Máte skúsenosti s pôrodnicou v Žiari nad Hronom?

darja17
22. okt 2009

Nedočítala som sa nič o pôrodnici v ziari nad hronom, prosím Vás ak má niekto nejaké skusenosti, prosím napíšte. Stále je len ospevovana Nemocnica v Banskej Štiavnici. ďakujem za radu.

drnduliak
23. mar 2011

@ela2710 no ved aj ona ma toho viac na podbradniku ako v puse...tam si to len premiela a nakoniec to aj tak vypluje 😠 . chcela som jej dat kasu na vecer, aby bola syta a dlhsie prespala, ale neuspela som...tak asi zacnem najprv s tou zeleninou

ela2710
23. mar 2011

@drnduliak a davas jej to poleziacky ci posediacky? nas maly papa ukazkovo - uz nastastie 🙂 v tom 4.mesiaci to vobec nevedel, teraz v 5. mu to ide, ale len poleziacky, nas nechce papat na lehatku v polosede, resp. aj by chcel,ale vsetko by bolo vonku 🙂

ela2710
23. mar 2011

@drnduliak tu mas vsetko o prikrmoch - mne to velmi pomohlo je tam napisane, aj s cim zacat atd. http://dojcenie.wordpress.com/2010/01/10/prve-p...

kukujka
24. mar 2011

je to pravda,ze v nemocnici v zh ked chces epidural tak si to povies len ked tam prides rodit?ze netreba predtym nic platit ani ziadne vysetrenia?mne sa to nejako nezda,ze by to tak mohlo byt

drnduliak
24. mar 2011

@ela2710 dakujem..pozriem a pomalinky aj zacneme... 😅

drnduliak
24. mar 2011

@kukujka ja som mala epi, rozhodla som sa az na sale. nic som dopredu neplatila. akurat mi tesne pred zavedenim dali nieco podpisat. mala som dohodnuteho akurat porodnika, rodila som u durkecha, u neho som absolvovala aj posledne poradne v 9. mesiaci. on sa ma na to pytal, ale vravel, ze staci sa rozhodnut potom, priamo na fleku 😀

kukujka
24. mar 2011

@drnduliak dakujem za odpoved uz som mudrejsia ved uvidime ako to dopadne mozno to nakoniec skonci cisarskym co by som ale nerada

ela2710
24. mar 2011

🙂 @drnduliak 🙂 a ako sa mate? my sme dnes mali dost blby den, maly tri hodiny bol len taky nervozny, uplakany - idu mu zubky, uz je to iste potvrdila nam to aj pediatricka, totalne mu opuchli dasienka...len este nie je nic prerezane, dufam ze coskoro bude, aj ked mi bude chybat ten bezzuby usmev

drnduliak
25. mar 2011

@ela2710 ja sa obavam, ze aj adelke uz pojdu zuby... 😖 je tiez taka umrncana a vsetko pcha do pusy. ale nezda sa mi, ze by uz mala naliate dasienka. dnes som bola u zubara ja, som si uzila... 😒 toto kojenie ma uplne nici, odchadzaju mi vlasy, zuby, plet....hruuuza ☹

drnduliak
25. mar 2011

@kukujka tak drzim palce🙂preco sekcia, myslis?mas zlu polohu plodu?

kukujka
25. mar 2011

@drnduliak preto lebo mam uzku panvu,ale dufam,ze k tomu nedojde zevraj este uvidime ako sa to bude dalej vyvijat a aka bude velka len ta cukrovka k tomu moc neprispieva lebo vtedy su deticky vacsie

ela2710
25. mar 2011

@kukujka neboj 😉 ja som mala uzku panvu, nemala som cukrovku a aj tak sa mi narodil maly valibuk 🙂 3750 g, nikdy nevies...

ela2710
25. mar 2011

@drnduliak a kolko uz ma adelka? nas maly uz skoro pol roka, ako to ide, ze? 😉

kukujka
25. mar 2011

@ela2710 uvidime pri dalsom sone ako to bude vyzerat

drnduliak
25. mar 2011

@kukujka ja mam siroku panvu, kazdy mi furt vravel ako budem dobre rodit, a h... 😠 tak myslim, ze to asi az tak od toho nezavisi. tiez som mala vcelku velku slecnu, 3730g.

drnduliak
25. mar 2011

@ela2710 5 mesiacov...veru leti to, az mi je smutno niekedy. ale zase je to radost sledovat, aky obrovsky pokrok robi. kazdy den nieco nove 🙂

ela2710
31. mar 2011

@kukujka ahojky, ako sa mas? ako ti to teda dopadlo?
@drnduliak nas uz ide mat za tyzden pol roka 🙂 a ako sa mate? a ako sa ma malinka?

patka6
1. apr 2011

ahojte 🙂 ja som bola v zh porodnici velmi spokojna, starostlivost doktorov a sestier bola super, ja sa nemam na co stazovat a aj nadstandard bol velmi fayn, az na tie dvere, cez ktore bolo pocut vsetko :D najma vecer šeherezádu :D naša malá má dnes už 40 dní🙂

ela2710
1. apr 2011

@patka6 ahojky, gratulujem, a ti si priamo zo ZH? Akeho lekara si mala pri porode?

patka6
1. apr 2011

@ela2710 ďakujem🙂 nie nie som, a pri mojom porode bol Dr. Zelizňák

kukujka
1. apr 2011

@ela2710 ahoj mam sa dobre len sa uz citim ako hroch.co konkretne myslis ako dopadlo?

ela2710
1. apr 2011

@patka6 aj pri mojom bol pan dr. Zeliznak - vynikajuci, profesionalny pristup 🙂 len tie zienky na novorodeneckom - ale len niektore 😠 a odkial si?

ela2710
1. apr 2011

@kukujka vravela si, ze mozno pojdes cisarakom, tak som chcela vediet ci je to teda iste.

kukujka
1. apr 2011

@ela2710 este neviem na sono idem 7.4 tak som zvedava co dr.povie

ela2710
1. apr 2011

@kukujka no tak nezabudni dat vediet 🙂 ty ale ti to bezi, za chvilku uz budes mat babo v naruci 🙂

kukujka
1. apr 2011

@ela2710 urcite dam vediet ako to dopadne.ano velmi rychlo mi to uteka predchvilou som zistila,ze som tehotna a teraz je to uz zrazu 31 tyzden

ela2710
1. apr 2011

@kukujka 🙂 aj mne slo tehu strasne rychlo, ale posledne dva mesiace sa hrozne tahali...no ja som sa velmi skoro dozvedela, ze som tehu, a tak mi to prislo take dlhsie, ale dockala som sa 🙂 najviac ma pobavilo, ked som musela pred porodom podpisat papier 🙂 , ze suhlasim, ze idem rodit 😀 😀 akoby sa dalo aj nesuhlasit, ved som sa ich spytala, ze co je to za blbost, ze ved nemam na vyber 😀

kukujka
1. apr 2011

@ela2710 ja som tiez hned vedela,ze som tehotna a este mi vtedy ani menzes nemeskal jednoducho som mala taky pocit zobrala som si krv na hcg a potvrdilo sa to.ten papier je riadna hovadina,ale takych debilin je v zdravotnictve vela ved tolko papierovaciek mame v praci,ze je to az chore a potom,ze stihaj behat este aj okolo pacienta ked musis sediet a vypisovat same kraviny

patka6
1. apr 2011

@ela2710 ja som z hliníka, no a stymi sestrami mas vlastne pravdu, nasla sa tam taka co malu dvihala z postielky ako vrece zemiakov...ale zase nam dost pomohli ked sme s ocinkom boli v noci z malej uz zufali, ked stale plakala a my sme nevedeli co jej je :(

drnduliak
1. apr 2011

@patka6 ty seherezadu, ja cesko-slovensko ma talent🙂to letelo v oktobri 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre