Máte skúsenosti s pôrodnicou v Žiari nad Hronom?

darja17
22. okt 2009

Nedočítala som sa nič o pôrodnici v ziari nad hronom, prosím Vás ak má niekto nejaké skusenosti, prosím napíšte. Stále je len ospevovana Nemocnica v Banskej Štiavnici. ďakujem za radu.

stivinka1
30. sep 2010

@fatimuska tak to je syncek sikovny... 🙂 my sme mali prvy zubok ako sest mesacny a tiez som o nom nevedela..pri tych hornych sa to uz nedalo povedat 😒 tam sme si to uzili, teda najma nas skriatocek. a odvtedy je chvilu pokoj a zase dalsi a dalsi, zatial mame osem zubkov a vyzera, ze momentalne bojuje s prvou stolickou ☹

janka_michal
3. okt 2010

@lucialen ahoj moja..tak som videla fotky maleho v Lukasovom albume na facebooku..tak gratulujem..som chcela písať uz pred vcerom,ale nakoniec som nestihala..ako to prebiehalo??hlavne,ze ste obaja ok a uz to máte za sebou 🙂 vela,vela zdravicka prajeme a maminke vela mliecka

sjusiquatro
3. okt 2010

@lucialen ahoj no ako sa mate??uz ste doma??

fatimuska
4. okt 2010

ahojte, pikošky...Dr čo bola z Handlovej, bola priateľkou primára z Handlovej, rozišli sa a ona odišla zo ZH nemocnice

miroslavazh
5. okt 2010

@fatimuska čo to? To ktorá Dr.?

fatimuska
5. okt 2010

@miroslavazh neviem jej meno, ale tá, čo s ním prišla z Handlovej do ZH

miroslavazh
5. okt 2010

@fatimuska hmmm to ani neviem, že s ním prišla nejaká Dr.. Ale fešák je to, ten si nájade inú 🙂

miichaela
5. okt 2010

Ahojte...je to Dr,Matúšková..ale že aj tak nebola ktovie ako dobrá

miroslavazh
5. okt 2010

Ženy, no aké sme klebetné 🙂 🙂 🙂

sjusiquatro
5. okt 2010

no fesak je to.... 🙂

janka_michal
5. okt 2010

@miichaela musim ti oponovat,mna rodila dr matuskova..a bola som velmi spokojna..ked sa mala narodila,sme boli este pupocnou snurou spojene a mi ju dali..a to robi asi iba ona z tej nemocnice neviem..primar to nerobi..podla mna bola super aj nas prisla potom niekolko krat pozriet.

miroslavazh
5. okt 2010

@sjusiquatro 🙂 rodila si pri ňom? Aký bol zážitok? Ja ho chcem mať pri pôrode a na poslednej poradni velice srandoval, že to zbvládneme, že mi pustí hudbu.... 🙂

sjusiquatro
5. okt 2010

@miroslavazh no on je taky pohodák srandista....fajn chlap... 🙂 no rodila som pri nom...zázitok bol super...bola som s nim velmi spokojna...teba to uz moze kazdu chvilu chytit.. 🙂

sjusiquatro
5. okt 2010

@miroslavazh tvoje prve bábo?

miroslavazh
5. okt 2010

@sjusiquatro nestraš 🙂 však primár má voľno. termín je síce 19-teho ale 11-teho idem ešte k nemu a 15-teho by chcel vyvolať. Tak som zvedavá. Prvé bábo, tak pocity mám rôzne. Však to poznáš.

sjusiquatro
5. okt 2010

@miroslavazh no poznam to....a uz mas vsetko nachystane pripravene?? 🙂

sjusiquatro
5. okt 2010

takto teraz hajkame 🙂 🙂

miroslavazh
5. okt 2010

@sjusiquatro vecičky a pod. hádam aj pre tri detičky 🙂 - nákupná horúčka sa u mňa prejavovala dosť často. Len stále kontrolujem tašku do pôrodnice, či mám všetko. Mám taký neistí pocit, aby mi niečo nechýbalo. Dávidko je nádherný. Nehnevá ťa veľmi? 🙂 Asi ťa aj nastrihli, keď bol Dávidko taký veľký chlap.

sjusiquatro
5. okt 2010

no ved niektorým tým vecickam sa neda odolat take su krasne...minule nas bolelo brusko taaak plakal tak sme mu aj masirovali a nozickami cvicili a na brusko ho dali potom sa trosku ukludnil, som kupila aj feniklový cajik od jedneho týzdna co je tak obcas mu dam cucnut...doktorka nam predtým dala aj kvapky sab simplex tak dufam ze pomozu...no nastrihli ma...chlapisko riadny a mal zlu rotaciu pri porode tak som sa aj dost potrapila...

hankast
5. okt 2010

@miroslavazh Ahoj aj ja Ti musím oponovať je síce pravda že dr.Matušková odišla do zoZH do Bojníc ale určite nie preto žeby nebola dobrý odborník je to moja dr.ku ktorej som chodila na poradne ešte pri mojom prvom synovi aj pri druhom a moj osobný názor je že je to super lekárka aj čo sa týka odbornosti aj ludskosti.Ja nemôžem na nu povedať kriveho slova kedykolvek mi bola k dispozícii aj ked nemala službu aj tesne pred pôrodm som jej volala o jedenástej v noci a bola ochotná.A to že odišla kvôli primárovi no a čo ved každa sme len žena a človek a každá z nás lubi a ak to vyriešila odchodom s nemocnice je to len jej osobná vec ja jej len držím palce aby bola v Bojniciach štastná pretože viem že sa dosť dlho rozhodovala hned ked zavreli Handlovú kam pojde a sama mi povedala že do Žiaru pôjde len možno na chvilu,pretože do Bojníc ju chcel sám primár a aj sa jej tam pačilo ved tam chodievala občas k pôrodom .Myslím si že nemáme právo nikoho súdiť každý si je strojcom svojho štastia.Ja jej osobne dakujem za vela a vždy jej budem vdačná za život mojho prvého dietata lebo keby nie jej rýchleho a odborného zásahu tak neviem ako by to bolo všetko dopadlo.

miroslavazh
5. okt 2010

@hankast si si ma asi s niekým zmýlila. Ja som nič o tej Dr. nepísala.

hankast
5. okt 2010

@miroslavazh prepáč maš pravdu mrzí ma to nehnevaj sa prosím.

nana85
8. okt 2010

ahojte,chcem sa opytat baby co ste v poslednej dobe rodili u primara ako ste boli spokojne a ci vam planovane vyvolaval alebo ste rodili spontane

petulik22067
8. okt 2010

@nana85 bola som som s nim velmi spokojna uz som to tu raz pisala ja som isla po termine tak mi vyvolavali

nana85
8. okt 2010

@petulik22067 dakujem za odpoved,ja mam sice este vela casu,ale chcela by som u neho rodit,aj ked je to od nas dost daleko,na to vyvolavanie sa pytam preto lebo viem ze on to vela tak robieva tie planovane porody,pri prvom som mala tiez tabletku na urychlenie ale tie bolesti boli strasne,ale aspon to bolo rychlo za mnou.a s nemockou si bola ako spokojna?

vefi89
8. okt 2010

@miichaela dr Matušková rodila aj mňa. velký nedostatok, nekomunikovala so mnou. nevedela som kedy mám tlačiť. a šije na figu 😨

petulik22067
8. okt 2010

@nana85 rodila som druhy krat s vyvolavackou mala som epidural tak sa dalo ......nemocnica je sice neprerobena ale je tam cisto nie som narocna hlavna vec ze vsetko dobre dopadlo ine som neriesila.aj ja som tiez zistovala dopredu kde pojdem vlastne ma nahovoril primar aby som prisla mala som to dost daleko tak som dost vahala ci stihnem ale maximko si to zariadil sam

nana85
8. okt 2010

@petulik22067 o tu nemocnicu sa ani mne nejak nejedna...skor o ten personal,prave preto nechcem rodit u nas aj ked ze vraj sa to tu uz cosi zlepsilo,tak dufam, ak ma to chyti skor ze to stihnem 🙂

petulik22067
8. okt 2010

@nana85 su tam sestricky aj z handlovej ale vsetky boli zlate aj detska dr.je fajn a ty uvazujes o bojniciach alebo ktoru nem.mas na mysli?trvaju mi dlho odpovede lebo pisem ked mi mali spi hihi...

nana85
8. okt 2010

@petulik22067 nie nemyslim Bojnice,ale Povazsku Bystricu som odtial.predtym si rodila v Handlovej?v Bojniciach to je zle?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre