Máte skúsenosti s pôrodnicou v Žiari nad Hronom?

darja17
22. okt 2009

Nedočítala som sa nič o pôrodnici v ziari nad hronom, prosím Vás ak má niekto nejaké skusenosti, prosím napíšte. Stále je len ospevovana Nemocnica v Banskej Štiavnici. ďakujem za radu.

adka_pajerska
11. sep 2012

@papuka Ahoj prosim ťa ked si si planovala porod s pani doktorkou Pagacovou kolko si doplacala??

papuka
11. sep 2012

@adka_pajerska ahoj, nič 🙂 najprv sme sa dohodli že sa urobí planovaný porod na 16.7. t.j. pondelok, ja som sa jej opýtala či bude pri tom a ona že či chcem a ja že budem velmi rada, a bola neplatila som nič, bola v službe, v pondelok ale hlavne cez týžden su tam všetci , takže vramci služby dakujem jej velmi velmi

adka_pajerska
11. sep 2012

@papuka no lebo ja somrozmyslala ci mam ist rodit do Bs alebo do Zh ale ako citasm reakcie asi predsa pojdem len do zh a chcela by som tiez rodit pri nej.

drnduliak
11. sep 2012

@adka_pajerska pri Dr. Pagacovej uz neporodis, uz jedine pri Dr. Durkechovej 😉

papuka
11. sep 2012

no jasne ved sa v sobotu vydavala 🙂

adka_pajerska
12. sep 2012

@drnduliak prečo???

drnduliak
12. sep 2012

@adka_pajerska lebo sa vydala za p. primara predsa🙂

adka_pajerska
13. sep 2012

@drnduliak A to vadí???To ešte neznamená že nebude robkať 🙂

drnduliak
13. sep 2012

@adka_pajerska ved ja nepisem za nebude robit, len ze ju mas hladat pod novym menom, to je vsetko 😉

adka_pajerska
13. sep 2012

@drnduliak jaj som to tak pochopila ako keby uz nemala robit 😀

drnduliak
13. sep 2012

@adka_pajerska jasne, prepac, nechcela som ta vystrasit 😅

papuka
18. sep 2012

už pracuje , je zlatučká a šťastná 🙂

janinna11
18. sep 2012

Ahojte, ja som tiez rodila v ZH prd dvomi rokmi a isla by som tam znovu, velmi mily personal, pri porode mila sestricka, a na novorodeneckom boli vsetci velmi mili, ochotni, od tety upratovacky, az po lekarov!!! Nie je to sice novostavba, ale je tam cisto a prijemna atmosfera, a to je najdolezitejsie 🙂

syssu
21. sep 2012

ahojte, ako je to s holenim pred porodom (prirodzenym) v ZH? treba mat vsetko vyholene "nahladko"?

janinna11
22. sep 2012

@syssu Ahoj, s holením je to asi tak, že pokial neprides vyholena, tak ta oholia oni, ale ja som to neriskovala, a oholila som sa asi tri pred planovanym porodom, a uplne to stacilo, takze odporucam to urobit doma... a nemusi to byt uplne nahladko, je jasne, ze za tri styri dni, tam nebudes mat bush... 🙂 a na porod to uplne staci 🙂

soci2
28. sep 2012

milé mamičky, rada by som chcela upresniť niektoré fakty , ktoré sa týkajú žiarskej pôrodnice, najmä však to, že väčšina personálu nie je z handlovej / sú to len 4 sestričky a dvaja lekári/ z celého 29- členného kolektívu, ktorí sa o vás počas vášho pobytu v pôrodnici starajú, nie je teda na mieste tvrdiť, že úroveň žiarskej pôrodnice je stale vyššia a vyššia len vďaka per sonálu z handlovej, myslím si , že úroveň žiarskej pôrodnice bola vysoká, aj keď tu personál z ha nebol 🙂

glenna
30. sep 2012

Páni... mám pocit, že okrem MUDr. Pagáčovej ani nik iný na pôrodnici nepracuje 🙂 všetky sme rodili u nej. ja tiež. Prišla som v utorok po veľkonočnom pondelku, že už chcem (dva dni po termíne) a aj som. Prišla som o deviatej a o 14:40 už bola krpaňa na svete. Boli tam práve všetci lekári a trochu ma potom aj mrzelo, že som rovno pri prijímaní povedala Dr.Pagáčovej, že chcem rodiť s ňou. Mala totiž plné ruky práce s operáciami a ostatní lekári toho až tak veľa nemali. No keby som vedela, že utorok je operačný deň a sú tam všetci, tak by som jej rovno povedala, že mi je to jedno - hlavne keď som potom videla ako sa tam Dr. Zelizňák mihol. No škoda, ale vyšlo to super. Akurát dooperovala a uuuuž letela ku mne rodiť 🙂 bola super a manžel bol opäť pri mne. Tešíme sa z Riušky. Prišla na svet o 14:40 a na kozu som liezla ešte bez bolestí s otázkou, že ako je možné, že už idem rodiť, keď nič necítim. No nemusíte veľmi závidieť - posledná hodina stála naozaj za to a odtrpela som si. No určite nie toľko ako babena veďľa mňa, ktorú som počúvala vzdychať od bolestí už od svojho prijatia a porodila iba pol hodinu skôr ako ja...

drnduliak
1. okt 2012

@soci2 to im nikto neberie, ale personal z ha im urcite len a len pomohol, ja som tam sla napr. hlavne kvoli byvalym handlovcanom, kedze som uz handlovu nestihla, maju handlovskeho primara a to rozhodlo 😉

laluchova
2. okt 2012

ahojte, ja sa chystám ísť rodiť do tejto nemocnice....
chcela by som sa informovať čo si zobrať so sebou do porodnice, lebo zoznam čo je na stránke nemocnice nieje vraj aktuálny %dakujem....pýtam sa preto lebo nie som z okolia...

drnduliak
3. okt 2012

@laluchova napr. vlastny pribor a hrncek na caj 😉 ostatne je asi vsade rovnake

laluchova
3. okt 2012

ďakujem....a je potrebná aj nejaká tá plachta pod seba???

drnduliak
3. okt 2012

@laluchova plachty menia ked treba, ale ja som mala tie prebalovacie podlozky pre babo, su dost velke, tak som si tie davala, aby som nemusela furt otravovat sanitarky 😉

vefi89
3. okt 2012

@laluchova ja som nemala, krížnu plachtu dostaneš na požiadanie 😉 mne sa síce len raz trafilo 😅 ale je asi lepšie, zobrať si tie jednorázové

drnduliak
3. okt 2012

@vefi89 tak ja s mojim pristupom ze ziadne nohavicky po porode som menila podlozky kazdu chvilu 😅

vefi89
4. okt 2012

@drnduliak vieš, čo, ja som nemala nohavičky po pôrode, ale len do večera 😅 a potom som si dala tie popôrodné 🙂 tie boli super, netlačili ma, vetrali a držali všetko na mieste 😀

laluchova
4. okt 2012

oki ďakujem....podložky pod seba som si kupila v lekárni....jednorázové poporodné nohavičky mám tiež....príbor a pohárik zbalený....

vefi89
4. okt 2012

@laluchova a ešte klasika, aby si mala papier, mydlo, šampón 🙂 pre dieťatko vieš, čo zobrať?

drnduliak
4. okt 2012

@laluchova prebalovacie podlozky kupis inak aj v dm-ku, 10 ich stoji okolo 5€...a pre babo ti stacia len plienky a utierky na ritku, krem a tusim aj mydlo tam bolo, oblecenie ti daju erarne, aj bavlnene plienky, akurat ciapocku a ponozky mu zober 😉

laluchova
4. okt 2012

oki....vdaka....

vefi89
5. okt 2012

@drnduliak
@laluchova mne bavlnené plienky nedali, aj bavlnenú osušku som musela priniesť. A utierky je zakázané používať, riťka sa tam umýva pod vodou 😅 samozrejme, ak nebol nikto v dohľadne, utierala som 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre