MUDr. Anna Plichtová z Ružinova a vaše skúsenosti

andrea023
3. jan 2013

Máte niekto skúsenosť s gynekologickou Mudr. Annou Plichtovou v Ružinove? Hladam si novu gynekologicku v BA. Chcela by som prijemnu, milu, citlivu a hlavne zodpovednu osobu. Dakujem 🙂

slunce3
4. jan 2013

to nieje tá čo jej dcéra robí sestričku?

andrea023
autor
4. jan 2013

Netusim, nepoznam ju, len som o nej pocula.

srdiecko9
4. jan 2013

Ak myslime tu istu..mlada lekarka, ktora pracuje v Ruzinove v nemocnici, tak odporucam. Len neviem, ci ma ambulanciu. Ja som ju zazila viackrat, ked som lezala v nemocnici na oddeleni...a bola super. Mozem povedat, ze vsetky tie vlastnosti, ktore si vypisala, mala v sebe.

bublik25
4. jan 2013

@andrea023 Ona je z Ke,odporúčam ju je milá,porozpravá sa,prijemna odporucam a navyse mlada🙂

evina313
5. jan 2013

robi aj v ambulancii v Stupave. je velmi mila a dobra a hlavne vyborna zodpovedna odbornicka

andrea023
autor
5. jan 2013

Naozaj v Stupave? To by mi vyhovovalo este viac ako v ba 🙂 Ak k nej chodite, neviete mi dat na nu nejaky kontakt? Na internete som nenasla,ze by bola v Stupave, mozno maju na stranke stare informacie, neviem. Dakujem.

janett2222
22. jan 2013

ahoj andrea 023 vazne je super je mila mlada a vysvetli proste odporucam .aj ja k nej chodim v stupave treba sa tam objednat ona ma len utorky poobede.sestricka ta objedna ak jej zavolas a povies ze chces ju.

kvidka
25. máj 2013

Ahojte baby,,,,,,prosim vas na vysetrenie som u pani dok bola len raz na pohotovosti,,a to sa my saozrejme hned velmy zapacila,,,,,no vtedy som netusila ze som tehotna teraz som v prvom trimestri a hcela by som aby bola pri mojom porode,,,,,ja som sy odnej ciselko nezobrala niejak som nadtym nerozmislala ze ju budem potrebovat,,jeto velmy mila dobra dok,,,,,prosim kto cita tieto riadky a ma nanu kontakt,,prosim poslite myho,na imejl,,olgarigova@zoznam.sk,,,,,,,,,,,,,baby dakujem vam,,asy satu najde dobre srdiecko a pomoze my,,,,,,nie som z ba,,,inac by som ju uz navstivila osobne,,,,vopred vam dakujem,,,,, 🙂

kukuc
30. okt 2013

Ahojte, na nete som nasla ze ordinuje aj v Ivanke, neviete ci je to este aktualne, pripadne nejaky telefonicky kontakt na jej ambulanciu, ak by mi vedel niekto pomoct, na nete som nasla len ruzinov a tam ma prepinaju do zblbnutia uz aj na porodnu salu....:(
Napiste prosim aktualne informacie, dakujem pekne

whizzy
30. okt 2013

@kukuc na strankach Ivanky p.D. je telefonický kontakt, objednava sa len v ordinacnych hodinách, táto lekárka je tam jedenkrát za týždeň.

alzbetapipi
2. nov 2013

Baby neviem či je to aktualne ale do Stupavy, kde pani doktorka ordinuje je číslo +421 904 864 371 a ambuluje v stredy... A ja ju teda odporučam úplnr najviac 🙂

lelea
10. máj 2014

pani doktorka plichtova je uplne perfektna! Mala som ju pri porode a neviem si ju vynachvalit, odporucam ju kade chodim! Podla mna je to top gynekologicka a porodnicka. Bola velmi mila, velmi citliva, velmi prijemna a velmi profesionalna. Naozaj len odporucam!! a urcite chcem aby so mnou absolvovala aj dalsi porod...

tixx
26. nov 2014

@srdiecko9 @lelea @alzbetapipi @janett2222 ahojte kocky, mam na tuto pani doktorku super referenciu od kamosky, no chcem sa aj vas popytat na skusenosti. Zvazujem, ze pojdem rodit do Ruzinova a prave k tejto lekarke, tak by mi pomohlo,ak by ste mi mohli napisat vase skusenosti, dojmy 🙂 Druha kamoska zase bola na Antolskej u jedneho lekara, no ja som zatial viac naklonena tejto pani doktorke. budem rada,ak mi napisete, pomoze mi to v rozhodovani 🙂

janett2222
26. nov 2014

@tixx ahoj najlepsia doktorka pre mna mila drobna zienka zlataja som u nej aj rodila aj chodim v Stupave uz by som nemenila vrelo odporucam

tixx
26. nov 2014

@janett2222 a je taka, ze sa s nou da dohodnut, ako bude prebiehat porod? vies,aby nerobili vsetky tie veci, co automaticky v nemocniciach robia (typu nastrih, tlacenie brucha, cisarsky aj ked netreba)... cize si s nou spokojna, a kludne by si ju doporucila aj rodine, najlepsej kamoske,ano? moja kamoska,co u nej rodila,bola velmi spokojna,a prave kvoli nej zvazujem aj ten Ruzinov...

janett2222
26. nov 2014

@tixx toto neviem ja mam cisarak ale viem ze sa snou dohodnes co chces a co nie neboj snou sa o vsetkom da

janett2222
26. nov 2014

@tixx aano odporucim aj najlepsej kamoske a aj sa tak stalo uz a potvrdilo sa ze je super

tixx
26. nov 2014

@janett2222 jeej dakujem, si zlata, tak skusim porozmyslat. ono niekedy sa cisarskemu zabranit neda,to je jasne, ale ja by som chcela (pokial to bude mozne) prirodzeny porod...je to este daleko,ale tak uz som aspon zacala zbierat infosky 🙂

purplelife
14. dec 2014

@tixx velmi by ma zaujimalo aky ma doktorka Plichtova postoj ku prirodzenym porodom. si u nej?

tixx
14. dec 2014

@purplelife zatial nie, este som to nemusela riesit, nakolko som len v 18 tt 🙂 ale rozmyslam nad nou, kamoska u nej rodila a bola maximalne spokojna 🙂

purplelife
14. dec 2014

@tixx hlavne ma zaujimalo aky ma postoj ku prilozeniu dietata ihned po porode na brucho mamy, dotepanie pupocniku a nerobit nastrih, keby ste mali info baby ktorakolvek dajte vediet 🙂

lelea
20. jan 2015

Ahoj, prepac ze reagujem az teraz, ale kedze som bola zase tehotna tak som ti chcela odpisat az po dojmoch z drheho porodu nech mas najcerstvejsie infosky🙂 tak teraz ti pisem z deviateho poschodia ruzinovskej nemocnice a v rukach drzim svoju cerstvu vonavu 3 dnovu dcerku.. Dr. Plichtova je totalne super, prj prvom porode som mala ju a naozaj na nu nedam dopustit. Maleho mi dala hned na brusko, on sa krasne prisal porod bol perfektny a rychly- bola som prvorodicka ale ozaj nesposobovala ziadne stresy, skor naozaj ukludnujuco posobila a povzbudzovala ma. A potom sa zaujimala aj po porode- na vizitach atd. Naozaj na nu nedam dopustit je to podla mna excelentna lekarka a urcite ti ju odporucam. Ak sa pre nu rozhodnes tak spravis dobre. Ja som dufala ze ju ''vyfasujem'' aj tento krat🙂) nestalo sa tak, ale mala som zase velmi milu a super lekarku a kedze to bol druhy porod tak bol este rychlejsi a lahsi.. Celkovo ruzinov hodnotim velmi dobre. Ja som tu naozaj velmi spokojna a za cely cas poradni som sa nestretla s lekarom ktory by sa mi zdal zly, alebo divny.. Naozaj je tu velmi dynamicky tim odbornikov.. A tiez sestricky su skvele... Ja ododporucam ruzinov setkymi desiatimi! Drzim palce nech mas skvely porod a nech sa spravne rozhodnes🙂

lelea
20. jan 2015

Aha a teraz pozeram ze si mala konkretne otazky: prilozenie bolo super, naozaj na dlhsie a hned papal cize sa nam krasne rozbehlo kojenie. Nastrih mi nerobila, mala som sice asi dva stichy ale bez nastrihu... A pupocnik to nevjem, my sme pri prvom synovi odoberali pupocnikovu krv, takze tam to asi nenechavala dotepat... Ale rodili sme cisto prirodzene, bez epiduralu a fakt bola super.. 🙂

katka2402
20. jan 2015

Ja sa tiez pripajam k pozitivnym reakciam k Mudr.Plichtovej, je to podla mna dobra odbornicka. Aj ked mam pocit, ze s milotou to neprehana - ale asi som ju vymakla ked nemala prave svoj den 🙂. Ale inak ju hodnotim ako dobru odbornicku so srdcom na pravom mieste.

nigguska
28. máj 2015

@lelea Ahoj,mozem sa prosim opytat? ty si k nej chodila aj na poradne? alebo ta len rodila? dakujem

red_cat
29. jún 2015

Po mojich skúsenostiach s Mudr Plichtovou môžem povedať že je to tá najúžasnejšia lekárka akú som mala tú česť spoznať🙂 teším sa na tehotenstvo v jej starostlivosti🙂 Veľká odborníčka a skvelá osobnosť. 😀

alexko4688
30. sep 2015

Trochu neskôr ale pridám aj ja moju skúsenosť. Pani doktorka plichtova je úžasná lekárka. Chodím k nej do ordinácie do ivanky a aj ma rodila v októbri 2014. Bol to prvý pôrod takže som sa trochu bála. Ale pani doktorka bola super povzbudzovala ma, každú chvíľku bola pri mne. Pri pôrode super. Po pôrode tiež má prišla pozrieť. Môžem odporučiť. Je mila, ustretova naozaj super ziena.

lilianna1988
19. jan 2016

@alexko4688 ahoj,akurat dnes idem k nej do ivanky.prosim ta potom kde si rodila ze bola pri tebe?dakujum

red_cat
19. jan 2016

@lilianna1988 ahoj...mozno sa tam dnes uvidime, aj ja som objednana:D

alexko4688
20. jan 2016

@lilianna1988 ahoj. Rodila som v ružinove pretože tam pani doktorka robí na gynekologii. Ale ja som ju mala dohodnutu.