetci doktori milí,ak tam nepríde Nelja Ficaj...Musíš si veriť,že to zvládneš a veriť aj doktorom.A ako ja tak zajtra o takomto čase budem mať potom.....si hovorila.....

laptopka007
15. júl 2013

Ahojte,je tu niekto kto rodil v žiari nad Hronom?ak áno čo všetko si treba so sebou pribaliť?a ako to tam vyzerá?dakujem za odpoved

vefi89
15. júl 2013

@laptopka007 pre dieťa plienky (jednorázové, látkové), osuška, mydlo, čiapočku (ak by bol prievan) a rukavičky (ak by sa dieťatko škrabalo), viac ma nenapadá. pre teba vložky, uterák, šlapky (+gumené do sprchy si zvyknú brať), hyg. potreby (šampón, papier, kefka, pasta, hrebeň,...), nohavičky, podprsenky, pohár, nočné košele a asi tiež dosť

luci2910
20. júl 2013

Tak ja rodila pred 6 týždňami u doktora Zeleznáka.Zajtra sa tam vraciam.Napriek čisteniu po pôrode mi ževraj tam pán doktor pozabudol časť placenty....Tak šťastie, že už mám 2 deti,lebo ďalšie asi už by ani nemohla mať.Pán primár mi aspoň vybavil aby som tam mohla ísť aj s malou.Kedže každé 2 hod.kojím...

vefi89
3. aug 2013

mamče, fasuje sa lieh a krém na zadok, či si treba doniesť?

drnduliak
3. aug 2013

@vefi89 lieh sa uz po novom na pupok nedava a dake kremy na zadok boli, tie rybacie maste

vefi89
3. aug 2013

@drnduliak ďakujem 😉

tajka1986
4. aug 2013

@drnduliak ja som rodila v máji a lieh sa dával, myslíš že už nie? a presne rybacie smrady sa fasovali 😉

drnduliak
5. aug 2013

@tajka1986 no mne povedali sestricky ze nic 😕 😕 ale doma sme davali lieh, uz ma pekny pupcek uplne zahojeny

smalova
7. aug 2013

@britt30 mudr. Kandráčová ešte robí v žiari? lebo viem, že mňa odrodila medzi poslednými a potom mala ísť niekde inde. Juj, žeby bola naspäť 🙂

vefi89
8. aug 2013

@smalova vraj v košiciach je 😨

britt30
8. aug 2013

@smalova Bohuzial uz nie☹☹☹ Je v KE v Saci...

vefi89
20. aug 2013

bola som dnes na CTG, tak som sa pýtala na dr. Ficaj - chodí raz do mesiaca na záskoky, tak aby ste vedeli, najbližšie má službu 31.8 😅

vefi89
20. aug 2013

a že Dr. Kandráčová sama odišla, že je v KE preto, že je rodená východniarka

tiumen
27. aug 2013

je pravda že spojili pôrodnícke a gynekologické oddelenie v ZH ?

petkave
27. aug 2013

@tiumen pokiaľ viem, tak je spojené už riadne dávno 😵

tiumen
27. aug 2013

@petkave ale to ich nemiešajú na izby, či áno ?

petkave
27. aug 2013

@tiumen ja som bola po cisárskom reze na izbe spolu so ženami, ktoré boli na laparoskopii alebo iných gyn. operáciách ... takže áno, miešajú 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre