Máte skúsenosti s Pro Bios Bratislava?

ivush
15. nov 2006

Ahojte kočky, rada by som od Vás získala akékoľvek (pozit. alebo negat.) referencie na gynekológov z tejto neštátnej polikliniky ...Ďakujem krásne 😉

katulilinka
15. nov 2006

ku vseobecnej chodim ku dr. Pristasovej. je na Jarabinkovej. je celkom zlata. taka mlada lekarka. zatial sa nestalo nic, co by nam vadilo.
no a Horak nikdy viac. mozno s nim ma niekto dobre skusenosti. no ja len tie najhorsie. mozno je dobry odbornik ale ako clovek je hrozny.

tigri
15. nov 2006

mam kopec kamosiek, ktore chodia do Probiosu v Ruzovej doline k MUDr. Smolikovi a su max. spokojne, ak by som nebola spokojna so svojou lekarkou, urcite by som k nemu isla, plati sa u neho 1900 rocne + nejake dalsie poplatky za odbery a v pripade tehotenstva + 1500, co sa tyka MUdr. Horaka na Jarabinkovej, kedysi som na neho citala na internete same chvaly, ale poslednu dobu na neho dost nadavaju, pretoze ma vraj vela pacientiek a zacina byt dost arogantny, u neho sa neplati nic

ivush
autor
15. nov 2006

tigri a Ty chodíš ku ktorej doktorke (ak to nie je tajné) ? 😅

madeleine
15. nov 2006

chodim k Dr. Smolikovi a mozem ho iba odporucit, je jemny, slusny, dokladny a zodpovie akekolvek (aspon moje) otazky.

chodila osm i Dr. Horakovi, od zaciatku som mala pocit, ze ma zanedbava, jedine co vedel je predpisat mi antikoncepciu napriek tomu, ze som ju nechcela... tvrdil mi ze mam malu maternicu, cim ma slusne vydesil.. kedze sa zmenil na obvodneho a treba u neho vzdy dlho cakat, presla som k doktorke, ktoru dnes nahradil Smolik. AKo ona, tak i Smolik su perfektni. 😉

ivush
autor
16. nov 2006

madeleine prosím ťa a u toho Dr. Smolíka je aj prostredie také, povedala by som príjemné ? 😉 Ja len váham, že do ktorého centra sa zahlásiť, či Prosanus alebo tento PRO BIOS...

dorotka
16. nov 2006

ivush este mas v tej lokalite aj ginfiv 😉

ivush
autor
16. nov 2006

dorotka viem viem...veď preto je to ťažká voľba a snažím sa vyzistiť, že čo je najlepšie.........ty máš s ktorým skúsenosti ? 😉

kvakynka
16. nov 2006

odporucam dr. smolika, je straaaasne mily a ma aj veeeelmi milu sestricku. Konecne som po rokoch spokojna s gynekologom, a to je pre mna velmi dolezite, lebo ho teraz navstevujem casto

dorotka
16. nov 2006

ja chodim do prosanusu kukni temu dobry gynekolog tam bolo pisane o nich a este ti poslem jeden den
v podstate na mojho gynekologa su dost protichodne nazory dr gavornikovu urcite nie pocula som len staznosti
dr marsika si chvalia a dr durinovu som citala jeden alebo dva nazory boli pozitivne
ale aj z gynfivu si lekarky chvalia

madeleine
17. nov 2006

ivush, v samotnej ambulancii myslis? Ja myslim ze ano, ma aj velmi milu sestricku a hlavne to robi cele prostredie prijemnejsim... Samotny ProBios je mala budova, kam vojde si rovno na recepcii a odtial sa rozchadzaju dve chodby. Pri recepcii je cakaren, pre dlhsie cakajucich, alebo ludi, ktori su na preventivnej je este jedna mala cakaren tak vzadu schovana... Mne sa tam paci. 🙂

anka
20. nov 2006

Dr. Horaka neodporucam ani ja. Prave som po mojich skusenostiach s nim, rozhodnuta vybrat si kartu a ist niekam inam. On ma odporucil uz do centra Gyn Fivu, tak rozmyslam,ze cim skor pojdem k nim. Podla ultrazvukovych vysetreni usudil, ze mi nerastu vajicka a tak nemoze spravit nic. Ani raz mi nezobral krv na vysetrenie hladiny hormonov. Jedine co spravil tak je ultrazvuk. Myslim, si, ze toto je hrozne zanedbane z jeho strany. Takze baby, ak si mozete vybrat tak k Dr. Horakovi isto nechodte.

ivush
autor
20. nov 2006

anka, dík za názor...takže Dr. Horák je z môjho zoznamu von 😉 je tu dosť negatív o ňom a preto to radšej nebudem riskovať...len ešte stále zostávaj=u dvaja hráči 🙂 Plus z Gyn Fivu nemám veľa konkrétnych referencií čo sa týka obyčajného gynekológa (keďže zatiaľ ešte nemusíme riešiť umelé opl...)...

anka
20. nov 2006

Aj ja sa uz velmi tesim do Gyn Fivu. Som zvedava, co zistia oni, lebo Horakovi neverim a myslim, ze nespravil dobru diagnostiku. Zatial sa budeme snazit do januara bez lekarov a po novom roku okamzite letim do Gyn fivu.

madeleine
20. nov 2006

baby, na obranu Horaka musim povedat, ze ked bolo najhorsie, tak mi okamzite odporucil nemocnicu i lekara a dokonca zavolal taxi... konal rychlo, rozhodne a vdaka nemu lekar v nemocnici hned vedel co a ako riesit... 😉

ivush
autor
20. nov 2006

madeleine, veď samozrejme, žiadny lekár (a ani človek) nie je iba zlý alebo iba dobrý...preto určite aj Dr. Horák nie je len "zlý" ako lekár, len s ním po ľudskej stránke asi viaceré nemáte tie naj skúsenosti...ale nič proti jeho odbornosti...

anka
21. nov 2006

No po ludskej stranke bol velmi prijemny vysvetlil mi vsetko co som chcela vediet ale jedine co mi spravil bolo ultrazvukove vysetrenie, a to som brala tabletky a ani raz mi nevzal krv na rozbor aby zistil hormonalnu poruchu alebo ked videl z teploty ze prebehla ovulacia a on mi hladal vajicka ktore tam uz zrejme neboli podla ultrazvuku usudil ze mi vobec nerastu. A viem, ze podla krvnych vysetreni sa da zistit ci prebehla ovulacia. Takze ja si myslim, ze nespravi to maximum co sa da, len ma hned poslal do Gyn Fivu. Asi tolko.

deniseee
22. nov 2006

Ja som v Pro Bios-e bola iba vtedy, ked sme davali synovi kontrolovat klbiky, ale stretla som sa uz dva razy tam s velmi milym pristupom, dovolili mi syna si sama "obsluzit", boli laskavi, zachadzali s nim jemne a nezne,a rozpravali na neho pocas vysetrenia, aby bol co najpokojnejsi, i ked bol miminko. Tak toto sa mi fakt pacilo.

priatelka
8. dec 2006

Ivush, Katulllinka, madeleine a ostatne, citam Vase prispevky a komentare na dr. Horaka a musim reagovat, mam 40-rocne skusenosti. Bez urazky, chcete odbornika alebo medove motuzy popod nos? Predsa nemozte ist k lekarovi a vopred vediet co Vam ma najst a co predpisat? Rozchadza sa jeho nazor s Vasim? Tak Vam potom isto ako odobornik nemoze vyhovovat - ved Vy ho vlastne nepotrebujete. Som pacientkou menovaneho dlhu dobu, aj moje dcery, aj ich spoluziacky ... a nase rady sa rozrastaju s rastucou spokojnostou. Dr. Horak je precizny a erudovany odbornik, s ludskym pristupom riesi veci aj ktore sa jeho "netykaju" dalsim doporucenim a sleduje si pracu kolegov, ma nevtierave vystupovanie na urovni, vie to aj s nasimi mladymi, vie vysvetlit. Ma skvelu sestricku - odbornicku. A maka, pre naval spokojnych pacientiek, vzdy zacina skor, este nikdy som necakala pre kavickovanie, zbytocny pokec alebo protekcionarstvo. A to bol dovod pre ktory som opustila uz tri ine ambulancie... Ale proti gustu ziaden disputat...

bubonic
8. dec 2006

pacientkou Dr. Horáka som aj ja a som s ním spokojná. Ja mám výhrady naopak voči Dr. Smolíkovi, ku ktorému som si prišla dať potvrdiť tehotenstvo (Horák mal dovolenku) a ako pacientku ktorá nie je jeho ma veľmi milo neprijal. postoj ku mne zmenil až o týždeň, keď som prišla znova na kontrolu a potvrdilo sa, že to nie je myóm ako on tvrdil, ale bábatko. ale nakoniec každá sme iná. takže ja Horáka odporúčam.

anka
8. dec 2006

Aj ja som pacientkou Dr. Horaka a musim povedat, ze jeho vystupovanie nieje na urovni lekara. Prvy krat ked som sa u neho zaregistovala mi po tyzdni zavolal, vynadal mi ze ako sa mozem prihlasit k lerkarovi a mat neplatnu poistovnu, bavil sa so mnou ako s poslednou spinou a nakoniec som zistila, ze sestricka sa pomylila. Ked som mu to zavolala spat tak sa ani nemal k tomu aby sa mi ospravedlnil. Druha moja skusenost bola ked som mu zavolala tak ma nenechal ani dohovorit a zlozil mi telefon, bez toho aby povedal, viete mam vela prace, zavolajte neskor alebo nieco v tom zmysle, rovno mi povedal ze sa so mnou nebude bavit. Takze po tejto stranke je uplne arogantny

madeleine
8. dec 2006

Priatelka, ocakavam, ze lekar sa dokaze prisposobit pacientke a ked ma pred sebou vydesenu 15rocnu prvonavstevnicku gynekologie, ze bude reagovat inak ako ked pred nim sedi 40rocna skusena zena.

Nasadit antikoncepciu bez vysvetlenia len aby sme predisli pripadnemu tehotenstvu nieje rozumny pristup lekara. Rovnako ako nevziat ani raz krv na pecenove testy za tri roky brania liekov. Ani nevysvetlenie toho co znamena nevyvinuta maternica.

Toto vsetko napravila MUDr. ktora tam uz nieje. Po troch rokoch som pochopila, ze lieky som brala len pre jeho pokojne svedomie, pretoze maternicu som sice nemala vyvinutu, ale lieky mi nepomohli, chcelo to len koniec puberty... 😉 Nevravim ze mi tym ublizil, ale stacilo sa mi naozaj venovat a pochopil by, ze ich nepotrebujem a vlastne ani nechcem...

Moj osobny nazor je, ze sa pacientom nevenuje. Nevrvaim ze je zly lekar alebo clovek, ale ze prestava s pacientom hovorit ako s clovekom...

laura11
13. dec 2006

ivush, ja chodim k Dr. Smolikovi, som s nim aj so sestičkou velmi spokojna, je naozaj jemny, mily, ludsky. Chodim k nemu casto, cakam babo. Urcite ho odporucam.

marcella23
13. dec 2006

Ahojte, prave sa chystam prihlasit sa do probiosu...mohli by ste mi poradit dobreho gynekologa-chystame sa mat rodinku a tiez praktickeho lekara, dik moc.,m

madeleine
13. dec 2006

Prakticka je tam myslim len jedna, Dr. Malgotová, chodievam k nej a som celkom spokojná, má veľmi milú sestričku, už si na mňa "zvykli" tak som tam ako doma...

Gynekolog, no precitaj si temu a rozhodni sa, su tam len dvaja... 🙂

katulilinka
14. dec 2006

marcella23
jedna prakticka lekarka pre dospelych je aj na jarabinkovej, MUDr. Pristasova Monika. Je mladucka ale celkom fajn a dosledna. len odporucam 🙂

kvakynka
14. dec 2006

ahojte, doktorka Malgotova tam uz nie je, je tam Dr. Marinicova a je strasne mila, odporucam 😉 (prakticka lekarka)

madeleine
14. dec 2006

😕 to jako ze nieje? Sak som v pondelok u nej bola 😲 Tak toto je haluz... Co uz mam halucinacie? 🤐

kvakynka
14. dec 2006

made, v probiose v ruzovej doline?

veva55
14. dec 2006

baby neviete, ci sa v Probiose venuju aj asistovanej reprodukcii? Alebo su to len klasicke gynekologicke ambulancie?

anka
14. dec 2006

ahoj veva, tam su len gynekologicke ambulancie ale spolupracuju s Gyn Fivom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre