Možnosť ostať doma počas adaptačného procesu dieťaťa v škôlke

brinkley
4. jún 2015

Ahojte,dceru mi zobrali od septembra do skolky,ale tri roky ma az vo february,cize rodicovska mi konci az vo february,ale asi mi skonci riadne od prijatia dietata do skolky,ze?Ja by som ale chcela mesiac ostat este doma,kym si malá nezvykne,lebo neviem ako to bude znasat.kedze ide o par mesiacov skor.Davaju na socialke takuto moznost?ostat doma aj ked dieta je uz v skolke?Akceptuju adaptacny proces?

luliu
4. jún 2015

@brinkley rodicovska ti konci vo februari - kludne mozes byt do februara doma - so skolkou to nijako nesuvisi 😉

brinkley
autor
4. jún 2015

Ale skolka prihlasi malu na urad a ja sa tym padom o nu uz nestaram 24 hodin denne a tym padom nemam narok na rodicak,nie?

pribinak
4. jún 2015

Dokonca dostanes rodicak za cely mesiac februar, to je jedno kedy ma dcerka narodky, ci 5.2. alebo 28.2.

Bud rada, ze este mozes este nejaky cas zostat doma, aspon budes mat volno pocas prvych skolkarskych soplikov a "povinnych" skolkarskych chorob

pribinak
4. jún 2015
brinkley
autor
4. jún 2015

To fakt?a mam to ist nahlasit na socialku ci nemam s tym nic robit?nie ze budem musiet vratit rodicak potom spatne ak by na to dosli

luliu
4. jún 2015

@brinkley nijako to nesuvisi. Rodicak dostavas do februara vratane a mozes byt doma al. kludne i pracovat

brinkley
autor
4. jún 2015

Tak to ste ma velmi potesili,dakujem

m.i.r.i
4. jún 2015

samozrejme..my sme robili uplne to iste..tiez je syn februarovy a siel do skolky v septembri...manzel bol na rodicovskej do februara normalne..nesiel do prace, aj ked mohol, lebo mozes aj pracovat aj poberat rodicak..ale ostal doma kvoli tomu, ze nam bolo jasne, ze syn zacne skolku chorobami..takze zacala skolka, syn po 2 dnoch ochorel a manzel s nim bol doma...potom zas po par dnoch v skolke dalsia choroba atd..tak zme aspon do tych 3r neriesili co s nim ked je chory..potom uz manzel musel do prace, tak zacala zabava 🙂 no kazdopadne, mozes to tak spravit a nic nemusis nikde hlasit

brinkley
autor
5. jún 2015

No super.Viem ako to byva s malymi skolkarmi,mam sedemrocnu dceru,ta ide v septembri do prvej a mladsia do skolky,takze budem mat co robit zo zaciatku.Velmi pekbe dakujem za info,potesilo ma to 🙂