Máte skúsenosti s pôrodnicou v Žiari nad Hronom?

darja17
22. okt 2009

Nedočítala som sa nič o pôrodnici v ziari nad hronom, prosím Vás ak má niekto nejaké skusenosti, prosím napíšte. Stále je len ospevovana Nemocnica v Banskej Štiavnici. ďakujem za radu.

ela2710
22. nov 2010

@sjusiquatro mne prestali kontrakcie tak mi museli kliestami lebo ostalo pol hlavicky von, pol dnu a maly sa zacal dusit...ale nastastie vsetko dobre dopadlo =D

janka_michal
22. nov 2010

ahojte chcela som sa opytat vam detickam napisali meno na telicko?lebo mojho sa pytali ci chce ist malu podpisat a potom ho nevolali a ani ju nepodpisali...a vlastne cele to bolo cudne,lebo jej aj zly datum narodenia napisali namiesto 25. napisali 27. takze neviem a sem tam na to myslim,ci len ja som mala taku smolu alebo to v zh porodnici nepisu

sjusiquatro
23. nov 2010

@janka_michal ahoj my sme mali podpisanu nozicku ocinko pekne podpisal maleho 🙂

ela2710
23. nov 2010

@janka_michal ahoj, my sme maleho nemali podpisaneho, dostali sme hned na porodnej koze obaja modry pasik, kde som si vsetko aj na jeho rucke aj na mojej odkonrolovala. ale celkovo co sme tam boli, nikto nemal babatko popisane ani na nozke, ani na rucke...

sjusiquatro
24. nov 2010

ahojte baby....pouzivate spacie vaky???a od kedy ste ich zacali pouzivat v ktorom mesiaci??

hankast
26. nov 2010

@sjusiquatro Ahoj mi sme aj chceli používať spací vak ale naše deti v tom odmietali byť ale treba skúsiť určite je to dobrá vec myslím si že to už môžeš v pohode použiť.

hankast
26. nov 2010

@janka_michal ahoj Jani ani mi sme nemali malého popisaného len sme mali na ručičke modrý náramok aj ja aj malý.

kika13
26. nov 2010

Ahojte, budem asi rodiť v Žiari kedže nám to tu v Handlovej zrušili ☹ , počula som takú vec že zato že može byť otec pri pôrode sa platí, je to pravda? 😕

kika13
26. nov 2010

Ozaj a ste písali o Mudr. Ďurkechovi, ja som už pri nom rodila možem len odporúčať, naozaj, a nekričí, vôbec, skôr vtipkuje aby odlahcil situaciu 😀

ela2710
26. nov 2010

@kika13 ahoj, ano 10 eur, aj moj bol pri mne 🙂

kika13
26. nov 2010

10ečok nas nezabije 😀 , diky

ela2710
26. nov 2010

@kika13 nemas zaco 🙂 a cakas chlapceka ci dievcatko?

kika13
27. nov 2010

asi dievčatko 🙂

lucialen
27. nov 2010

@janka_michal dobra otazka s tym menom. Ja som sa tiez uz chcela opytat, nam napisala meno sestricka a este stale to uplne nezmizlo, kupeme sa kazdy den a mame uz skoro 2 mesiace 😒 Neviem ci to bude mat do pol roka ci co? 😀
@sjusiquatro ja som este spaci vak neskusala, mam kupene, ale na noc musime maleho zviazat, lebo je stale taky nepokojny, stale mava rukami, nohami, hroza 🙂 Ale chcem uz vyskusat
@hankast pekna foto 😉

ela2710
28. nov 2010

@kika13 gratulujem, nas maly mal dnes 50 dni, hrozne rychlo to leti, uz ma 5480 g 🙂

sjusiquatro
28. nov 2010

@lucialen uz kupete vo velkej vani??aj my mame hraciu deku fisher price tu som tiez pozerala co mate vy ....my mate tuto

lucialen
30. nov 2010

@sjusiquatro zatial sme sa kupali vo velkej len 2x, lebo malemu sa velmi paci kupanie, tak som ho zobrala do velkej a to bolo radosti 😀 My mame taku podobnu deku, taku obdlznikovu 😉
A ako sa vam dari? Ake uz mate miery? 🙂

sjusiquatro
30. nov 2010

@lucialen no aj my sa radi kupeme 🙂 fuuu my rastieme ako z vody 🙂 na poradni v dvoch mesiacoch sme mali 6600g a cm to neviem nemarali....no ale ked ho mam na rukach tak to citit no co aspon budu svaly 🙂 a vy kolko mate??

lucialen
30. nov 2010

@sjusiquatro tak to poriadne rastiete 😀 My po dvoch mesiacoch 5840g a 61cm. Prvy mesiac narastol 8cm 😕
Asi pojdem na ten kurz plavania s detickami, ked sa mu tak paci, len ci sa bude mne pacit 😀

janka_michal
2. dec 2010

@lucialen a kde by si chcela chodit na to plavanie?ja som tiez chcela chodit, ale kamaratka uz nejde..lebo oni maju bazen doma..je to aj v zh aj v bojniciach a som sa rozpravala so zenami a zh si dost chvalili aj co sa tyka toho,ze auto zaparkovali pred vchodom a bolo jednoduche sa tam dopravit s vecami..vraj v bojniciach je to narocnejsie..tak hladam nejaku partacku..

lucialen
2. dec 2010

@janka_michal ja chcem ist prave do bojnic, lebo to mam blizsie. Este mi mama zistuje, od akeho veku sa moze zacat. Ja som rozmyslala tak od januara, maly bude mat 3 mesiace, len neviem, ci nas uz zoberu. Mozme chodit spolu, ak by si sa rozhodla pre bojnice 😉

sjusiquatro
3. dec 2010

ahojte inak aj ja som uvazovala nad tym plavanim sa mi zda ze od 4 mesiacov je to....

janka_michal
3. dec 2010

@lucialen chodi sa od 4 a poviem ti, ze radsej ked bude starsi tak pol roka. vraj vtedy si to viac uzivaju babatka. lebo ze takto tam len lezia a nic, ale ked su starsi tak je to lepsie uz sa aj blaznia...vsak sa rozhodni 🙂

ela2710
3. dec 2010

@lucialen a kde sa da robit ten kurz? aj ja by som chcela s malym chodit 🙂

ela2710
3. dec 2010

@janka_michal ahoj, to je aj v zh? ja ze len v bb

lucialen
3. dec 2010

@sjusiquatro diky za stranku 😉
@janka_michal a ty kedy chces zacat? 🙂 A ty kde radsej chces ist? Pozeram, ze v bojniciach sa plava v kupeloch, a tam sa da ist autom dovnutra 😉
@ela2710 kukni na stranku od sjusiquatro, da sa aj u vas v ZH.

ela2710
3. dec 2010

@lucialen my mame este maleho ma len 56 dni =D ale tieto kurzy sa mi pacia, asi pojdeme do zh

janka_michal
6. dec 2010

@ela2710 ano je to aj v zh a robi to ta ista instruktorka ako v bojniciach aj bb

janka_michal
6. dec 2010

@lucialen neviem kedy by sme chceli zacat,pretoze som chcela niekedy po vianociach,ale ked ta kamaratka u znepojde tak nemam s kym ist a ja nemam ani vodicak a tak trepat sa autobusom to sa mi nechce 😝 jedine ak by sme sa spolu dohodli,lebo ja mam na to odlozene aj korunky tak neviem no..a este v zh je to lacnejsie ako v bojniciach

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre