Materská škola Tesavi a vaše skúsenosti

sandrik
18. okt 2012

Ahojte, máte niekto skúsenosti s touto škôlkou v Bratislave? Okrem jedného príspevku mamičky som k tejto škôlke nenašla žiadne referencie, ani pozitívne ani negatívne.

ajkasamko
3. dec 2012

@sandrik my sme tam zatial velmi spokojni, su tam fajn učitelky, prostredie užasne-priam domace, myslim,ze predtym sa na tu skolku viac ludi sťažovalo,ale teraz po novom je to tam dobre, môžem len odporučit, moj syn je tam veeelmi spokojný......🙂

sandrik
autor
4. dec 2012

@ajkasamko velmi pekne dakujem za spravu, uz som nedufala, ze sa niekto ozve 🙂

ajkasamko
5. dec 2012

@sandrik neni zac, ked sa pre nu rozhodnete, snad budete aj vy spokojni...vsetko dobre.....

abbie
5. dec 2012

no mne by jedna referencia nestacila 😀 , ale ja skor odporucam skolku hned oproti Baby park pinguin 😉

sandrik
autor
5. dec 2012

@abbie 🙂 mam zoznam predbezne vyhovujucich skolok od Podunajskych Biskupic, Vrakunu, Prievoz a Ruzinov, takze lustrujem 🙂.....myslela si prosim Ta priamo" BPP" aleboje este nejaka "oproti BPP"? Dakujem

abbie
5. dec 2012

@sandrik myslela som priamo baby park pinguin 🙂 lepsiu vo vasej lokalite nenajdes

sartira
4. jan 2013

@sandrik ahoj, ja hladam tiez v tejto oblasti, mas referencie na opatrovatelku Andreu - jej mini jasle na Trnavke?

sandrik
autor
4. jan 2013

@sartira ahoj, o tychto minijasliach bohuzial neviem nic, uz som teraz pozerala skor zariadenia pre starsie deticky, ale ked som pred vyse rokom hladala opateru pre maleho, tak ma celkom zaujali dvoje jaslicky v blizkosti ruzinovskeho cint., ak by si potrebovala, tak to mozem pohladat, ako sa volali, viem, ze som k nim nasla aj celkom pozitivne hodnotenia aj tu na MK

111bublinka111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aduska_ba
1. apr 2013

111bublinka poprosim kontakt na tu pani Andrea.Vopred dakujem

sartira
6. máj 2013

@sandrik tak kde ste nakoniec? 🙂

sandrik
autor
9. máj 2013

@sartira
...ahoj, no, este sme nedostali stale odpoved zo vsetkych statnych skolok, do ktorych sme dali prihlasku, ale nakoniec v pripade neuspechu planujeme sukr, skolku v Kvetoslavove, maju kopec aktivit, je to tam pekne, je podstatne lacnejsia ako v BA a mame to tiez pri ceste 🙂

xenik78
14. aug 2013

@ajkasamko aj ja sa prave rozhodujem medzi tesavi a hraskom v rovinke, ktory mame vedla nasho domu... aj cenovo a aj co sme poculi sa nem viac a viac zacina pacit tesavi 🙂

ajkasamko
15. aug 2013

@xenik78 uz ste sa tam boli pozriet na DOD???

babyboy
17. sep 2013

@sandrik @xenik78 nepoznate nahodou skolku sovicka pri malom dunaji? nemate na nu referencie? dakujem!

pm_mamina
14. apr 2015

Tesavi
Sme velmi radi , ze sme si vybrali tuto skolku hoci je ich na okoli vela. Dakujeme
Preco?
Vyborny personal, skoleny - nerozmaznava ale uci, vychovava :*
Krasne rodinne prostredie- na mieru nabytok, zive zajaciky, slimaky, naozajstna zahradka
Mame Spatna vazbu - kazdomesacne slovne hodnotenie a vytvory
Vela akci aj s rodicmi- napr haloweenskantekvicka, vianocne medovniky, kalendar s fotkami, mikulasko
Lucka sa vela naucila, prirodzene, je uzasne samostatna -
Krasne sa hra, papa, oblieka sa, umyva si zubky, uz chodi na nocnik, pri kaslani si dava ruku ...

svatava74
14. apr 2015

@pm_mamina a ty si nova majitelka?

pm_mamina
16. apr 2015

Nie, som spokojna mamina, ktora tam ma dceru.
Ale aj vase jaslicky sa mi pacia ;) ale tie su len do troch rokov

svatava74
16. apr 2015

@pm_mamina k jasliam sa nevyjadrujem, lebo prof budem az pocas reklamnej kampane tu na MK.....moje meno lepsie ako priezvisko 🙂 a pytala som sa preto, ze odrazu prispevok od niekoho kto nie je na MK a neprispieva a hned o naj tesavi v dobe, ked je na predaj.... 😉

irocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz