Máte skúsenosti s Pro Bios Bratislava?

ivush
15. nov 2006

Ahojte kočky, rada by som od Vás získala akékoľvek (pozit. alebo negat.) referencie na gynekológov z tejto neštátnej polikliniky ...Ďakujem krásne 😉

veva55
14. dec 2006

dakujem

madeleine
14. dec 2006

kvaky, ano, sak inam nechodim... asi mi ta PNka neprospieva... 🙄

babulina
4. jan 2007

ahojte, rozmyslam ze by som sa presla do probiosu, najma kvoli vseobecnej lekarku, aky je tam pristup, kto je dobry? s cim mam ratat ze sa doplaca? volala som tam len tetuska na recepcii na mna vsetko vychrlila ze som si polku veci ani nestihla zapisat, a stranku prerabaju 😒

witchka
5. jan 2007

ahojte baby a hlavne ivush, o gynekologoch v pro biose neviem nic, iba stitna zlaza, ale to sem nepatri.
Nesnazim sa este mat baby, ale co sa tyka gynekologa, urcite neodporucam Dr. Gavornikovu z ProSanusu (byvaly medius), chodila som k nej asi 3 roky, zo zaciatku fajn a ku koncu len predpisovanie tabletiek a na moje nekonecne sa opakujuce mykozy odpovede typu..uz zase? a co ste preboha robila? a pod. Ja osobne chodim k dr. Hlinšťákovi, Medirex, odporučil mi ho náš "rodinný doktor", ku mne sa chová férovo, aj tie mykozy sa nejak napravili po 1,5-2 rokoch vkuse.
Jaj a kamoska choi do gynfivu a ze je spokojna 🙂

madeleine
5. jan 2007

babu, no pokial ja viem, tak poplatok za rocnu starostlivost u ktorehokolvek lekara je 1900,- plus za vsetky odbery a extras zaplatis polovicu. Maju zmluvy s viacerymi odbornymi lekarskymi zariadeniami.

Poplatok za celkovu starostlivost (neviem, ale co to zahrna, minimalne vsak rocne poplatky u vseobecneho a gyn. lekara) je 3500,-. Ja navstevujem vseob., gyn., ocneho lekara a chodievam na komplexne prehliadky. U ocnej som tento rok este nebola, tak neviem, ci budem platit nieco zvlast, alebo tak... 😕

malgotova
8. máj 2007

😎 dobrý deň MUDr.Malgotová praktický lekár,internista odišla do svojej novej ambulancie v Ružinovskom domove seniorov na Sklenárovej.

tweety22
8. máj 2007

ivush, ja chodim do ProBiosu na gynekologiu, na ocne a doteraz sme tam chodili s malym aj na ortopediu kvoli jadierkam, ja som tam velmi spokojna. aj ten gynekolog je vyborny 😎 ak si tehu a zelas si mat ult. v kazdej poradni tak ti ho bez problemov spravia, inak raz rocne cytologia, sonografia prsnikov atd. ambulancie maju dobre vybavene a pristup je tiez velmi fajn 🙂

angua27
8. máj 2007

ivush takisto navštevujem ProBios, konkrétne chodím k Dr. Smolíkovi do Ružovej doliny. od začiatku je veľmi ľudský, milý, zodpovie mi s kľudom každú aj priblblú otázku. Keďže som tehu chodím tam raz mesačne, vždy mi robí UZV, takže vidím prcka. Platila som 1900,- SK ako ročný poplatok, keď som sa uňho zaregistrovala a keď som otehotnela tak cca. 3.000,- Sk a odvtedy už platím extra iba fotky z UZV (jedna stojí 100,- Sk). prostredie aj personál celého ProBiosu veľmi príjemní. okrem toho chodím na pravidelné EKG a bola som aj u ich kardiológa a tak isto super. priateľ sa tam zaregistroval u všeobecnej (bohužiaľ neviem teraz meno) a tak isto veľmi spokojný.

stellamiapiccola
19. okt 2008

ahoj ivush

ja chodím Dr.Smolíkovi a som veľmi spokojná je to odborník poznám ho už veľmi dlho chodíme tam mama ja sestra som v 27tt.a vážne lepšieho lekára nepoznám odporúčam

alenk
27. nov 2008

ahojte, rada by som obnovila tuto temu. ako je to s lekarmi u nich dnes?
spominali ste tu Dr. Smolika a Dr. Horaka, aki su teraz? su tam este Dr. Krivos a Dr. Dubcakova. mate niekto skusenosti s nimi?
a vie mi niekto povedat nieco o endokrinilogii v Pro biose?

diky moc

bay
27. nov 2008

Dr. Horak nikdy viac. ATK na vsetko a ludsky pristup niekde uplne zabudol. 3 dni po MA mi zahlasil ze ved to nie je taka tragedia a ze som este mlada a o tri mesiace mam zajst s manzou na chatu a zas budem tehu.
Tak som sa otocila na pate a vratila som sa s papierikom ze prestupujem 😉

alenk
27. nov 2008

joj, Bay, veru niet nad citlivy pristup... no nemam slov... a ostala si v Pro Biose alebo si sla uplne inam?

elen21
27. nov 2008

pripájam sa aj ja so svojimi skúsenosťami... k dr. Horákovi som chodila a ako som mala viac a viac problemov, bol cim dalej tym nervoznejsi a ja zufalejsia...zachranila ma nahoda... v lete som súrne musela opat na gyndu,dr. Horák mal dovolenku a zastupoval ho MUDr. Smolík... ja som si toho v živote zažila už dosť u gynekolóv, najhoršie spomienky mám na Ružinov... ale spat k teme... MUDr. Smolík ma vzal velmi promtne, vysetril, staral sa, pytal sa, ja som ostala v nemo, uzase z jeho pristupu... nakoniec mi vybavil nemocnicu , kde som musela byt operovana , tak som nakoniec presla k nemu a NElutujem! budem mat 44 rokov, ale v zivote som sa nestretla s takym super pristupom na gynekologii ako u MUDr. Smolika...vrele odporucujem... ps. ku vseobecnej chodim MUDr. Pristašovej a som s nou velmi spokojna... 🙂

alenk
27. nov 2008

elen dakujem

klementina
27. nov 2008

ahojte, aj ja chodim k horakovi, mam k nemu par vyhrad, ale inak nie je zly podla mna. tiez sa mi stalo, ked som mala MA, ze ma poslal k smolikovi, lebo ze ma lepsi utz, tak som bola z neho nadcsena, vsetko mi vysvetlil, porozpraval, a to mi na horakovi vadi, ze ked sa neopytam, nic nepovie. ale neprestupila som, aj ked som nad tym rozmyslala... 😒

bay
27. nov 2008

Odisla som do GYNFIVu... 😉

riska
3. dec 2008

ahojte, neviete mi poradiť, ako dlho sa čaká v probiose na sono prsníkov? a ked tam nechodím, budem si to platiť? ď...

moniqe3
20. dec 2008

ja chodím na gyn. k Dr. Dubčakovej.. chodím k nej na odporúčanie môjho známeho a je fakt super. Je mladá a zlatá s výborným prístupom. Ja som nikdy nechcela chodiť k žene ale neľutujem, že som ju vyskúšala.

Momentálne sa v probiose platí 2500,- na rok...

zuzuj
25. feb 2009

Ja Horaka neodporucam vobec, ja som si vzdy myslela , ze to je nejako mnou, ze sa so mnou on bavi ako nacista...ale az kym som raz nesedela u sestricky a nebrala mi krv a zobral dalsiu pacientku ktora bola o 10 rokov starsia ako ja a bavil sa s nou podobne ( uz nehovoriac ze tym porusil eticky kodex tej pacientky, lebo pocula som vsetko...)...

andreaal
2. dec 2009

Ahojky.Ja som osobne maximalne nespokojna s Dr.Horakom.Ako odbornik ano,ale ako clovek-lekar,vôbec nie.

darinam
6. apr 2010

Osobne aj ja mam nie prave najlepsie skusenosti s Dr.Horakom.Niekedy je uplne v pohode, fajn, inokedy totalne naladovy a arogantny.Po mhohych problemoch a 2 neuspsnych IVF v BA som dostala odpurucanie naIVF centrum repromeda v Brne. Beznou praxou je, ze zahranicne pacientky si mozu dat povinne vysetrenia urobit v mieste bydliska, pretoze ich je strasne vela a zakazdym by sa muselo cestovat do Brna.Poziadala som Dr.Horaka o vysetrenia, s tym ze si ich vsetky zaplatim, nakolko som IVF samoplatca.Najsprv sa vyhovaral, ze to bude drahe a ze nech mi to urobi vsetko Repromeda atd.Po natahovackach som si to vsetko vybehala v inde a teraz. To iste je s liekami.Vobec nebol ustretovy a sposobil mi iba plno stresov.V Repromede sa cudovali, ze este nemali pripad, kedy by obvod.gynekokog odmietol spolupracovat s pacientkou, ktora ma centrum IVF v zahranici a chce si za peniaze dat urobit vysetrenia a testy doma.Rozmyslam o zmene gynekologa.

sisa2
6. apr 2010

darinam - tak skus v ruzovej doline mudr. smolika, ja mam len dobre skusenosti.

helen
11. máj 2010

Pridávam sa k ódam na doktora Smolíka, je dôsledný, pedantný, starostlivý, ide do detailov, je opatrný a pri vyšetrovaní jemný a tiež úžasný ako človek. A sestrička je milá a ľudská baba, čo tiež nie je na zahodenie. Celkovo som pacientkou Probiosu asi 5 rokov a sú tam väčšinou výborní lekári. Nájde sa síce nejaká tá oprsklá pani na recepcii a občas zvykol byť problém sa dovolať, ale už je to lepšie. A obvodná Mudr Gregorová je bezchybná, tú by som nedala ani za svet. Lekár celej rodiny - takto si to predstavujem.
Naopak v žiadnom, ale v ŽIADNOM prípade neodporúčam Gynfiv. Ste tam číslo, nikto sa s vami o vašom zdravotnom stave nebaví, počas IVF cyklu ak máte problém, s lekárom sa nijako nespojíte, lebo vraj nemajú čas, bežte si na pohotovosť, výsledky vyšetrení vám nikdy nedajú na papieri (stoja si za nimi vôbec??) a celkovo je to len a len o prachoch. Ak už potrebujete ísť do CAR, tak radšej Iscare (tiež závisí od doktora) alebo Ferticent. A najlepšie to Brno - Reprofit.

violetka
18. máj 2010

ahojte,
neviete mi prosím povedať koľko sa teraz platí ročný poplatok v probiose? a koľko za jednotlivé vyšetrenia na gynekológii? ĎAKUJEM 😵

renka100
20. máj 2010

Ahoj Violetka, myslim ze 50 EUR, skus tam zavolat na recepcii ti povedia. K doktorovi Smolikovi chodim uz par rokov a podla mna je vynikajuci 😀

algi
31. máj 2010

ahojte, ako tak citam tak same pozitivne nazory na dr. Smolika, znama mi tiez vravela ze je super tak vazne rozmyslam ze zmenim gynekologa. momentalne nemam zlu dr. no je taka chladna nic nepovie, sama neviem na com som pomaly, teraz cakame aj mimco tak je to este neprijemnejsie ked vlastne ani neviem ake vysetrenie mi robi, ci nerobi. napr. meranie NT.
Moja otazocka je ako sa tam nahlasit, ci je mozne nejaky rozhovor s dr. pred tym ako si vezmem papiere od svojej dr, ci mi sadne a pod. dakujem moc..

testin
6. aug 2010

zdravim, suhlasim s klementinkou to mi na horakovi vadi, ze ked sa neopytam, nic nepovie...a pri tehotenstve a este aj prvorodickach by mal informovat...a co vsetko je povinne pocas tehotenstva, teda ake vysetrenia a ake sa mozu absolvovat. Samozrejme ze sa to netyka len tehotenstva, ze si sam pacient nastuduje na nete, lebo ma taky a taky problem, pri ktorom mu p.Horak povie ved o nic nejde a ked dojde pacient po nastudovani ake su mozne vysetrenia na zistenie roznych chorob pri takych a tach priznakoch sa mi nezda profesionalne od doktora, aby pacient vravel doktorovy a ziadal ho o vysetrenia a potom sa este aj zisti nasledne na vysledky kvasinkove ochorenie a nedajboze horsie ako kvapavka ci ine. Hlavne vobec p. Horak nebol a podla mna ani nie je ustretovy a sposobil mi iba plno stresov, podotykam pocas tehotenstva!!!

yanus
5. nov 2010

Ahojte, ja som k dr. Horakovi prestupila na zaciatku tehu, nemozem na neho povedat nic zle. Od zaciatku bol velmi pozorny a velmi vysetroval kazdy detail, dokonca po krvnych testoch mi volal, ked sa tam vyskytol problem s nizkou hladinou cukru, ci som v poriadku a nech si davam pozor. Odporucil mi vyborneho diabetologa. Kazda kontrola bola velmi prijemna, s otvorenou konverzaciou a otazkami z jeho strany. Mozem potvrdit, ze mi prisiel jemnejsi ako ini gynekologovia.
Ale pravda je taka, ze co pacient to nazor, co doktor to pristup. Pacientov a pacientiek je neurekom, maju vela problemov s poistovnami, BA je preplnena a tato situacia castokrat prispieva k tymto situaciam. Ja som napriklad absolutne nebola v GynFiv spokojna, odkial som aj odisla.
Btw. Dr. Horak je blizenec, ma dve tvare, takze hop alebo trop ktoru trafite pocas vasej prehliadky 😀 .

bleble
22. aug 2011

Baby nejake nove skusenosti s Horakom? Svokra mi ho odporuca a potrebujem menit doktora tak teraz neviem po tom co som tu citala.. Ide mi aj o lokalitu- Ruzinov, dakujem

zuzka38
3. nov 2011

@bleble ahoj, pozeram, ze od augusta ziadna reakcia.. prestupila si k nemu? alebo? ako si spokojna? dik 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre